Sayfa 101 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3050 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Trabzon'da takımı karşılayacak, protesto edeceksiniz de futbolcuların yarısı Bursa'dan direkt İstanbul'a geçecek.. Kime isyan edeceksiniz?

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eve ancak varabildik. İyi ıslandık, donumuza kadar denen cinsten...

Öncelikle şunu belirtmeliyim, yazmadan önce geriye doğru okudum yazılanları. Anladım ki TV'den seyretmekle tribünden seyretmek arasında sandığımdan çok daha fazla fark var.

Sevgili arkadaşlar, kardeşler...

Bir kere, sebebini anlayamadığımız bir şekilde, rakip topu kapar kapmaz Cech adındaki gariban kardeşimiz ısrarla stoper mevkiine kaçtı. Delirdik tribünde... Buradaki arkadaşlar Olcan'a yükleniyor ama Cech eğer dahice bir taktik nedeniyle değil de, dahice bir şahsi kademe anlayışıyla bunu yaptıysa bu gece bavulunu toplamalıdır. Yeter be kardeşim, yol geçen hanı oldu o kanat.

Çok konuşmaya, çok anlatmaya, eleştirmeye, atıp tutmaya ve kesip doğramaya mecalim yok... Üzgünüm...

Yalnız, bir şeyi söylemezsem çatlarım... Bamba denen tuhaf adam, gerçekten bomba... Her maç kendi kalemize gol denemesi yaptığı için değil... Her mağlubiyet sonrası sırıta sırıta rakibin top toplayıcı çocuklarına bile sarılıp, mutluluk pozları vermesi kanıma dokunuyor. Benim için bu adamın Trabzonspor kariyeri bu akşam bitmelidir. Bunu yapacak delikanlı bir yönetim ve teknik ekip olmadığını bilerek söylüyorum bunu... Fakat geri dönmeye parası olmayan Zonguldak'tan gelmiş çocukların ızdırabına şahit olan gözlerim, onu artık yok sayacaktır... Defolup gitmesini rica ediyorum.

Son söz:

1 kişiye 30 kişi saldırmayı adamlık zanneden zavallı sürüsü bir grup var malum. Yine yaptılar şovlarını... Tellerin üstündeki muhtemelen ilkokul mezunu ve 110 kelimeyle Türkçe konuşabilen iki vatandaş alttan emir alıp tribünü provoke etti. Bu herifleri temizleyecek bir güç yoksa tribünlerden, bu kadar aciz ise bu kulüp, düşelim gitsin...
    Gurbetçi gençler sanırım İstanbul'dan çıkıp gelmişler. Durduk yere bursa seyircisini tahrik etti. Trabzon-Bursa küfürleşmesine önayak oldu.Dikkat edersen TS-BS arasında hiç husumette yoktu.

Ezan okunuyor. Bu gerizekalı 15-20 kişilik grup tezahürat ediyor. Küfür ediyor.

Bence deplasman maçlarında bu gruba bilet verilmemeli.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı gumushaneli29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbb'yi de silmek lazım.Malum partinin belediyesi.
    partinin takımı artık kasımpaşa ayrıca ibb artık fazla geliyor lige taraftarı hiçbirşeyi yok 3 istanbul kulübü varken benim görüşüm ibb de düşme adayları arasında

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon öncesi bir şey diyemezdim,çünkü aldıkları yolu,kendilerini hangi noktaya taşıdıklarını görmemiştim.Sizce de adamları görmeden karar vermek saçma olmaz mıydı bu durumda ?

Şimdi cevaplıyorum,Olcan değil Yusuf,Colman değil Abdülkadir,Emerson değil Kadir.

Mücadele çok şeyi değiştirir,Trabzonspor mücadele etseydi şu an daha üst sıralardaydık emin olun.

Ayrıca bu çocuklar safi mücadeleden ibaret kazmalar değil ki,Yusuf Olcandan çok daha yetenekli,Abdülkadir Colmandan çok daha verimli olur .Kadir belki mükemmel,hayallerdeki gibi bir sol bek değil ama inanın Cech ile Emersondan bir eksiği yok ayrıca savunmada onlara nazaran daha dengeli.

İnanın kaybedecek bir şeyimiz yok,bu gençler yanlarında 3 tane çok kaliteli yabancı transferle,forvet,orta saha,ve sağ kanat olmak üzere,çok iyi işler başarabilirler.
    Öncelikle Olcan da bize gelmeden önce gayet iyi oynuyordu, bir döneme bakmak sağlıklı olmuyor.

Dediğin takımın bir hedefi var, oyuncuların hedefi var, bizdekiler gibi değil o yüzden o başarılı oyunlarını Trabzon'da göstermeleri kolay değil.

Mücadele ettikleri yer dere, birden okyanusa girecekler.

Ben yeterli olacaklarını düşünmüyorum dediğim gibi, bize çok daha farklı oyuncular lazım şu sezondan sonra.

Bu arada genç felan demişsin de Kadir Keleş 25 yaşında Volkan Şen'den 2 yaş büyük.

Gençlik çok önemli değil.

Neyse, daha transfer sezonuna var.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

saffet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gurbetçi gençler sanırım İstanbul'dan çıkıp gelmişler. Durduk yere bursa seyircisini tahrik etti. Trabzon-Bursa küfürleşmesine önayak oldu.Dikkat edersen TS-BS arasında hiç husumette yoktu.

Ezan okunuyor. Bu gerizekalı 15-20 kişilik grup tezahürat ediyor. Küfür ediyor.

Bence deplasman maçlarında bu gruba bilet verilmemeli.
    Ne oldu tam olarak tribünde kavga çıkmış galiba öylemi ?
    Sadece Trabzonspor !

Nereden
    Kocaeli

Alıntı alihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'da takımı karşılayacak, protesto edeceksiniz de futbolcuların yarısı Bursa'dan direkt İstanbul'a geçecek.. Kime isyan edeceksiniz?
    bu yönetim yönetimse bunları trabzona getirmeli ve taraftarın protestosunu ve daha fazlasını yaşamalılar ondan sonra ne cehenneme gidiceklerse gitsinler

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar hemen her hafta hakem hataları oluyor inanamıyorum resmen kabullenmiş durumdayız
    bu maçta en az 4 pozizyonda hakemin kasıtlı tutumu yüzünden maç resmen gitti

bursanın 2 'inci golü öncesi bize yapılan bir faul olmasına rağmen topu karşı tarafa vermesi sonucu yediğimiz gol

adriana yapılan harekete adam faul bile çalmadı ya serkanın ceza sahasında biçilmesi

kaleci ile karşı karşıya kaldığımız 2 pozisyonda ofsayt diye topun kesilmesi ve basit sarı kartlar

artık buna dur demek lazım resmen hakemler tarafından katlediyoruz bu nereye kadar gidecek

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı saffet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu tam olarak tribünde kavga çıkmış galiba öylemi ?
    O malum grup 1 taraftara saldırdı 30 kişiye 1 abimizin dediği gibi....

Bazı Trabzonsporlulardan ben utanıyorum adamı hastanelik etti şerefsizler,köpekler...
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara

bu takımın üzerinden faruk özak elini çekmediği sürece,sadri şenerde gitmediği sürece bu takım düzelmez.
    bu basiretsiz sadri şener trabzona sokulmamalı,bu takımı bu hale getiren odur.hesabınıda o verecek !
    Konu mertacar tarafından (16.03.2013 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

3. gol için görüşüm şu; Olcan geriden koşuyor ama yetişemeyeceği bariz. Cech denen "sol bek"in topa koşmaya mecali olmadığı gibi rakip topa vurduktan sonra topun önüne atlamak değil de toptan korunmak derdinde. Onur ise -canımız ciğerimiz orası ayrı ama- kesinlikle konsantre değildi o an. Top çok sert gelse de Onur'a yakışmadı kapattığı köşeden o golü yemesi. İlk iki golde ise yapabileceği hiç bir şey yoktu.

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. gol için yazdığın hariç geri kalan her cümlene imzamı atarım.

Dakika 2'de sol bek nereye çıkar, golde özellikle baktım ekranda görünmüyor bile. ( Cech bu takımda net olarak oynamamalı )

Çok basit gol yiyoruz, Bursa doğru düzgün gelmeden 3 attı.

Bence biz de atacağımız max. golü attık, buna rağmen puan alamadık.

İşimiz çok zor.
    Konu Oğuz B. tarafından (16.03.2013 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O malum grup 1 taraftara saldırdı 30 kişiye 1 abimizin dediği gibi....

Bazı Trabzonsporlulardan ben utanıyorum adamı hastanelik etti şerefsizler,köpekler...
    Diğer taraftarlar neden o adamı korumadı,30 kişiye de 300 kişi dalsalar kim ne yapabilir di?Bana dokunmayan yılan misali.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Kocaeli

Alıntı tarsus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takimin en onemli sorunu defansidir.bursa gibi bir deplasmanda 2 gol atabiliyorsun ama kalende onur gibi kalecin olmasina ragmen 3 gol yiyorsan o defans kevgirdir.allah askina bu cech celustka mustafa hangi super lig takiminda banko oynarlar hic dusundunuzmu
    başka kimi oynatacaksın kadromuz mükemmelmi bu takım şenolun eseri bence ona twit at

Nereden
    Kocaeli

yazıklar olsun hepsine

Nereden
    İstanbul

Tribündeki olay Gurbetçi Gençler'in ''Sadri Şener İstifa'' diye bağırıp tüm tribünün de buna destek vermesini istemesi ile başladı. Trabzonlu Gençler üyeleri kendi havalarında besteler söylüyor diye GG'den 2-3 kişi bizim bulunduğumuz tarafta olan TG'lilere saldırdı sonra iki grup birbirine girdi; Çevik kuvvet tribüne girip müdahale etmek zorunda kaldı.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu arada Henriquenin Golünde ilk pozisyonda Top cizigiyi net gecmisti ama Hakemler orda henüz vermemisti Golü.Yani bukadarda olmaz.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

yatara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah Askina Senol Günes, Bukadar kazmayi ayni takima toplarken akli neredeydi?

Devre Arasi neden tek gercek forvetimiz Vitteki yolladik?

Nereden
    Kocaeli

Standart Onurda tolgada süper kaleci değil

Uyanın beyler tolga bence bu ligdeki en kötü kalecilerden onurda eh işte bu kaleciler şenol hocanın sisteminden dolayı yani defasif oyunundan dolayı iyi gibi gözüktüler yoksa öyle mükemmel kaleciler değil şenol hoca zamanında takımı 11 kişi geriye çektiği için takım en fazla 2-3 pozüsyon veriyordu işte gerçekler ortaya çıktı

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FB gibi sözde büyük ve bizi çekemeyen diğer Anadolu takımlarının sürekli "Trabzon kümeye" sözlerini anlayabiliyorum ama Bursa taraftarı çok ayıp etti. Ömrü hayatlarında görebilecekleri en büyük başarıdaki payımız çok çabuk unutulmuş. Bursa tabii ki kendi hakkıyla şampiyon oldu ama buna bizim vesile olduğumuz da unutulmamalı. Diğer yandan aklıevvel FB'lilerin alın işte artık maçlar tertemiz şike yapamıyorsunuz haliniz ortada sözleri çok canımı yakıyor. Çok ciddiye alınacak bir iddia değil ama kötüye giden tabloda iyice dillendirilmeye çalışılan bir safsata. Gören de 10-11'de 82 puanı alan takım bu halde sanacaklar. Ne diyelim böyle sözlerin edilmesine sebep olanlar utansın...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

saffet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vampir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyanın beyler tolga bence bu ligdeki en kötü kalecilerden onurda eh işte bu kaleciler şenol hocanın sisteminden dolayı yani defasif oyunundan dolayı iyi gibi gözüktüler yoksa öyle mükemmel kaleciler değil şenol hoca zamanında takımı 11 kişi geriye çektiği için takım en fazla 2-3 pozüsyon veriyordu işte gerçekler ortaya çıktı
    Habu ne diyo ya
    Sadece Trabzonspor !

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Olcan da bize gelmeden önce gayet iyi oynuyordu, bir döneme bakmak sağlıklı olmuyor.

Dediğin takımın bir hedefi var, oyuncuların hedefi var, bizdekiler gibi değil o yüzden o başarılı oyunlarını Trabzon'da göstermeleri kolay değil.

Mücadele ettikleri yer dere, birden okyanusa girecekler.

Ben yeterli olacaklarını düşünmüyorum dediğim gibi, bize çok daha farklı oyuncular lazım şu sezondan sonra.

Bu arada genç felan demişsin de Kadir Keleş 25 yaşında Volkan Şen'den 2 yaş büyük.

Gençlik çok önemli değil.

Neyse, daha transfer sezonuna var.
    Kast ettiğim oyuncuların geneliydi,takdir edersiniz ki 1 2 tane 24,25 yaşında adam yaş ortalamasını çok da bozmaz.

Sizin görüşünüzdür saygı duyarım fakat ben kendilerine güvenildiği takdirde çok faydalı olacaklarına gönülden inanıyorum.Hem öyle ya da böyle yeni bir yerli iskeleti kuracağız mecburen.Ve bu iskelete en az 2 sene tahammül edeceğiz.Bu durumda bu yerlileri 1461den seçmek bana göre daha mantıklı,aksi halde Alman 3.liginden gurbetçileri toplayacaklar yerli iskelet diyerek.

Madem mali olarak küçülmeye gireceğiz,madem bir iskelet kurmak için 2 3 sene bekleyeceğiz o zaman bu oyuncular hiç değilse kendi altyapımızın ürünü,ne yapabileceklerini az çok kestirebileceğimiz oyuncular olsun.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu takımdan önümüzdeki seneye bir tane futbolcu, teknik adam, yönetici bile kalmasın istiyorum.

Hepsi bol bol paraları aldılar, semirdiler, hepsi defolsun!
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Kocaeli

Alıntı yatara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Askina Senol Günes, Bukadar kazmayi ayni takima toplarken akli neredeydi?

Devre Arasi neden tek gercek forvetimiz Vitteki yolladik?
    şenol hoca sevgili koresine giymek için sattı trabzonsporu olay budur başkana kızmayın ersun yenel kimi isterse aldı ama şenol güneş kimseyi aldırmadı ve en gel oldu başkanımıza sırf takımı kötü götürüp istifa edebilmek için koresine gidebilmek için ve sonunda istediğine ulaştı bu takımın bu hali şenol güneş yüzündendir

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı İbrahim Gökhun Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolunay hoca hakkında haber61'in yaptıkları ayıptır. Bu takımın bu hallere gelmesinde suçlu arayacaksak ve Tolunay Kafkas' ta suclanacaksa suclama sırasında tepede başkaları olur futbolculardan sonra da listede Tolunay hoca olur. Hocayı zaten değiştik sorun ortadan kalkmamışsa demek problem'in çözümü için hoca değişikliğinin dışında bir eylem yapılmalı.
    Haber 61 takimi 2 senedir bitiren,futbol oynamayi unutturan Senol Günes e bunu yapsaydi bu halde olmazdik.Ama Tolunay Kafkas in oldugu yere her köse basina eski topcu ve adamlarini koyamayacaklari icin simdiden basladilar.Izleme komitelerinde bunlarin yani trabzonun öz evlatlari yokmuydu,izledikleri adamlari kör olsa begenip almazdi.Giray Bulak lara,Serdar Bali lere is bulamayinca saldiracaklar tabiki.
    iho istifa.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

amaç Trabzonspor' ezmek ve sesini çıkarmasını engellemek

sadri şener de oyunun bir parçası oldu.

akp sadri şener i istemiyor.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

vendercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Trabzonspor küme düşer !..Gerçi şike,teşvik dolu;kanunların değiştirilip başbakanın hırsızları kolladığı bir ligde Trabzonspor olamamalıydı!..Zamanında Beşiktaş'ın,Fener pardon Şikebahçe'nin,Galatasaray'ın şikeyle ligde kaldığı zamanlar mevcuttu!..Trabzonspor bunları beceremeyeceğinden "zaten becermemeli de "...Trabzonspor küme düşer!..Herkesin keyfi gelir!..Böylece belki komisyoncu yöneticilerden,işbilmez teknik adamlardan,ruhsuz oyunculardan temizlenir Trabzonspor!.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)