Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Manifesto İstiyorum

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Manifesto İstiyorum

Bu profosyonel h...lar için BMN'den tek isteğim tek ricam İSTİFA MANİFESTOSUDUR ana sayfadan kocaman...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Destekliyorum.

Transferde hata hata hata üstüne hata yap sonra Stati ilk terk eden sen ol.

Bilmiyorsan bir ekip kurarsin, ama sagdan soldan yapilan öneriler ile Futbolcu almak bu Kulübe ihanettir. Amatörlügün babasidir, burasi kimsenin Babasinin ciftligi degil.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Kulube gidilip usuluyle hesap sorulmalıdır, bu sosyal medya mesajları bi işe yaramaz.
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulube gidilip usuluyle hesap sorulmalıdır, bu sosyal medya mesajları bi işe yaramaz.
    O hesabı da kongre de soracağız Abi için rahat olsun karışacak kongre

Emre Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Oyuncu, teknik adam, yonetim, taraftar kimse de moral kalmadi.. Istifa gelmedikce basarida gelmez artik..

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstifa !
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emre Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncu, teknik adam, yonetim, taraftar kimse de moral kalmadi.. Istifa gelmedikce basarida gelmez artik..
    bazı kişiler burda sabaha kadar şenol hoca istifa etsin düzelir bu takım dediler buyrun etti istifa takım 10 numara süper valla...istifa degil şenol hoca ve sadri başkanın gitmesi şikecilre yarıyo cunku senol hoca takımın başındayken basın toplantısı falan yaptıgında şikeye deginiyodu onu sildiler sırA arasırada olsa konuşan sadri başkanda onuda sildilermi şikeyi daha kimse konuşmaz trabzonspor camıasında...bakın tolunay ilk imzayı atarken ne dedi...'' ben dedi şike işine yorum yapmıyorum o yonetımın ıısı'' ıste konusamaz tolunay hoca zaten sartı saldılar onu tff den gıt ama bızı konusma bıze sallama dediler oda geldı konusmadan susuyo sız hala bu ıs baskan ve hocada sanıyonusunz ama bu ıs bence oyucuda onları bence manıple edenler var oynamıcaksınız dıyenler tehdıt edenler var ama ortaya cıkmaz ayrı bır konu...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır isyan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zamanında hugo brossu ıstıfa ıcın manıfesto yayınlayan bmn sozkonusu senol gunes ve sadrı sener olunca ne hıkmetse ağzını acmadığı gıbı bıde konusanları banlıyor!!!klup sahıpsız sadrı sener ve saz arkadasları sıyasılerın maşası olmuslar kupayı sattılar oyuncuları peskes cektıler kendı ceplerını doldurdular ıslerını yoluna koydular klubu batırdılar gorevlerını tamamladılar sımdı kacmaya yer arıyolar tabı alacak enayıyı bulurlarsa..sıyesılerın klup ışlerıne sokulması karısması engellenmedıkden sonra trabzonsporumuz pıyon olmaya devam eder..bıze oyle bır olusum lazımkı ne padısah taksın ne vezır alayına ceksın restı hıcbıryerden menfaat beklemesın..varmı oyle bı adam camıada varmı fıtılı atesleyecek bırı..sanmıyorum ılk secımlerdede gereken cevabı sandıkda veremedıkden sonra bız cesaret alıp cıkcağıda yok boyle bırının..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yediler ulan Trabzon'u, Kan düşmanın olsa bu kulup bu hale getirmezdi. Bu kulup başkanı fener'li olsa takıma bu eziyeti yapmazdı. Bu kadar beceriksiz ve bu kadar menfaatçi ve bu kadar yalaka bir yönetim tarihimiz boyunca görmedim. Seni Tayyip getirdi ancak o götürür sadri?
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı isyan6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanında hugo brossu ıstıfa ıcın manıfesto yayınlayan bmn sozkonusu senol gunes ve sadrı sener olunca ne hıkmetse ağzını acmadığı gıbı bıde konusanları banlıyor!!!
    Emin misin?

Sitenin anasayfasına, forumdaki başlıkları bir bakar mısınız? Ağzını açmayan nerede?

Broos için hangi manifesto yayınlandı bunu da gösterirsen ya da hatırlatırsan sevinirim.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

zaferyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Öyle bir duruma getiriler ki takımı ,hem biz istifa istiyoruz ,hem düşmanlarımız da bunu istiyor
    Konu Mollasalihoğlu tarafından (19.02.2013 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır isyan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin misin?

Sitenin anasayfasına, forumdaki başlıkları bir bakar mısınız? Ağzını açmayan nerede?

Broos için hangi manifesto yayınlandı bunu da gösterirsen ya da hatırlatırsan sevinirim.
    sen yenısın galıba bu kacıncı uyelığım ben saymakdan bıktım..bross ıcın anasayfadan bmn ıstıfa davetı yayınladı hemde cok sert bır sekılde ıcımız kan ağlıyor yeter artık gıbısınden bak arsıve gor yada dığer elamanlara sor anlatsınlar sana..
    Konu Mollasalihoğlu tarafından (20.02.2013 Saat 13:25 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emin misin?

sen yenısın galıba bu kacıncı uyelığım ben saymakdan bıktım..bross ıcın anasayfadan bmn ıstıfa davetı yayınladı hemde cok sert bır sekılde ıcımız kan ağlıyor yeter artık gıbısınden bak arsıve gor yada dığer elamanlara sor anlatsınlar sana..
    Şenol Güneş gidince için çok mu ferahladı sayın abim.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emin misin?

Ben yeniyim ama BMN'nin düşünce biçiminden emin oldugum icin buradayım.

İddia ispat gerektirir. Size bu iddianızın "YALAN" olduğu defalarca söylenmiş olmasına rağmen inatla aynı iftirayı başka başlıklarda yazmaya devam ediyorsunuz.

Ben de artık açıkça yazıyorum:

BMN şu hocayı anasayfasından kurumsal olarak istifaya davet etmiştir deyip ispat etmeyen adi müfteridir.

Kaçıncı üyelik konusunu buna cevaptan sonra konuşalım.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tolunay'ın konuşmayacağı zaten belliydi, eğer konuşacak ve bu işlere kafa yoracak olsaydı TFF'deki görevinden istifa eder bir açıklama yayınlar ve Trabzonspor'umuzun şampiyonluğu çalındı, benim kulübümün başkanıyla alay edecek bir FENERASYONDA görev yapmıyorum derdi. Bırakın Allah aşkına.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)