Sayfa 98 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 48 88 96 97 98
Toplam 2432 adet sonuctan sayfa basi 2,426 ile 2,432 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21. Hafta | Sivasspor 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın böyle geçeceği Rıza Çalımbay'ın "Feybe galibiyetinin anlamlı olması için Trabzonspor maçını kazanmamız lazım" sözünden belliydi

Ama bizim takım hallaç pamuğu gibi atılmış. Kolayına toparlanamıyor. Ne yönetimi ne de Şenol hocayı affedeceğim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yenilgi inşallah hayırlı olur.bundan sonra kimseyi küçümsemezler herhalde...başka nediyeyim bilmiyomki...1987 den beri nerdeyse trabzonsporun tüm maçlarını izledim.şunu gördümki, nasıl ingilterede uzun top taktik anlayışı var, almanyada ayağa pasla sabır futbolu anlayışı var, bizim takım için de en iyi taktik anlayış: KONTRATAK FUTBOLU.Umarım tolunay hoca bu anlayışa geçer.
    Kontratak fıtbolunu 11 adamı da birbirini iyi tanıyan nereye ne zaman koşacağını bilen takımlar oynayabilir bizim gibi 11 tane birbirinden habersiz adam oynayamaz. Biz bu topla anca küme düşmemeye oynarız o kadar başka bişey yapacak halleri yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

*bu takıma artık destek vermek istemiyorum.
    *aylardır kişiliksiz oynamalarına rağmen destek verdim.
    *limit doldu.
    *fb yi yenseler bile,güven duymuyacağım.
    *bir sonraki hafta mersine yenilirler.
    *artık katı düşünüyorum.
    *bu halil ilk 11!de başlarsa protosto edilmeli.
    *olcanın her bencil oynayışından ve çalımından sonra yuhlanmalı.
    *aynı şekilde adrianda boş arkadaşına pas vermek yerine çalım yaparsa
    *yuhlanmalı.
    *radikal karar almassan sonuç bu olur.
    *kardeşim ver alanzinyoyu al alperi
    *ver saparayı al serdarı
    *ver yasini viteki al weboyu
    *ver colmanı al serdar azizi
    *ver henrıgueyi al aykutu
    *alırlarsa ver halili al nobreyi

tabi bunları alırken üzerine para vermek şartıyla.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

kötü futbol,kötü hakem,sonuç normal,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Ankara

Alıntı vampir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun zokora erkek gibi delikanlıca bastı tekmeyi bize trabzonsporlu olduğumuzu hatırlattı aloooo beyler futbolcularımız sabahtan beri resmen dayak yiyorlar ama garı gibi korkakça oynuyorlardı korakor mücadele yapmıyorlardı yediğimiz tekmeyle kalıyorduk bu takım trabzonspor değildir gerçek trabzonspor olsaydı bu maç bitmezdi zokorayı tebrik ediyorum kendini ezdirmemiş çakmıştır tekmeyi tekmeyi çakamıyanlar utansın bu kahpe sivasa AYRICA bu adamın adı zokora futbol cahilleri sevilla gibi takımda yıllarca oynamış drogbanın kaptanlığını yapan fildişi sahillerinin kaptanı ülkesi milli takımını bırakmasın diye yalvardığı adam çok bilmişler AYRICA bu takım ruhsuz zokoradaki ruhun mücadeleci pes etmeyen yenilgiyi kabullenmeyen yapının binde biri yok bu takımda zokora ruhuyla oynayan iyi bir takımda mükemmel oynar yoksa bu takıma messiyide koysan bişey olmaz bu takımdan iyi futbol iyi futbolcularla oynanır ben zokorayı gözlerinden öpüyorum ve helal olsun diyorum
    Rektaş bunlar basit işler.o kadar tecrübeli biri sahada kalması ve son ana kadar Mucadele etmesi gerektiğini bilir. Sahada gezin sonrada bas tekmeyi çık. Rakip sertse aynı sertlikte karşılık vereceksin. Rakibin yaptığının aynısını yapıp hakemin karşısına dikileceksin.

jako13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ince ince kıydılar yine...Hakem, herşey kötüydü ama en kötüsü sendin..! Oynayanı oynatmadın,kasaplara gün doğdu.!!!
    İNADINA AŞK! İNADINA TRABZONSPOR!

jako13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Halil manen ce fiziken bitmiştir. Bundan sonrası onada yazık bize de..!!!!!!!!
    İNADINA AŞK! İNADINA TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)