Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke'yi uğurlama...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz buyuk Trabzon taraftarina SULTAN TEKKE ye hayirli olsun demek duser..Dualarimiz seninle Fatih SULTAN Tekke..Allah yar ve yardimcin olsun..

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allah hakkında hayırlısı ne ise onu nasib aylesin!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ben açıkçası yönetimimizin O'nu zorladığını düşünüyordum ama son dakika konu başlığında yazılanlardan anladığıma göre bu transferi kaptanda çok istemiş. Şöyle bir geçmişe bakarsak Fatih SULTAN Tekke'nin bize yararı çok fazla. Giderken de Türkiye şartlarına göre deli bir paraya gidiyor. Benim tek korkum Zenit kulübünün aracı olarak kulanılması ve Fatih'i febe formasıyla bir gün hülle yoluyla Papazın Çayırı'n da izlemek. İnşallah böyle birşey olmaz, kaptan buna müsade etmez. Fatih SULTAN Tekke... Allah yolunu açık etsin. Yüzün yere eğilmez inşallah kaptan.

Birde işin Trabzonspor kısmı var. Fatih bu takımın çok şeyiydi. O'nun yerini nasıl dolduracaz. Eksik olan mevkiilerimiz var, onların yerlerini dolduracakmıyız. Başkanımız bize yıldız transferi sözü verdiydi. Bunu Fatih'ten gelen parayla yapmak gibi bir kurnazlığa kalkışmaz umarım. Bunu kimse de yutmaz. Fatih'in gidişi üstelik piyango gibi oldu şimdi (bence). Hem eksik olan yerleri tamamlamak için ekstradan para çıktı ortaya hemde başkanımızın iki yıldız sözü yerine getirildi mi çok daha fazla güçlenmiş bir Trabzonspor oluşturmak imkanı var artık.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı içerikli iki farklı başlık önce açılan başlık altında birleştirilmiştir...

Ve evet, yolun açık olsun Fatih. Gönlünce bir gelecek diliyorum... Hizmetlerin için de teşekkürler. Keşke birbirimizi bu kadar çabuk tüketmeseydik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah yolunu açık etsin kaptan!... Tüm Trabzonsporlular bugune kadar kulübümüze ve takımımıza yaptığın iyiliklerin ve fedakarlıkların farkında!...
    Her zaman kalbimizdesin!..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah yolunu açık etsin Fatih abimiz sen her zaman en iyilere layik olmuşsundur. Seni avrudapada daha büyük klüplerde oynarken görmek isterdik ama nasip olmadı. Senin için hayırlısı ne ise o olsun. Seni anlıyoruz yurt dışında top oynamak nasıl birşey onu yaşamak istedin. İnşallah burada başarıyı yakalar en büyük olursun. Ve tekrardan futbol yaşantını sonlardırmadan 1 sene önce yanımıza gelirsin. Seni hep seveceğiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor taraftarının bugüne kadar yaptığı en büyük uğurlamayı hakediyor Fatih. Kaptan'ı yüzlerce kişinin unutulmaz bir şekilde uğurlaması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Bu taraftar için özelsin Kaptan, bir gün döneceğini biliyoruz, döneceğin günü bekliyoruz.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Şenol Güneş, Türkiye'nin en saygın ve en önemli futbol adamıdır. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yolun açık olsun Fatih TEKKE

Yolun açık olsun Büyük kaptan,Bize burda yaşattırdığın sevinçleri unutmayacağız.Gittiğin yerde İnşallah mutlu olursun.Yüreğimizdesin.Trabzon a hırs verdin, birlik verdin mutluluk verdin. Gidişinde en önemli faktör herhalde Gökdeniz olayından sonra kurşunlama olayıdır.Ama sen bu konuda da dik ayakta kaldın.Trabzon u terk etmedin,senin yerinde başka biri olsa %90 Trabzon u ilk uçakla terk ederdi..Ama sen hemen sahada yerini aldın buna karşılık golle cevap verdin.Tahminimce O zaman Trabzon dan ayrılmayı kafana koymuştun.Bunun verdiğin demeçlerle tüyosunu yavaş yavaş verdin.Ve en sonunda BU KADAR BASİT cümlesi ile olayı bitirdin kafanda.Gerçi bu cümle bana koydu ama neyse.Yönetime buradan gideceğim bonservisimle satın beni para kazanın yoksa seneye bedava giderim dedin.Ve Trabzon Spor a iyi bir para kazandırarak benim Avrupa takımı olarak tanımlamadığım ama iyi para veren Zenith e gidiverdin.Senin içinde,Trabzon Spor içinde hayırlı olsun.Kim kızarsa kızsın Trabzon da Fatih in huzurunun bozulmasının ve ayrılmasının en büyük nedeni bana göre Gökdeniz dir.

Evet gittiğin yerde mutlu ol.bu taraftar seni sevdi sana Kaptanı DERYA lık verdi,ve seni unutmayacak,özellikle tarihe geçen cümlelerin hiç unutulmayacak._ Abdest alayım da kafama sıkın _ Benim adım Fatih Tekke sağım solum oynamaz daha çok var ama şu an hatırlamıyorum ama beni çok üzen cümlenle bitirmek istiyorum.eğer dönüşün TÜrkiye ye Fener le olursa bu tarftar seni kahraman yaptığı gibi yerin dibine sokup Vatan haini yapmasını da bilir BU KADAR BASİTTTT.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Adamların adamı Kaptanımıza...

4 Sezonda 100 'e yakın gol attı. Kaptanımız oldu, "Trabzonspor'a karşı oynamam" dedi. Bir sene sonra serbest kalacağını düşünerek Türk Futbol tarihindeki en yüksek bonservis ücretini (yerli oyuncu) kulübüne kazandırdı. Dün akşam canlı yayında " bir gün ülkeme dönersem, ki inşallah iki üç yıl içinde olacağını zannediyorum, Türkiye'de formasını giyeceğim tek takım olan Trabzonspor'a döneceğim. Ben Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum bu camianın menfaatleri neyi gerektiriyorsa hep onu yaptım, yapmaya da devam edeceğim, " dedi.

O'na uğurlama yapılmayacak da kime yapılacak ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gideceği saat belli mi acaba.. öğrenebilir miyiz...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bi kaç yıl sonra döneceğimtakım yine trabzon dur dedi fatih dün ntv de inşallah öyle olur.yolun açık olsun fatih.büyük kaptan.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Standart sevgılı kardesım...

insan oglu nankordur FATIH TEKKE en ıyısını yaptı ve gıttı onun da bakmak ile yukumlu oldugu ınsanlar ce aılesı varr oda kendı menfaatlerını dusunmesı gerek kı FATİH TEKKE bunun en sonunda soledı kulubune cok ıyı para kazandırdı ve layıgını bulur ınşallah sadece dua etmek gerek kı hep ıyı futbol oynasın bızım namımızı surdursun..
    Alıntı maskeli61 Nickli Üyeden Alıntı
    her gidişin bi dönüşü vardır fatih tekke avrupa avrupa diye tutturdun buyur bakalım.....
    sevgi göstermek sadece küfür etmek degildir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şimal yldızı ....Yazdığın o yazı herşeyi anlatıyo açık ve net. teşekekkürler...Kaptanı kimse unutmayacaktır.
    Yolun açık olsun SULTAN . Geri döneceksin birgün biliyorum. Kapımız sana ardına kadar açık.
    Bu duyarlı ve bilinçli taraftarımız seni Krallar gibi uğurlayacaktır....
    Konu TSelif tarafından (31.07.2006 Saat 09:18 ) değiştirilmiştir.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akşam NTV'de canlı yayında çok dikkatli dinledim...

ses tonuyla, konuşmasıyla, vurgularıyla, geride çoluğunu çocuğunu, sevenlerini bırakarak gurbet ellere giden hemşehrilerimizden biri gibiydi...

yaptıkları, hizmetleri (giderken bile) ortada, asıl bundan sonra Trabzona daha çook hizmetleri olacak...

birçok açıdan ilkleri gerçekleştiren Trabzonum, yine ilk kez takımdan ayrılan bir futbolcusuna şanına layık bir uğurlama yapacaktır, yapmalıdır...

sağol kaptan, sağol sultan...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Akşam kaptanın gerçekten sesi titriyodu .Emin olun ki güle oynaya gitmiyor ve çok üzgündü...(ya da ben öyle hissettim)
    Ona yapılacak güzel bir uğurlama moral verecektir. Geri döndüğünde onu yine bağrımıza basacağımızı anlayacaktır.
    Yalnız gidiş tarihi saati güzel takip edilmeli

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şimal Yıldızı Nickli Üyeden Alıntı
    Hayatımızdan silip atmak istediğimiz senenin sonunda, artık takıma Türkiye'de rüştünü ispatlamış Samet Hocayı getirmiştik. Onun gelişiyle Hami ile yollarımızı ayırmıştık. Trabzonspor taraftarı, hepimiz endişeliydik. Zira zaten bir önceki sezon büyük bir yıkıntı yaşamıştık ve bir de bunun üstüne takımın en deneyimli oyuncusu Hami'yi göndermiştik.

Takımın tamamı takım futbolu denen o zevksiz oyunu oynuyordu da, bal yapamayan arı misali, topu üçgenin içinden geçiremez olmuştu. Ligin ikinci haftasında oynadığımız bir Altay maçı vardı ki sormayın gitsin. Maçı kahırlar içinde seyrettik. Gol atamadığımız gibi artık atabileceğimize dair umudumuz da kalmamıştı.

Sonra kimler araya girdi, nasıl oldu bilemeden birileri Fatih Tekke'nin Gaziantepspor'dan Trabzonspor'a ve de Türk Futbolu'na kazandırmış oldu. İlk maçı ligin üçüncü haftasındaki Adanaspor deplasmanıydı ve kaptan gelişinin yaratacağı güzellikleri müjdelercesine golünü atıyor ve galibiyeti getiriyordu. Bir önceki sene yaşanan rezalet nedeniyle, deplasman galibiyeti nasıl bir şeydi unutmuştuk. Hatırladık.

Bize başka şeyler de hatırlattı. Sahada ciğeri patlayana kadar mücadele eden futbolcu profilini. Kameraların yakın çekim yaptığı her an dişlerini sıkıp da verdiği o hırslı ifade her hafta gözümüzün önünde yeniden canlanıyordu. Gururlanıyor, umutlanıyorduk. Ligde çok başarılı olamasak da o ve onun yarattığı sinerjiyi hisseden arkadaşları ile unuttuğumuz bir başka resmi daha gördük. Bir bordo-mavi formalı kolun kaldırdığı Kupa resmini.

Ertesi sene Fatih Avrupa kampında bir hakeme koyduğu gibi oturtuyor ve bu nedenle sezona cezalı giriyordu. Senenin ikinci maçında Fener'e karşı oynayamıyordu. Ama aynı sene Brezilya'da 5 maç cezası bulunan Luciano Ali Şen hazretlerinin torpili ve Parreira'nın "güzelliği" ile bize karşı oynayabiliyordu. Takım onsuz ve ilk maçta kırmızı kart gören Yattara'nın yokluğunda gene eskiye dönmüş, oynuyor, çabalıyor ama gol atamadığı gibi fırsat bile yaratamıyor ve Hooijdonk'un golüyle Fenerbahçe bizi Avni Aker'de 1-0 yeniyordu.

Sonra Fatih gene sazı eline alıyor ve takımın yükü ile kendi de yükseliyor ve Milli Takım için parlamaya başlıyordu.

Her maçı ayrı heyecan ve gurur kaynağı olan yıldızımız, kaptanımız Gökdeniz ile birlikte tüm Trabzonsporluların olduğu gibi, Trabzonluların özellikle gururu oluyordu. Çünkü onlar satın alınmış yıldızlar değil bizim evlatlarımızdı.

Ligin ikinci yarısının ilk maçında Kadıköy'de durum Petkoviç'in anormal hatasıyla 2-0 olunca bizim için maç bitmiş gibiydi. Ama kaptan sahneye çıkıyor ve durumu 2-1'e getiriyordu. Derken Petkoviç bir gol daha hediye ediyor durum 3-1 oluyordu. Ama artık biz de umutluyduk, çünkü kaptan sahadaydı. O gün maçı 3-2 kaybettik ama artık, her maçtan umutlu olmuştuk.

Ayağı, bileği ve kafası ile adeta sahada portreler çizen bu usta, hayatının en verimli dönemini yaşıyordu. Derken biraz da Beşiktaş'ın hediyesiyle şampiyonluk yarışına ortak oluyorduk. Ama işin ilginç yanı o sene devre arasında yaşanıyordu. Beşiktaş'ın 13 puan gerisinde Fener'e iki defa yenilmiş bir takımın kaptanı, devre arası röportajında :"Gerçekten inanırsak şampiyon olabiliriz" diyordu. Sanırım o günlerde, ondan başka ne inanan, ne de inansa da ulu orta söyleyebilen vardı şampiyonluk hayalini. Ama o haklı çıktı. Haklı çıkabilmek için de elinden geleni yaptı. Goller attı, attırdı. Türkiye'de mukayese edildiği pek yıldız da kalmamıştı. Çünkü o her şeyi yapıyordu: Gol atıyor, attırıyor, defansta kornerlerde top çıkarıyor, takımı organize ediyor, top çalıyor ve en önemlisi de takımı sürekli ateşliyordu.

O ateş ki, aynı sezon içinde 3 başkan, 3 antrenör değiştirmemize rağmen ve 13 puan gerideyken bizi yarışa tekrar dahil ediyordu.

O sene paralı yıldızımız yüzümüzü güldüremezken, bizi mest eden ve yükü sırtından hiç indirmeden devam eden gene Fatih Tekke oluyordu. Belki de şampiyonluğu onun kasten sakatlanması vesilesiyle kaybettik, kim bilir. Bir kahrolası Diyarbakır maçı ve Fenerbahçe güdümlü Diyarbakırlı oyuncuların tekmeleri sonucunda Fatih sezonu kapatıyordu. Kupa finalini onsuz kazanıyorduk ama ummadığımız bir Galatasaray mağlubiyeti bize pahalıya maloluyor bu arada hala tartışılan bir şekilde Beşiktaş Fener'e kendi sahasında 3-0 mağlup oluyor ve şampiyonluğu Fener'e, Şampiyonlar Ligi fırsatını da bize hediye ediyordu.

Ertesi sene bu sefer lige iddialı giriyorduk ve sanırım ligin 3. haftasında Malatya'yı Malatya'da 4-3 yeniyorduk. Bu maçta Fatih 3 gol atıyordu ve hele orta sahayı geçer geçmez attığı gol bizce sezonun en güzel golü oluyordu. Tarih yakınlaştıkça hafızalar tazeleneceği için her maçı anlatacak değiliz tabi ki.

O sene de bizi sırtında taşıyan en önemli oyuncumuz kaptanımızdı. Bir futbolcunun tek başına yapabileceğinden çok daha fazlasını yaptı hep. Takımın abisi, kaptanı ve elbette Sultanıydı artık.

Fener maçlarında alışkanlık haline getirdiği süper golleri, bizi zıp zıp zıplatan hareketleri, fedakarlığı, hırsı ve sıkı sıkı sıktığı dişleri ile bizim de gönlümüzde, Trabzonspor'a ait en güzel yerlerden birine kurulmuştu.

Yanlışlar da yaptı elbet. Ama öyle faydası oldu ki bu takıma ve bizlere, o yanlışlar ihmal edilebilir boyutlarda kaldı hep. Çok para aldı ama çok önemlisi, hakkını da verdi. Çok büyüdü Trabzon'da, ama kaptanlığını unutmadı hiç. Çok ilgi gördü ama şımarmadı hiç. Çok daha fazlasını kazanabilirdi ama o taraklara eğilmedi hiç. İşte bu özellik onu unutulmazlar arasına soktu zaten.

Attığı gollere hep bir güzellik kattı. Bir KDV indirimi gibiydi Trabzonspor taraftarı için. Taraftarın üzerindeki yükü kaldırdı o 3 sene boyunca.

Yönetimlerin gururu oldu hep:

• Kupa kazandırdı, gururlandırdı yönetimlerini.
    • İmza attı gururlandırdı yönetmileri
    • Şimdi de astronomik bir rakama imza attı, gitti ve "Trabzonspor menfaatlerini" düşünenlerin gururu oldu.

Hep gurur verdi. İstanbul kuklalarının elinde oyuncak etmedi kendini. O formayı giydi ve hakkını verdi. Bir taraftar daha ne isteyebilir ki?

Trabzonspor ondan önce vardı, sonra da hep olacak. Ama onunla da bir başka güzeldi.

Trabzonspor Sultanını, kaptanını ve önemli bir golcüsünü kaybetmedi sadece. Bir hamalını da kaybetti. Şimdi takımın ikinci hamalı Hüseyin'e kaldı bu ağır yük. Diğer yıldızlarımız böyle bir yükü kaldırmayacaklarını, kaldıramayacaklarını açıkça söylüyorlar. Bir Hüseyin kaldı Hamal, bir de Umut'umuz gençler.

Öyle zor ki onların işi. Bu büyük boşluğu doldurabilmek kolay değil. Zira boşalan sadece 11'in içindeki mevkilerden biri değil. Aynı zamanda ciddi bir Trabzonsporluluk Ruhu.

• Allah gidenlerin bahtını açık etsin,
    • Kalanlara güç versin,
    • Taraftarı ve yönetimi de utandırmasın.

Biz başımızın bir şekilde çaresine bakarız Kaptan. Sen kendine iyi bak.

Hayırlı Yolculuklar.

Bunun üzerine laf etmeye gerek yok.

Güle güle "Büyük Kaptan"
    Güle güle Fatih "SULTAN" TEKKE

Yolun açık olsun...
    Bordo-mavi çarpan bu kalpler hizmetlerini asla unutmayacaktır!...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONLULAR kaptanı giderken yalnız bırakmayın.Eminimki o yine trabzonspora dönecektir.
    Özkan SÜMER

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir uğurlamayı hakediyor. Güle güle Kaptan
    Yolun açık olsun. Bu Transfer senin için, Türkiye ve Trabzonspor için hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kendisi 2 gündür istanbulda..anadolu yakasında beykozda,avrupa yakasında da floryada kalıyor..

trabzon'a dönmeden rusyay gidecek..eğer gidiş tarihini öğrenebilirsem havaalanında olacağım..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Zenit...Lütfen kaptanımıza iyi bakın .Çünkü Türkiye nin en iyi golcüsünü ve dünyanın da en büyük golcülerinden birini transfer ettiniz. Kıskanmaya başladım bu takımı. Sitelerinde Kaptanı görsünce insan ister istemez bir tuhaf oluyo yaavv

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

güle güle kaptan yolun açık olsun biz biliyoruzki bi gun tekrar donneceksın trabzonspora
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün çok üzgün konuştu.Güle güle Kaptan

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

laz_rail_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah yolunu açık etsin kaptan senin için hayırlısı ne ise o olsun dualarımız seninle rusyadan bir takım tutacağım aklıma gelmezdi ama artık senin için ikinci takımım zenit gollerinle bize selam göndersen biz anlarız ssevgilerimle...
    Lütfen saygıdeğer Trabzon taraftarı kaptanımız gitti ama Trabzonsporumuz hala duruyor kaptanımıza dua edelim yönetimi yipratmayalım
    Bu transferin hem kulübümüze hemde kaptanımıza hayırlı uğurlu olması dileklerimle...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ŞAMPİYON OLALIM...

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar ben bu adamın gidişine çok üzülüyorum ya!Hele şu takımda onun olması şarttı.Fatih iyibir toçuluğunun yanı sıra iyibir liderdi.Şimdi bu boşluğu kim dolduracak.Bütün topçularımız iyi ama liderlik bambaşka.Kaptan seni tekrar bu takımda görmek dileğiyle.Ama sakın ola Tolganın yaptığı hatayı yapıp istanbula gitme ozaman bu taraftarın gözünde haysiyetin beşpara etmez!!!Seni gerçekten seviyoruz,yolun açık olsun!!!

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı laz_rail_61 Nickli Üyeden Alıntı
    rusyadan bir takım tutacağım aklıma gelmezdi ama artık senin için ikinci takımım zenit gollerinle bize selam göndersen biz anlarız sevgilerimle...
    Umarım iki tarafta pişman olmaz .Seni özleyeceğiz

BÜYÜK KAPTAN
    Dün geçti , yarın var mı ? Gençliğine güvenme ölen hep ihtiyar mı ?
    BMN Tsira TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)