Sayfa 134 Toplam 144 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 84 124 132 133 134 135 136 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3583 adet sonuctan sayfa basi 3,326 ile 3,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 22. Hafta | Trabzonspor 0-3 þikebahçe | Maç Sonucu

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Uzun süredir ruh saðlýmý korumak adýna maçlara pek bakmýyorum. Ama ne zaman baksam þu görülüyor: Kaliteli kadromuz yok

Aldýklarý paralar çoooooooooooooooooooooook yüksek

Kaliteli pas yapamýyoruz. Ya isabetsiz pas, ya vurdumduymaz pas, ya önüne deðil üstüne pas...

Peki pas yapamayan takým sert olmalý, zor oyunu bozar ilkesi gereði öyle oynamalý deðil mi? Bilin bakalým. O da yok. Yumuþak, fizik olarak yerlerde futbolcular

Peki o halde? Çok koþup alan daraltma, topsuz oyun? O da yok. Futbolcularýn hareketleri aðýr çekim. Topa müdahale aðýr çekim. Adamlar pas yapa yapa geliyor, bizimkilerin hamleleri hep aðýr, hep aðýr iþleyen zeka, hep baþarýsýz, hep boþa. Böyle birþey olabilir mi?

O halde nasýl baþarýlý olacaðýz arkadaþ????
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý cakalkerem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gençlere yönelince o zaman da beceriksizlikle suçlayacaðýz
    Trabzonspor taraftarýnýn çoðu gençlere zaman vermesini bilir.öyleki 1461 Trabzon takýmý bugün süper ligde oynasýn Beþiktaþýn yerinde bile olabilirdi.bu çocuklar becerikli.futbol bir takým oyunudur.takým oyununu bu çocuklar çok iyi oynuyor.

polatmu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok yetenekli futbolculardan ziyade sistemi oturmuþ iyi futbolcularla zirveyi kovalayabilir 1461 Trabzon.Ofoedu,Yusuf,Jebrin çok yetenekli futbolcular diðerleride savaþcý askerlerimiz.hiç bozmadan bu takýmý Trabzonsporla yer deðiþtirsek hem vallahi hem billahi 30 puandan fazlasýný toplarlardý süper ligde.
    ben tolunay hocadan yusuf hamlaesi bekledim ve beni çok þaþýrttý bari 12 haftayý eldeki gençlerle bitirsin en azýndan heyecan getirir

defans dörtlüsü þöyle olsa

zeki alim karmil dündar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor taraftarýnýn çoðu gençlere zaman vermesini bilir.öyleki 1461 Trabzon takýmý bugün süper ligde oynasýn Beþiktaþýn yerinde bile olabilirdi.bu çocuklar becerikli.futbol bir takým oyunudur.takým oyununu bu çocuklar çok iyi oynuyor.
    1461'e tanýnan kredi Süper ligde oynasa tanýnýr mý ?

Takýmýn hedefsiz olduðu biliniyor ve yenildiðinde mücadeleniz yeter deniyor.

Bizde öyle birþey olmaz, yenildiðinde sokaða çýkamazsýn.

Kýsaca onlarýn bulunduðu ortam ile Trabzonspor'daki futbolcularýn ortamý arasýnda bana kalýrsa çok fark var.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam da o iþ ile bu iþ ayrý. Sen zaten oynayamýyorsun hep yeniliyorsun ne yapacaksýn 2010-2011 þampiyonluðunu ... Bu mu yani
    Yapma Zafer ALLAH aþkýna.
    ha la daha anlamadýn elif...ben kupada eþleþirsek diyorum sen 2010 dan bahsediyon.2010 nerden çýktý..
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Fenere madara olma konusunda bagisiklik kazandik. artik eskisi gibi koymuyor.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý polatmu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben tolunay hocadan yusuf hamlaesi bekledim ve beni çok þaþýrttý bari 12 haftayý eldeki gençlerle bitirsin en azýndan heyecan getirir

defans dörtlüsü þöyle olsa

zeki alim karmil dündar
    Trabzonspora 1-2 futbolcu takviyesi yetmez üstadým.takýmýn yarýsýndan fazlasý ruhsuz gibi dolanýyor.gelenide harcar bu futbolcular.onun için komple temizlik gerekiyor.1461 Trabzon yukarýya Trabzonspor aþaðýya.bu kadar net söylüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Belki de yanyana alýþveriþe bile çýkmamýþ

Zeki-alim-karmil-uður

defans dörtlüsünü nasýl kuruyorsunuz aklým almýyor.

Hazýr bu kadar yaklaþmýþken düþmeyi garantileyelim diyorsunuz heralde.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1461'e tanýnan kredi Süper ligde oynasa tanýnýr mý ?

Takýmýn hedefsiz olduðu biliniyor ve yenildiðinde mücadeleniz yeter deniyor.

Bizde öyle birþey olmaz, yenildiðinde sokaða çýkamazsýn.

Kýsaca onlarýn bulunduðu ortam ile Trabzonspor'daki futbolcularýn ortamý arasýnda bana kalýrsa çok fark var.
    Valla dostum 1461 Trabzonun yenildiði maçlarýn büyük çoðunluðunda kasýtlý hakem hatalarý vardý.yenilmez armada gibiler.her maçý koparacak güçte oynuyorlar.süper ligde bile bu kadar azimle oynayan takým yok.velevki bu takým maç kaybetsin ertesi 2-3 maçý alýr önüne bakar.dün akþam Trabzonsporun yerinde 1461 Trabzon olsaydý yorgun þikecileri dünyaya madara ederdi.

inadina61_08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

yav bana yüklenmeyin, ancak oyuncularýn uzun süredir para alamadýklarýný ve bu hafta içinde birikmiþleri alacaklarýný söylüyorum sadece, bahane deðil elbette

Ayrýca kimse sorgulamadý ne kadar forvetlerimiz birbirinden kötü olma konusunda yarýþsada ileride topu tutup arada bir gol atan Vitek'i Sadri baþkan apartopar neden sattý?

Bu iþ çok çok karýþýk Sadri þener kontrolü tamamen kaybetti etrafýndakilerinde para dýþýnda birþey düþündüðünü zannetmiyorum ve sadri þeneri yanlýþ yönlendirdiklerine inanýyorum.

takýmýn yarýsýný göndersen yerine adam alamayacaklar çünkü elimizdekileri SA-TA-MAZ-SIN çünkü kim ne yapsýn bu ruhsuzlarý, neden para versin.

polatmu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Belki de yanyana alýþveriþe bile çýkmamýþ

Zeki-alim-karmil-uður

defans dörtlüsünü nasýl kuruyorsunuz aklým almýyor.

Hazýr bu kadar yaklaþmýþken düþmeyi garantileyelim diyorsunuz heralde.
    yooo bu halde nasýl oynadýklarý ortada istersen saða seni sola beni yazayým yine razýyým onu demeye çalýþýyorum;

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Soruyorum size ben dün gece uyku nedir bilmedim. Bugunde baþým aðrýyor. Eminimki Bamba efendi janco Efendi bunlar rahat rahat uyumuþlardýr.
    Tolunay Hocayada Sivas maçýnda dökülen savunma oyuncularýný tekrar niye oynattýðýný özellikle hazýr olmayan Girayý neden oynattýgýný biri Allah aþkýna sorsun yeter yaa

karaman6106 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

býyýklara þekil verecekse beyefendi, köpük olur...

Nereden
    Ýstanbul

beyler beyler yanlýþ þeyler yazýyorsunuz þuan yapacaðýmýz þey takýma destek olmak küme düþüyoruz farkýndamýsnýz paralarýný almýyan oyuncularýn morali bozuksa morali bozuk oyuncularla iliþki kesilmeli derim ben.bir daha yüksek maliyetli oyuncularlada anlaþma yapýlmamalý maça gelirsek tolunay dünkü açýklamasýyla teþhisi koymuþ beni sevindirdi. agresif olamýyoruz diyor doðru peki doðru ilacý verdi mi hayýr adrian agresif oynar mý hayýr yasin agresif oynar mý hayýr alanzinho hayýr colman dün kötüydü zaten janko oynar mý agresi hayýr peki yanlýþ kimde o zaman zaten söyledi bende dedi.dediði ile yaptýðý uyumlu olmalý o zaman agresif takým oynatmalý sahada ýsrarla yazýyorum hocayla aynýyýz ama hoca þenol hocanýn hatalarýný tekrarlýyor adrian alanzinho soner birlikte oynarsa rakipten top kim kapýcak ta yanýndakine yada ilerdeki oyuncuya atýcak dün fener bunu yaptý kazandý.tolunay hocaya söyledim yönetime söyledim dilimde tüy bitti orta sahaya colman tarzý 2 oyuncu alýnsaydý yada kiralansaydý sýkýntý olmazdý en büyük hatamýz bu oldu birbirine benzeyen 5 oyuncumuz var orta sahada rakipten hiç biri top çalamýyor rakip bizden top çalýyor sorun bu bunu çözemiyoruz çünkü oyuncu tercihlerimiz yanlýþ maçýn kahramý emre belözoðlu neden çünkü biz ileri çýkarken colmandan adriandan çok top çaldý ve yanýndakine ilerideki oyunculara yada kanatlara attý bu topu bize fenerin baský kurmasýna pozisyon bulmasýna sebeb oldu onu maçýn kahramaný bu yaptý bizde bu tarz oyuncu yok top çalamýyoruz adrian soner alanzinho colman top çaldýrýyor

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tolunay Hoca'ya futbolun sadece gaz vermekten ibaret olmadýðýný anlatmak lazým.

Takýmý o kurmadý elbette. Önümüzde ki sene tam anlamýyla deðerlendirilir Tolunay Hoca.

Ama gazla yürümez bu iþler.

Radikal kararlar almak gerekiyor.

Karýna zararýna bakýlmadan sezon sonu ilk iþ çoðu futbolcuya yol vermektir.

Þike iþlerine hiç girmiyorum.

Unutmak doðru ve gerçekci olmaz ama Baþbakan ne derse o olur.

Önce bunu anlamak ve idrak etmek lazým.

Baþbakan bugün hakedene kupasýný verin desin kimse ne Yargýtay'ý bekler, ne UEFA'yý, ne de FÝFA'yý.

Anýnda bir bakmýþsýnýz kupa müzemizde.

Sadri Þener istifa etmesi gerektiði konusuna gelince.

Kimse kusura bakmasýn ama önce Belediye Baþkaný Orhan Bey olmak üzere, yapabiliyorlarsa Trabzon Milletvekilleri istifa etsin.

Gerçi olan oldu, geçen geçti. En baþta bu cesareti gösterebilselerdi þimdi belki de çok farklý olacaktý.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Arkadaþlar þu küme düþeriz muhabbetini býrakýn artýk.

Nereden
    Trabzon

Psikolojik olarak pamuk ipliðine baðlý bir takým haline geldik.Maçlarda yaþadýðýmýz en ufak bir duygusallýk zayýf olan takým direncini iyice düþürüyor.

Yediðimiz gollerden bahsedersek ilk golde hatanýn yüzde 60 ý bamba yüzde 40 cech diyebiliriz.Pozisyonda öncelikle kuyt cechi güzelce uyutup arkasýna kaçtý sonra ise bambanýn hatasý çok rahat topu taça kornere hatta arkadaþýna pas olarak bile verebileceði bir ortaya yapabilecek en kötü vuruþu yaptý.

Ýkinci gol ise baþta söylediðim gibi pamuk ipliðine baðlý bir takým haline geldiðimizden ötürü yediðimiz bir gol oldu.yediðimiz golden sonra orta sahanýn direnci düþtü yine geri dönüþlerde sýkýntý baþladý ve maçtan önce söylediðimiz baronin istediði þekil ortaya çýktý orta sahadan bir baský yemeyince ön plana çýktý yine.Üçüncü gol ise konuþmaya bile gerek yok.

Maçta kötünün iyisi diyebileceðimiz isimler onur ve colmandý.Özellikle forvet hattýnda ciddi sýkýntýmýz var janko oyun yapýmýza uymuyor colman savunmanýn arkasýna oyuncu kaçýrmak için sürekli arayýþ içinde ama o pasý atabileceði kimseyi bulamýyor jankoya bir iki defa denedi ama jankonun yapacaðý þeyler kýsýtlý bu konuda Olcaný kaçýrmaya çalýþsak rakiplerin içinden geçmeye çalýþýyor,yasini kaçýrsak yetenekleri belli daha fazlasýný yapamýyor adrianý,alanzýnhoyu kaçýrsak ilk omuz omuza mücadelede yýkýlýyor.

Bundan sonrasý için yapabileceðimiz þeyler takýmý ligde rahat bir konuma çýkartmak,türkiye kupasýnda final oynamak ve geleceðin planlamasýný yapmak Tolunay hoca özellikle kendi karakterine uygun gençler bulmalý ve bunlarý takýmýn 4-5 tane kaliteli oyuncusuyla birleþtirmeli ayrýca en az iki tane de yabancý takviyesi yapýlmalý bu konuda da gerekli bilgiye sahiptir inþallah hocamýz.Özellikle forvet þart.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bambanýn yediðimiz ilk goldeki vuruþu bitirici forvet vuruþu...

Eðer rakip kaleye atýlsaydý çok güzel bir goldü....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Kadromuz yeterli diyen teknik kadro kadar,bu forumda alýnan bir maçla kadronun yeterli olduðunu savunanlar, 'bak gördünüz mü' diyenler de var.Ben Trabzonun býrakýn þampiyonluðu,herhangi bir yoldan önümüzdeki yýl Avrupada olmasýný bile baþarý sayacaðýmý ve kadronun çok yetersiz olduðunu defalarca yazdým.Bu kadrodan baþka takýmlarýn iþtahýný kabartan kaç oyuncumuz var,Sýrtlarýndaki forma bordo-mavi olmasa, bu kadrodan kaç oyuncuyu transfer forumlarýnda keþke bizde olsa diye yazardýk. Elbette Onur,her þeye raðmen Adrian,Olcan. Benim açýmdan hepsi bu.Maç seçen,aslýnda bir süredir maç da seçemeyen Colman, Emreye attýðý tekme sayesinde kontenjan senatörü olan Zokora da dahil,hiçbirisiyle güvenip de gelecek sene hesaplarý yapamazsýnýz.
    Takke düþtü,kel göründü.Elimizde avunacak sadece verilmeyen gol var,bir de þanssýzlýðýmýz.Futbol konuþacaksak, 'verilmeyen gol',futbol oyun kurallarýna göre gol deðil.Topun %1i bile çizgiye deðerse,o gol verilmez.Yani topla çizgiyi net olarak,tamamen temassýz ayýrmak gerekir.Verilen fotolarda topla çizgi temas halinde.Bu topun daha çok çizgiyle temas edeni bizim kaleye yönelseydi,o hakem o golü anýnda verirdi,bundan hiç þüphem yok ama mesele futbol kurallarý ise hakem haklý.Kuytun pozisyonunda da arkada Giray ofsaytý bozuyor,evet biz atakta iken ayný pozisyonda düdük çalardý,ondan da þüphem yok ama maalesef gerçek bu.

Alper Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Neyse hocamýz takýmna izin vermiþ. þikebahçeyi 3-0 yendik ya izini hak ettiler.

Dinlensinler çok yoruldular.

"Bankamatik Topçularý"
    Ýyi ki varsýn TRABZONSPOR

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bambanýn yediðimiz ilk goldeki vuruþu bitirici forvet vuruþu...

Eðer rakip kaleye atýlsaydý çok güzel bir goldü....
    Çok iyi dokundu topa.

Ayakucu ile bitirdi iþi.

Rakip kaleye atmýþ olsa, zeka dolu gol diye anlatýlýrdý.

Ayrýca, Onur'un orada býrak diye baðýrmasý gerekiyordu sanki.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bu futbolcularý ozellýkle de yabancýlarý rencýde edýcý býr pankart asýlmalý

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý figirm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kadromuz yeterli diyen teknik kadro kadar,bu forumda alýnan bir maçla kadronun yeterli olduðunu savunanlar, 'bak gördünüz mü' diyenler de var.Ben Trabzonun býrakýn þampiyonluðu,herhangi bir yoldan önümüzdeki yýl Avrupada olmasýný bile baþarý sayacaðýmý ve kadronun çok yetersiz olduðunu defalarca yazdým.Bu kadrodan baþka takýmlarýn iþtahýný kabartan kaç oyuncumuz var,Sýrtlarýndaki forma bordo-mavi olmasa, bu kadrodan kaç oyuncuyu transfer forumlarýnda keþke bizde olsa diye yazardýk. Elbette Onur,her þeye raðmen Adrian,Olcan. Benim açýmdan hepsi bu.Maç seçen,aslýnda bir süredir maç da seçemeyen Colman, Emreye attýðý tekme sayesinde kontenjan senatörü olan Zokora da dahil,hiçbirisiyle güvenip de gelecek sene hesaplarý yapamazsýnýz.
    Takke düþtü,kel göründü.Elimizde avunacak sadece verilmeyen gol var,bir de þanssýzlýðýmýz.Futbol konuþacaksak, 'verilmeyen gol',futbol oyun kurallarýna göre gol deðil.Topun %1i bile çizgiye deðerse,o gol verilmez.Yani topla çizgiyi net olarak,tamamen temassýz ayýrmak gerekir.Verilen fotolarda topla çizgi temas halinde.Bu topun daha çok çizgiyle temas edeni bizim kaleye yönelseydi,o hakem o golü anýnda verirdi,bundan hiç þüphem yok ama mesele futbol kurallarý ise hakem haklý.Kuytun pozisyonunda da arkada Giray ofsaytý bozuyor,evet biz atakta iken ayný pozisyonda düdük çalardý,ondan da þüphem yok ama maalesef gerçek bu.
    Ligtv'deki Pierro bilgisayar yazýlýmýna göre top çizgiyi 3 cm geçmiþ. Ama hakem görmeyebilir, çok yakýn
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

karaman6106 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

bu takýmýn kurgusunda hata olduðu açýk...
    kadro oluþturma hatalý, ancak içerden de çözüm üretilemedi.
    sýrýk ve duran forvet nerde var...futbol hýzlý ve dikine oynanýyor halihazýrda...
    buna uygun kadro yapmak gerekirdi ya da mevcutlardan böyle yararlanmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

fenerli bi arkadaþ geldi az önce uzun zamandýr ben böyle rahat maç izlemedim, bu kadar rahat galibiyet görmedim özellikle deplasmanda diyor ki bu deplasman önceleri korner kazanmanýn bile zor olduðu Trabzon deplasmaný. Ama yalan mý söylediði ? Deðil, kesinlikle doðru. Þu takým deplasmanda lig boyunca 3 maç kazanmýþ. 15. 17. ve 18. takýmlarý yenmiþler. Ligde onlara karþý en saðlam, en sert, en dinamik, en coþkulu görünmesi gereken takým biziz son yaþananlardan sonra. Ama gel gör ki güle oynaya yenip döndüler. Hani halý saha maçý oynanýr 6-7 yaþýndaki çocuklarýn arasýnda 25 yaþýnda bir adam belirir, yardýrýyordur sahada ufaklýklarýn arasýnda. Dün de Emre böyleydi, rahat, alýyor veriyor dönüyor tekrar pas. Nerede bizim ruhsuzlar ?

Ömrümü yedin Trabzonspor, ama þu sonuçlar ile sanýlmasýn ki takýmýmýzdan vazgeçeceðiz.

Trabzonspor taraftarý mazoþist olmalý, çünkü yenildikçe takýmýma daha çok baðlanýyorum ben

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)