Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 145 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kayseri Maçýnýn Hakemi: Cem Papila!

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

þampiyonluðumuzun çalýnmasýna alet olmuþ ve muhtemelen birileri tarafýndan ödüllendirilmiþ bir adamla nasýl barýþ yapýlmasý düþünülüyor ne barýþýndan bahsediyorsunuz siz

bu adamý ÝSTEMÝYORUM adý ts ile birdaha anýlmamalý, adýnýn ts ile geçtiði en son þey fenere maçý satmýþtým-satmýþtý-sattý olarak kalmalýydý

nekadar kolay herþey yaa aylarca verilen emekler çekilen kahýrlar þampiyonlukla süslenecek derken biri çýkýyor tüm birikiminizi çalýp gidiyor üstelik çalmadým diyerek hýrsýzlýktan sonra yüzzüslük ve yalancýlýkla insanoðlunun olabileceði en iðren hali alýyor

bu adam günah çýkarmýþ özür dilemiþ mi? ki affedelim! bu adam bu olaydan duyduðu piþmanlýðý nezaman dilegetirmiþ?!

kayseriyi yenemeyeceðimizi düþünüp papiladan kaypaklýk bekleyenleride kýnýyorum

TEK KELÝMEYLE REZALET! BAÞKAN GÝTTÝ MARCELINHO BOMBAN GÖZÜMDE!
    dostluk barýþ kardeþlik geç bu iþleri, rum maçý için bile ayný þeyleri söylemiþsin ne alaka herkes öyle olmadýðýný biliyor onlar da bizde! Bu papila olayýnýn farký ne? sahte bir tebessüm Allah b versin Papila maçta ayaðýn kýrýlsýn!
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

c.papila denen adi herifi istemiyorum!...
    onun yaptýðý þey affedilemez!...
    kim diyebilir ki? "o adam iyi niyetliydi?"
    kayseri maçýnda orada olacak taraftarlarýmýz gereken tepkiyi verecektir..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

vse61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Bu satýlýk herifin yaptýðý hata falan olamaz... onun için bence ayný þekilde karþýlýk almalý.. yine bir kýrmýzý kart organizasyonuyla azizin papilasýna gününü gösterebiliriz... insanýn içinden aðzý dolabildiðince küfretmek geliyor ama olan bizim sahaya olur, kapatýrlar...

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maç Kayseri'de. Ama baþka takýmlarýn maçlarýna da sorunlu olduklarý hakemler atanmýþ. Enteresan..
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý ismet61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakmlrle ugra$mayi hic dogru bulmuyorum, hele oynanacak olan bir macin hakemini bu $ekil ele$tirmek cok yanli$.
    Biz seni tutmayalým da ne söylemek istediðini açýkca söyle. Daha geçen seneydi, hiçbirimiz balýk hafýzasýna sahip deðiliz. Trabzon'da Ankara'da Ýstanbul'da niçin yüründü ? Türkiye'nin her yerindeki Trabzonspor taraftarý neden galyana geldi ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

maç oynanmadan çnce eleþtirme o zaman sen bittikten sonra eleþtirirsin.hani fb maçýndaki olaylar yüzünden o kadar ayaða kalktýk.ama maçtan sonra ne iþe yaradý(maç açýsýndan).maç bizim olmadý.ama sesimizi ve gücümüzü herkez gördü.
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

valla arkadaþlar istesekte istmesekte adam bizim maçý yönetecek, inþallah eziklerin karþýlaþmalarýnda yaptýðý hoþgörüyü bu maçta yin ealeyhimizde göstermez, temennim bu olur ancak bu saatten sonra, ha bakarsýnýz maç öncesi ýsýnýrken sakatlanýverir ne bileyim tansiyonu düþer dua edelim
    TrabZonguldaklý...

laz_rail_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49

Bu hafta barýþtýrma haftasý seçilmiþ geyse nin maçýna istemedikleri hakemi vermiþler bizim maça ise febe li papilayý affedermiyiz barýþýrmýyýz hayýr trabzon da maça verin ozaman barýþalým ! kayseri de olan taraftarlarýmýz gerekeni yapacaklardýr göz göre göre dalga geçiyorlar versenize trabzondaki maça papilayý veremezler veremezler veremezler...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ÞAMPÝYON OLALIM...

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Ancak kayserideki maca vermeye cesaretleri yeter zaten,bide trabzona versinlerde göreyim bu seref...sizi...
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen ilk hafta takýmlarýn direk vukuatlý olduðu hakemler maçlara verilmiþ
    bekleyelim görelim
    ulusoyun delikanlýlýðý sadece Trabzonamý söküyor yoksa herkese
    ben istediðimi veririm mesajýmý geçiliyor
    yazýný tam ortadan böl,2.tarafta sorduðun sorunun cevabý ilk tarafta var..

bu olay çok abartýlmamalý bence.sonuçta geçen seneden söylendi böyle olacaðý

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Papila’nýn kötü maç yöneteceðini sanmýyorum. Bu filmin benzerini daha önce görmüþtük. Tabii kovboy yine attan düþerse…

Geçmiþ yýllarda Ahmet Çakar ve Erman Toroðlu adlý hakemlerin bizi katlettikten bir yada iki sezon sonra, bizim adýmýza “hatasýz” maçlar yönettiklerini hatýrlýyorum. Hangi maçlar olduðu aklýmda kalmadý, çünkü katlettikleri maçlar kritik olanlardý; “gönlümüzü aldýklarý” maçlar ise kýytýrýk…

Tahminim yine bir gönül alma operasyonu olacaktýr, çünkü ligin büyük takýmlarý ile halihazýrda faal hakemliðe devam eden bir þahsýn ilanihaye hasým kalmasý "sistem"i aksatýr.

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Bu maçta bize karþý hiç bir þey yap(a)maz...
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Bence de bu maçta biþey yapabileceðini zannetmiyorum ama iyi dayak yer..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aðzý ile kuþ tutsa , bütün düdükleri lehimize çalsa kim geri döndürebilir 2 sezon öncesini . Ýzlediðim yerden aðlayarak çýktýðým o maçý ben unutmadým
    Canýn cehenneme adi palipa
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Momentus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Papila’nýn kötü maç yöneteceðini sanmýyorum. Bu filmin benzerini daha önce görmüþtük. Tabii kovboy yine attan düþerse…

Geçmiþ yýllarda Ahmet Çakar ve Erman Toroðlu adlý hakemlerin bizi katlettikten bir yada iki sezon sonra, bizim adýmýza “hatasýz” maçlar yönettiklerini hatýrlýyorum. Hangi maçlar olduðu aklýmda kalmadý, çünkü katlettikleri maçlar kritik olanlardý; “gönlümüzü aldýklarý” maçlar ise kýytýrýk…

Tahminim yine bir gönül alma operasyonu olacaktýr, çünkü ligin büyük takýmlarý ile halihazýrda faal hakemliðe devam eden bir þahsýn ilanihaye hasým kalmasý "sistem"i aksatýr.
    abi yani papila "haftanýn düdüðü" olmaya aday diyosun...
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

laz_rail_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49

Maça gidebilen herkes cebine kýrmýzý kart alsýn þiþt þiþt papila deyip kartý çýkaralým o zaman anlar barýþtýk mý barýþmadýk mý avni akere de bekleriz nasýl ev sahipliði yaparýz bi bilsen ah ulan federasyon versene papila aðbimi avni akere de bi aðýrlasak onu gayseriyi yenicez papila bu ziyareti kabul etmeyiz gene bekleriz avni akere...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ÞAMPÝYON OLALIM...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi yani papila "haftanýn düdüðü" olmaya aday diyosun...
    Bence yüksek bir ihtimal Özcan... Ancak "Sistem"in bir baþka adayý daha var bence, biliyorsun Cüneyt Çakýr da G.Saray maçýna atandý...

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart BÝz ÞerefÝmÝzÝ DeÐÝl, ÞampÝyonluÐumuzu KaybettÝk

Cem Papila, O unutulmaz skandal maçta ''HIRSIZLIK'' yapýp emeðimizi çalmýþtýr, Ancak bu demek deðildir ki artýk hiç bir maçýmýza verilmeyecek ..! Sonuçta þu durumda hakem statüsünde ve maç yönetme yetkisine sahip, Federasyon yetkililerinin Trabzonspor taraftarýnýn CEM PAPÝLA'ya karþý olan tutumunu bildiði için ilk maçýmýzda Cem PAPÝLA'yý hakem olarak atamýþ ve Trabzonspor taraftarý ile Cem PAPÝLA arasýndaki soðukluðun bir nebze ýsýnmasý adýna karar vermiþtir.
    Unutulmamasý Gereken Bir Gerçek Daha Vardýr. TRABZONSPOR taraftarý ayný kiþiden gelecek bir tane daha hatayý affetmeyecektir.

Gözümüz Üstünde Cem PAPÝLA, 30.000 kiþi sokakta yürümüþtü, ama bir daha hata yaparsan unutmaki O, 30.000 Kiþi Sokakta yürümeyecekler, SENÝN ÜZERÝNE YÜRÜYECEKLER . .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Ben bu adamý çok seviroyorum. Her tv çýkýþta bol bol k.... ederek dejarj oluyorum. Yine 90 dk. onu görerek tv hem maç izleyip hem dejarj olacaðým.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Trabzonda bir maça verselerya

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

arkadaþlar mhk papilayý trabzona gönderecek kadar bunamadý daha.ama bu maçta lehimize düdükler çalýp trabzona gelebilmek için referans ve kredi oluþturmaya çalýþacaktýr ama büyük trabzonsporumuzun papila gibi þerefsizlerden elde edeceði bir haksýz kazancý asla ve asla istemiyoruz.Herþey adil olsun yenersek yeneriz yenilirsek(Allah korusun) dünyanýn sonu deðil.Daha ligin baþý mutlaka telafisi olur.
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

cem papilayý ne trabzonda ne de deplasmanda trabzon maçlarýnda görmek istemiyorum adamýn ismi bile yetiyor daha þimdiden gerildik.
    EN IYISI BIZIZ:

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

bu sefer çok büyük hata yapacaðýný sanmýyorum ama yine de keþke verilmeseydi.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

SiNaNi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Trabzonspor cephesinde ligin ilk maçý.Taraftarýn gözü yeni transferler ve takýmýn uyumunda.Kim takar maçýn hakemini...felsefesiyle yapýlan bir atama.Bu terbiyesiz adam olmasa belki de þampiyon olacaktýk.Yiyorsa Avni Akerde bi maça versinler.Fener,cimbom istediðinde hakemler istifa ettiriliyor.Bize gelince 1 yýl sonra hemen maça atanýyor.Cem Papilla yanlýdýr,terbiyesizdir.Tüm maçlarýmýzý dört dörtlük yönetse de bu gerçek deðiþmeyecek. Umarým Avni Aker'e gelmeye yeltenmez.
    Bordo Mavi En Büyük TRABZON

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kabus gecesinin baþrol oyuncusu cem, Ýnþallah bu maçta da ayný hatalarý tekrar etmez..
    Trabzonsporlularýn nefreti hala üzerinde cem papila!..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)