Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadenizli veya Trabzonsporlu Ýþadamlarý Maddi destek Olun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Standart Karadenizli veya Trabzonsporlu Ýþadamlarý Maddi destek Olun

Arkadaþlar ülkerle uðraþacagýmýza kendý iþadamlarýmýza bu konuda baský yapsak, tanýdýklarýmýz varsa sözlü yoksa yazýlý olarak veya internetten.

týrnaðýn varsa baþýný kaþý.

Aslýnda bunu baþkanýn yapmasý lazým ama gelen baþkanlarýn çogu bunu yapmak istemediler.Ýþ adamlarýda galiba yardým ederiz ama iþe de karýsýrýz mantýðý güttüler. onalara baský yapýlmalý, hatta ve hatta gogus reklamý býle deðiþebilir. ülkerden 5 bekleyeceðimize 20 iþ adamýndan 500 er bin dolar alsak alýn size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncularýn bonservislerini alsýnlar.
    mesela gökhan ünal veya yabancý oyuncunun.

bu daha mantýklý ve iyi deðil mi?

Murat GENEL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunun içi yönetime nasýl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý ThE_PuNiShEr_61 Nickli Üyeden Alýntý
    bunun içi yönetime nasýl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)
    hem yönetime hemde iþadamlarýmýza ortak bir metin hep birlikte fakslanabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

ulusoy-aðaoðlu-cevahir-albayrak aklýma ilk gelen paralý ve trabzonlu iþ adamlarý bunlar.maillerimizi yönetime deðilde bunlara atalým.belki duygusallýða kapýlýrlar.birde ortak metin düzenlemeyelim herkez içinden gelenleri yazsýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Butur Yardimi YÖnetÝmÝn Kabul EdÝceÐÝnÝ Sanmiyorum
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý lazanist Nickli Üyeden Alýntý
    ulusoy-aðaoðlu-cevahir-albayrak aklýma ilk gelen paralý ve trabzonlu iþ adamlarý bunlar.maillerimizi yönetime deðilde bunlara atalým.belki duygusallýða kapýlýrlar.birde ortak metin düzenlemeyelim herkez içinden gelenleri yazsýn.
    tütüncü bi isim daha

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý gkalmuk Nickli Üyeden Alýntý
    Arkadaþlar ülkerle uðraþacagýmýza kendý iþadamlarýmýza bu konuda baský yapsak, tanýdýklarýmýz varsa sözlü yoksa yazýlý olarak veya internetten.

týrnaðýn varsa baþýný kaþý.

Aslýnda bunu baþkanýn yapmasý lazým ama gelen baþkanlarýn çogu bunu yapmak istemediler.Ýþ adamlarýda galiba yardým ederiz ama iþe de karýsýrýz mantýðý güttüler. onalara baský yapýlmalý, hatta ve hatta gogus reklamý býle deðiþebilir. ülkerden 5 bekleyeceðimize 20 iþ adamýndan 500 er bin dolar alsak alýn size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncularýn bonservislerini alsýnlar.
    mesela gökhan ünal veya yabancý oyuncunun.

bu daha mantýklý ve iyi deðil mi?
    500 er bin dolar alsak alýn size 10 milyon dolar. demiþssin. Kim var senýn iþ adamýn ? Trabzonspor'da olmadan yardým edecek olan ? Ahmet Aðaoðlu hariç diðerleri yalan, Ahmet Aðaoðlununda okadar parayý Nuri Albayrak yönetimindeki Trabzonspor'a baðýþlýyacaðýný zannetmýyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karýþýr ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katkýsý yok. . Anlýcanýz bu tür umutlar beslemeyin. Hem Baský yapalým iþ adamlarýna demiþssiniz . Baðýþ baský ile olmaz ki .. Onun haricinde de Ülker' le ugrasacaðýmýza diye bir yazý yazmýssýn arkadaþým, Ülker resmi sponsorumuz olduðu için bunu yapmak zorunda. . Ýþte bu konu hakkýnda Ülker'e baský yapýlýr. Çünkü Beþiktaþa yaptýgýný bize de yapmak zorundadýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý respect_zephyr Nickli Üyeden Alýntý
    500 er bin dolar alsak alýn size 10 milyon dolar. demiþssin. Kim var senýn iþ adamýn ? Trabzonspor'da olmadan yardým edecek olan ? Ahmet Aðaoðlu hariç diðerleri yalan, Ahmet Aðaoðlununda okadar parayý Nuri Albayrak yönetimindeki Trabzonspor'a baðýþlýyacaðýný zannetmýyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karýþýr ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katkýsý yok. . Anlýcanýz bu tür umutlar beslemeyin. Hem Baský yapalým iþ adamlarýna demiþssiniz . Baðýþ baský ile olmaz ki .. Onun haricinde de Ülker' le ugrasacaðýmýza diye bir yazý yazmýssýn arkadaþým, Ülker resmi sponsorumuz olduðu için bunu yapmak zorunda. . Ýþte bu konu hakkýnda Ülker'e baský yapýlýr. Çünkü Beþiktaþa yaptýgýný bize de yapmak zorundadýr.
    Baðýþ yapmazlar demiþsin biliyorum o yüzden baský yapalým dedim.kendileri istemez.

ulusoy diyerek haluku kasetmedim bir ulusoy omu var.ondan gelecek hayýr allahtan gelsin.kuzenleri amcalarý vs.

Zorlu beným býldýgým trabzonlu degýl ama neyse oda olur.

ülker konusunda söyleyecklerim ayný yapmýyorlarsa uðraþmayalým kendileri kayberde almayýz mallarýný(ben almýyorum aldýrmýyorum artýk zaten)

laz_rail_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49

Kesinlikle açýlmýþ en doðru baþlýklardan biri olarak gördüðüm bu konuda fikirlerimi daha önce belirtmiþtim tekrar söylüyorum sayýn may, sayýn aðaoðlu, sayýn cevahir (tscluptan bile kira alýyor), sayýn ulusoy ailesi (haluk ulusoy ile alakalý deðil) ve sayamadýðým bir sürü zenginimiz var illa gelip kulübün mü istemesi gerek gidin bir topçu da siz alýn þampiyon olalým illa koltuk da mý oturmanýz gerekiyor...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ÞAMPÝYON OLALIM...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baský demeyelim ama Trabzonsporlu iþ adamlarýna böyle bir destek çaðrýsý yapýlabilir. Birazda duygusal mesajlar verilirse çok yüksek olmasa da mutlaka katkýda bulunacaklardýr. Böylece belki Trabzonspor'a yalnýzca yönetimde olunduðunda katký yapma geleneði de delinmiþ olur.
    bu fikrin sonuç vermemesi sözkonusu ama bence denemeye deðer
    Fanatik Pacci

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fikir güzel ama organizasyonsuz olmaz. Belki bir vakýf ya da dernek kurularak bir takým organizsyonlar ve etkinlikler düzenlenbilir.

Zorlu Trabzonlu deðil, Denizlili. Ancak ticaret hayatýna atýldýðý ve ilk serveti kazandýðý yer Trabzon olduðu için Trabzon'a vefa borcu var. Zorlu Grand'ý yaptýrma sebeplerinde biri de oydu. Bir zamanlar Trabzonspor'a da sponsor olmak istemiþti ama ne yazýk ki Trabzon'un "ulema" ve "fuzala" ve "ukala" seçkinleri bir zamanlar "Din elden gidiyor" diye sokaklara dökülen softalar gibi mahalli kanallarda saðda solda aleyhte kampanyalar düzenleyip bir sürü fitme fesat çýkardýlar.

Kimler mi?
    þaka mý þimdi bu?

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Arkadaþlar þu anda trabzonlu iþadamlarý derneði baþkaný zaten yönetimimizde.. Yusuf Þimþek oluyo kendileri.. Biara kaldýrýlacktý bu dernek snra nooldu bilmiom.. Babamýnda yakýn arkadaþýdýr.. Beþ kuruþta parasý yoktur.. Kendisi müteahittir..
    "Ýnandýðý gibi yaþamayan, yaþadýðý gibi inanmaya baþlar"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bu konuda ümitsizim, karamsarým, hüzünlüyüm. Nedeni de bende kalsýn.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bende ümitsizim.. belki yönetim "gerek yok" der... belki kimse durup duruken böyle bir þey yapmaz..
    ama bir isimde ben ekleyeyim OLTANLAR...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

tek olursak bende ümitsizim.gidip tek basýmýza býrseyler yapsak týnmazlar.ama taraftarýn tumunun bole dusunmessý belký onlarý hareketlendýrýr.
    bunlarý sadece tanýnmýs degýl ýsmý cok duyulmamýs ama armatorluk yada müteahhýtlýk yapan iþ adamlarý var onarda olmalý.

bu konudaký en buyuk engelýmýz ýktýdar kavgasý.herkes ben baskan olayým oyle yapayým derse olmaz.burada baskana buyuk ýs dusuyo. yapýlan yardýmlarýn carcur edýlmeden kullanýlmasý garantýsýný vermelý.

dusunsenýze 2-3 iþ adamýmýz býrlesýp mesela gokhan unal veya baska býr oyuncuyu (avrupadaký turklerden) takýma alsalar masrafýný karsýlayýp.

lakerta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    42

Standart olmaz ki!!

trabzonspora maddi anlamda destek vermezler sebebi trabzonsporla REKLAMLARINI yapamazlar o yüzden.bu tür iþ adamlarý eziklere yardým ediyolar çünkü onlarýn elinde basýn yayýn organlarý.Reklamlarýný yapamadýklara yere maddi anlamda destek vermezler...Aðaoðlunun ve cevahir in dýþardan desteklerini biliyorum ama diðerleri yapmaz..unutun bunu...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

arkadasýn dediðinin türkçesi þu mu "menfaatleri yok , o zaman neden destek olsunlar" , "menfaatlerinin önüne taþ koyarýz neden destek olsunlar"
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

reklamlarý neden olmasýn þim x iþ adamý takýmýn ihtiyacý olan bölgeye ve isteiði adamý almasýnda yardým etse veya üstelense (örnek ricardinho gökhan ünal vs.) marcelinhoyu nasýl manþet yaptýlarsa onuda yapacaklar ve diyecekler ki x iþ adamý takýma bunu aldý.bi de röportaj patlattýn mý al sana reklamýn babasý.Peþinede baþarý gelirse daha ne olsun.þampiyonluk kutlamasýnda bu iþ adamýna verilen plaket falan.
    bence buna bir kývýlcým lazým þimdi herkes eminim þunu düþünüyo,kimse yapmýyo bende yapmayayaýmö demekki herkes menfaat bekliyo bende bekleyeyim.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Desteði geçtim köstek olmasýnlar yeter...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kesinlikle böyle biþey olmalý bir yemek düzenlanmeli ve bütün trabzonlu iþ adamlarý davet edilmeli.gecenin sonunda ise hepsinden trabzonspor için para hibe etmeleri istenmeli.bunu daha öncede yazmýþtým ama bunu yönetimin kaldýrabilmesi lazým.vede menfaatleri yok , o zaman neden destek olalým tarzý insanlar olmamalý.herkez trabzonspor için orda olmalý baðýþýný trabzonspora yapmalý þahýslara deðil
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Dursun Ali Bahçekapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Thumbs down

musteri@ulusoy.com.tr
    info@cevahirholding.com.tr
    info@agaoglu.com.tr

mail adresleri burada ama ben de ümitsizim
    Konu Dursun Ali Bahçekapýlý tarafýndan (01.08.2006 Saat 16:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýki renk ve Asalet Bordomavi.net

ebnim bildiðim kadarýyla külüpte zaten para sýkýntýsý yok ki??daha geçen sene 15 milyon dolar civarý pradan sözediliyordu..al bi de7.5 milyon euro da caným bitanem fatih sayesinde geldi..ne eetti??yani bence para var, icraat yok..artýk stada mý harcarýz diye düþünüyolar onu bilmem..
    ve birþey daha bu bahsetiðiniz trabzonlu iþadamlarý saydýðýnýzdan eminm çok fazladýr..býrakýn trabzonu , ülkede trabzonsporlu olan ileri gelen karadenizlilerin muazzam bir aðýrlýðý var aslýnda..ama iþleri güçleri gidip istanbul takýmlarýna yöneitcilik v.s yapmak!! sorsan ya trabzonsporluyum der yada tranzonspor gururumuz o benim 2. takýmým der??
    velhsaýl paranýn dini imaný olmadðý gibi ney yazýkki vefa duygusu ve karadenizliði tabzonluluðu da yok..(not: hayatta her konuda olduðu gibi bu konuda da istisnalar mevcutsa da, kaidemiz bozulmuyor)
    ne varsa bizde var gibi geliyor????
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaþlar hep bir aðýzdan bir mail yamalýyýz.hep birlikte yazdýðým maili herkezin atmasý daha güzel olur.
    burda önce atabileceðimiz maili yazalým.birbirimize yardýmcý olalým.türkçesi kuvvetli vede millete hisli bir þekilde seslenebilecek birisi yazarsa ve bizde desteklersek bence olur
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    Desteði geçtim köstek olmasýnlar yeter...
    bu günlerde okuduðum en güzel poslardan bi tanesi faruk kardeþim.
    Adam Ölür Adamlýk Ölmez - Trabzon/Tonya

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Angry

gölge etmesinler baþka ihsan istemez.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)