Sayfa 122 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 72 112 120 121 122
Toplam 3050 adet sonuctan sayfa basi 3,026 ile 3,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

halen daha Colman'ı savunanlar var forumda ?

Colman ne yapmış 1 tane kazandırdığı maç , tek başına aldıgı maç söyleyin.

Akşam ki pozisyon da hakem kırmızı vermedi batalla %100 haklı o müdahale adamın futbol hayatını bitirir.

Mustafa iyilikle Colman'ı çekiyor Batalla'nın yanından zaten maçı kaybetmezsin bide gelmiş Mustafa'ya artislik yapiyor.

Mustafa Kesinlikle haklidir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Mustafayı tutmasalar görecektik O Zaman Colman'ı , sen kimsin de seni ayırmaya gelen arkadaşına vurmaya calisiyon !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Colman bence o hizla sahada kosmayan oyunculara saldirsaydi keske...ayrica o harekti colman dgil mustafa yapmasi gerekiyodu..a.a ne yazikki colman yapti...mustafa sen bu macta ben senin bir sinirli hareketini veyda mac gidiyo bisler yaptigini gormedim en azinda colman icinde firtinlar koptgunj ortaya koydu yapistirdi tokati...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Ömer Faruk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi adam nasıl bitti? Hala Bakanlarla sarmaş dolaş...
    Yumuşak geçiş diyelim bu duruma... MİT başkanının ifadeye çağrıldığı gün içerdeki mücadelenin boyutu genişledi, saflar netleşti gibi görünüyor. Başbakan bence o gün daha net gördü bazı şeyleri diye düşünüyorum. Sonra da Aziz Yıldırım'a paraşüt takıldı sert iniş olmasın diye.

Tahminim o ki, İmralı sürecinin devamı olarak ''toplumsal barış'' adı altında çok geniş bir af planı hazırlanıp, Ergenekon sanıkları ve Aziz efendi de bu torbanın içine konulacaktır. Ama ''seni kurtardık, şimdi başkanlığı bırak'' denilecektir...

Aziz Yıldırım sadece Türk futboluna değil, toplumsal barışa da çok zarar veriyor. Galatasaray ve BJK başkanlarının entellektüel donanımı ile söylemleri yanında, mahalle dilberi gibi kalır Aziz efendi. Yeni Türkiye düzeninde bu tip adamlara yer yok artık. Sadri başkanın gücü ise yetmedi bazı şeylere, çünkü açıkları vardı... Şimdi yalancıktan bir kupa muhabbeti ile günü kurtarmanın derdinde... Herşeye rağmen başkanımızdır, içerde ne olursa olsun, dışarıya karşı arkasında durmak lazımdı. Biz bunu yapamadık, hala yapamıyoruz. Onun üzerinden garip kılıklı bazı adamlar vasıtasıyla vuruluyor kulübe... Yani arada kaldı artık, kendisi de bilmiyor ne yapması gerektiğini...

Küme düşme konusuna gelince... Bazen ben de endişeleniyorum. Ama uzun uzun düşününce ve bazı parçaları yan yana koyunca, düşürülecek takımın biz olmadığımız kanaatine varıyorum. İBB gidebilir fikrindeyim, gözden çıkarılmış gibi duruyor. Ama kulağımız fena halde çekiliyor. Bizler büyük resmi göremedik, yek vücut olamadık. Bedel ödüyoruz...

Şimdilik bu kadar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Colman üç yıldır yemin olsun ki iki gram top oynamıyor. Onu kovamayan,halen daha sahaya süren hocalara ne demeli, aslında o tokat onlara atıldı...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Önce şunu açıkca belirteyim hem tüm Anadolu ekiplerinde hemde karadeniz takımlarında Trabzonspor un büyüklügünü hazmedememe durumu var.

Hic ayak yapmasınlar Trabzona uzuluyoruz diye.Hepsinin gözü bizim koltugumuzda..Trabzonspor un yerinde olmak icin can atıyorlar.

Ancak bizim yasadıklarımızı onlar ruyalarında bile goremezler.

Biz her zaman tek tabancayız..Tarih boyunca boyle olduk boyle olmaya devam edecegiz..Bunu pesinen kabul edelim..

Tekrar ediyorum bir savasın tam ortasındayız..Fenerasyon,hakemler,koltugumuzda gozu olan takımlar...Dusmanı say say bitmez...

Buda yetmiyormus gibi icerideki hainler..

Ama her zaman oldugu gibi bu durumun ustesinden bordo ve mavi forma tek basına gelecek..Bundan suphem yok..

Asıl soru su:

Bu savasın neresindeyiz?

Sahadaki futbolcular,teknik ekip ve yonetim ısrarla bu savasın dısında kalmaya calısıyorlar.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2-1 öne geçtiğimiz maçı inançsız bir şekilde 3-2 verdik. Takım gol atsa bile skoru koruyacak disiplin yok.
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hala o kadro dışı kalsın buna tokat atsınlar şunu Trabzona sokmasınlar muhabbetleri dönüyor.Öyle bir eylem olacaksa devre arasında olacaktı artık lale devre geçti..Şu saatten sonra tüm topçulardan üst düzey performans alınmaya çalışılmalı.Colman gönülsüz Adrian oynamıyor Jankonun boyu uzun diye oynatmayıp Halilin ayağına bakmaya devam edersek gideceğimiz yer belli..Zaman futbolculara hesap sorma zamanı değil köprüyü geçene kadar mecburen ayıya dayı diyeceğiz..

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

colman kaç haftadır kendini attırmak için elinden geleni yapıyor bu olay mı görüldü sadece siz tarafından COLMAN DERHAL KADRO DIŞI BIRAKILMALI
    rakibe girişleri bile her pozisyonda rezalet defol git artık colman yazıklar olsun takımı bu hale getirenlere
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

3 yaşındaki bir çocuk düşünün, evin içinde dolaşırken gözü birden çakmağa ilişiyor, Anne mutfakta yemek peşinde baba işte, çocuk çakmağı alıyor bir kaç denemeden sonra alev alıyor, İtfaiye ve polis işlerini yaptıktan sonra; sizce suçlu kimdir?(soru 1)
    Aradan yıllar geçiyor, aklı herşeye ermeyen çocuk büyüyüp kocaman adam oluyor, sobayı yakmak için elinde çakmağı alıyor ve gaz döktüğü sobaya çakıyor, birden alev alıyor soba üzerindeki kurumuya bırakılmış çamaşırlar, itfaiye ve polisden faslından sonra soru 2uçlu kim?

Gelelim özüne,Olay colman-olcan-halil problemi değil bence mesela; colman gitmek istedi zorla tuttun, biraz oynadı sakatlık falan derken yeniden oynamaya başladı,
    Aradan bir süre geçti, bir baktı kendisinin yarı yeteneğinde ve yarısı kadar koşmayan xxx.özbek gibi adamlar kendisinden kat kat fazla para alıyor, yönetime gitti bari zam dedi, olmaz denilip gönderildi, şimdi sen colman olsan ne yaparsın.
    Yada senin yerine serkan oynasaydı o bölgedeki sıfır yeteneğine rağmen.
    Sorun colman sorunu değil, sorun "TAKIM" sorunu, herkes suçlu adrian birden neden kesildi, janko,emerson,yasin para içinmi kadro dışı kaldı? gerçekten kadro dışı kalması gerekenler-takımı satanlar, umursamayanlar- suçlayacak adam bulmak kolay öze inmek zor, işin özü;
    siyaset bizi yedi bitirdi,
    Şenol hoca ve Sadri Başkan birbirini yedi bitirdi,
    Sadri şener transfer yalanlarını hocanın üzerine atıp olmayacak transferler için hocayı öne çıkardı
    hoca transferde isim vermeyip belki olabilicekleri veto etti.
    Olan kime oldu.
    Yönetim İstifa.şike olayı umurunda değil, skorlarda umurunda değil, Trabzona gelmeyen gelmekten çekinen istifa derler diye korkan bir başkan istemiyorum.
    Başkan ne demişti; Onlar taraftar herşeyi derler(o sözü üzerine düşünmemiştim ancak şimdi anlamı kim ne derse desin çokda umurumda değil)

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumuşak geçiş diyelim bu duruma... MİT başkanının ifadeye çağrıldığı gün içerdeki mücadelenin boyutu genişledi, saflar netleşti gibi görünüyor. Başbakan bence o gün daha net gördü bazı şeyleri diye düşünüyorum. Sonra da Aziz Yıldırım'a paraşüt takıldı sert iniş olmasın diye.

Tahminim o ki, İmralı sürecinin devamı olarak ''toplumsal barış'' adı altında çok geniş bir af planı hazırlanıp, Ergenekon sanıkları ve Aziz efendi de bu torbanın içine konulacaktır. Ama ''seni kurtardık, şimdi başkanlığı bırak'' denilecektir...

Aziz Yıldırım sadece Türk futboluna değil, toplumsal barışa da çok zarar veriyor. Galatasaray ve BJK başkanlarının entellektüel donanımı ile söylemleri yanında, mahalle dilberi gibi kalır Aziz efendi. Yeni Türkiye düzeninde bu tip adamlara yer yok artık. Sadri başkanın gücü ise yetmedi bazı şeylere, çünkü açıkları vardı... Şimdi yalancıktan bir kupa muhabbeti ile günü kurtarmanın derdinde... Herşeye rağmen başkanımızdır, içerde ne olursa olsun, dışarıya karşı arkasında durmak lazımdı. Biz bunu yapamadık, hala yapamıyoruz. Onun üzerinden garip kılıklı bazı adamlar vasıtasıyla vuruluyor kulübe... Yani arada kaldı artık, kendisi de bilmiyor ne yapması gerektiğini...

Küme düşme konusuna gelince... Bazen ben de endişeleniyorum. Ama uzun uzun düşününce ve bazı parçaları yan yana koyunca, düşürülecek takımın biz olmadığımız kanaatine varıyorum. İBB gidebilir fikrindeyim, gözden çıkarılmış gibi duruyor. Ama kulağımız fena halde çekiliyor. Bizler büyük resmi göremedik, yek vücut olamadık. Bedel ödüyoruz...

Şimdilik bu kadar...
    aynen aynen aynen
    kaybettirilen puanlar la biz şimdi en az 40 puan yapmıştık son ana kadar vuracaklar bize
    ama düşürmeye cesaretleri olmaz heleki hakemler eliyle çünkü resmen hakemler eliyle vuruyorlar bize
    takım çok kötüü oynarda düşer düşsün zaten ama bakın maçlara hakem rezaleti hep

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

kahroluyorum arkadaş

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor takımı 'para' için oyuncu satmaz satmamalı. Fatih tekke'yi 7.5 milyon avroya sattık ama yerini doldurmak için neredeyse 15 milyon avro harcadık. Selçuk-egemen için harcadığımız para 30 milyon avroya yaklaştı. şimdi beyefendiler elde kalan iki kalecimizi satmaya hazırlanıyor. Nasıl olsa bu takım sahipsiz. Sadri bey,nevzat bey,hasan yener istediğiniz gibi at koşturmaya devam edin....
    trabzonspor para için adam satmalı, adamlar kendileri gitmemeli. Trabzonsporun adamları tutma gibi bir durumu yok, olmadı. Bize düşen bu durumu lehimize cavirmek. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O ''kimse''lerden biri benim.

Başka bir forumda 7-0'lık Kasımpaşa maçı öncesi Selçuk'un GS ile anlaştığını ve gideceğini yazmıştım. Burada o forumdan olan arkadaşlar biliyor.

Ama Egemen konusu öyle değil kardeşim. Birebir şahidiyim. O sezon devre arasından itibaren Egemen yok sayıldı. Görüşmedi başkan, hep salladı. Bakarız, hallederiz diyerek oyaladı. Neticede profesyonel oyuncu, kalmak için görüşme talebi bile reddedildiğinde başka kulüple anlaşırsa neden hain oluyor. Aynı Egemen'in Trabzon'da yaptığı G.menkul yatırımlarını bilen bilir. Gidecek adam yapar mı bunu. Ayrıca, bu adam İstanbul düşkünüyse, BJK'den ayrılma döneminde neden bizehemen imzaya hazır olduğunu sğylesin. O tarihte ülkenin en iyi yerli stoperi kabul ediliyordu ve her yerde piyasası vardı. Yapmayın, bu kadar kolay harcamayın insanları. Egemen, çoğu Trabzon'ludan daha delikanlıdır bunu bilin.
    Su yazdiklarinizi en az 10 kez arka arkaya yazarsaniz, belki anlayanlar cogalacaktir!

Bu Yönetimin tek derdi, kendi futbolcularini Bizansa pazarlamak. Selcuk konusunu zaten bilen bilen biliyor. Bilmelerine ragmen Sadri cikiyor "o bana söz verdi" diye taraftari kandiriyordu.

hatirlatirim, Giray´in sözlesmesinde de 4-5 milyon € luk bir rakam var ama o Bizans´a gitmiyor. Senol Hoca istemedigi icin takimda kaldi, yoksa o rakama coktan yurtdisinda oynamaya baslamisti
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

kopuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alttaki linkte Baskan acikliyor bu meseleleri sabredebilen izlesin egemen gidisi parasal diyor.

Tikla

umarim link yasakli degildir.

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

dışarıya değil içime ağlıyorum maçları izledikçe daha çok psikolojim bozuluyor allah yardımcımız olsun

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı işim olduğundan izleyemedim ama geniş özetine baktım şimdi.

Valla genel olarak bilmem ama ilk yarıda yaptığımız hücum girişimlerini daha önce hiç izlememiştim (ilerleme var yani )
    Bursa gibi deplasmanda 2-1 öne geçmişsen gerekirse 11 kişiyi kale önüne yığacaksın ne yerden bitme Battalla o kafayı vurabilecek ne de o sağ açık o şutu atabilecek!

Yapmazsan,maçıda verirsin böyle giderse koltuğunuda verirsin Tolunay Hoca
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bütün yabancılar gitsin arkadaş

bamba tam bomba

zokora dubaiye gitsin bi zahmet

cech,emerson,janko,henri kaynıyo türkiye hatta trabzon

colman gitmek istiyorum diye bas bas bağırıyo tutmak hata

celutska,adrian,alan bi ihtimal kalabilir

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

tolunaydan çok şey bekliyordum ama henriqe ye bu kadar sabreden adam benim gözümde bitmiştir.
    henriqe salağını görünce artık kafamı çeviriyorum.futboldan soğuttu beni
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyada yapılan yorumlardan anladım ki düşenin gerçekten dostu olmaz... Ne kadar kin tutan varmış.

Bursa'nın Trabzon kümeye diye bağırmalarına gerçekten şaşırdım. Yakışmadı.
    Bence hic sasirma renkdas.
    Mactan önce burada sevgi pitirciklari dagitan
    gönüldaslarimiz da umarim artik bu islerde
    dost muhabbetinin hayalden öte olmadigini anlamislardir.
    Ben kesinlikle dostlugu bizim kadar dert eden baska
    bir camia daha olduguna inanmiyorum.
    Oynadik ve yenildik hepsi bu.

Ahmet_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adamlar resmen bilenmiş bize.henriqe kafayla vurmasa topa bariz içerideki topu bile gol saymayacaklardı.batalla ya helal olsun bit kadar adam kafayla gol attı hemde nerden.
    başkan yani trabzonsporun en yetkili kişiside çıkıyor yıldırım beye(tüpçü) rica ettim hakem hataları konusunda.
    ne ricası be adam soyunma odasına girip tehdit ediyor 2.yarı maçın şekli değişiyor.sen defol git kime rica ediyorsan edersin.sizin transfer politikanız yüzünden bu hale düştük sizde düşün artık yakamızdan.

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.medyatrabzon.com/bursaspo...kti-58142h.htm

sorumlulara yorum yapamıyorum.... adamlığını gol attıktan sonra sevinmeyerek gösterdin zaten... helal olsun sana...

özgür6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdilik bu kadar...
    Güzel...

Durumu analiz edebilen birileri varmış demekki...

Abi söylediklerinle doğru yoldasın...

Birkaç yerde puzzle parçalarını hatalı yerlere koymuşsun...

Tekrar analiz etmeni tavsiye ediyorum herşeyi onlarda yerine oturacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

O ''kimse''lerden biri benim.

Başka bir forumda 7-0'lık Kasımpaşa maçı öncesi Selçuk'un GS ile anlaştığını ve gideceğini yazmıştım. Burada o forumdan olan arkadaşlar biliyor.
    Evet ben şahidim Hatta 7-0'dan sonra Selçuk'un takımı frenlemesine de çok kızmıştın

Egemen konusunda bence de yönetimin hatası var. Egemen, TS'da tutulabilirdi. Ama Selçuk hiçbir şekilde TS'da kalmayacaktı. 2011 sezonunun sonunda (henüz 3 Temmuz olmamıştı) Aziz Yıldırım da LİG TV'deki programda, Selçuk'un devre arası FB ile ön anlaşma imzalamak istediğini ama kendilerinin kabul etmediğini açıklamıştı.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı uzungöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.medyatrabzon.com/bursaspo...kti-58142h.htm

sorumlulara yorum yapamıyorum.... adamlığını gol attıktan sonra sevinmeyerek gösterdin zaten... helal olsun sana...
    Neden şaşırmıyoruz bunlara acaba... Ne kadar da olağan değil mi... İnsanın nutku tutuluyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)