Sayfa 96 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 46 86 94 95 96 97 98 SonuncuSonuncu
Toplam 2432 adet sonuctan sayfa basi 2,376 ile 2,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21. Hafta | Sivasspor 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uğur61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil'in ve Yasin'in kaçırdığı golleri insanın aklı almaz.
    Kalenin bir metre önünden...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

acaba trabzonsporlu futbolcular bizim kadar sıkıntı ediyorlar mıdır bugün kü sonucu, bir kacı hariç
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yenilgiye üzülmedimde

fener'in fahisesine yenildigimiz icin üzüldüm.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ortasaha Antep maçındaki dinamizminden oldukça uzaktı, Zokora zorluk düzeyi daha yüksek maçlarda daha yararlı oluyor (Galatasaray maçı gibi)..Bir de Olcan inanılmaz pasifti bugün.

Kaliteli ve yetenekli oyuncuları kazanmamız gerekli, Soner, Emre gibi.
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı The Ciks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk yı arkadan ite ite kac puan alındı...
    bizi ince ince dogruyorlar...+ ic cekısmelerde cabası....
    gelecek sezon bakalım ne olur....

bu sezon sonu futbol da reorganize olur umarım...

aman avcı canım avcı....

yenı osmanlı ertugrul nurlu ufuklardan...
    ses verir....

o ses duyulunca kupamızda gelir....

azizin arabasını durduran derınlemesıne zıhnıyet...
    neye niyet kımbılır....
    hacı cavcav....
    futboldaki en eski derınlemesıne ara pası atan isim....

bir cisim geliyor....

bu takımın etegınden cekmeyın....
    memleketımın asi ıhtıyarları....

aman dıkkat...

bu tasavvur degil hakıkat....

fil in dislerıne dokunmayın....

agzınızın ıcıne bakan onca genc usak var....

dıslerınız yorenıze aıt dogal olsun....

habu 3/5 ay kavganız son bulsun....

temel ile dursun...

olmasın fıkra...

yapmayın bırbırınıze tafra...

hic olmazsa habu ara....

Bir gün anlayacağım, vallahi dediğin şeyleri bir gün anlayacağım abi.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolunay hoca beni umutlandirmisti ama cechi oynatmasi gercekten buyuk hayal kirikligi

emerson oynar,celustka oynar alim ugur falan oynar ama aylardir oynamayan cech yine oynamaz orda.

serkan ve cech artik bek olark gormek istemiyorum

trabzonun esas problemi kanatlar ve bekler ozellikle defansif manada cok yetersiz

Maammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kikiemre198961 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşimmm siz anlamıyormusunuz bıkmadınızmı burda o böle oynuyor bu takımın topcusu bu deyil vs vs ne böle 70 li kadınlar gibi kendi yağınızda kavruluyorsunuz.

siz takımı sahip çıktınzı sanıyorsnuz ama aslında hiç bişe yapmıyorsunuz 2 mail atmakla vs takıma sahip çıktınızımı sanıyorsunuz.

şu yönetimin oturdu koltukta istifa etmese bile korku bile veremiyosunuz neyin derdindesiniz siz

bize her şey mubah kardeşlerim bu taraftarın adı kaldı ruhu gitti takımın olmayan ruhu zaten devrialemlerde dolaşıyor devam alkışlıyorum sizi.
    Taraftar olarak daha ne yapabiliriz ?Bu takım kaç yıldır şampiyon olamıyor acaba neden sordun mu hiç kendine?Yönetim?-teknik heyet?-Futbolcular ? Hiçbiri.Niye mi ?Çünkü istemiyorlar,sevmiyorlar,çekemiyorlar bizi ve herkes düşmanımız gibi bununla birlikte siyaset.Kandırmayın kendinizi şike sürecide tekrar gösterdi ki bütün dünya bir tarafta Trabzonspor bir tarafta.Bana göre yani bir taraftara göre tek çare neydi biliyor musunuz ? 3 temmuz pazar sabahı başlayan şike sürecinden sonra takımın Şampiyonlar Ligi'ne davet edilmesiyle birlikte kazanılamayan haklarımız(şampiyonluk,maddi-manevi) ve cezalandırılamayan suçluluların olduğunu görünce VAKİT KAYBETMEDEN TRABZONSPOR LİGDEN ÇEKİLMESİYDİ!İşte 70'lerde yapılan devrim ancak 2012'lerde bu şekilde yapılabilirdi...Geç kalınmış değil bence bahsedilen Trabzon ruhu ancak bu şekilde çıkabilir diye düşünüyorum !

Nereden
    Samsun

Alıntı The Ciks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk yı arkadan ite ite kac puan alındı...
    bizi ince ince dogruyorlar...+ ic cekısmelerde cabası....
    gelecek sezon bakalım ne olur....

bu sezon sonu futbol da reorganize olur umarım...

aman avcı canım avcı....

yenı osmanlı ertugrul nurlu ufuklardan...
    ses verir....

o ses duyulunca kupamızda gelir....

azizin arabasını durduran derınlemesıne zıhnıyet...
    neye niyet kımbılır....
    hacı cavcav....
    futboldaki en eski derınlemesıne ara pası atan isim....

bir cisim geliyor....

bu takımın etegınden cekmeyın....
    memleketımın asi ıhtıyarları....

aman dıkkat...

bu tasavvur degil hakıkat....

fil in dislerıne dokunmayın....

agzınızın ıcıne bakan onca genc usak var....

dıslerınız yorenıze aıt dogal olsun....

habu 3/5 ay kavganız son bulsun....

temel ile dursun...

olmasın fıkra...

yapmayın bırbırınıze tafra...

hic olmazsa habu ara....

Şair bu 920810382 liğe Abdullah Avcı ve Ertuğrul Sağlam isimlerine yoğunlaşarak başlamış.

Bir cisim geliyor derken haftaya Trabzon şehrine gelecek olan hırsız kafilesini kastetmekte.

Memleketin asi ihtiyarları boş kalabalık yapmayın bağırın diyor.

Bu kısımda bir iğneleme var. Aman ha fildişililere dokunmayın sakın. Gençleri oynatırsanız ayıp olur edasında bir serzeniş var.

3-5 ay içinde takımı toparlayın yoksa komik duruma düşeceğiz diyor.

Bu aralar bari atışmayın da takıma nasıl fayda sağlarız onu düşünün diyor.

Maammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Angry Sinir hastası oluyorum yeter artık !!!

TRABZONSPOR'umu bu pislik dolu futboldan,ligden çekebilecek bir güç yok mu ? Neyi tartışıyoruz,niye kendimizi kandırıyoruz?Bu takım kaç senedir şampiyon olamıyor mu yoksa oldurmuyorlar mı ?Suçlu olan kim? Yönetim?Teknik heyet?Futbolcular?Taraftar?Bence hiçbiri.Tüm dünya bir tarafta Trabzonspor bir tarafta... Nerde 70'lerin devrimci takımı Trabzon! ÇEKİN TAKIMI ŞU PİSLİKTENDE ASIL DEVRİMİ GÖRELİM MEMLEKETTE !!!

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Çok büyük üzüntü duyuyorum kin güttüğüm takımlara yenilince.Hayatımın akışı değişiyor yemin ediyorum.Takımda 1 tane adam gibi golcümüz olsa kanı bozuk hakemi de şikeci fenerin metresi sivası da yerin dibine gömecektik ama sağolsun yönetim bile bile takıma takviye yapmadı,bizleri ite köpeğe laf düşürttü.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aşil tendonuna basmak normalde sakatlanma sebebidir ve cezası direkt kırmızı karttır....

Oysa dünkü maçta faul bile vermedi hakem denilen zatı muhterem.....

2-0 dan sonra ise normalde ,vermesi gereken gereken kırmızılardan sadece bir kaç tane sarı çıkardı....

Vallahi dün futbolcu olsam giderim kramponu suratına çakardım o provakatörün....o derece sinirlendim....

not : her şeye rağmen bu bahane değil yenilmemeiz için.... yenmeliydik o ayrı konu...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Şenol Hocamız en çok gençlere önem vermiyor diye eleştiri alıyordu. Tolunay Hocamız ondan daha az önem veriyor. Şenol Hoca zamanında Abdullah onbirde oynuyordu,Emre kadroya giriyordu şimdi ikiside forma yüzü göremez oldu acaba ne değişti...

Şahsen ben oyun olarak yenildiğimiz Elazığ maçıyla Sivas maçı arasında pek fark göremedim...

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bu sene geçti. Önümüzdeki senenin planlaması yapmak isteniyorsa şikecilerin maçından sonra birkaç futbolcu kadro dışı bırakılmalı...

Gençlere önem verdiği düşünülen hocamız planlamasını şimdiden yapmaya başlamalı. İki genç kazansak kardır...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Tolunay hocanın asla bir sistem hocası olmadıgını sadece kendi kuracagı ısıran bir kadro sınırlı basarı elde edebilecegini cok soyledim ama nafile.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Adnan Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tolunay Hoca eğer gelmeden önce takımı izliyorsa yada takip ediyorsa şu yaptıkalrı manidardır;
    1- Zaten ligde havlu atmış bir takım devralmasına rağmen en azından ilk 18 e alınan geçleri-Emre,Abdullah diğer aldığı genç oyuncular gibi- neden daha fazla oynatma kadroya alma ve adapte çabası içinde değil.
    2-Halil ve Henrige de ısrar eden Şenol hocanın izinden neden hala gidiyor? Bu oyuncular da ısrar etmenin sadece ve sadece zarar olduğunu asla ve asla düzelmeyeceklerini artık herkes biliyor.
    3-Antep maçındaki savunma kurgusu fena değildi neden bu savunma kurgusunu hemen değiştirdi?
    4- Bu yıl bizim için kayıp bir yıldır bunu herkes biliyor.Peki neden gelecek yılların takımını sahaya çıkarmaya yavaş yavaş başlamıyor?
    Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan bir günahı, ŞAMPİYONLUĞU beklediğimiz kadar...

aslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Analiz yapacak kadar futbol bilgim yoktur tabikide..
    Ama çok yazık yine yenilgi yine giden puanlar yine birilerinin alaycı bakışları..

Nereden
    Trabzon

Takımın form durumu,kaçan pozisyonlar yada hakem değil asıl meselemiz.Asıl mesele şu ki; takımda öyle oyuncular var ki dersten sıkılmış zilin bir an önce çalmasını bekleyen öğrenciler gibi bitse de gitsek havasındalar.Kesinlikle istek,heyecan yada en küçük bir kıpırdanış yok.Isırmıyorlar,istemiyorlar,basmıyorlar,çimleri yırtmıyorlar. Kısacası takım ruhunu sahaya yansıtmayı bırakın kendilerini bile en azından ispat için kıpırdamıyorlar bile.Bunun hocayla falan alakası yok.Bazı futbolcular artık burasının emekli olma yerleri olduğunu kafaya koymuşlar.
    Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan bir günahı, ŞAMPİYONLUĞU beklediğimiz kadar...

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Gözlemlerim : Dün akşam hatta gaziantep maçı da dahil her kazandığımız maçta dahil Hakemler tarafından kollanmak istemesek de bu kadar ezilmemizin sebebi Hakemler ve TFF'dir.
    İşler daha da kötüye gidiyor, futbol iradesi sayesinde futbol sahadan bu sezon itibari ile tamamen çıkmış belki yazılı belki şifaen yapılan bir organizasyon haline gelmiştir. Ligde sesi çıkan şike diyen her takım dertler yumağına sarılmıştır gerçi bursa vardı biraz.

Hala işin sahada adrian-alan-colman-zokora veya TD konusunda olduğunu düşünen varsa Trabzonspor maçını o hafta hiç izlemeden diğer maçları izlesin derim. Bendeki futbol sevgisi 90 dakika Trabzonspor maçını izlemek yenilirsek günlerce huzursuz, kazanırsak günlerce mutlu yaşamak, haksız faul kazandığımızda veya gol attığımızda bile yenilmiş kadar üzülen bir taraftarım düzene ayak uyduramadım.

bizi susturmadıkları sürece bu işlerde böyle devam edecek. Çok önemli bir şey var bize önce Huzur lazım, huzursuz olduğumuz sürece önce kendimize yükleniyoruz bunu bilenlerde puan cetvelinde gerekli ayarlamaları sahada çalınan ve çalınmayan faullerle gösteriyor.
    Dün kötüydük ancak gol'ü yedikten sonra bile bir irade gösterip nasılsa kazanırız diyordum 2. gole kadar. Buna da fırsat verilmedi.

Sahada rakibin sert oynaması bizim futbolumuzu bitiren bir etken, sivası maymun ederdik ancak Alan düşüyor tekme yiyor alan mücadelesini daha fazla tekme yememek adına devam ettiremiyor, aynı şey adrian içinde geçerli, geri adım atmayan colman ve zokora, sertliğe cevapları aynı sertlikle oluyor. bunlarla nasıl mücadele edeceğiz diye düşünüyorum, görev tolunayda herşeyden izole etmeli takımı. Ben bu yıl Trabzonsporda herşeye muhalifim tolunay, sadri şener...vs sadri şener gitmeyeceğine göre iş artık sadece destek kısmına kalıyor bu da bizim stad içi ve dışı görevimiz, en azından sezon sonuna kadar. Birde sahada dün yenildik "ama" dedirten bir mücadele var.

Artık sahada 70 dakika dolaşan kendisine top verilmeyen olcan ya düzelmeli yada kadro dışı bırrakılmalı. aynı şey halil içinde geçerli henrique bile forvet resmi çizebilirken, yetenekleri ve bunu ortaya koyması ile kendini inkar ediyor. halil gibi bir forvetim olduğu için U-TA-NI-YO-RUM. Her aldığı topu(geçen hafta yazdığımda süperdi dediniz ne süperliğini gördünüz yazınca herkesin fuıtbola bakışı farklı dediniz, bu hafta yine aynı yerdeyiz, gollere aldananlar bu hafta doğru yolu buldu yine- Halilden topçu olmaz) her topu kanada dağıtan ve her aldığında önüne bakmayan, ayağında topu tutamayan bir forvet'in olursa gol atman imkansız olur, burak ve umutun farkı buradaydı aynı şekilde henrique'nin, forvet dediğin top geldi mi önce bir kaleye bakmalı kime pas'larıma değil. hızlı oynuyoruz desek tamamda o kadar çok yavaş geliyoruz ki topu halil gibi dağıtmaya ihtiyaç yok.

gelecek sene ofspor-1461 den en az 2 şer oyuncu(ofsporda da başarılı oyuncu gelişimi devam eden bulabiliriz)almamız gerek.
    kesinlikle acımasız olarak yazılmasına karşı olsamda bu takımda sezon biter bitmez : cech-Halil-emerson-serkan gönderilmeli
    sapara-aykut-olcan belki yasin parası ile celu ve alanz gönderilmeli. güzel bir temizlik şart
    giray-bamba-soner-emre-colman-kalecilerimiz-zeki üzerine kalitesi tartışılmaz 3 yabancı diri ve 24-26 yaş en fazla. 3 tane de tartışılmayacak yerli. sonrası gelir.

unutmadan soner girdiği süre içinde kalitesini bir kez daha gösterdi, maç eksikliği var ve oynadıkça adriandan daha iyi olabilir.
    Konu inadina61_08 tarafından (11.02.2013 Saat 09:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Şikecilerin yardakçısı o!!! takımın stadında TS kümeye,nasıl .oyduk deyip oley çekmeleri ve bizi sarmaya almaları anlaşılan bazı futbolcuların hiç mi hiç zoruna gitmemiş.Benimle halı sahada öyle kafa yapsalar yemin ediyorum yırtarım o sahayı ama o maçı alırım o sahayıda zindan ederim onlara.Orada takımla dalga geçildikçe ben TV başında çöktümde çöktüm.Parası,evi,arabası,imkanı,şöhreti kısacası maddi anlamda her şeyi olan ama ruhu olmayan futbolcuların benim Trabzonsporuma bunları yapmaya hakkı yok.ben taraftarım o takımın asıl sahibiyim ama onlar taraftara ihanet ediyorlar.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakem hatalarından dolayı giden bir maç daha ama bu kadar ruhsuz top oynarken, Zokora atılmak için elinden geleni yapıyorsa ve kenar yönetim bunu görmüyorsa hakem ikinci plana düşer

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdi tamam kötü oynadık vs vs vs..
    Yahu bu takımın hakem marifeti ile en az 10 puanı çalındı,şu kötü takımın aldığı puanların üstüne 10 puan koy zirveye çıkıyor.
    Artık futbol izlemeye dayanamıyorum sinirlerim bozuluyor birinin bu işe çare bulması lazım,akşam 1461 maçını izliyorum ordada aynısı nedir bu kardeşim,adam ceza sahası içinde havuza atlar gibi atlıyor penaltı.
    Birinin bu işe çare bulması lazım.

Nereden
    Trabzon

Yine klasik maçlarımızdan biri oldu rakibin sertliği karşısından yumuşak kalan oyuncular ile performansı dalgalı oyuncuların maçın sonucunu belli ettiği bir maç daha yaşadık.

Futbol takımını bir vücut gibi düşünelim nasıl ki kalpte meydana gelen bir ritm bozukluğu insanın bütün metabolizmasını bozuyorsa futbol takımının fizik gücünde meydana gelen ritm bozukluğu da o takımın ritmini bozuyor.

Özellikle isim vermek gerekirse Halil-Cech-Serkan-Zokora bir de bunlara fizik gücü dalgalı ama bir standart yakalarsa başarılı olabilecek colman-adrian-alanzınho eklenince sahada 7 kişi eksik oynayan bir takımın maç kazanma olasılığı kalmıyor.

Takımda performansı çelişkili oyuncular var mesela takımın abisi olması gereken zokora takımın en sorumsuz futbolcusu gibi davranabiliyor mesela takımın ofansta en güçlü olması gereken oyuncusu fizik gücü olarak en zayıf oyuncusu olabiliyor.(halil)

Hakeminde ev sahibi ekibe sertlik konusunda tolerans tanıdığı doğrudur ama bizim gözümüzde Trabzonspor un forması o kadar büyük ki gönül istiyor ki hem rakibi hem de hakemleri yensin takımımız.

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı temel_yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi tamam kötü oynadık vs vs vs..
    Yahu bu takımın hakem marifeti ile en az 10 puanı çalındı,şu kötü takımın aldığı puanların üstüne 10 puan koy zirveye çıkıyor.
    Artık futbol izlemeye dayanamıyorum sinirlerim bozuluyor birinin bu işe çare bulması lazım,akşam 1461 maçını izliyorum ordada aynısı nedir bu kardeşim,adam ceza sahası içinde havuza atlar gibi atlıyor penaltı.
    Birinin bu işe çare bulması lazım.
    1461'in geçen haftası da böyle oldu, hakemler kılıçları kuşandı artık, isyana teşvik değil ama Trabzonspor ile çok fazla mücadele başladı. Aslında anahtar şöyle bir cümle olabilir : Bütün lig'i temizleyemeceğine göre temizlerde kurtul "gücü" olan kazansın. Bize de tolerans göstermesinler herşey'i de bu kadar açık seçik yapılmasın. plan yapılmış olmasından korkuyorum açıkçası. Kaç kişi zokora oynarsa(3 sarı kartı olduğunu bilmiyordum)fener maçında olmayacak diye düşünmedi merak ediyorum. ben aslında colman'da gider diye düşünüyordum, onu da fener maçında aradan çıkarırlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

türkiyede trabzon şehri üzerine büyük oyunlar oynanıyo bunu gördüm ben ıstemesemde bugun trabzon belediyesi akp o yuzden bıseler oluyo ya chp olsaydı ozman tam bittiydik...ben ıstıyorum kı trabzon artık bır dıyarbakır olsun vatan bölmek ıııcn degil ordakı ınsanlar gıbı karsı olsun herseye duzene...çünkü göz göre göre bizi yok edecekler...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sadri bey ihale taşeronluğu peşinde koşuyor, limaktan-nihat özdemir-bana biraz ciğer atılır mı diye uğraşıyor deyince bana belge sorulmuştu.
    ulemanın dediği gibi -rüşvetin belgesi mi olur? sayın arkadaşlar. kulübün resmi kayıtlarına göre kulüpten tarihi boyunca alacağı olan tek adam -3.5 trilyon-nuri albayrağın arkasından teneke bağlayıp şutlayanlar, sadri beyin şikecilerle kolkola fotolarına cümle dahi kurmuyor, alın burdan yakın...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)