Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 333 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sosyal Medyada Trabzonspor

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Standart Sosyal Medyada Trabzonspor

Bu konunun açılması gerektiğini ve sürekli olarak ana sayfada kalması gerektiğini düşünüyorum,günümüzde facebook,twitter ...vb bunun gibi bir çok sosyal medya konusunda dünya kulupler birbiriyle yarışırken ,Trabzonspor taraftarları olarak bu ortamda ,bu sosyal medya mecralarını en etkin nasıl kullanabiliriz,diye ,düşüncelerimizi yazıp yönetime iletmekde fayda var,Büyüklük her alanda artık,devir teknoloji devri,

İlk olarak Trabzonspor.org sayfa sının takipçi sayısını nasıl artırabiliriz,...gibi

bu konu önemli olup tüm renkdaşlarımızın desteklerini bekliyoruz...
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır kikiemre198961 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok doğru fakt bizim orda bi laf vardır.. nedir la bu şeytan işi şeytan internet fazla kullanılmaz anlıcan

Nereden
    Afrika Diğer

doğrudur,hemen ön yargıyla yaklaşılır ama,ordan edilecek başarılar,gelirler,hem bizi hemde kulubü mutlu edecektir,
    İlk öneri benden gelsin o zaman ,Trabzonspor resmi dergisinin Appstore veya google playdan satılması ,ciddi bir gelir kaynağı sağlayacaktır kulube,bu uygulamarın anroid ve ios sistemlerine uyumlu yazılımların geliştirilmesi gerekl,,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kulübü yönetenlerin umursamadığı konuları sadece taraftarın umursaması ne kadar üzücü.. Taraftar hep didinsin, onlar mışıl mışıl uyusunlar. Elleşmeyelim oturdukları yerden para kazanmaya devam etsinler.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel destek almak lazım.

Örneğin haftalardır uyarmama rağmen maç öncesi yedek oyuncular %90 yazılmıyor resmi twitter hesabından.
    Ya da hesabın resmi olduğunu gösterir işareti koymaktan aciziz twitter yönetimi ile görüşüp.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maalesef kulüpte bu işler kara düzen ilerliyor...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Temel konuları hallettik de işin cilası kaldı...

Taraftarla aynı düşünmeyen bir yönetim anlayışının bin tane örneği ortada dururken dan daha fazlasını beklemek hayalcilik olur.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Afrika Diğer

malesef günümüzde ,Türkiyedeki tüm kuluplerin yönetim şekli bu ,burada farkı ortaya çıkaran taraftarlardan gelen eğilim,örneğin istanbul takımlarının takip edilme sayısı ile Kulubumüzün takipçi sayısı arasında çok büyük farklılık var,önemli olan bu farkı nasıl kapatabiliriz,

Elbette bazı konularda digital ajans firmaları ile yapılması gereken bir çok profosyonel çalışmalarda olacaktır,benim görüşüm kulubumüzü o tarafa yönlendirmekte biz taraftarların işi diye düşünüyorum,Bunlar üzerinde konuşmak lazım,çok fazla da yönetim kanadına takılmamak gerekli,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

kürşat şen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konunun açılması gerektiğini ve sürekli olarak ana sayfada kalması gerektiğini düşünüyorum,günümüzde facebook,twitter ...vb bunun gibi bir çok sosyal medya konusunda dünya kulupler birbiriyle yarışırken ,Trabzonspor taraftarları olarak bu ortamda ,bu sosyal medya mecralarını en etkin nasıl kullanabiliriz,diye ,düşüncelerimizi yazıp yönetime iletmekde fayda var,Büyüklük her alanda artık,devir teknoloji devri,

İlk olarak Trabzonspor.org sayfa sının takipçi sayısını nasıl artırabiliriz,...gibi

bu konu önemli olup tüm renkdaşlarımızın desteklerini bekliyoruz...
    trabzonspor.org. un komple bir elden geçmesi gerekiyor..
    ingilizce versiyonuna sakın bakmayın derim..
    başarılar bölümünü ara ki bulasın..
    sitede ana sayfada 7 şampiyonluğun hikayesini anlatan sekmeler olmalı..
    alt yapılarda oynayan aslanlarımızı tanıtan kimin kim olduğunu gösteren sekmeler..
    yok berbat bir site.. bursasporun sitesine bakın bide bizimkine bakın farkı görün

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulübümüzün sosyal medyadan önce ulusal medyada masaya yumruğunu vurması gerekiyor!

Her platformda "öteki" muamelesi görmemize ses çıkar(a)mayan yönetim; sosyal medyada ağzıyla kuş tutsa çok da umurumda olmaz...

Şota Arveladze bile kendi kulübümüzden çok sahip çıkıyor medyanın kiralık kalemşörlerine karşı...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Nereden
    Afrika Diğer

Standart teşekkürler,

Alıntı kürşat şen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor.org. un komple bir elden geçmesi gerekiyor..
    ingilizce versiyonuna sakın bakmayın derim..
    başarılar bölümünü ara ki bulasın..
    sitede ana sayfada 7 şampiyonluğun hikayesini anlatan sekmeler olmalı..
    alt yapılarda oynayan aslanlarımızı tanıtan kimin kim olduğunu gösteren sekmeler..
    yok berbat bir site.. bursasporun sitesine bakın bide bizimkine bakın farkı görün
    haklısınız tüm bu sorunları düzeltmek gerekli,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Afrika Diğer

Standart sosyal medya

Alıntı Halit M. MOLLASALİHOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübümüzün sosyal medyadan önce ulusal medyada masaya yumruğunu vurması gerekiyor!

Her platformda "öteki" muamelesi görmemize ses çıkar(a)mayan yönetim; sosyal medyada ağzıyla kuş tutsa çok da umurumda olmaz...

Şota Arveladze bile kendi kulübümüzden çok sahip çıkıyor medyanın kiralık kalemşörlerine karşı...
    elbetteki dediğinize katılmamak mümkün değil,ama ortada bir gerçek var,bazı nedenlerden dolayı ,bazı gerçekleride görmezden gelemeyiz,burası Trabzonsporluların buluştuğu en iyi platform ,buraya üye insanların çok değişik ,fikir ve düşüncelerinin olduğuna eminim,onları bir havuzda biriktirip,yönetim kanadıla paylaşmak en gerçekçi tavır olacaktır.
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Afrika Diğer

trabzonspor.org takipçi sayısı :99.791
    fenerbahçe.org takipci sayısı :1.712.411
    galatasaray .org takipçi sayısı:2.249.954
    bjk.org Takipçi sayısı :328.216
    bursaspor.org takipçi sayısı :28.548

yukarıdaki tablodadan anlaşıldığı gibi teknoloji en cok seven Gs taraftarı,en az seven de biziz,ordaki rakamın bence 400-500 bin aralığında olması gerekliydi,tüm twiter kullanıcılarını trabzonspor.org takip etmelerini diliyorum,,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Drogbanın, sneijderin gelişinin haftalarca konuşulduğu hatta geldikten sonra saçma sapan haberlerin manşetleri süslediği medyamızda bizim en önemli etkinliklerimiz şike meselesi vs kıyıda köşede haber yapılıyor veya hiç yapılmıyor. Hatta yapılsa dahi doğru şekilde sunulmuyor. Bunun bilinçli yapıldığı açık.

Bunun için de sosyal ağları etkili şekilde kullanmamız şart. Bence Trabzonspor un kamp günlüğü, ts-club kampanya bilgilendirmeleri gibi paylaşımlarını görmekten çok kendimizi ifade etmemiz daha önemli. Sadece Trabzonsporlulara değil gslisine, bjklisine, anadolu kulüpleri taraftarlarına da...
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

Nereden
    Afrika Diğer

malesef başlık gereken ilgiyi görmedi,sosyal medyada rakiplerimizin arkasında kalmaya devam demektir bu ::::
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Destekliyorum bu basligi.

Eger resmi twitter hesabinin takipci sayisi yerlerde sürünmeye devam ederse bunun kuluplerin gercek taraftar sayilarinin bir yansimasi oldugunu dusunmeye baslayacagim. Ki o zaman cok az bir taraftarimiz oldugu kanisi dogacak.

Nereden
    Afrika Diğer

maalesef öle Kadir Aydın,beni üzen açıkçası ;forum yöneticilerimizin konuya olan yorumları
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Afrika Diğer

malesef başlık destek görmedi,twitter daki rakam sayımızdanda belli değilmi,,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kulübün umursamaz tavri insani deli ediyor gercekten. Herzaman sunu söylüyorum, bu Kulüp bir şirket gibi yönetilmedigi sürece herseyin optimal olmasini beklemeyin bence.

Ilk etapta yukarida Metin abininde yazdigi gibi "temel" sorunlari cözmek lazim, bunlardan en önemliside Kulübün isleyis yapisi. Kulüp amatörce yönetiliyor, 18 yasinda bir genc yönetse, bundan daha kötü yönetmez bence.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Afrika Diğer

Standart haklısınız..

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübün umursamaz tavri insani deli ediyor gercekten. Herzaman sunu söylüyorum, bu Kulüp bir şirket gibi yönetilmedigi sürece herseyin optimal olmasini beklemeyin bence.

Ilk etapta yukarida Metin abininde yazdigi gibi "temel" sorunlari cözmek lazim, bunlardan en önemliside Kulübün isleyis yapisi. Kulüp amatörce yönetiliyor, 18 yasinda bir genc yönetse, bundan daha kötü yönetmez bence.

..
    haklısın renkdaş,yöneticilerde iş yok bunda hem fikiriz,yalnız biz taraftarlarda da sıkıntı var,sosyal medya ve digital dünya da oldugu gibi birlik beraberliğimiz yok..
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamda bununla ilgili bir yazı yazmayı planlıyordum, biraz daha geniş kapsamlı.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konu çok önemli ama; 1461 Trabzondaki futbolcular sorulduğunda isimlerini bilmiyorum, basket takımı şampiyon olamazsa kapatırım vs diyen bir başkanın varsa, küme mücadelesi veren takım için sezon başı Gadromuz Yederli diyen bir Nevzat Şakar'ınız varsa bu twitter falan fistanı kime nasıl anlatacaksınız...
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kadir Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Destekliyorum bu basligi.

Eger resmi twitter hesabinin takipci sayisi yerlerde sürünmeye devam ederse bunun kuluplerin gercek taraftar sayilarinin bir yansimasi oldugunu dusunmeye baslayacagim. Ki o zaman cok az bir taraftarimiz oldugu kanisi dogacak.
    Aynen böyle bence. Twitter facebook sayfaları camiaların yansımalarıdır.
    sayı olarak eksiktir . ama bu eksiklik aynı oranda tüm takımlar için geçerlidir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diğer takımlar gibi maçların canlı anlatımı Twitter hesabından yapılabilir.

Böylece hem takipçi sayısı artar, hem de daha ilgi çekici ve heyecanlı olur kulübün hesabı sosyal medya ortamında.

Anca ilk 11'i yazıyorlar haftada bir kere. Yedekleri bile yazmaktan acizler çoğu zaman.
    7 tertemiz şampiyonluk

Trabzonspor Kongre Üyesi

Gökhan Koç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN olarak bizzat ilgilenilen mevzulardan biridir, elimizden geldiğince birşeyleri değiştirmeleri için mücadele veriyoruz.

Umarım şu internet üzerindeki kaynakları düzeltiriz.

Starın, milliyetin linkinin ne işi var bizim resmi internet sayfamızda ? Köy derneğimiyiz biz, bide arka fondan müzik çalsa tam olacak.
    StopMatchFixing.Com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)