Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 62 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadenizli veya Trabzonsporlu Ýþadamlarý Maddi destek Olun

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Beyler koltuk vaadi yoksa kimse para vermez.Yada statda kocaman falancaoðlu falan filan þukadar para verdi diye afiþ asýlacak ve anonsla 5 dk da bir ilan edilip lig tv den altyazýyla para verenin adý soyadý lakabý ve resmi geçecek!Yoksa kimse kuruþ vermez!!!

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

özellikle yeni stad yapýmýn da onlarý da aramýz da görmekten mutluluk duyarýz

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý KHE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vestel'Ýn sahibi Zorlu grubu aslýnda bize sponsor olsa bayaðý iyi olurdu..
    Hem yakýþýyor bizim formaya Vestel yazýsý ama adamlarda týk yok!
    Çok ayýp çoook...

Vestel Trabzonspor diye bir ismi düþünmek bile tüylerimi ürpertti. Kapitalizme bu kadar teslim olunmazki kardeþim.
    Hangi marka bizden daha büyükki adý adýmýzýn önüne geçecek?
    Koca kulübü dev markalara reklam gerecimi yapalým?

Barcelonanýn neden göðüs reklamý almadýðýný biliyormusun?
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý golebshera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok ayýp çoook...

Vestel Trabzonspor diye bir ismi düþünmek bile tüylerimi ürpertti. Kapitalizme bu kadar teslim olunmazki kardeþim.
    Hangi marka bizden daha büyükki adý adýmýzýn önüne geçecek?
    Koca kulübü dev markalara reklam gerecimi yapalým?

Barcelonanýn neden göðüs reklamý almadýðýný biliyormusun?
    çünkü onlar kendýlerýný ýspanyol degýl katalan olartak gorurler(daha dogrusu ogleler) barcada onlarýn mýllý takýmý.ve mýllý takýmlar gogus reklamý almaz.

biz turk takýmýyýz ve mýllý takýmýmýz var.yaný trabzonspor mýllý takým degýl gogus reklamý alabýlýr.
    vestel sponsor olunca reklem gerecý oluyoda , suan gosumuzde duran avea ve koldaký turka reklam varken takým aracý olmuyomu.

bence vestel yakýsýyodu.avea herkes te var.

bjk deyýnce hep aklýmda beko lu forma var.
    trabzonspor vestel ole oluyodu.

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Ben göðüs reklamý almayalým demedimki.. Hem bugüne kadar almadýkmý?

Kastettiðim þey Vestel Manisa gibi bir markaya kulübü teslim edemeyiz. Vestel Trabzonspor olmaz. Veya Ülker Trabzonspor. Veya bilmemne Trabzonspor.

Bundan bahsediyorum.
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý golebshera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben göðüs reklamý almayalým demedimki.. Hem bugüne kadar almadýkmý?

Kastettiðim þey Vestel Manisa gibi bir markaya kulübü teslim edemeyiz. Vestel Trabzonspor olmaz. Veya Ülker Trabzonspor. Veya bilmemne Trabzonspor.

Bundan bahsediyorum.

zaten böyle bir þeyi hiç bir trabzonsporlu kabul etmez. aklýmýza bile gelmez.
    vestel derken göðüs reklemý olarak konusuyorum.yoksa daha adýmýzýn önüne yazýlacak marka dünyada olmadý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Þu konunun saçmalýðýna bakýn yahu! Mendil açsaydýnýz bari bugün cumaydý. Ortada yönetim bozukluðu varken para toplamakta nerden çýktý. Bizim derdimiz para deðil. En büyük sorunumuz yönet(eme)me! Anlayýn þunu lütfen.

Hiç transfer yapmasakta paf takýmýmýzýn bize yetmesi lazým. Ama gelin görün ki; hala maç içerisinde defalarca adam öldürmeye teþebbüs eden Hasan'a, kaleciye attýðý geri paslarla en çok isabetli pas attýðý söylenen Hüseyin'e, en önemli maçýmýzda ikinci yarý oyuna girerken "yürüyerek" giren Gökdeniz'e [belki maddi kaygýlarý vardý, bilemiyorum maðlubiyet iþine mi geliyordu(!)] muhtacýz gibi bir diretme var ya da bu üçlünün torpilleri saðlam!

Bunlarý gören, altyapýya önem veren bir yönetim istiyorum. 22 sene bekleyen bu taraftar 3 sene daha bekler ama beklediðine deðer. Býrakýn altyapýya örnek göstermeyi, saydýðým üçlü gençleri köreltiyor. Hiçbirinin elle tutulur, gözle görülür iyi yaný yok!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

[quote=saglam;433283]Þu konunun saçmalýðýna bakýn yahu! Mendil açsaydýnýz bari bugün cumaydý. Ortada yönetim bozukluðu varken para toplamakta nerden çýktý. Bizim derdimiz para deðil. En büyük sorunumuz yönet(eme)me! Anlayýn þunu lütfen. quote]

o zman formada almayalým.yada lýsanslý urun kullanmayalým.kombýne satýlmasýn.pýyango duzenlenmesýn.takýmýn paraya ýhtýyacýmý var. fener anelkayý alýrken,sen djokajý alýrsýn.bu seneye kadar marceye kadar kac tane parayý bastrýp topcu alabýldýk.hangý sezon bu sene de dahýl lýstemýzýn ýlk sýrasýndaký oyuncularý aldýk,paraya ýhtýyacýmýz ykmus.adam almazsan para sorunun olmaz tabýý.

Alýntý gkalmuk Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý saglam Nickli Üyeden Alýntý
    Þu konunun saçmalýðýna bakýn yahu! Mendil açsaydýnýz bari bugün cumaydý. Ortada yönetim bozukluðu varken para toplamakta nerden çýktý. Bizim derdimiz para deðil. En büyük sorunumuz yönet(eme)me! Anlayýn þunu lütfen.
    o zman formada almayalým.yada lýsanslý urun kullanmayalým.kombýne satýlmasýn.pýyango duzenlenmesýn.takýmýn paraya ýhtýyacýmý var. fener anelkayý alýrken,sen djokajý alýrsýn.bu seneye kadar marceye kadar kac tane parayý bastrýp topcu alabýldýk.hangý sezon bu sene de dahýl lýstemýzýn ýlk sýrasýndaký oyuncularý aldýk,paraya ýhtýyacýmýz ykmus.adam almazsan para sorunun olmaz tabýý.
    Anelka nerede þu anda?
    Geçen sene þampiyon kim oldu?
    Þampiyon olan kadronun en pahalý futbolcusunu söylermisin?
    "Paralý yönetim" gelip tüm lisanslý ürünleri, kombineleri satýn alsa mutlu olacakmýsýn?
    Paralý baþkan hevesimizden ne zaman vazgeçeceðiz?
    Son olarak, neden arkadaþlar okuduklarýný deðil de, anlamak istediklerini anlarlar?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý saglam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anelka nerede þu anda?
    "Paralý yönetim" gelip tüm lisanslý ürünleri, kombineleri satýn alsa mutlu olacakmýsýn?
    Son olarak, neden arkadaþlar okuduklarýný deðil de, anlamak istediklerini anlarlar?
    para önemsiz deðil
    çok önemli
    parayý bassan þotayý tutardýn
    parayý bassan aurelioyu tutardýn
    galatasarayýn geçen seneki mucizesini genelleme yapmayýn
    bin kere daha ayný durumda kalsa bir kere daha þampiyon olamaz galatasaray
    paran olmalý, olmalý ama, daha önemlisi parayý yönetecek adam olmalý
    trabzon hala yeni sezona þampiyonluk parolasýyla girebiliyorsa iþte o parayý yönetebilen adamlar sayesindedir, ama hiç þampiyon olamýyorsa, o parayý yönetebilen adamlarýn parasý olmamasý yüzündendir.

ne yazýk ki yýllarca yaþadýðýmýz bu parasýz ama iyi yönetici sendromu yerini paralý ama kötü yöneticilere býrakmýþtýr

yani paramýzla rezil olmak olayýdýr yaþadýðýmýz.

gerçi daha bizi rezil eden paralarý göremedik ama olsun!

Alýntý cipses Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    paran olmalý, olmalý ama, daha önemlisi parayý yönetecek adam olmalý
    trabzon hala yeni sezona þampiyonluk parolasýyla girebiliyorsa iþte o parayý yönetebilen adamlar sayesindedir, ama hiç þampiyon olamýyorsa, o parayý yönetebilen adamlarýn parasý olmamasý yüzündendir.

ne yazýk ki yýllarca yaþadýðýmýz bu parasýz ama iyi yönetici sendromu yerini paralý ama kötü yöneticilere býrakmýþtýr

yani paramýzla rezil olmak olayýdýr yaþadýðýmýz.

gerçi daha bizi rezil eden paralarý göremedik ama olsun!
    Bu tespitlere katýlmamak elde deðil. Lakin belirttiðiniz transferleri çözebilecek þey para deðildi. Hem unutmayalým ki, Trabzonspor þampiyon olduðundaki maddi deðerlerimiz de ortadaydý.

Trabzonspor'u futbolcular için cazip kýlmayý baþarabilirsek, ayný ücreti verdiðimizde oyuncu Galatasaray'ý(baþka kulüpte olabilir) deðil de bizi tercih ederse o zaman paramýzýn anlamý olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý saglam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anelka nerede þu anda?
    paralý baskan demedýk.ýsadamlarýnýn katkýszýndan bahsedýyoruz.

gs nýn elemanlarý kac para aldý býlmýyorum.ama ortalamasý ts nýn ustundedýr.býzde fatýh ve gokdenýz ortalamayý yukseltýyo.ayrýca istanbul trabzon ayrýmý varký pek cogu ýstanbulun ýsýklarýna orayý secýyo demekký sen daha fazla vereceksýn.kýmse yonetýmden kombýne alsýn demýyo.veya urun.onlarý taraftar alacak.yonetým ýsý býlecek tabýkýde ama paran olmayýnca beklentýsý yuksek klubte kýmseyý mennun edemýezsýn.þimdi biri çýkýp deseký yaný býr baskan 14 yasýnda bý cocuk var super yetenek 3 mýlyon dolar ama 3-4 sene sonra super olacak kým ýster.takýmý tam kadro oturmus klup ýster ama býzým gýbý 300 býn dolara aldýgýn veya daha pahalýya dokaj gýbý adamlar la bu ýs olmaz.genclere býle adam kaptýrdýk yerý geldýgýnde.ne ýcýn 50000 dolar ýcýn nýye kasa acýk vermesýn dýye nýye yonetýcý ýsýmý býlmýyodu yo býlýyoký onu alýrsa kasasý acýk verecek. ama parasý yok. bý kere cebýnde parasý olan la olmayan yonetým pazarlýkta býle farkeder.parasý olan muhtac olmaz menejere falan.ama senýn paran yok menejere dýyosun bana su fýyata adam bul oda sana getýrýyo.

bu sene soylermýsýn hangýs ýstedýgýmýz adamý aldýk turkýyeden.

nerde gokhan
    nerde baký
    nerde dýgerlerý ya baskasý kaptý ya takýmýnda kaldý.

þimdi diyorsun forvetým yok.ama alacak kontenjan yok.turk olsa alýrsýn. býrý cýkýp dese yaný býr ýs adamý alýn sýze gokhan unal kým hayýr der.ama yooook trabzon dýlenmez.

kendý ýs admaýndan dýlenmez ama ulkerden oyuncu ýstersýn.nýye cunku bjk aldý býzde alalým.ama kendý adamýmýzdan trabzonsporludan ýstemeytelýmayýp olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)