Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 333 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sosyal Medyada Trabzonspor

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arrive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yalvarıyorum okuyun bunu, 2 dakikanızı alır. Ben fotoğrafçıyım ve bu işlerle sık karşılaşıyorum, herkes farkında ama yine de farkında olmayan varsa bilinçlendirmek istedim. Daha önce Fanatik gazetesinde bizim lehimize bir algı yönlendirmesi vardı, gazeteye hayretlerimi bildirdim, lütfettiniz dedim, haberi kaldırdılar.

Bu kadar da yapmazlar artık, bu kadarını da düşünmemişlerdir artık diyorum bazen ama gerçekten abartıyorlar, algı yönlendirmesi inanılmaz derecede fazla yapılıyor. Bilirsiniz ki çoğu gazetenin son haberlerinde fotogaleriler vardır. Ne zaman bir galerinin sonuna gelseniz önünüze 4-5 galeri daha çıkar ve %80inde yarı çıplak kadın vardır. Sizi sitede tutmak için herhangi bir sıradan fotogaleriyle başlayıp kadın fotoğraflarına gitmenizi sağlarlar. Buradan fazladan tık alırlar. Komik işlerle uğraşan gazeteler hergün bize karşı bir küçültme çalışması yapmaktalar.
    Size 2 örnek vereceğim. Tarih 21.03.2013. Bugün direkt olarak farkettim ve photoshopta denedim, haklı çıktım. Bu birinci örnekte bizim logomuz daha küçük yapılmış ama tarafsız görünmek için fazla abartmamışlar. Ben 7/24 fotoğraf çekimi yaptığım için direkt farkettim durumu. Normalde hazır şablonları vardır direkt logoları yerleştirirler. Trabzonspor logosu gelince hep bir ufak küçültme yapılıyor şablonun TS kısmında. İkinci örnekte de "esprili haber veriyoruz" diye vermişler olayı fakat orada acaip bir algı yönlendirmesi söz konusu. İlk bakışta Sadri Şener göze çarpıyor. Doğal olarak büyük yazı göze çarpıyor "işte içimizdeki İrlandalı". Habere girmeyen birisinin bilinçaltına Sadri Şener içimizdeki irlandalı diye yerleştiriliyor. Farkına bile vardırmadan bilinçaltımızla oynanıyor fakat biz bu kadar da abartmazlar diyoruz. Abartıyorlar arkadaşlar. Linki de bu

http://www.fanatik.com.tr/irlandalil..._35_302556.htm

Gercekten cok dıkkat cekici bir paylasım olmus.. Bu tür haberleri yakaladıgımızda hemen bir baslık acıp o gazetenın merkezıne toplu sıkayet basvursunda bulunmak lazım..

Nereden
    İstanbul

Mesela an itibariyle facebookta 499.951 kısı begenmiş sayfayı.. 500.000 kişiye forma yolluyoruz gibi bir paylasım yapabilirler. Hiç hareket yok sayfada

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı aksamvakti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela an itibariyle facebookta 499.951 kısı begenmiş sayfayı.. 500.000 kişiye forma yolluyoruz gibi bir paylasım yapabilirler. Hiç hareket yok sayfada
    sendenmi çıktı bu fikir yapmışlar beğeni sayısı düşmüş daha artacağına herkez 500bininci olmak için

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben bekliyordum 500.000 kişiye bir hediye verirler ama bunu olmadan önce söylemezler diye ifşa ettiler bütün hazırlıklarımı berbat ettiler
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sayfa beğeni sayısı azalmıs nasıl iştir la bu 500 bin olmadı bi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sendenmi çıktı bu fikir yapmışlar beğeni sayısı düşmüş daha artacağına herkez 500bininci olmak için
    Biraz once 500.000 oldu Adrian forma hediyesi etkili oldu bunda yonetım okumus herhalde yazdıklarımızı fotograflar paylasmaya baslamıslar boyle aktıf kullanılırsa ben kısa zamanda 610000 cıkacagını dusunuyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Sosyal Medya ve Trabzonspor

Sinirlerimi zıplattı soruyu cevabını düzenleyen elemana ödülü verdiler bu kadar becerisizlik anca bizde olur

TRABZONSPOR ~| '
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bu konu bu kadar geri düşmemeli
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Instagrami olanlar:

Resmi mi bilmiorum ama 2800 begenisi var www.instagram.com/trabzonsporkulubu

2800 cok az bence resmi ise.
    Onur Recep Kivrak

Nereden
    Güney Amerika

resmi sayfa editörü kimdir hiç bakmıyor sayfaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosyal medyayı karambole kullanan bır adama teslım edıp kurumsallıktan bahseden kulup hıc samımı değil.

MUSTAFA K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kadir aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    destekliyorum bu basligi.

Eger resmi twitter hesabinin takipci sayisi yerlerde sürünmeye devam ederse bunun kuluplerin gercek taraftar sayilarinin bir yansimasi oldugunu dusunmeye baslayacagim. Ki o zaman cok az bir taraftarimiz oldugu kanisi dogacak.

kesinlikle yanlış trabzonspor taraftarlarının çoğu trabzonda yaşayanlardan oluşuyor gurbete gitmiş veya babası gurbete gidipte orda doğup büyüyenler (benim gibi) ama içlerinde trabzon aşkı olanların sayısı bi hayli az her şehirde mutlaka var ama sayıları çok az trabzonsporun asıl taraftarı trabzondadır peki sorarım size trabzonda twitter ı olanların yüzde kaçı oluşturuyor??
    BİZ ÖLESİYE SEVDİK!

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ALTMIŞ BİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle yanlış trabzonspor taraftarlarının çoğu trabzonda yaşayanlardan oluşuyor gurbete gitmiş veya babası gurbete gidipte orda doğup büyüyenler (benim gibi) ama içlerinde trabzon aşkı olanların sayısı bi hayli az her şehirde mutlaka var ama sayıları çok az trabzonsporun asıl taraftarı trabzondadır peki sorarım size trabzonda twitter ı olanların yüzde kaçı oluşturuyor??
    Istanbul 60.000 Seyirciyi acikla bana ozaman asklari "cok az". Sacma Almanyada bile Trabzonsporlular dolu ve cok seviyorlar. en son fenerle kupaya oynadigimizda 200 kisi mac izledik beraber.
    Onur Recep Kivrak

Nereden
    Güney Amerika

15-20 tane taraftar grubu olursa böyle olur.binlerce sayfa acilmis facebook'ta.

Nereden
    Afrika Diğer

Başkan duy sesismizi internet sitesini de değiştir,daha fazla kitleye anında ulaşmak için,,bu şart...gücümüzü burdada göstermemiz lazım,Duy sesimiii yönetim....
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Yeniklasör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Profesyonel hizmet almak yada bulundurmak şart ve çok önemli. En basit şeyler bunlar. Küçük ama çok etkili. Umarı yönetim yapılanmasında bu konu es geçilmemiştir. 1 adam tutacaksın devamlı takip edeceek. Çok zor birşey değil.

Nereden
    Afrika Diğer

Standart kesinlikle haklısın

Alıntı Yeniklasör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profesyonel hizmet almak yada bulundurmak şart ve çok önemli. En basit şeyler bunlar. Küçük ama çok etkili. Umarı yönetim yapılanmasında bu konu es geçilmemiştir. 1 adam tutacaksın devamlı takip edeceek. Çok zor birşey değil.
    küçük gibi görünsede büyük takımlar artık bu konularda da yarışıyorlar,Trabzonsporun resmi twiiter takipçi sayısı ile fenerbahce asbaskanı yarıdmcısının takipci sayısı aynı,ayırca Gs ile fb sürekli olarak bu konuda aktiviteler etkinlikler düzenlemektedirler,bizim yonetimimizin de calısacagi ajans veya kendi kurumu içerisinde personel olması gerekli,biz bmn uyeleri olarak nasıl diğer konularda öne cıkartabiliyorsak ,bu konu belki basit gibi görünse bile çok önemli,

örnek maç öncesi bilgilendirmeler,
    mac sırasında etkinlik düzenlemeler...vb.
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Afrika Diğer

Standart güzel tespit

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15-20 tane taraftar grubu olursa böyle olur.binlerce sayfa acilmis facebook'ta.
    belki dışarıda 10-15 tane taraftar grubumuz var ama sosyal medyada bütünleşmemiz gerekli,önemli olan bunu nasıl sağlarız
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Sosyal Medya ve Trabzonspor

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belki dışarıda 10-15 tane taraftar grubumuz var ama sosyal medyada bütünleşmemiz gerekli,önemli olan bunu nasıl sağlarız
    O daha zor! Sayfası 1000 beğeni alan kendini nimetten sayıp taraftar grubu kuruyor

%61 Loading...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şöyle bir küpür dönüyor olayın iç yüzünü bilen bir abi var mı burada ?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bmn nin bir android ve ios uygulaması olması gerekmez mi?
    Ben tasra gorevlerınde takıp etmekte zorlanıorum bunu kolaylastırıcı uygulamalar hiç fena olmaz.

Nereden
    Afrika Diğer

Standart kesinlikle

Alıntı Ceyhun Dündar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmn nin bir android ve ios uygulaması olması gerekmez mi?
    Ben tasra gorevlerınde takıp etmekte zorlanıorum bunu kolaylastırıcı uygulamalar hiç fena olmaz.
    bunlara ilave olarak bu sistemlerden Trabzonspor dergisini çok kolay şekilde pazara sürebiliriz.netten okuruz..Tebrikler ibunları daha da çoğaltıp taleplerimizi iletmeliyiz..
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Güney Amerika

Bu konu kesinlikle önemli şikecilerin 12 numara twitter adresinin 500 bin takipçisi var , facebookta 500 bin beğeni almış sayfa editör bulamıyo mu koskoca trabzonspor bune ayip hiçbir paylaşım yok sadece web site üzerinden yönlendiriyor.

Nereden
    Güney Amerika

Bu grubun yöneticileri ne is yaparlar??? Sayfayi fenerliler basmis, ana avrat sövüyorlar bize, takimimiza sahip cikalim diyoruz üstüne benim mesajlarim raporlaniyor, bende ceza yiyorum.

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gümüshane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Instagrami olanlar:

Resmi mi bilmiorum ama 2800 begenisi var www.instagram.com/trabzonsporkulubu

2800 cok az bence resmi ise.
    Resmi değil bu hesap. Kulüplerin hesapları Türkçe konusunda biraz daha hassas olurlar ve saçma sapan fotoğraflar da paylaşmazlar. Daha resmileşmeden Hami konulmuş mesela. Sıradan bir Kayserispor twitter hesabının fotoğrafını koymazlar. Son olarak amblem yanlış.
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)