Sayfa 142 Toplam 144 Sayfadan BirinciBirinci ... 42 92 132 140 141 142 143 144 SonuncuSonuncu
Toplam 3583 adet sonuctan sayfa basi 3,526 ile 3,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 22. Hafta | Trabzonspor 0-3 þikebahçe | Maç Sonucu

outoftime - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

soner ve emre konusunda artýk ýsrar edilmeli
    bu oyuncularý jankonun,colmanýn,zokoranýn isimlerine kurban etmemeliyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Takýmda golcü yok, Tolunay hoca geldiðinden beri 4 maça çýktýk.

Antep 4-1 g
    eses 1-0 m
    Sivas 2-0 m
    fener 3-0 m

4 maçýn 3 ünden golümüz yok, Mersin'e de zor atarýz gol, yemesek bari.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý U.Sadýkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Messi , Pique , Ronaldo , Iniesta , Pirlo ve Vidic transferleriyle bu mümkün.
    Hayir.

Yusuf, Göksu, Kadir, Emrullah, Zeki, Karmil, Abdulkadir gibi adamlarla mümkün...
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

serdar avcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Herkes kendine gelsin ,taraftar kötü günde belli olur ,zaten herkes trabzonspora çelme takma peþinde bizde bu oyunlara alet oluyoruz bizim trabzonspora her þart ta tam destek vermemiz lazým.yoksa yarýn çok geç olacak.
    TRABZONSPORLU OLDUÐUNU UNUTMA.

Mellih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

dün maçý galatasaraylý bi arkadaþýmla seyrettim. pek trabzonspordan haberi olmayan birisi.. hani biz çok içindeyiz dýþarýdan nasýl görünüyor onun için yazýyorum. dünkü futbolu trabzonspora o da yakýþtýramadý. hatta küme düþecek takýmýn oyunu gibiydi. bencede o kadar kötüydük. artýk oyun anlamýnda biþey yapmalýyýz ki seneyi kurtaralým

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Takýmýn fiziði de kimyasý da bitmiþ. Pas yapan her takýmý izliyorlar. Þikeciler geride pas yapýyor bizde bir tane basan adam yok. Dün sabah 6'ya kadar uyuyamadým, tekrar yayýnlanan bir programa göre yanlýþ hatýrlamýyorsam en çok pas yapan futbolcumuz Serkan'dý. Ýþe bak

Sahada bu kadar az mücadele edenlerin iþi yok bu takýmda. Bu rezillik yetti artýk. Bu kadar inançsýz futbol olur mu. Gidin golf oynayýn.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    52

Gecen hafta adanaspor macinin uzatma dakikalari,1461 den Yusufa faul yapildi,serbest atis kullanacak,orta sahanin sol tarafi tac cizgisi yani..arkadaslarina ileri gidin pozisyon alin diye hem elle isaret ediyor,hemde yakininda bulunan arkadasini rakip sahaya dogru itiyor...
    özledigim özlenen tablo bu iste,hirs-mücadele-arzu-istek-azim-kaybetmeye tahammülsüz durus...bu Trabzonsporda neredeyse unuttugum birsey..
    O an Yusufa bakarken o futbolcu durusunu özledigimi,A takimda bunun zerresinin kalmadigi gercegiyle yüzlestim..kahroldum..elaleme anlatmak icin yenmek yenilmeyi gectim,bu cayirdaki davar gibi nep yaptigi belli olmayan oyuncular toplulugundan bu takim nasil kurtulacak onun derdindeyim..Trabzon dogumlu olmayan biri olarak,Tuttugum takimin neden Trabzonspor oldugunun aciklamasini hep gögsümü gere gere aciklayan biri olarak,bu silip amacsiz futbol oynayan takimi yaratip;bu günleri bize bana reva gören yöneticiler-sebep olanlar-futbolcular a hakkimi helal etmiyorum..
    Ne sampiyonluk ne kupa,ben bu takimi alayina isyan,güclülere karsi kalkan oldugu icin tuttum,Kazimin bu takima gönül verme sebepleriyle benim ki de ayni..elbet ki bu asktan dönmek vazgecmek yok,yüregim bu duyarsizliga yaniyor...
    Yinede siz renkdaslarima bu takima formaya sahip cikmanizi,bu zor zamani atlatmamizda sabirli olmanizi temenni ediyorum..
    lakin bulundugum ülkeden SEVDAM`a el veremiyorum,fayda saglayamiyorum..yanindaki yakinindaki sizlerden rica ediyorum..
    Baki selamlar-murat

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Bu gün Ýspanya'dan bir arkadaþým aradý, Trabzon bitmiþ...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

Bu takýmýn iskeleti altyapýdan gelen oyunculardan olmadýðý takdirde kimi alýrsak alalým sonuç bir süre sonra yine hüsran.

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Aramýzda Þenol Güneþ'in gitmesini hazmedemeyip, takýmýmýzn yenilmesini fýrsat bilenler var malesef.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

saffet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu gün Ýspanya'dan bir arkadaþým aradý, Trabzon bitmiþ...
    Espri kalitemiz bile düþtü takýmýn halinden sonra
    Sadece Trabzonspor !

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý saffet61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Espri kalitemiz bile düþtü takýmýn halinden sonra
    Daha kalitelisi çýkýyorsa, buyrun
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Tolunay hoca'nýn tespitleri doðru fakat uygulama yok.Dün sahaya sürdüðü Janko haksýz yere yuhalandý.Böyle bir forvet oynatýyorsan adamý beslemen lazým.Adamýn ayaðnýa nerdeyse top deymedi.
    Bamba þansýzdý fakat onu çýkarmak daha da haksýz bir uygulama idi.
    Oyuncular birbirne çok uzak kaldýðýndan topu ayaðýna alan adam aradý durdu.
    Bu kadar olumsuzluðun olduðu ortamda baþarýnýn gelmesi imkansýz.Bu sezonu yeni sistem ve farklý oyuncularý deneyerek önemüzdeki yýla hazýrlýk yaparak geçirmemiz gerek.
    Konu Harun tarafýndan (18.02.2013 Saat 19:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý NFeS NeVa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gecen hafta adanaspor macinin uzatma dakikalari,1461 den Yusufa faul yapildi,serbest atis kullanacak,orta sahanin sol tarafi tac cizgisi yani..arkadaslarina ileri gidin pozisyon alin diye hem elle isaret ediyor,hemde yakininda bulunan arkadasini rakip sahaya dogru itiyor...
    özledigim özlenen tablo bu iste,hirs-mücadele-arzu-istek-azim-kaybetmeye tahammülsüz durus...bu Trabzonsporda neredeyse unuttugum birsey..
    O an Yusufa bakarken o futbolcu durusunu özledigimi,A takimda bunun zerresinin kalmadigi gercegiyle yüzlestim..kahroldum..elaleme anlatmak icin yenmek yenilmeyi gectim,bu cayirdaki davar gibi nep yaptigi belli olmayan oyuncular toplulugundan bu takim nasil kurtulacak onun derdindeyim..Trabzon dogumlu olmayan biri olarak,Tuttugum takimin neden Trabzonspor oldugunun aciklamasini hep gögsümü gere gere aciklayan biri olarak,bu silip amacsiz futbol oynayan takimi yaratip;bu günleri bize bana reva gören yöneticiler-sebep olanlar-futbolcular a hakkimi helal etmiyorum..
    Ne sampiyonluk ne kupa,ben bu takimi alayina isyan,güclülere karsi kalkan oldugu icin tuttum,Kazimin bu takima gönül verme sebepleriyle benim ki de ayni..elbet ki bu asktan dönmek vazgecmek yok,yüregim bu duyarsizliga yaniyor...
    Yinede siz renkdaslarima bu takima formaya sahip cikmanizi,bu zor zamani atlatmamizda sabirli olmanizi temenni ediyorum..
    lakin bulundugum ülkeden SEVDAM`a el veremiyorum,fayda saglayamiyorum..yanindaki yakinindaki sizlerden rica ediyorum..
    Baki selamlar-murat
    Adaþým çok güzel yazmýþsýn duygularýmýza tercüman olmuþsun.Ancak öyle bir hale geldikki insanlar Þenol hocanýn istifasýnýn ardýndan resmen bu duruma düþtüðümüze seviniyorlar.Bunlarda çýkýp aleni bir þekilde BÝZ TRABZONLUYUZ TRABZONSPORLUYUZ DÝYEBÝLÝYOR.Trabzonlu biri olmayarak hiçbir isimin TRABZONSPORDAN daha üstün olmadýðýný düþünüyorum göreve kim gelirse yenilsin çeksin gitsin diyen taraftar istemiyorum...HEP DESTEK TAM DESTEK ZAMANIDIR NE OLURSA OLSUN BU LÝG BU TAKIMLA BÝTECEK...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Aðrý

Alýntý Oðuzhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mümkün deðil.

imkaný yok hatta.

bu takým hayatta yenemez fenerbahçeyi.

Bambayý tutabilirsek belki yeneriz

yahu þu febeyi gözünüzde çok büyütmeyin duyanda barca falan sanacak, bamba sabote etmeseydi bizi o fener oradan çýkamazdý

zokora maçtan önce kart gördü, bamba gol attý, bu ikilide biþeyler var kumpas mý çeviriyorlar lan arkamýzdan?

Nereden
    Aðrý

Alýntý outoftime Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    soner ve emre konusunda artýk ýsrar edilmeli
    bu oyuncularý jankonun,colmanýn,zokoranýn isimlerine kurban etmemeliyiz

Býrakýn þu sonerle emreyi, bunlar bankasya oyuncusu, salih denilen adamdan korkuyorlar, top ayaklarýna gelince afallýyorlar sanýrsýn karþýlarýndaki takým madrid

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

http://guncel61.com/haber/fener-maci...-var-4591.html fener maçýnda kural hatasý iddiasý var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Zeki-Mustafa-A.Karmil-Celustka bu geri dörtlüyü çýkarmasý gerekirken macera aramaya gerek yok.Zeki sakatken Serkan'la idare edilmeli...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

hakan yesilyurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Arkadaþlar...kÝmsede suç yok...Bütün Suç biz taraftarlarda...

3-5 futbolcu döveceksin..baþkana taþ soba yumurta atýp kel kafasýndan vuracaksýn..hasan yener nevzat þakarada meydan dayaðý atacaksýn...

bak o zaman nasýl oluyor takým..ayaklarý titreyerek oynarlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bu futbolcular bizi utandýrya Allah da onlarý utandýrsýn diyorum.
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Rize
    Yaþ
    32

Alýntý koftezli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    http://guncel61.com/haber/fener-maci...-var-4591.html fener maçýnda kural hatasý iddiasý var
    Bu adamm ne zamandan beri bizi savunmaya baþladý... Anlamýyorum ya

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tolunay hoca e baþýnda dedi pres yapan bir takým kuracam dedi ama takým aynen devam ediyor. Ve hala ýsrarla takýma katkýsý tartýþýlýr oyunculara güvenmeye devam ediyor. Hee adrianýn golü sayýlsa gene yenilecektik. Çünkü sahada mücadele edemeyen bir takým var. Adamlar çok rahat ayaða pas yaparak bizi yenebiliyorlar en ufak bir baský yok. Böyle takýmý herkes yener. Artýk bazý isimlere güvenemeyeceðini anlamalý tolunay hoca.

martinpetrov - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    43

Alýntý hakan yesilyurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar...kÝmsede suç yok...Bütün Suç biz taraftarlarda...

3-5 futbolcu döveceksin..baþkana taþ soba yumurta atýp kel kafasýndan vuracaksýn..hasan yener nevzat þakarada meydan dayaðý atacaksýn...

bak o zaman nasýl oluyor takým..ayaklarý titreyerek oynarlar
    kesinlikle çok doðru bir tespit. bu soysuzlar 90 dakika dalga geçsin bizim burda 1 hafta içimiz kan aðlasýn

aurora - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaþlar ;
    Evet kötü günler yaþýyoruz. Puan olarak aþaðýdayýz. Oynadýðýmýz futbol ümit vermiyor.
    Futbolcu seçiminde, transferlerde hatalar yapýldý.
    Üzerimize her zamanki gibi haksýz oyunlar oynanýyor, tetikçi hakemlerle sahada katledilirken, verilen cezalardan tutunda maç oynanma saatlerine kadar tonla haksýzlýða maruz kalýyoruz.
    Ama tüm bunlar bile aslýnda kokuþmuþ sistemi sarsacak yegane dik duran kuvvet olduðumuz için baþýmýza geliyor. Güce ve adaletsizliðe karþý iþbirlikçi olmayýp savaþmamamýzdan kaynaklanýyor.
    Varsýn çalsýnlar puanlarýmýzý, tarihe þikeci olarak gecip 10 defa þampiyon olmaktansa , hiç þampiyon olmayýp gururumuzla emeðimizle
    bu sisteme karþý savaþmayý tercih ederim.
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil.....

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    52

Alýntý Murat Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adaþým çok güzel yazmýþsýn duygularýmýza tercüman olmuþsun.Ancak öyle bir hale geldikki insanlar Þenol hocanýn istifasýnýn ardýndan resmen bu duruma düþtüðümüze seviniyorlar.Bunlarda çýkýp aleni bir þekilde BÝZ TRABZONLUYUZ TRABZONSPORLUYUZ DÝYEBÝLÝYOR.Trabzonlu biri olmayarak hiçbir isimin TRABZONSPORDAN daha üstün olmadýðýný düþünüyorum göreve kim gelirse yenilsin çeksin gitsin diyen taraftar istemiyorum...HEP DESTEK TAM DESTEK ZAMANIDIR NE OLURSA OLSUN BU LÝG BU TAKIMLA BÝTECEK...
    Aynen kardes,tam destek zamani,herseye ragmen,ahliksiza adaletsizlere ragmen destek...ne tesadüf ki bende bulundugun sehir Bursa dogumluyum,karadeniz artvin göcmeni bir ailenin cocuguyum...dogdugum sehre selam olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)