Sayfa 112 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 62 102 110 111 112 113 114 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3050 adet sonuctan sayfa basi 2,776 ile 2,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı eraytaskin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manyaklık bu ya dertsiz başımızı derde sokuyoruz.ulan diyorum ülke ne halde onca dert sıkıntı ,bi topun peşine koşanlarımı dert ediniyosun kendine aradan 10 dk geçiyor yine aynı
    40 senedir yemin ediyorum '' bir daha izlemem, maça gitmem'' diye... Ve maç günü o sinsi karıncalanma başlıyor.

Hastalık derecesinde bir aşk bu kardeşim... Bugün oğluma da söyledim statta... Yağmurdan sırılsıklam olduk maç sonu, moral bozuk ve kapılar açılmıyor... Baktım bezgin bezgin duruyor yanımda, ''ne şahane acılar yaşıyoruz değil mi'' dedim... Baktı yüzüme, güldük... Budur... Hayatın kendisi kadar gerçek... Aşk... En karşılıksız olanı... Bordo-Mavi...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Colman oyuna girince tam o Adriana yapılan faullerde ihtiyacımız olan ruha kavuştuk. Adam kendi kendini yedi resmen hakem kararları yüzünden. Maç sonu Bamba sırıtarak çıktı sahadan, Colman aynı benim maçı izlediğim ruh haliyle bitirdi.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman oyuna girince tam o Adriana yapılan faullerde ihtiyacımız olan ruha kavuştuk. Adam kendi kendini yedi resmen hakem kararları yüzünden. Maç sonu Bamba sırıtarak çıktı sahadan, Colman aynı benim maçı izlediğim ruh haliyle bitirdi.

aynen kardeşim. yapmayın etmeyin aynı maçımı izledik colmandaki hırs kimde vardı bizde. takımda tek ruh colmanda vardı. Hakeme itiraz eden başka bir adam varmı. adam sinirlen batajanın ayağını kıracaktı.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40 senedir yemin ediyorum '' bir daha izlemem, maça gitmem'' diye... Ve maç günü o sinsi karıncalanma başlıyor.

Hastalık derecesinde bir aşk bu kardeşim... Bugün oğluma da söyledim statta... Yağmurdan sırılsıklam olduk maç sonu, moral bozuk ve kapılar açılmıyor... Baktım bezgin bezgin duruyor yanımda, ''ne şahane acılar yaşıyoruz değil mi'' dedim... Baktı yüzüme, güldük... Budur... Hayatın kendisi kadar gerçek... Aşk... En karşılıksız olanı... Bordo-Mavi...
    yüreğine sağlık ne güzel ifade ettin gururu,heyecanı herşeyi bambaşka gerçekten..bunu şampiyonluklarla,kupalarla ifade edemezsin, ölçemezsin ama böyle gelene gidene her stadda kümeye sesleri falan kahrediyor yoksa yemişim kupasını

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Bu Bamba olayı çığırından çıkacak bu gidişle. Hayatımda bu kadar mutlu ve güleç adam görmedim. Adam herşeyden mutlu oluyor ya! Fener maçında kendi kalesine gol atıp sırıtabilen oyuncu var mıdır acaba dünyada. Bu akşam maçtan sonra görmeliydiniz... Önüne gelene sarılıp öpüyor, bayram değil seyran değil... Anlamadım hiçbir şey.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı eraytaskin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yüreğine sağlık ne güzel ifade ettin gururu,heyecanı herşeyi bambaşka gerçekten..bunu şampiyonluklarla,kupalarla ifade edemezsin, ölçemezsin ama böyle gelene gidene her stadda kümeye sesleri falan kahrediyor yoksa yemişim kupasını
    Kupa,'' lolipop şekerinin sapıdır'' elde kalan... Aslolan şekerin tadı...

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Yönetim istifa Kellen gidecek Sadri ŞENER sen daha bekle...

Hayırlı geceler herkese...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Bu Bamba olayı çığırından çıkacak bu gidişle. Hayatımda bu kadar mutlu ve güleç adam görmedim. Adam herşeyden mutlu oluyor ya! Fener maçında kendi kalesine gol atıp sırıtabilen oyuncu var mıdır acaba dünyada. Bu akşam maçtan sonra görmeliydiniz... Önüne gelene sarılıp öpüyor, bayram değil seyran değil... Anlamadım hiçbir şey.
    Ben Bambadada suç bulmuyorum. Adam futbolun hakiki futbol gibi oynandığı yerden geldi. Avrupanın herhangi bir takımındada olsaydı normal karşılanabilirdi hal ve tavırları. Oradaki sakin ortam ile buradaki cadı kazanı arasında dağlar kadar fark var. Herif art niyeti görmediki futbol hayatı boyunca. Colman şikeli sezonu yaşamış bir isim olarak yapılan şeylerin gayet farkında.

Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Ankara

Alıntı vampir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    korkak şenolun takımı böyle olur
    Faturayı kesmişsin yine şenola

Nereden
    Ankara

ya bu formayla onca adam izledik top ayagındayken arkana yaslandığın,yanındakine bak bak bak napcak dediğin. La bu olcana top gidince yanımdakinin omzunu morartıyorum vermeyin bu adama topu diye sadce o değil saymakla tükenmez bu adamlar bu kadroda.. kimse kandırmasın kendini çok kötü futbolcular,yanlış ve kalitesiz transferlr. bekledikki selçukla,r buraklar olacak ama yanılttı bizi çok uç örnek bu adamlar 10 senedd bir yakalarsın böyle yükseliş ki hala aklım almıyorum adamlar hala üstüne koyuyor,

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Ben Bambadada suç bulmuyorum. Adam futbolun hakiki futbol gibi oynandığı yerden geldi. Avrupanın herhangi bir takımındada olsaydı normal karşılanabilirdi hal ve tavırları. Oradaki sakin ortam ile buradaki cadı kazanı arasında dağlar kadar fark var. Herif art niyeti görmediki futbol hayatı boyunca. Colman şikeli sezonu yaşamış bir isim olarak yapılan şeylerin gayet farkında.

Valla İbrahim kardeş,

bu arkadaş yeterince protein, vitamin filan alıyordur bence. Artık anlayıversin bazı şeyleri... Bolşoy balesinde siyah kuğu olduğunu mu zannediyor. Futbol oynanıyor burda, taraftarın anası ağlıyor. Benim için kapandı Bamba konusu.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bursaspor macinda bir topu direkten döndü Bamba'nin,
    tabi bizim direkten döndü. Biraz daha gayret ederse
    gol kralligina aday olacak. Ne zaman top ayagina gelse
    yüregim agzima geliyor artik. fe-be macinda kendi kalemize gol atip
    sonrada gülmesini hala unutamadim.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

En cok zoruma giden Hiukmet Karaman'in
    golden sonra yaptigi kol hareketiydi.
    Hikmet Karaman icin normal,
    onur sahibi bir insan icin yapilmamasi gereken bir hareketti.

Nereden
    Ankara

ya bu colmanı alır oynatırsın,ya kadrodışı bırakırsın kötü niyetliyse eyvallah kes ilişkiyi, bi türlü fatura kesilmedi kimseye.colmanı kadroya alıyosan oynatacaksın, onbirde kafanda yoksa kadroya alma volkan,adrian,sapara,colman.... Adamlar sersem oldu ne aidiyetlik hissedebiliyor ne gönderiyosun sanki el birliğiyle uçuruma sürüklendi takım

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı POYRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursaspor macinda bir topu direkten döndü Bamba'nin,
    tabi bizim direkten döndü. Biraz daha gayret ederse
    gol kralligina aday olacak. Ne zaman top ayagina gelse
    yüregim agzima geliyor artik. fe-be macinda kendi kalemize gol atip
    sonrada gülmesini hala unutamadim.
    İnsanlığa umut aşılıyor. Çok pozitif, hümanist... Dişler de fena değil.

Yalnız hain direk bir golden daha etti kendisini. Yakında Olcan'ı geçer.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Umutlarım azaldıkça, uykusuzluğum artıyor... Dillendirmekten bir günah gibi sakınsam da, o endişe, kuyruğu birbirine değmeyen tilkiler gibi esir almış beynimi... Ya gerçek olursa... Ayıp değil biliyorum... Ama ben sadece şahane acılara hazırım, karanlık acılara değil...

Nereden
    Ankara

Bize yaşatılman bu acılardan sonra ne Sadri Şener'in ne futbolcuların yüzünü görmek istemiyorum hepsi defolup gitsinler

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

61 numarasini tasimayan bir trabzonspor takimindan ancak bu kadar.

akin0834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon havalimanında taraftar protesto etti takımı...formaları cıkarın cırılcıplak oynayın die bağırdılar...

http://www.haberts.com/trabzonspor/t...da-h11866.html

sadri şener in eseri bu videolar....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Kabustan bir türlü uyanamiyoruz, sanırım bankasyada uyanacagiz... kına yak şenol güneş ve sadri sener
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Bu takım bundan sonra değil maç kazanmak 1 puan dahi alamaz. Şenol ve Sadri kına yakarlar artık...
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu halde olmamızın tek sebebi marek cech.ben de çoğunluğa katılıp sorumlunun şenol ve sadri olduğunu düşünüyorum ama 7 haftadır bu işe yaramaz a katlanan üstelik emerson gibisi varken tolunay hoca. Yediğimiz gollerin alayı bu adamın kanadından geliyor hızlı bir sağ açık darma dağın ediyor bizi ve marek asla olması gereken yerde yani sol bekte olmuyor..bu adamdaki ısrar bizi kümeye atar demedi demeyinn adamın marjinal katkısı sıfır bile değil resmen biz her maça 10 kişi başlarken rakip 12 kişi başlıyor.. Bir allahın kulu şu adamı görmüyormu biri tolunayı uyarsın.
    Konu SEDER tarafından (16.03.2013 Saat 07:55 ) değiştirilmiştir.
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Tamam eksiklerimiz var,iyi oynamıyoruz ama şanssızlık da var kısmetsizlik te var arkadaş,artı gine hakemin adiliği var.Batalla'nın 2. golü,Şener'in golü yetenek işi de her zaman da bu şans bulunup bu güzellikte vurulacak toplar değildi hep bize denek geliyor anasını satıyım.Hakemin Adrian'a çalmadığı faul,Serkan'a yapılan % 100 penaltı derken bunlar yıktı bizi tabi ama bana göre asıl sebep takımda golcü bulunmaması.Henrike gayretliydi ama eğer iyi bir golcü olsaydı dünkü maçtan biz galip ayrılmıştık.

Son olarak şunu söyleyim,
    gerçekten çok büyük acı çekiyorum,
    hayatımın akışı değişiyor,
    her şeye kızıp her şeye isyan edesim geliyor,
    yüzüm gülmüyor ev de ve çalıştığım yerde cenaze havası yaratıyorum,
    bu sevgi zarar vermeye başladı bana biliyorum ama çare bulamıyorum
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

colman mustafaya tokat atmıs diye kızıyor insanlar.Neye kızıyorsunuz Allah aşkına?takım kume dusme potasında mustafa surekli rakibe sevgi gosterisi icinde adamda hırstan eser yok.Onune gelene sırıtıyor,sarılıyor nerdeyse herkesi öpecek.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transferlerin yanlış olduğunu elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Kandırmak kolay ben de etkisinde kaldım bazıları alınırlarken. Ama gerçek sonra hemen meydana çıkıyor. Bazılarımız bu rüyadan uyanmak istemedi ama rüyaları kabusa dönüşünce uyanmak zorunda kaldılar

Maçtan önce oraya gidip 2 gün kamp yapalım, galibiyet parasını futbolculara dağıtalım, psikolog ve mentorlerle futbolculara ulaşalım gibi çeşitli önerilerim oldu. Bu işin şakası yok

Artık tek çaremiz bu tip yöntemlerle takım oyunu ve disiplini takıma getirmek
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)