Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13
Toplam 322 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 322 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 23. Hafta | Manisaspor 1 - 1 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Sinan Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu adam oynamayacaktı diyorum hâlâ oynatılsaydı diyorsun. 1461 Trabzon'da 1 sezon oynamayı Trabzonspor için kabul etti diyorum. Anlaşılmıyor mu?
    Tmmda asil sorunda burda iste yönetim performansini göz ününde bulundurarak basarili oyuncunun gitmesine izin vermeyip, sözlesmesini uzatmasi icin ikna etmeliydi. Ne yapip edid etmeliydi... Yönetim bu konularda cok basarisiz... yok gitmek istedi, yok tutamadik, yok kacti, kacirildi... Ver 100 200 bin lira daha bak nasil duruyo, nasil yeni sözlesme yapip 5 milyon maddesini cikartiiyosun...

Bu sabah Sadri Senerin Onur hakkinda yapmis oldugu konusma vardi gazetelerde. "Onur' u göndermek istemiyoruz zaten o da gitmek istemiyo" diye...

madem öyle 7.5 milyonluk maddeyi kaldirmak icin yeni sözlesme imzalansin o zaman.

Baskan serbest kalir maddesi oldugu icin gs futbolcularin aklini celiyor, gs ye yakismiyor demis...

Iyide maddeyi koyan sensin, oyuncuyu elinde tutamayan da sensin...

Sorun burda iste
    Konu Sinan Karadeniz tarafından (23.02.2013 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.
    “ Bu bizim sözlerimiz bitmez uşaklar bitmez. Şikeci Fenerbahçe, onlan kim dalga geçmez”

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı eksikbirşey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz de çok farklı şeyler istemiyoruz zaten. Eline sağlık
    Üstadım saygılar hürmetler...

Nereden
    İstanbul

Yaptığımız yorumlara lütfen dikkat edelim, burada hiç kimsenin birbirine hakaret etmeye hakkı yok.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan abi af buyur.şike mücadelesine Allahına kadar devam edelim.takımımızın hakkını arayalım.ama şu takımın adı bile üzüntümüzü depreştiriyor.o kadar rezil bir durumdayızki demeye laf bulamıyorum.maalesef öyle abi.ben Trabzonsporu senin gibi şampiyon olsun diye sevmiyorum.AYAKTA KALSIN GOL YESİN AMA EZİLMESİN diye seviyorum abi.
    Saygısızlık olmasın,ayıp ediyorsun demeyim de yanlış yapıyorsun diyim,
    nerden bildin benim Trabzonspor'u şampiyon olsun diye sevdiğimi,yapma böyle ithamlar,yakışmıyor valla.Neyse zaten senden alıntı yaparken tereddüt etmiştim keşke hiç yazmasaydım.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygısızlık olmasın,ayıp ediyorsun demeyim de yanlış yapıyorsun diyim,
    nerden bildin benim Trabzonspor'u şampiyon olsun diye sevdiğimi,yapma böyle ithamlar,yakışmıyor valla.Neyse zaten senden alıntı yaparken tereddüt etmiştim keşke hiç yazmasaydım.
    Bak işte yanlış anladın mesajımı.geçmiş mesajımda bunu düzeltip belirttim.şimdi üst üste mesajlar yazdığım için kendimi ifade etmede imla hatalarıda yaptım.

Nereden
    Niğde

Bak işte yanlış anladın mesajımı.geçmiş mesajımda bunu düzeltip belirttim.şimdi üst üste mesajlar yazdığım için kendimi ifade etmede imla hatalarıda yaptım.
    Düzelttiğini yeni gördüm,valla acayip üzülmüştüm,
    ben şampiyonluk için takım tutsam 30 sene şampiyon olmamış takıma 20-17 ve 7 yaşlarındaki oğullarını Trabzonspor fanatiği kazandırmazdım niyecektim.
    Neyse ben bi kaçıyım,gönül kırmayın,birbirimize lazımız,kırmadan dökmeden gidin.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Eskişehir

Düzelttiğini yeni gördüm,valla acayip üzülmüştüm,
    ben şampiyonluk için takım tutsam 30 sene şampiyon olmamış takıma 20-17 ve 7 yaşlarındaki oğullarını Trabzonspor fanatiği kazandırmazdım niyecektim.
    Neyse ben bi kaçıyım,gönül kırmayın,birbirimize lazımız,kırmadan dökmeden gidin.
    Aman abi.hakkını helal et.yorum yazarken makinalıya bağlayınca arada saçmaladım.Allaha emanet ol abi tekrar özür dilerim.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Skora takılmayın yahu.

Olucak bu çocuklar.Böyle böyle öğrenicekler.Tabi basiretli bir yönetimle ancak.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Takim guzel oynuyor, oynamadigi zaman bile mucadelenin hakkini veriyor, surekli medya tarafinda hedefsiz bir takim olduklari kendilerine hatirlatilsa da adamlar her maca futbol oynamaya motive olarak cikiyor .Elestirilecek yanlari illaki vardir ama sorunlar icinde yuzen bir takim degil, izlemek keyif veriyor . Beklentileri fazlasiyla karsiliyor 1461 Trabzon. Bu potansiyelden yararlanma konusunda basarili olabilecek miyiz olamayacak miyiz iste orasi 1461'in sampiyon olup olmamasindan daha onemli.

Nereden
    Niğde

Aman abi.hakkını helal et.yorum yazarken makinalıya bağlayınca arada saçmaladım.Allaha emanet ol abi tekrar özür dilerim.
    Est. Est.
    suyun biraz sert amma özü temiz arkadaşsın
    Selametle kal.

Nereden
    Eskişehir

Est. Est.
    suyun biraz sert amma özü temiz arkadaşsın
    Selametle kal.
    Sağol abim sende öylesin.
    Selametle...

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Üstad 1461 Trabzonun oyun yapısı genelde kontraya dayalı olduğu için oyunu geride kabullenmek gayet doğal.topun rakipte olmasıda öyle.burdan takımın mahkum oynadığının söylemek için rakibine pozisyon vermen gerekli.evet 75.dakikadan sonra özellikle Emrullah oyundan düştü.fakat bu düşüş istikrarlı olmazsa sıkıntı olmaz.olmayacaktırda.bu oyuncular makina değil.bak 3 -4 gün sonra kadıköyde büyük bir imtihana çıkacaklar.güçlerini yine kontrol altına aldıklarına şikecilere aman vermeyeceklerdir.hocada zaman zaman hatalar yapabilir.M.Sıddıkı oyuna alması bence yerinde hamle.Ofoeduyu neden almadığını kendisine sormak gerek.hafta içi şikecilere güzel bir sürpriz hazırlamış olamazmı?
    Hocam futbol hatalar oyunu.Hocada tabi ki hata yapacak orda sorun yok.Ayrıca kime göre hata o da ayrı mesele olduğu için tercihlere saygı duymak gerekiyor.Hakem de futbolcu da hoca da eleştirelebilir ama bunun bir dozu olmalı.Benim takıldığım nokta bu insanları asıp kesmeyelim.Ayrıca bu söylediğim de seninle alakalı değil hocam sakın yanlış anlama.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı asiyürek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam futbol hatalar oyunu.Hocada tabi ki hata yapacak orda sorun yok.Ayrıca kime göre hata o da ayrı mesele olduğu için tercihlere saygı duymak gerekiyor.Hakem de futbolcu da hoca da eleştirelebilir ama bunun bir dozu olmalı.Benim takıldığım nokta bu insanları asıp kesmeyelim.Ayrıca bu söylediğim de seninle alakalı değil hocam sakın yanlış anlama.
    Estağfurullah üstad yanlış anlamadım haklısın dediklerinde.

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ptt1. ligde oynadigimiz en kötü macti bugün.Simdiye kadar hic bir rakip bizi bu kadar kendi sahamiza hapsetememisti.Buna ragmen az kalsin 3 puanida aliyorduk.1.dakikadan macin sonuna kadar bizim cocuklar cok yorgun görüntü cizdiler.Düsünüyorum da bunlarin akli kupa da oynayacaklari sikebahce macinda idi herhalde.Elbette ki bu oyuncularimizda bir mac kötü oynayabilirler.Herseye ragmen ben bu takimi cok SEVIYORUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı asiyürek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes mükemmel oynadı da sıra Abdullah Halmana mı geldi ?

Takım 90 dk boyunca neredeyse 3 pas ardarda yapamadı bunu dile getireceğine birilerini günah keçisi yapmaya çalışıyorsunuz..

Asıl suçlu oyuna kontraatak oyuncusu almayan Mustafa Reşit Akçaydır..

Onun dışında Abdullahın sağdan yıkılmayıp 2-3 kişiyi geçip Gökhana verdiği pasta Gökhan biraz hızlı davransa soldan Yusuf bomboş

geliordu maç orda bitecekti.Ve burda Abdullahın yıkılmayışı konuşulacaktı.Onun için birilerini günah keçisi yapmayı bırakıp daha

objektif bakmaya çalışın..
    3 pas yapamayan takım?

hımmm

1461 in bir oyun planı var,bir oyun sablonu var.

Rakibe bir tane dısında tehlikeli pozisyon verilmedi.Murat tosunun yaptıgı o vurus icin savunma suclanacaksa zaten konusmak yersiz.

Hic bos alan bırakmadılar rakibe.Bence Süper ligteki neredeyse tüm takımlardan daha iyi kontra atak futbolu oynuyorlar.

Sadece en ileride vurus yeterliligi olan bir oyuncu eksikleri var.

Futbol istahı,cabalama olaganustu.Ve bu takım herhangibir hedefi olmadan bunları yapıyor.

Kahrolsun Mustafa Hoca..

Fazla söze gerek yok bu takımı bu sartlar altında basarılı bulmamak bana cok garip geliyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mücadele azminden dolayı tebrik ederim takımımızı. Gerçekten özellikle hücumda A takımın 'yapamadığı' () bir sürü şeyi rahatça yaptılar. Kimse burası PTT 1.lig orası süper lig demesin. Emin olun A takım bu kafayla o ligdede kaleye gidemez.

Yalnız takıldığım bir konu var. Herkes Kaleci Fatih'in yetenekli olduğundan bahsediyor,tek maç üzerinden söylemiyorum ama ben herhangi bir yetenek göremiyorum. Aşırı heyecanlı,oyunu okuyamıyor ve ağır bana göre.

Onur yada Tolga... Herhangi birini Fatih'e güvenerek yollarsak problemsiz tek yerimiz olan kaleyide kaybederiz gibi geliyor.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Avrupa Diğer

Yine bir son dakika golu ikinci golun eli kulaginda gorunup gelmemesi haliyle bizleri biraz germis ollabilir aslinda bu takim ogle yurekten canla basla mucadelle ediyorki tarafli tarafsiz herkes puan kayiplari olunca yazik olldu bunca emeklere diye hayiflaniyor esas olan takimin dagitilmadan bir arada ptt birinci liginde 2-3 sezon pismesi sampiyonluk sitresine girmeden bir oyun sablonunu oturtmasi lazim sonrasinda en az 6-7 oyuncuyu birden as takima alinirsa takim ruhu as takimda devam eder endisem birer birer gelen oyuncularimizin abdulkadir karmil gibi yedek kalmalari dikkat edecek olursak bu takimda teker teker cok klas oyuncular yok tum sirlari birliktelileri ve ruhlari birer birer dagitilirsalar husrana ugrayabiliriz

İbrahim Gökhun Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yok yere 2 puan kaybettik ama helal olsun takıma bugün defansif anlamda güzel oyun ortaya koydular.Pozisyon vermeden gol yedik nerdeyse.İlerde eksikliğimizin oldugu apaçık ortada zaten başarılı forvetimiz olsa 3 puanı alırdık diye düşünüyorum..
    Bazen yazdığınızla değil,kendinizden neleri sildiğinizle değer kazanırsınız...

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bugün maçtaydım arkadaşlar 1461 maçta etkisiz görünsede kendi sahasında kontrollü ve ayağa pası gerçekten iyi yapan bir manisaspor vardı, manisasporda
    kahe gibi gerçekten fizikli ve topu iyi yönlendiren bir golcü var 1461 trabzonumuz sahada etkisiz görünsede oyunu yönlendiren takımdı muazzam savaş verdiler 3 tane net pozisyonu değerlendiremedik,canları sağolsun üzerlerindeki formanın değerini bilerek oynuyorlar inanın o şikeci evlatları attıkları beraberlik golünde şampiyon olmuş gibi sevindiler helal olsun yolları açık olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

90+2'ye kadar izledim maçı...
    Gol olduğunu 1-2 saat kadar sonradan öğrendim ve vurgun yedim resmen...
    O kadar üzüldüm ki...
    Sağlık olsun.
    Hamiş

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kirilma ani mac 1-0 iken a.halmanin kacirdigi net pozisyon
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kirilma ani mac 1-0 iken a.halmanin kacirdigi net pozisyon
    Katiliyorum.Güzel atak güzel topu aldi önüne ama cok kötü bir vurus.Ben Tiryakiyi begeniyorum.Ona verilen görevi yapiyor.Transfermarkt verilerine baktim.Cok gol atan oyuncu zaten degildi.Ama hatirltirim Turgay Bahadir diye bir oyuncu almaya calismisti bizimkiler ayni görevi yapabilir Tiryaki.su an Asla ilk 11 oyuncu degil ama bazi sistemlerde ve yabanci kisitmasindi isimizi görecek bir iyi yedek oyuncu.Halile Milyon Euro verecegime Tiryakiyi alirim takima.

Ha illa alinsin demiyorum.Ben halen su sezon öncesi Tryout fikrimi savunuyorum.Zaten sezon bitmeden illa su alinsin Trabzonspora demiyorum.Performanslari cok inisli cikisli topcularin.Genc olmalarinda rolü büyük.

ptt Erciyes,Mainsa,Rize derli toplu top oyniya bilen takimlar.3 Puan cok iyi olurdu ama Son dakika baskiya dayanamadi bizimkiler.1Puan oldu.

Sunuda hatirlatmak lazim.takimin cogu gecen sezon 2.ligte oyunyordu Manisa da Süperligte.Macin büyük bölümü biz kontrol ettik.Yusuf Hem iki kanat oynatiyorlar hemde bek hemde defansa yardim ediyor.Kondisyonu iyi.Biraz daha vücut calismali.Prof egitmenleri alinmali bu konuda Teknik kadroya.

Mainsa da Bülent ve eray izlemek istedim.Bülent fazla birsey görmedim Eray fena degildi.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)