Sayfa 81 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 71 79 80 81 82 83 SonuncuSonuncu
Toplam 2058 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 25. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Beþiktaþ | Maç Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Ýskender YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herhangi bir þekilde gol atma meziyetinde araya koþu yapabilen, kafasýnda gol atma düþüncesi olan, birazcýk çabuk bir santraforumuz olsaydý 2-0, 3-0 kazanacaðýmýz maçtý. Zaten bahsettiðim meziyette bir santraforumuz olsaydý kafadan 15 puan fazlamýz vardý ve þampiyonluk potasýndaydýk.
    Aynen durum bu þekilde,sabah aynýný ben de yazdým,
    1 golcümüzün olmayýþý çok puan kaybettirdiði gibi eldeki bazý topçularýmýzý da deðersizleþtirdi,takýma olan inancýmýz kayboldu,gözümüze hepsi çöp görünmeye baþladý.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

Allahýn izniyle þu seneyi bir atlatsak... bu yöneimle bir þeyin deðiþeceði yok ya...

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

Alýntý Etem Güner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçýn 81. dakikasýna dikkat edin arkadaþlar spiker alanzinhoyu anlatýrken geldiði takýmý baþarýlarýný anlattý,2009 yýlýnda trabzonspora geldiðini ve 2010 da kupayý kazandýðýný söyledi ve aniden sustu acaba birþeylermi oluyor yavaþ yavaþ ...................!
    orada ne oldu biliyormusun... alanzinyonun Trabzonspor kariyerinden bahsederken 2010 yýlýnda kupayý kazandý dedi... ama kastettiði þey Türkiye kupasýydý... ama spikeri emin olun bunun þampiyonluk kupasý sanýlmasýndan çook korktu melih þendil... o an bir suskunluk yaþadý... neyse..
    bunlar detay...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr ölümüne_1461 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

macýn ardýndan hoca takýmýn oyunudnan memnunum kontrol býzdeydý eksýk olan tek sey goldu dedý..tolunay hocanýnda psýkolojýsý bozulmaz umarým bu sene bu demeclere katlanabýlrýýzde seneye olmaz boyle rezýl futbolun ardýndan boyle trýbunlere oynayarak tolunay hoca basarý saðlayamaz trabzonda..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

henrýke ve halýlý sahada gordukce emreye acýyorum gercekten.. emýn olun onlardan eksýðý yok artýsý cok..sen yapma barý tolunay hoca..bu seneyý zaten kaybettýk hýc deðýlse emreyý kazanalým lýg maçlarýdna oynat su adamý artýk..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

haber61 den alýntý...
    Ben burada bir paragrafta Emre Güral için açmak istiyorum. Trabzonspor'un elinde dört uç oyuncusu mevcut. Henrique, Halil, Janko ve Emre. Ýlk ikisinin halini Beþiktaþ karþýsýnda da gördük. Deðiþen ve geliþen bir þey yok. Janko ise sezonun bitmesini bekliyor.
    Emre Güral konusunda ise her þey muamma. Antremanlarda yer alýyor, skor üretiyor. Diðerlerinin oynadýðý maçlarda zaten bir kiþi eksik oynuyoruz ve bu isimler gelecek yýl için düþünülmeyenler. Emre'nin ise bir geleceði var. Henrique'nin, Janko'nun ve Halil'in bulduðu þansý Emre neden bulamaz? Bu tip genç oyuncular, bu dönemlerde kendilerini gösterirler. Yetersiz deniliyorsa, oynayanlar çok mu yeterli?

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý ölümüne_1461 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    henrýke ve halýlý sahada gordukce emreye acýyorum gercekten.. emýn olun onlardan eksýðý yok artýsý cok..sen yapma barý tolunay hoca..bu seneyý zaten kaybettýk hýc deðýlse emreyý kazanalým lýg maçlarýdna oynat su adamý artýk..
    emre alim uður dündar eminim tolunay hoca bu adamlarý kadroya monte edecekti ancak takýmýn içinde bulunduðu durum hocaya bu riski aldýramadý diye düþünüyorum tehlikeyi atlattýðýmýz an bambalar belki giraylar kadro dýþý býrakýlýp alim uður kadroya monte edilecektir
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý tahir61ayas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    emre alim uður dündar eminim tolunay hoca bu adamlarý kadroya monte edecekti ancak takýmýn içinde bulunduðu durum hocaya bu riski aldýramadý diye düþünüyorum tehlikeyi atlattýðýmýz an bambalar belki giraylar kadro dýþý býrakýlýp alim uður kadroya monte edilecektir
    ýyde takýmýn ýcýnde bulunduðu hale takýmý sokan zaten henrýke halýl gýbý forvetler haftalardýr oynuyolar deðýsen býrsey yok bunlar 11 baslarken emre kadroya býle alýnmayý 15 20dakka oynamayýdamý haketmýyor..lýgýn ez az gol atan 5.takýmýyýz emrenýn oynamasý ýcýn bunda nýyý fýrsat olamaz..kýmse elestýrýemz hocayý..

ophius - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

25 haftanýn özeti bence iki pozisyonda görüldü
    ilk yarý olcanýn elini kolunu sallayýp içeri girdiði, ikinci yarý da oðuzhanýn aynýsýný yaptýðý pozisyon
    adamlar 35 metre senimn sahanda top sürüyor ve müdahale eden yok
    bu herþeyi özetliyor...takým savunmamýzýn ne kadar kötü olduðunu, yardýmlaþmanýn olmadýðýný, takýmýn az koþtuðunu, isteksiz olduklarýný vs vs vs
    tek kelime ile yazýk !
    特拉布宗冠軍

Hasan Cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

sanki bu yönetim bjklan anlasdi bizi yenmeyin yoksa kaos kopar sizede sikeyi örtme konusunda yardim edemem !

ben böyle düsünüyorum !

angraf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok net biþe var az yetenekli bir forvetimiz olsa (Lider) Burak yada eskiden Fatih Tekke gibi bu maçý alýrdýk açýk ve net.

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Hasan Cubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sanki bu yönetim bjklan anlasdi bizi yenmeyin yoksa kaos kopar sizede sikeyi örtme konusunda yardim edemem !

ben böyle düsünüyorum !
    Çok paranoyak taraftarýmýz var.

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý Mehmet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de olsam aynýsýný yapardým.
    Alanzinyo iyi futbolcu sevdiðim futbolcu.
    Ancak takým takým oyunu oynayamadýðý için Alanzinyo bireysel oyuna kaçýyor,
    bu seferde fiziði yetmiyor, sürekli top kaptýrmasý can sýkýcý, bu hareketler benim canýmý sýkýyor.

Asýl asýl takým oyununu bozan oyunculardan biri de Zokora bu kadar bodoslama oyuncu olamaz, Allahdan haftaya cezalý duruma düþtü ve onun hatalarýný görmekten kurtulmuþ oluyorum.

Netice itibarý ile 0 - 0 sonuç bence çok iyi. Takýmda bu hafta bir kýpýrdama var.
    Ligin büyük takýmlarýndan zirveye oynayan bir takýmdan bir puan almak gayet güzel bir sonuç.

Keþke geçen hafta da 1 puan alabilmiþ olsaydýk.

Ligde sýralamada 10. sýranýn altýna düþme sýkýntý verecek bize malesef.

Tüm bu olumsuz þartlara raðmen bir KUPA hayalimiz hedefimiz var.

Ligde de bu sene zirve için deðil ligden düþmemek için heyecan yaþýyoruz.

Trabzonspor sen nelere kadirsin.
    Alanzinho takým oyunu oynayamýyor belki ancak gayet iyi top taþýyabiliyor, zaten bu takýmda hala durmasýnýn, oynamasýnýn sebebide bence bu.

Kötü giden bir takýmý Alanzinho gibi bir adam rahatça ayaklandýrabilir, takýma ruh verebilir. Tabi bizde o ayaklanma 10 dakika falan sürüyor, sonrada bitiyor. Bir futbolcunun maça ýsýnma süresi 5-6 dakikayý bulabilecekken, Alanzinho gibi bir adamýn son 9 dakikada oyuna sürülmesi zaten büyük bir saçmalýk. Bir futbolcu sonuçta girdiði andan itibaren harikalar yaratacak derecede iyi olamaz. Oyuna ýsýnma, alýþma süreside göz önünde bulunduralarak bence 60. dakikalarda oyuna sokulmasý lazýmdý, veya 70. dakikalarda.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

arifberkay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

forma bile cakma cubuklu forma

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hasan Cubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ben böyle düsünüyorum !
    Baya derin düsünmüssünüz.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ezik samsunspor taraftarý 61.dakika da trabzon kümeye diye baðýrdýlar daha sonra 2 gol yeyip maçý kaybettiler ahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahaha hahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhha hahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahah ahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhah ahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahaha hhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhaha hahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahah hhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahah ahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahh hhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahaha hahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahhh hhhhhhhhhhh

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Bir kez daha gördük ki takýmdaki tüm futbolcularýn performanslarý birbirinin aynýsý.Bu durumda istediðimiz kadar kadro yapalým ya da tercihleri eleþtirelim, hiç bir futbolcunun diðerinden farký olmadýðý ap açýk ortada.

4-2-3-1 sistemini oynamaya çalýþýyoruz.Belkide bunda sýkýntý var.Farklý bir sistem denenmeli.Oyuncular zaten sürekli deneniyor.
    4-2-2-2 *3-5-2 gibi sistemleri deneyebiliriz.
    Birde kadroya alýnmayan oyuncularýn neden kadroya alýnmamasý açýklanmalýki saçma sapan bilinçsiz yorumlar yapýlmasýn.

Dünkü maça gelirsek, þahsen bana maça çýkmadan 1 puan verelim mi diye sorsalar kabul ederdim.Yenilmememiz sürpriz oldu açýkcasý.Bu kadar vasat futbola 1 puan gerçekten büyük þans.
    Tolunay hoca'nýn takýma þimdiye kadar birþey kattýðýný söylemek yanlýþ olur.Fazla beklenti içinde olmamamýz gerekir diye düþünüyorum.Ýstediðimiz havayý belki kupa maçlarýnda yakalayabiliriz.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir kez daha gördük ki takýmdaki tüm futbolcularýn performanslarý birbirinin aynýsý.Bu durumda istediðimiz kadar kadro yapalým ya da tercihleri eleþtirelim, hiç bir futbolcunun diðerinden farký olmadýðý ap açýk ortada.

4-2-3-1 sistemini oynamaya çalýþýyoruz.Belkide bunda sýkýntý var.Farklý bir sistem denenmeli.Oyuncular zaten sürekli deneniyor.
    Birde kadroya alýnmayan oyuncularýn neden kadroya alýnmamasý açýklanmalýki saçma sapan bilinçsiz yorumlar yapýlmasýn.

Dünkü maça gelirsek, þahsen bana maça çýkmadan 1 puan verelim mi diye sorsalar kabul ederdim.Yenilmememiz sürpriz oldu açýkcasý.Bu kadar vasat futbola 1 puan gerçekten büyük þans.
    Tolunay hoca'nýn takýma þimdiye kadar birþey kattýðýný söylemek yanlýþ olur.Fazla beklenti içinde olmamamýz gerekir diye düþünüyorum.Ýstediðimiz havayý belki kupa maçlarýnda yakalayabiliriz.
    Ahali þunu anlamamak icin direniyor.

Hoca x'i neden oynatmadin? Hoca x'i oynatir ama x'te bir cacik yoktur.

Bir hafta sonra hoca bu x'i görmüyor musun? y'nin günahi nedir de kenarda bekliyor? Bir y on x eder hoca görmüyor musun?

O hafta görüyoruz ki y de derdimize care olmamistir. Ama bizde care tükenmez tabii; hoca biz bu z'ye neden bu kadar para verdik? Kadro disi kalsin diye mi? y'ye sabrettigin kadar z'ye neden sans tanimiyorsun hoca? Sen hoca misin hoca?

diye sürerrrr gider.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Birbirinin ayný olan o kadar çok futbolcu transfer etmiþiz ki..
    X ya da Y yi oynatmanýn ya da oynatmamanýn bir anlamý yok bence de..
    Mesela takýmda ortaya fark koyabilecek kaç oyuncu var?
    Ya da var mý?

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bi ara 4-4-2 denemiþtik. Hiç de fena oynamamýþtýk.

4-2-3-1'de kanatlar çok kötü kalýyor. Arkadan gelen beke topu iteklemekten baþka bir þeye yaramýyorlar.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

asimavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

...yazýk oldu bu yýl çok yazýk oldu elimizde çok yetenekli oyuncular olmasýna raðmen ...þenol hoca ve yönetim arasýndaki huzursuzluklardan dolayý ..ve tabiki þike sürecinden dolayý...takým daha ilk haftalardan hedefsizliðe terk edildi...

...bu kadro ciddi þekilde motive dilseydi önlerine ciddi hedefler konsaydý çok farklý bir trabzonspor izleyebilirdik...

...ve belkide bu durumun en büyük sebebi unutulan o videoton yenilgisidir....eðer avrupada kalabilseydik ligde de bu durumda olmazdýk...

...hatýrlayýn geçen yýl antepspor gümbür gümbür giderken sene baþýnda tak diye polonya takýmýna elendiler ve hýzlýbir çöküþe girdiler hala toplanamýyorlar...

...bu tip beklenmedik hedef kayýplarý oyuncular ve teknik ekipte ciddi tramvalar yaratýyor...bu krizi yönetmek de öyle basit biþey deðil...

...yani yukarý tükürsen býyýk aþaðý tükürsen sakal....
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bjk kadrosuna ve kulübesine bakýn, puan tablosundaki yerine bakýn, sonra tekrar kadroyu gözden geçirerek yorum yapýn.
    Bjk ortasahasý bizde olsa kþme düþeriz.
    BiZim ortasaha oyuncularý bjk'ta olsa þampiyon olur.

Nereden
    Ýstanbul

Su elimizde cok iyi oyuncular var yalanina inanmayi birakin Allah askina.

Yoksa sadri sener'lesiyorsunuz hatta hatta nevzat sakar'lasiyorsunuz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Kadir Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Su elimizde cok iyi oyuncular var yalanina inanmayi birakin Allah askina.

Yoksa sadri sener'lesiyorsunuz hatta hatta nevzat sakar'lasiyorsunuz.
    Katýlýyorum.
    Örneðin bizdeki bütün yabancýlarý toplasak performans olarak sizce Fernandes'in yarýsý ederler mi?

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Bu maçta iyi oynamýþýz, hatta rakip orta sahayý periþan etmiþiz... Vay vay vaaayyy... Sýradan oyunculara para saçan kulüp, sýradan olmayý risk almaya tercih eden uyanýk topçu tayfasý, þikeci hamilerine %60 oy veren þehir ahalisi ve rakibi mahvettiðimizi zanneden muhtelif yeni nesil futbol izleyicisi... Kendi þehrinde, kendi stadýnýn tribününde polis þiddetine maruz kalmayý sindiren büyük taraftar(!)... Ne oldu bize böyle, anlamak zor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)