Sayfa 93 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 43 83 91 92 93 94 95 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2569 adet sonuctan sayfa basi 2,301 ile 2,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24.Hafta | Kasýmpaþa 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý salihismet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BMN yönetiminin muma cevirme yetenegi oldugunu bilmiyordum, yada ben rastlamadim..
    Ben gençliðin ne olduðunu biliyordum, onlar ise yaþlýlýðý bilmiyorlardý, anlaþamýyorduk... Ve ben bunu baþarmak adýna genç olmaya karar verdim, hepsi bu... Sigýndi yok.

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Sýralamada 10. Sýralamada olmamýz herkesi yanýltýyor, oysaki düþme hattýyla puanýmýz sadece 3. . .
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

SILENT06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    45

Alýntý Yaþar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Övgüler dizilen Bjk'ýn ortasahasýnda Toraman ve Veli Kavlak oynuyor, bizim ortasahada ise Zokora-Colman...
    Adamalrýn kulübede çoluk çocuk oturuyor, biz ise neden þu adam oynamaz da bu oynarýn tartýþmasýný yapýyoruz...
    Bu kadro þampiyon olacak yeterlilikte deðildir kabul ama küme düþme hattýnda dolaþacak yetersizlikte de deðildir...
    Senin ortasaha adamlarýndan herhangi ikisini Bjk'a ver, þampiyon olur...
    BJK'nin kadrosu öyle ahým þahým deðil. Fakat kabul etmek gerekir ki, Fernandes gibi bir oyuncularý var.Adam tek baþýna bir takým gibi. FB ile olan maçýnda Fernandesin olmadýðý pozisyon varmýydý hatýrlamýyorum.Adam tam bir on numara...Colman ve Zokora'yý toplayýp beþle çarpsan Fernandes etmez...
    BÜLENT

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý Yaþar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Övgüler dizilen Bjk'ýn ortasahasýnda Toraman ve Veli Kavlak oynuyor, bizim ortasahada ise Zokora-Colman...
    Adamalrýn kulübede çoluk çocuk oturuyor, biz ise neden þu adam oynamaz da bu oynarýn tartýþmasýný yapýyoruz...
    Bu kadro þampiyon olacak yeterlilikte deðildir kabul ama küme düþme hattýnda dolaþacak yetersizlikte de deðildir...
    Senin ortasaha adamlarýndan herhangi ikisini Bjk'a ver, þampiyon olur...
    Þahane ve yalýn bir tesbit. Hatta bir tanesiyle bile þampiyon olmuþluklarý vardýr; Yusuf...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý DEEP BLUE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teþekkür ediyorum. Fazla görmeniz halinde kendimi çok kötü hissedebilirdim. Yapmadýðýnýz için minnetarým.

Yalauz, düþmanlýk sözcüðünün anlamý üzerinde biraz daha çalýþmanýzý rica ediyorum. Benim düþmaným yoktur ayrýca... Sadece dost olamayacaklarým vardýr ki, Þenol hoca bu gruba girmez... Dýþarýda kendisiyle ne derece dost olup olmadýðýmýzla ilgili bir fikriniz olmadýðý için yazmak zorunda kaldým. (Hayret, BMN yönetimi beni muma çevirmiþ gerçekten, þu naifliðe, þu hümanizme, þu üslubun yumuþaklýðýna bakýnýz...)
    Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok.sizin gibi Þenol hoca düþmaný çok var burda.yalnýz deðilsiniz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý TS-FAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ama biz deplasmanda gol attýk
    Averaj hesabýný bilen var mý?
    Gerçekten bilmek istiyorum.
    Alýntý Samet Çepni Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ikili averajla trabzonspor üstün neyse belkide sapara nýn 90nýncý dakikada attýðý frikiðe sevinmeliyiz
    Elazýð ile ikili averajda üstün deðil eþitiz. Deplasman golleri etkilemiyor. Lâkin ikili averaj eþit olduðunda genel averaja bakýlýyor. Mevcut puan durumunda Elazýð'ýn gol averajý -15, bizim ise -3. Ligin ilk yarýsýnda en az gol yiyen takým, ligin ikinci yarýsýnda en çok gol yiyen takým haline geldi. O yüzden gol averajýnda Elazýð bizi geçerse þaþýrmam...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý SILENT06 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BJK'nin kadrosu öyle ahým þahým deðil. Fakat kabul etmek gerekir ki, Fernandes gibi bir oyuncularý var.Adam tek baþýna bir takým gibi. FB ile olan maçýnda Fernandesin olmadýðý pozisyon varmýydý hatýrlamýyorum.Adam tam bir on numara...Colman ve Zokora'yý toplayýp beþle çarpsan Fernandes etmez...
    En acýsý da Fernandes için BJK'ýn ödediði bonservis bedeli... 2.3 milyon avro... En iyisi susayým.

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben gençliðin ne olduðunu biliyordum, onlar ise yaþlýlýðý bilmiyorlardý, anlaþamýyorduk... Ve ben bunu baþarmak adýna genç olmaya karar verdim, hepsi bu... Sigýndi yok.
    iyi bir karar vermissiniz, onlarda yaslaninca gencligi daha iyi anlayacaklardir mutlaka, ama sizi tekrar bulabilirler mi ondan
    pek emin degilim?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Cidden aklým almýyor...
    Kabullenemiyorum...
    Hamiþ

Nereden
    Almanya

En acýsý da Fernandes için BJK'ýn ödediði bonservis bedeli... 2.3 milyon avro... En iyisi susayým.
    bizdeki bonservis bedelleri tam olarak kasaya yansimiyor, sikenin sahaya yansimadigi gibi...

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    45

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cidden aklým almýyor...
    Kabullenemiyorum...
    Yalnýz deðilsin...
    BÜLENT

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok.sizin gibi Þenol hoca düþmaný çok var burda.yalnýz deðilsiniz.
    Ben Þenol hoca düþmaný deðilim diyorum, siz yalnýz deðilsiniz, düþmansýnýz diyorsunuz... Bu kadar ýsrarcý olunca ben de tereddüte düþtüm doðrusu.

Hep söylerim, bu forumda çok þey öðreniyor insan... Daha önce hain bir Fenerli olduðumu öðrendiðim bu forum sayesinde, þimdi de Þenol hoca düþmaný olduðumu öðrendim. Bence Milli Eðitim Bakanlýðý, okul kavramýný kaldýrýp tüm çocuklarý buraya yönlendirmeli... Mesela Nil olduðunu zanneden biri, buradaki üstün kiþilik analiz sistemi sayesinde pekala Rüzgar olduðunu öðrenip yeni bir sayfa açabilir. Þahane bir yer, seviyorum yani...

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Gol yiyince takým çöküyor anlamak mümkün deðil. 1 maç bile mi geriden gelerek kazanýlmaz.

Düþündüm de geriye düþtükten sonra sadece beraberliði yakaladýk o maçlar da kayseri ve mersin maçlarý (1-1). Aksine öne geçip kaybettiðimiz 2 maç var antalya ve ibb(2-1). Oyuncular takýmý ne kadar önemsiyor ortada.
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Birileri maðlubiyeti kabullenebilir ama ben kabullenmiyorum.

Elinden geleni yaparsýn ve sonunda kaybedebilirsin ama bu isteksizlik nedir ? Faturada kimseye kesilmiyor, her hafta ayný tas ayný hamam.

Üzülüyorum...
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    45

Alýntý F.Ozdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gol yiyince takým çöküyor anlamak mümkün deðil. 1 maç bile mi geriden gelerek kazanýlmaz.

Düþündüm de geriye düþtükten sonra sadece beraberliði yakaladýk o maçlar da kayseri ve mersin maçlarý (1-1). Aksine öne geçip kaybettiðimiz 2 maç var antalya ve ibb(2-1). Oyuncular takýmý ne kadar önemsiyor ortada.
    BJK'nin futbolcusu Olcay, kendi kale direðinin dibinden 92 metrelik depar atýp gol atar, bizimkiler önündeki topa koþamaz. Olayýn özeti budur...
    BÜLENT

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kisa vadede cözüm futbolculara akilci bir taraftar tepkisi, uzun vadede ise yönetim degisimi (ne kadar erken o kadar iyi). Baska bir cikar yol görmüyorum.
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

Nereden
    Almanya

Alýntý Berkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birileri maðlubiyeti kabullenebilir ama ben kabullenmiyorum.

Elinden geleni yaparsýn ve sonunda kaybedebilirsin ama bu isteksizlik nedir ? Faturada kimseye kesilmiyor, her hafta ayný tas ayný hamam.

Üzülüyorum...
    Kimsenin göbek attigi yok, herkes üzülüyor, ancak bunu bi dahaki maca yansitmamak lazim. ayrica fatura kesme zamanida
    degil, bu tasla bu hamamla devam etmek zorzndayiz.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Gençler, üzülmeyin bu kadar... Çiçekleri düþünün, çiçeklerden bal yapan arýlarý... Köyünüzdeki çam ormanlarýnýn sakýz kokusunu... Sonra karþý tepede otlayan ineðin(sýðýr da olabilir) çýngýrak sesini dinleyin... Köy kahvesinde anlatýlan fýkralarý... En önemlisi, türküler, türkülerimiz... Çok önemli bunlar...

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Alýntý SILENT06 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BJK'nin futbolcusu Olcay, kendi kale direðinin dibinden 92 metrelik depar atýp gol atar, bizimkiler önündeki topa koþamaz. Olayýn özeti budur...
    Bugünkü maçta birkaç kere yaþandý misal. Rakip oyuncu 3 4 kiþinin arasýndan sýyrýlýp gidiyor. Hadi oldu da yediniz çalýmý. Peþinden 1 kiþi koþmaz mý?

Maçlarda resmen Trabzonspor sahipsiz kalmýþ gibi hissediyorum. Tek endiþelenen biz taraftarlarýz...
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

Emirhan Uludüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Ýþte bu yüzden her þampiyonluða oynadýðýmýz sene millet tarafýndan fener bjk gs iyi deðil ondan þampiyonluða oynuyorsunuz yorumlarý yapýlýyor. Çünkü 10 senede bir þampiyonluða oynayýp geri kalan seneler orta sýralardayýz.

Emirhan Uludüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Bugünkü maçta birkaç kere yaþandý misal. Rakip oyuncu 3 4 kiþinin arasýndan sýyrýlýp gidiyor. Hadi oldu da yediniz çalýmý. Peþinden 1 kiþi koþmaz mý?

Maçlarda resmen Trabzonspor sahipsiz kalmýþ gibi hissediyorum. Tek endiþelenen biz taraftarlarýz...
    Ceza sahamýz içerisinde dalga geçer gibi yapýlan paslarý görünce halý saha maçý izliyorum zannettim. Olur ya atak yapan takým fark ile öndedir maç artýk gösteri maçý olmuþtur aynen o hesap.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    45

Aynen... Adým gibi eminim futbolcularýn çoðunluðu acaba hangi takýma kapak atarým hesabýnda... Herþey yalan dolan... Tek gerçek biz taraftarlar...
    BÜLENT

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý salihismet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimsenin göbek attigi yok, herkes üzülüyor, ancak bunu bi dahaki maca yansitmamak lazim. ayrica fatura kesme zamanida
    degil, bu tasla bu hamamla devam etmek zorzndayiz.
    Ruhsuz futbolcularý kastediyordum.

En az 3 tane kadro dýþý býrakmadýðýn sürece bu takým böyle ruhsuz olarak gider.
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Almanya

Ben bu maci izleyemedim, ancak sizden anladigima göre golü yiyene kadar cökmüs degildik.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Herþey bir yana, Olcan kardeþimizin çalýþa çalýþa günün birinde bir rakibin içinden geçeceðine inanýyorum. Ben inandým Olcan kardeþim, sen de inan... (Bu arada teyzemin oðlu Sabri'ye benzeyen býyýðýný kesmen çok isabet olmuþ, býyýklý bir hayalet olmaz çünkü)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)