Sayfa 27 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 SonuncuSonuncu
Toplam 688 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupasý | Trabzonspor 1 - 0 M.P. Antalyaspor | Maç Sonucu

faysal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

1461 bakýnca bunlar diyorum gerçek trabzonsporlu....öbürlerine bakýnca sadece formamýz var baþkada birþeyimiz yok...Adrianý neden oynatmadýðýný halen daha anlayamadým sanýrým messi bizim takýmda ..

ozzy! - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Gerçekten Trabzonspor'a yakýþýr hiçbir oyuncumuz yok performans olarak. 1461'deki gençlerle seneye oynansýn, kaçýncý sýrada bitirdiðimiz umrumda olmaz. Adamlar yürekleriyle oynuyor.
    ''Adalet yumruklarýnýn gücü kadardýr''

faysal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý ozzy! Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçekten Trabzonspor'a yakýþýr hiçbir oyuncumuz yok performans olarak. 1461'deki gençlerle seneye oynansýn, kaçýncý sýrada bitirdiðimiz umrumda olmaz. Adamlar yürekleriyle oynuyor.
    Aynen maçtan sonra mesala Trabzonspor ruhuna yakýþýr seviniyorlar böle insanlarý görmek bile yeter bu forma altýnda maç kazanmýþ kaybetmiþ önemli deðil istersek hiç þampiyon olmayalým yeterki bizim hissettiklerimizi hissetsinler

Ömer Sak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Colman maca cok isteksiz basladi ancak sonradan toparladi. Zokora ise artik cok gereksiz kartlar görüyor.
    Henrique ve Sapara bügün cok istekliydi. Maci hepten seyretmeme ragmen Olcan'nin mac bittikten sonra oynadigini ögrendim

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

elimizdeki kadro kalitesinin çok altýnda top oynuyor, tolunay hoca da halihazýrda bence yanlýþ kararlar veriyor, umarým bu sadece bu takýma dair uzun vadeli planýn bir parçasýdýr, yoksa gelecek sene de benzer bir anlayýþý ortaya koyarsa 5. hafta koltuktan düþer!
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü Ýþkenceyi Uzatýr!!
    my name is onur....
    Eðer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydý, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiþtik..Bu Kadar Cefanýn Bir Ödülü Olarak...

emre6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

maçýn özeti var mý arkadaþlar?

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Takýmýn en çok pres yapan adamlarý, en aðýr olan Colman ve Sapara. Bir tane top kapamazlar presle. Colman maça nasýl baþladý ey Allah'ým sen sabýr ihsan eyle. Futboldan baþka her þeye benziyor yaptýklarý.
    Olcan yok. 10 kiþi oynuyoruz. Biri futbolda anca bu kadar fizik-kondisyon-hýz özelliklerini kaybeder. Yahu yedek de býrakmýyolar. Ben bu kadar üst üste oynasam týð gibi kalmýþtým ama Olcan'ýn maþallahý var. Topu ayaðýna aldýðý zaman atak bitiyor. Git 999.maçýný oynayan Giggs'e bak da utan!
    Tek iyi þey Henrique. Çok güzel oynadý. Pas alýþveriþleri hiç görmediðim kadar iyiydi.
    Giray'ýn kilo fazlasý belli oluyor.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sans veya Kismet..herneyse dua etsin Tolunay Kafkas!

Cech sakatlanip cikmasa, elenme ihtimali yüksekti..
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

hepsi kilolu ve yavaþ Allah sonumuzu iyi etsin.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Gurpas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hepsi kilolu ve yavaþ Allah sonumuzu iyi etsin.
    TRABZONSPOR EFSANESÝ

Trabzonspor bir tutku, bir heves, sonsuz bir heyecan
    Çaresiz anlarýma sakladýðým, son bir ümit her zaman
    Kâh çocuðum evim, kâh üzüntüm sevincim
    Trabzonspor, hayat çerçevesine sýðdýrýlmýþ, duvardaki en güzel resim

1970’lerde baþladý büyük destaný yazman
    Tesadüf dediler, bir daha olmaz dediler bazýlarý o zaman
    Hýrs, mücadele, alýn teri, azim senin tarifindi
    Ýstanbul dukalarý seninle oynamaya çekinirdi

Sen sahaya çýktýðýnda duygular coþar, dolar gözlerde yaþlar
    Oynadýðýn futbolla mest olur insan, hayatýna hayat katar
    Ah bir kez daha þampiyon olsan, bu taraftar neler yapar
    Sabýr taþýyýz biz bekleriz, eminiz ki Trabzonspor bunu yine yapar

Trabzonspor’un maçýný beklemek, týpký güneþin doðuþunu beklemek gibi
    O yenildiðinde yaþanýr üzüntülerin en þiddetlisi
    Onun adý Trabzonspor efsanesi, dillere destandýr hikâyesi
    Çeyrek asýrdýr þampiyon olmasa da hiç azalmaz sevgisi

Efsaneler asla yýkýlmaz Trabzonspor’um, silkin, kalk bir an önce ayaða
    Bu büyük taraftarýn ebediyen yanýnda
    Karadeniz’in hýrçýn dalgasý, asi fýrtýnasý gibi þahlansana
    Önüne katýp rakipleri, sýralayýp gollerini, yine kupalarý kaldýrsana

HOPA'LI TS'LÝ
    24.02.2013 PAZAR / 16.30
    KDZ. EREÐLÝ
    Trabzon’un kurtuluþ gününde…
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Heriflere bak sanki dingonun ahýrýndalar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    47

Ýkinci yarý resmen döküldük , ne defans yapabiliyoruz ne ataða çýkabiliyoruz. Uyumsuzluk , güçsüzlük , beceriksizlik hepsi var... Zokora efendi sarý kartý var aissatiye arkadan tekme atýyor , bu nedir Allah aþkýna bumu futbol ? Bu futbolcularlamý biz hedefe yürüyeceðiz ... 1461 maçýný izledim yenik duruma düþtük , peþinden gol attýk , beraberlik golünden hemen sonra bir duran toptan pis bir gol daha yedik ama takým daðýlmadý , yardýmlaþma , mücadele had safhada... þikecilerin tekmelerine de aldýrmadýlar sinirlenmediler oyuna gelmediler , hakeme raðmen kazandýlar net penaltý verilmedi , þikeci kalecinin ceza sahasý dýþýnda topu yumruklmasý es geçildi keza kaç tane ters karara raðmen aslanlar gibi yendiler. Trabzonsporda sorun nerede Þenol hoca çözemedi , Tolunay hocada çözemiyor. Ne zaman akýcý ve akýlcý , son dakikaya kadar diri ve mücadeleci yapýsýný koruyan bir takým olacaðýz ?

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Saðdaki ve soldaki elemanlar Defolun bu takýmdan! ortadaki için sezon sonu karar veririz.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Trabzon'da yabancý futbolcuya hayýr.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

Maçýn 15. dakikasýnda Colman'nýn çýkmasýný istedim. sonra toparlandý ama ben olsam daha erken oyundan alýrdým. Ýkinci yarý remen yürüdüler. Olumlu tek hareket yok denecek kadar azdý.

Bu maçta sadece Henri iyi diyebilirim. Birde hatalarýna raðmen Abdulah'ýn oynamasýna sevinmdim...

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

su kupada fýnal oynayalým lýgýde kume dusmeden býtýrýrsek seneye su takýmdan alayý gonderýlsýn sacma sapan top oynamalar hepsýnýn uzerýne sanký agýrlýk cokmus kosmaya mecali yok kýmsenýn hayýr bu takým maclara cýkmadan once hepsý oturup bir kuzu yemýsler gýbý sahada hareket edemýyolar anlayamýyorum !!!

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Öyle veya böyle grubu birinci sýrada bitirdik ve yarý final oynama hakký kazandýk.
    Futbol iç açýcý olmasa da dikkat çekilmesi gereken nokta baþta baþ sikeci fb ve yandaþ þikeciler sivas ve eskiþehir ile tek baþýna savýþýyor olmamýz. Gururlandýrýyor insaný bu tablo !

Nereden
    Trabzon

Öncelikle gruptan çýktýðýmýz için oyuncularýmýza teþekkür.Maça gelirsek son iki maçtýr türkiye ligine daha uygun bir oyun formatýyla oynadýðýmýz için istediðimiz skorlarý alsak da gelecek adýna umut vermediðimiz bir gerçek.

Takýmda fizik gücü dalgalý çok oyuncu var bu da takým olmamýzý engelliyor.Bu maçta da yine orta saha oyuncularýndaki fiziki düþüþler yavaþ ve temposuz futbolu ortaya çýkardý ayrýca pas tercihlerinde oyuncular duraðan bir yapýya bürünüyor böyle olunca rakibin ekmeðine yað sürmüþ oluyoruz.

Þimdi önümüzde çok önemli yarý final maçlarý var sezonun bizim açýmýzdan en önemli iki maçý diyebiliriz.O zamana kadar eksiklerimizi en hýzlý þekilde gidermeliyiz.Þuan ki futbolumuz bazý þeylere yetmez çok daha iyisini yapabilmeliyiz.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

turu geçmek iyi

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

henrique her ne kadar iyi sinyaller verse de zamanýnda topla vedalaþamasý sýkýntý yaratýyor. tek baþýna 3 kiþi ile mücadele etmeye çalýþmak hayalperestlikten baþka birþey deðildir!

zokora dün akþam kýrmýzý kart görmeliydi! sarý kartý olan bir oyuncunun o hareketi yapmasýnýn hiçbir izahý yoktur, bilerek kýrmýzý kart görmek istiyor, çok açýk!

aykut oyuna girdikten sonra çok güzel iþler yaptý, özgüveni yerine gelmiþ. bu performansý ile colman'dan da zokora'dan da daha fazla formayý hakediyor.

adrian ne yaptý da kulübeye çekildi anlam veremiyorum

halil ve hamit'i maç boyunca öven, ayaðýnda top tutabiliyorlar diyen serdar bali'yi de Allah'a havale ediyorum!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Foto da garip olan bir Henri'nin sumocu olmadýðýný var bir de ortada ki leðenler var onun dýþýnda dingo ve ahýr ne alaka çözemedim ben.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Foto da garip olan bir Henri'nin sumocu olmadýðýný var bir de ortada ki leðenler var onun dýþýnda dingo ve ahýr ne alaka çözemedim ben.
    Formalar ýslak olduðundan çýkarýp direk leðene attýlar her halde...
    Ahýr kýsmýný ben de anlamadým.
    Hamiþ

Nereden
    Ýstanbul

Film artisti gibi poz vereceklerine biraz akýllarýný Trabzonspor'a verseler, sahada oynasalar belki daha iyi yerdeydik. Dünyanýn beraberliðini yenilgisini alýp yüzleri kýzaracaðýna maddi manevi kallavi yararlandýklarý Trabzonspor'un tesislerinde böyle sýrýta sýrýta elleriyle deðiþik þekiller yapýp poz vermeleri belki bende tepki yarattý. Nerde olduklarýnýn farkýnda deðiller belki de onu kastetmiþ olabilirim
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Film artisti gibi poz vereceklerine biraz akýllarýný Trabzonspor'a verseler, sahada oynasalar belki daha iyi yerdeydik. Dünyanýn beraberliðini yenilgisini alýp yüzleri kýzaracaðýna maddi manevi kallavi yararlandýklarý Trabzonspor'un tesislerinde böyle sýrýta sýrýta elleriyle deðiþik þekiller yapýp poz vermeleri belki bende tepki yarattý. Nerde olduklarýnýn farkýnda deðiller belki de onu kastetmiþ olabilirim
    O konuya biþe demem.
    En azýndan 6 puanýmýz daha olsaydý farklý þeyler konuþuyor olurduk.
    Ki 2 maç demektir bu...
    Üst düzey bir olay deðil.
    Hamiþ

Nereden
    Ýstanbul

Rapçi pozu veren futbolcu benim aklýma yatmýyor. Anlamýyorum diyelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)