Sayfa 49 Toplam 133 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 59 99 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3319 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersen Martin

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bence Ersen'in satılması doğru karar. Aynı tipte Prica var (gelirse) , Ergin var, kiralık Cem var. Ömer Rıza farklı tipte bir forvet, o yüzden şimdilik kalmasında yarar var. Burda eleştirdiğim 1 milyon dolara gitmesi az, ve yöneticilerin abuk subuk açıklamaları. Sanki forvet açığı oldu da Prica'yı almaya karar verdik gibi demeçler. Diğer mevkiler de tam zaten?...

Bir de biraz olsun işleyen mevkileri bu kadar kolay bozabiliyorken, tamamen eksik mevkileri boş bırakmamızı aklım almıyor. Ayrıca mevki yığılmaları var. O futbolculara da yazık, bırakın takas edin onlar da futbolunu oynasın biz de yükten kurtulalım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sencer Bulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ersen kesinlikle kalmalı adam top oynamasa bile takımı atesliyor.adam 2 yarı oyuna girdiginde ya gol atıyor yada attırıyor en kötü ihtimal gol oluyor.gecen seneki bjk macını hatırlayın...

Sencer Bulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ömer riza var keceli var hasan var tayfun var ayman var transfere ne gerek var

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence Ersen'in satılması doğru karar. Aynı tipte Prica var (gelirse) , Ergin var, kiralık Cem var. Ömer Rıza farklı tipte bir forvet, o yüzden şimdilik kalmasında yarar var. Burda eleştirdiğim 1 milyon dolara gitmesi az, ve yöneticilerin abuk subuk açıklamaları. Sanki forvet açığı oldu da Prica'yı almaya karar verdik gibi demeçler. Diğer mevkiler de tam zaten?...

Bir de biraz olsun işleyen mevkileri bu kadar kolay bozabiliyorken, tamamen eksik mevkileri boş bırakmamızı aklım almıyor. Ayrıca mevki yığılmaları var. O futbolculara da yazık, bırakın takas edin onlar da futbolunu oynasın biz de yükten kurtulalım
    Prica'nın Jun gibi uyum sağlayamama ihtimali var.Bence Ersen satılmamalı, hatta Jun'da kadroya alınmalı.Madem satamıyosun öyle yada böyle parasını alıyo.En azından oynat.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yolu açık olsun... inşallah çok başarılı olur ve ülke olarak biz de O'nunla gurur duyarız...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersen Martin'in geçen yıl gol attığı maç sayısı 7, attığı gol sayısı da 10. Kritik goller attı, zaman zaman ateşledi takımı diye sevdik hepimiz onu ama uzun boyuna rağmen pivot santrafor görevini yapamadı. Geriden gelen topları indirmeyi pek beceremiyor, yandan gelen ortalarda etkili oluyordu. Tek kanatla oynayan bir takımda da etkisiz kalıyordu. Ayrıca hava topu mücadelelerinde kollarını kullanmasından dolayı devamlı faul yapıyordu. Ve geçen sezonu inceleyin, bu kadar sık sakatlanıp kolay formdan düşen başka bir oyuncu yoktu kadroda.

1.96'lık Ersen Martin'in hava hakimiyeti 1.78'lik Fatih Tekke'nin yarısı kadardı ne yazık ki, ayakları daha etkiliydi. Takımda son vuruş becerisi en yüksek olan oyuncuydu Ersen. Takımı ateşleyici bir özelliği vardı, maç çevirebiliyordu. Ben olsam kadroda tutardım, ama kendisi de gitmek istemiş olabilir. ZD onu yedek bırakıyordu. Ancak rakip dediğimiz takımların forvet hattına baktıkça ağlayasım geliyor. Adamlar halen takviye peşindeler, biz eldekini satıyoruz.

Ersen Martin'e La Liga'da başarılar diliyorum. İnşallah bizi en iyi şekilde temsil eder. Gerçi temsilcilerimiz çok, yönetimin en iyi bildiği şey satmak. Nasıl beceriyorlarsa hep de iyi kulüplere yolluyoruz.
    BORDO MAVİ

dinceraydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://www.recreativohuelva.com/pag/...ccion=Noticias (Ersen gitti arkadaşlar soğuk su için üstüne
    Aalborgun sitesinde ve bizim sitede Prica transferi ilgilii haber yok.
    Sanırım daha kesin değil prica transferi.
    Elveda Trabzon Merhaba Ankara

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prica'nın Jun gibi uyum sağlayamama ihtimali var.Bence Ersen satılmamalı, hatta Jun'da kadroya alınmalı.Madem satamıyosun öyle yada böyle parasını alıyo.En azından oynat.

doğru ersen kadar yararlı olabilecek mi???+yabancı kontenjanı için de zarar...Gerçi yönetim transfer yapmasın die dolduruyodur..bahaneleri olsun

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

ya yönetim hiç bir işin doğru değil.en yaralı oyuncuyuda satıyolar.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Nereden
    İstanbul

Yahu Ersen'in gitmesi sorun değil Sorun şu;Tekke varken golcü lazımdı satıldı Umut-Ersen alındı Bu ikisi varken golcü lazımdı Ersen satıldı Prica alınacak Yarın yine golcü lazım Sıradaki kim?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Arkadaşlar bence Ersen'in satılması doğru karar. Aynı tipte Prica var (gelirse) , Ergin var, kiralık Cem var. Ömer Rıza farklı tipte bir forvet, o yüzden şimdilik kalmasında yarar var.
    Gelirse ...Gelmezse?!Cem...Kiralık...!Ömer Rıza bir şey yazmaya bile tenezzül etmiyorum.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ersenin yerine ömer gitseydi daha iyi olurdu. Bizim yönetim hem futbolcu satmadan futbolcu alamiyor onlarin yaptigini Taraftarlardan birini yönetici yap aynisini yapar ama en azindan taraftar oyuncudan anlar bunlar onuda beceremiyor. Bizdeki jefferson jun ne olacak bari bunlari satamadik adam gibi kullanalim ama nerde o ziyanda o kapiliyet. Adam futbol düsmani tabi yönetimde Trabzonspor düsmani.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu Ersen'in gitmesi sorun değil Sorun şu;Tekke varken golcü lazımdı satıldı Umut-Ersen alındı Bu ikisi varken golcü lazımdı Ersen satıldı Prica alınacak Yarın yine golcü lazım Sıradaki kim?
    Paf takımından bir golcü çıkana kadar böyle. Mesela bu sene Ergin patlama yapmazsa o forvet hattıyla işimiz zor. Olur da Ergin iyi oynarsa bu seneyi kurtarır. Eğer Albayrak kalırsa seneye de satar zaten.
    BORDO MAVİ

ergin cesit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

neler oluyor anlayamıyoruz.devamlı futbolcular satılıyor bir garip garip şeyler oluyor kulüpte.taraftar olarakta iyice uyutulmaya çalışılıyoruz.futbolcu satabilirsin anladık peki neden yerlerine futbolcu alınmaz.suçu kendimizde arıyorum.etkili bir baskı oluşturamıyoruz yönetime
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kulubeden gelıp skoru degıstırecek tek adamı sattılar.Zıya Dogan la devam etmelerının sebebı bellı oldu.Bu kadar kalıtelı futbolcuyu gonderıp yerıne sıradan futbolcularla devam edecek baska hoca bulamazlardı.Ersen Martın dekı hırsı yerıne gelecek futbolculardada goruruz ınsallah.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A.Alper Yüce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelirse ...Gelmezse?!Cem...Kiralık...!Ömer Rıza bir şey yazmaya bile tenezzül etmiyorum.
    Ben mantıklı buluyorum dedim Prica alınması koşuluyla tabiki. Herhalde almışlardır o kadar da işbilmez iseler zaten hiçbirşey yazmayalım buraya. Ömer Rıza formsuz da olsa değişik tipte forvet. Ömer Rıza'yı satıp, Prica ile aynı tipte Ersen'i yedek oturtup, Ergin'i harcayacağıma (Prica'nın geldiğini varsayıyorum), Ersen'i satıp diğer oyuncuların forma ihtimalini devam ettirmesinin ve verimlerinin artmasının umulması daha mantıklı. Ömer Rıza sandığınız kadar kötü bir futbolcu değil. Yalnızca ilgi, sevgi, doğru mevki ve maç eksiğinin olmamasını istiyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersen'i ilk transfer ettiğimizde önyargılı olarak olaya yaklaşmış ve iyi bir transfer Trabzonun gol yükünü taşıyacak bir oyuncu olamayacağını savunmuştum.Tam anlamıyla gol yükünü taşıdığını yine söyliyemeyiz yalnız kritik maçlarda attığı goller ve oyuna sonradan dahil olarak attığı goller ile takım için faydalı olduğunu düşünüyorum.Satılması konusuna gelince,eğer iyi bir teklif varsa bu yönetimin ne yapacağını tahmin etmek hiç de zor olmasa gerek...Ersen'in satılıp oyuncu alınmamasıda bir başka icraat olabilir.Adı geçen Prica bildiğim kadarıyla Ersen tipli bir oyuncu fakat daha golcüsü.İnşallah Trabzonspor'un parası çarçur harcanmaz bu transfer ile...
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yönetim gerçektenten karaktersizmiş. Futbolcu satmadan futbolcu transfer etmediler ya.. ya birileri bunlara bi dur desin allah aşkına ya.. defolun gidin defolun gidin ya.. Taraftar girsin sahaya futbolcu dövsun yokmu şu yönetimi de dövecek babayiğit. allah cezalarını versin bunların
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Ömer Rıza'ya iyi golcü diyebilmek için onu bir marangozun bakımına almak lazım önce.

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersen iyi bir yedekti okadar.. Şimdi satıldı diyede fazla yaygara koparmanın anlamı yok.. Hoca tek santraforla oynuyor.. Rade prica oynarsa buda demek oluyo ki umut yedek başlıycak maçlara.. yani yedeğimiz ersenken umut olucak.. tek sorun rade pricanın gerçekten iyi bi futbolcu olup olmadığıdır..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tutupta nerden buldular erseni niye aldılar anlamadım. ersen gibi dünyada bisürü oyuncu var. ne istiyonuz bizden düşün yakamızdan artık yaa
    VERENA (KIRANKAŞ)

Ersen ii topçuydu ama büyük TS nin büyük hedefleri için yeterli bir futbolcu değildi.Zaten gideceği belliydi.Önemli olan büyük TS nin küçük düşünen yönetiminin yerine adam alıp almayacağı yada alacaksa nasıl bir topçu alacağı.Bari bunu becerseler ama dün Bursa maçında da gördük ki sadce ii bir forvet almak çare değil bu takımda -daha doğrusu kulübün genelinde- daha çoook şeylerin değişmesi lazım.
    YCL

mehmet_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yazık ya bu adam da gitti takımı forvetsiz bıraktılar artık ZİYA hoca atar golleri.

alternatif cogaltcagına 1 ini alıp 1 ini gönderiyoruz yazıklar olsun
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Ersen açısından bakıldığında Rusya Ligi gibi ucube bir lig değil ve gözlerden de uzak değil tabi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)