Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke'nin Kalmasý Ýçin Yönetime Baský Yapalým!

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Standart Fatih Tekke'nin Kalmasý Ýçin Yönetime Baský Yapalým!

arkadaþlar marcelinho transferi gerçekleþti klübe hayýrlý uðurlu olsun. þu an itibariyle hücum hattýna top taþýyacak saðdan ve soldan ortalar yapabilecek bir yapýya kavuþtuk. son yabancý hakkýmýzý iyi kullandýðýmýzda bu takým türkiye liginde ve uefada þampiyonluðun en büyük adayý olacaktýr.

ancak en önemli konu trabzonsporda bu kulvarlarý baþarýyla tamamlayabilmek için dünya çapýnda bir forvet gerekmektedir. bu yýldýz fatih tekkeden baþkasý deðildir. gerçekçi olmak gerekirse fatih tekke kalitesinde bir yabancý (zaten türk yok) avrupadan 15 milyon avrodan aþaðýya gelmez. (tabi türkiyeye gelmeyi kabul ederse.) vel hasýl kelam lafý uzatmadan diyeceðim þu ki fatih tekke hayallerimizi gerçekleþtirmek için gereken en önemli taþ. yani satranç tahtasýndaki vezirimiz. hem golcü hem inanýlmaz bir pasör. hava hakimiyeti olduðu kadar avrupanýn sayýlý top saklayabilen ve takýmý rahatlatan futbolcularýndan. yani komplike bir saldýrý silahý. fatih tekkeyi kaybetmemek için çok az zamanýmýz kaldý. yapmamýz gerekenler nedir bir konuþalým ve yarýn hemen harekete geçelim. ama öncelikle þu andan itibaren klübün resmi sitesine ve sayýn albayraklarýn sitesine (eðer varsa birisi yazsýn) mail yaðdýrmaya baþlayalým.

Kendi yazdýðým metin:

Büyük Trabzonsporumuzun büyük yöneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftarý olarak deðil, ailemin ve çevremdeki taraftar topluluðunun sözcüsü olarak da yazdýðýmý biliniz lütfen.

Kongre zamanýnda klüp baþkanlýðýna Sayýn Nuri ALBAYRAK aday olduðunda bizler tamam iþte, hem Trabzonspor sevdalýsý hemde ekonomik gücü olan bir baþkan bulduk dedik. Siz yýldýz transferi sözü verdiðinizde biz göklere uçtuk. Çünkü bizim sevdamýz karþýlýksýzdý. Þampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en çok mutlu edecek þeylerden birisiydi. Transfer sezonu baþladýðýnda Umut BULUT'u aldýk. Tekrardan mutluluktan uçmaya baþladýk.

Fakat sonralarý yapýlamayan transferler, gönderilemeyen futbolcular, Sayýn Zeyyat KAFKAS'ýn tuhaf açýklamalarý ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarýn gönlüne taht kurmuþ ve istatistiklerle tarandýðýnda Türkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanýmýzý Fenerbahçe gibi ezeli rakibimize satacak olduðunuzu duyduðumuzda taþ kestik. Yemeden içmeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve büyük bir hayal kýrýklýðýna uðradýk. Net olmayan tavýrlarýnýz bizi çileden çýkardý. Kongre öncesi masaya vururuz demiþtiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan çivi sökemezsiniz diyerek Fenerbahçeyi ve ahlaksýz Ýstanbul medyasýnýn cevabýný verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takýmýnda kaldý. Zaman geçti dedikki transfer yapamadýlar, söz verdiler tutmadýlar ama olsun en azýndan bizi can evimizden vurmadýlar. En büyük transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandýk yine Ýstanbul medyasý Fatihle uðraþýyor. Fatih onlara cevabýný verdi:

Benim adým Fatih soyadým TEKKE, oram buram oynamaz dedi. Biz rahatladýk.

Þu an gelinen konum gösteriyorki, transferleri yapabilmek için saðlayacaðýnýz kaynak en iyi futbolcumuzmuþ. Biz þampiyonluk istiyoruz. Yýldýz istiyoruz ama en önemlisi alacaðýnýz futbolcularýn yanýnda oynayacak Türk futbolunun en büyük yýldýzýný görmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanýz büyük taraftarýn tepkisi hep ardýnýzda olacaktýr. Size naçizane teklifim bu tarihi hatanýn altýnda sizin imzanýz olmasýn. Fatih Dünyanýn sayýlý klüplerinden birisine satýlmadýðý sürece büyük çaplý protesto eylemleri gerçekleþtirmeyi düþündüðümüzü size bildirir. ve büyük klübün büyük baþkaný olarak bizleri dinleyeceðiniz temenni ederim.

Trabzonspor klübünün baþkanýna yakýþan, takýmla özdeþleþmiþ olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klübü olan ZENÝT'e vereceði þu cevap olacaktýr;

Trabzonspor hiç bir futbolcusunu para karþýlýðý satmamýþtýr, satmayacaktýr. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerçekleþtirmek istiyorsa daha çok çalýþýp Dünya çapýnda bir klübün yakýn takibine girmelidir. Ýþte o zaman emeðinin karþýlýðý olarak gerekli desteði kendisine vereceðimizden þüphesi olmamalýdýr. Fatih TEKKE Þampiyonluða oynayacak olan büyük Trabzonsporun formasýyla, bu yýlda yeþil sahalarda ter dökecektir.

Bu cevabý aðzýnýzdan duymak baþta ben olmak üzere bütün camia üzerinde çarpýcý bir etki yapacaðýndan emin olabilirsiniz. Sizlere bu güne kadar hep güvendik lütfen bizi yarý yolda býrakmayýn.

Saygýlarýmla, Serdar ÇELÝKEL.
    Konu since1967_ tarafýndan (29.07.2006 Saat 20:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Nereden
    Ýstanbul

haklýsýn ama þu anki gelinen noktadan sonra vazgeçileceðini hiç sanmýyorum
    diyelimki bu sene bizde kaldý seneye bedava gitme durumu var sizce sözleþmesini uzatarmý seneye bedava gideceðine bu paraya þimdi gitmeli sözleþme imzalayýp kalýcaksa tabiki kalmasýndan yanayým

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

ah keþke kalsa bi de denilson sonra kim tutar bizi.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri
    Telefon :
    Faks : 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
    E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Ürün Satýþ Maðazasý
    Telefon 0 (462) 326 20 77
    Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri Þener Halkla Ýliþkiler ve Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
    Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu
    Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
    Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Yýlmaz Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (216) 473 17 61
    Faks 0 (216) 473 17 61

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý
    haklýsýn ama þu anki gelinen noktadan sonra vazgeçileceðini hiç sanmýyorum
    diyelimki bu sene bizde kaldý seneye bedava gitme durumu var sizce sözleþmesini uzatarmý seneye bedava gideceðine bu paraya þimdi gitmeli sözleþme imzalayýp kalýcaksa tabiki kalmasýndan yanayým
    ya bedava medava biz büyük bir klübüz þampiyonluk yarýþýna olanca gücümüzle yüklenmeliyiz. artýk taraftarýn sabrý yok. bizim için para deðil þampiyonluk önemli. fatih seneye otuzlu yaþlara girecek bedava falanda gidemez. kalýrsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamadý klüp þampiyon olursa zaten kalýr. ha eðer olamaz ve yarýþa erken havlu atarsak sözleþme imzalayana kadar ilk on sekize almayýz olur biter. para deðil baþarý lazým bize haydi harekete katýl.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

paran olmazsa yýldýz almayý býrak oyunculara maaþlarýný veremezsin bir iki baþarýdada iyileþtirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii deðil bizim takýmýn bence geniþ bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satýlmýstýr doðruda yapýlmýþtýr

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý since1967_ Nickli Üyeden Alýntý
    ya bedava medava biz büyük bir klübüz þampiyonluk yarýþýna olanca gücümüzle yüklenmeliyiz. artýk taraftarýn sabrý yok. bizim için para deðil þampiyonluk önemli. fatih seneye otuzlu yaþlara girecek bedava falanda gidemez. kalýrsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamadý klüp þampiyon olursa zaten kalýr. ha eðer olamaz ve yarýþa erken havlu atarsak sözleþme imzalayana kadar ilk on sekize almayýz olur biter. para deðil baþarý lazým bize haydi harekete katýl.
    Aynen böyle düþünüyorum. Fatih'in sözleþmesi bitiyor ama Þampiyon olursak tüm hesalar deðiþir. Yönetim riske girsin para kazanmak yerine Fatih'i elde tutsun, bizi þampiyonluða taþýsýnlar..

Fatih, Marçelinho, Yattara. Avni Aker'de ezikleri süpürürüz bu adamlarla.
    Naber?

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý esTeban Nickli Üyeden Alýntý
    paran olmazsa yýldýz almayý býrak oyunculara maaþlarýný veremezsin bir iki baþarýdada iyileþtirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii deðil bizim takýmýn bence geniþ bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satýlmýstýr doðruda yapýlmýþtýr
    bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayýn arkadaþlar ya borçsuz kulüp yok türkiyede en az borcu olan sayýlý takýmlardanýz baþkan gelirken paralý baþkan diye geldi sözler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

fatihin satýlmasýný ÝSTEMÝYORUZZZZ

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý since1967_ Nickli Üyeden Alýntý

1-bedava falan gidemez ne demek bal gibi de gider
    2-sen söylüyosun mecburen imzalayacak sorun burda mecburen olmamalý isteyerek olmalý
    3- fatihin 4 trilyon kazanacaðý bi yerden bahsediyoruz gitmek istediði ortada bu parayý baþka bi takýmdan alabilirmi hayýr baþka bi takým bonservisine bu kadar peþin verirmi yine hayýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nolur yaa .Biz þampiyon olalýmda kulüp kazanmasýn para. Ayrýca þampiyon olduðumuzda daha fazlasý girecek kasamýza dimi. Þimdi diyecek olanlar var tabi FATÝH kaldý da noldu þampiyon mu yaptý bizi diye. Yapmadý evet çünkü yapamadý tek baþýna...Ýzin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsýn konu baþka yönlere kaymasýn þimdi.
    Ben iki gündür yolluyorum yine de devam ediyorum maile
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

Alýntý maskeli61 Nickli Üyeden Alýntý
    bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayýn arkadaþlar ya borçsuz kulüp yok türkiyede en az borcu olan sayýlý takýmlardanýz baþkan gelirken paralý baþkan diye geldi sözler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

dostum trabzonsporun borcu olmamasý doðal neden borcun olsun ki anelkayýmý aldým ailtonumu aldýn alex imi aldýnda borcun olsun aldýgýn adamlar çaðdaþ cem vs

takýmda yýldýz görmek istiyosan 3 yol war
    1 ya futbolcunu satýp para kazanacaksýn for example gençlerbirliði
    2- ya borc yapýcaksýn
    3 cok iyi kaynaklarýn olacak

hangisi war bizde_?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

arkadaþlar benim attýðým mail aþaðýda

Büyük Trabzonsporumuzun büyük yöneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftarý olarak deðil, ailemin ve çevremdeki taraftar topluluðunun sözcüsü olarak da yazdýðýmý biliniz lütfen.

Kongre zamanýnda klüp baþkanlýðýna Sayýn Nuri ALBAYRAK aday olduðunda bizler tamam iþte, hem Trabzonspor sevdalýsý hemde ekonomik gücü olan bir baþkan bulduk dedik. Siz yýldýz transferi sözü verdiðinizde biz göklere uçtuk. Çünkü bizim sevdamýz karþýlýksýzdý. Þampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en çok mutlu edecek þeylerden birisiydi. Transfer sezonu baþladýðýnda Umut BULUT'u aldýk. Tekrardan mutluluktan uçmaya baþladýk.

Fakat sonralarý yapýlamayan transferler, gönderilemeyen futbolcular, Sayýn Zeyyat KAFKAS'ýn tuhaf açýklamalarý ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarýn gönlüne taht kurmuþ ve istatistiklerle tarandýðýnda Türkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanýmýzý Fenerbahçe gibi ezeli rakibimize satacak olduðunuzu duyduðumuzda taþ kestik. Yemeden içmeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve büyük bir hayal kýrýklýðýna uðradýk. Net olmayan tavýrlarýnýz bizi çileden çýkardý. Kongre öncesi masaya vururuz demiþtiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan çivi sökemezsiniz diyerek Fenerbahçeyi ve ahlaksýz Ýstanbul medyasýnýn cevabýný verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takýmýnda kaldý. Zaman geçti dedikki transfer yapamadýlar, söz verdiler tutmadýlar ama olsun en azýndan bizi can evimizden vurmadýlar. En büyük transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandýk yine Ýstanbul medyasý Fatihle uðraþýyor. Fatih onlara cevabýný verdi:

Benim adým Fatih soyadým TEKKE, oram buram oynamaz dedi. Biz rahatladýk.

Þu an gelinen konum gösteriyorki, transferleri yapabilmek için saðlayacaðýnýz kaynak en iyi futbolcumuzmuþ. Biz þampiyonluk istiyoruz. Yýldýz istiyoruz ama en önemlisi alacaðýnýz futbolcularýn yanýnda oynayacak Türk futbolunun en büyük yýldýzýný görmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanýz büyük taraftarýn tepkisi hep ardýnýzda olacaktýr. Size naçizane teklifim bu tarihi hatanýn altýnda sizin imzanýz olmasýn. Fatih Dünyanýn sayýlý klüplerinden birisine satýlmadýðý sürece büyük çaplý protesto eylemleri gerçekleþtirmeyi düþündüðümüzü size bildirir. ve büyük klübün büyük baþkaný olarak bizleri dinleyeceðiniz temenni ederim.

Trabzonspor klübünün baþkanýna yakýþan, takýmla özdeþleþmiþ olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klübü olan ZENÝT'e vereceði þu cevap olacaktýr;

Trabzonspor hiç bir futbolcusunu para karþýlýðý satmamýþtýr, satmayacaktýr. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerçekleþtirmek istiyorsa daha çok çalýþýp Dünya çapýnda bir klübün yakýn takibine girmelidir. Ýþte o zaman emeðinin karþýlýðý olarak gerekli desteði kendisine vereceðimizden þüphesi olmamalýdýr. Fatih TEKKE Þampiyonluða oynayacak olan büyük Trabzonsporun formasýyla, bu yýlda yeþil sahalarda ter dökecektir.

Bu cevabý aðzýnýzdan duymak baþta ben olmak üzere bütün camia üzerinde çarpýcý bir etki yapacaðýndan emin olabilirsiniz. Sizlere bu güne kadar hep güvendik lütfen bizi yarý yolda býrakmayýn.

Saygýlarýmla, Serdar ÇELÝKEL.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

Alýntý tselif Nickli Üyeden Alýntý
    Nolur yaa .Biz þampiyon olalýmda kulüp kazanmasýn para. Ayrýca þampiyon olduðumuzda daha fazlasý girecek kasamýza dimi. Þimdi diyecek olanlar var tabi FATÝH kaldý da noldu þampiyon mu yaptý bizi diye. Yapmadý evet çünkü yapamadý tek baþýna...Ýzin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsýn konu baþka yönlere kaymasýn þimdi.
    Ben iki gündür yolluyorum yine de devam ediyorum maile
    biz hep 96 dan bahsediyoruzda 3 sene önce ve gecen sezon basýnda sampiyonlar ligi elemeleri icin adam gibi transfer yapsalardý hem þampiyonlar liginde mücadele edecektik hem dünyada prestijimiz artýcaktý dünya da daha cok tanýnacaktýk vede sampiyonlar ligindsen cok para kazanacaktýk ama yönetim oralý bile olmadý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

bende yolladým hadi uþaklar yüklenin, elimizden tek bu gelir gitmesin Fatih Sultan daha karpuz kesecektik

Eyüphan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben fatih'in satýlmasýndan yanayým. Býrakýnda adama hak verelim biraz. Fatih 29 yaþýna gelmiþ. Seneye sözleþmesi bitecek. Ameliyat üstüne ameliyat geçiriyor...Bu sezon bizde kalsa yine sakatlanacak. yine ameliyat olacak. Satýlmasý bence en doðru hareketti. Aksi halde Fatihten tek kuruþ alamayacaktýk. biraz da Klübün menfaatlerini düþünün ya. Günü kurtarmak adýna hareket etmeyelim. Bence yönetim istanbul takýmlarý dýþýnda istediði klübe satmalý Fatih'i...
    BMN TRABZON

bordoomavii
    Ziyaretçi

walla biz havaalanýnda bayað bi baský yaptýk yönetime.marcelinho dan çok Fatih tekke diye baðýrdýk.bide çok sert bir þekilde fatihi sataný bizde satarýz falan dedik.recep abi zaten ön koltuktaki yöneticiye saldýrcaktý az kalsýn.:d korkup vazgeçmiþ olabilirler fatihin transferinden.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý bordoomavii Nickli Üyeden Alýntý
    walla biz havaalanýnda bayað bi baský yaptýk yönetime.marcelinho dan çok Fatih tekke diye baðýrdýk.bide çok sert bir þekilde fatihi sataný bizde satarýz falan dedik.recep abi zaten ön koltuktaki yöneticiye saldýrcaktý az kalsýn.:d korkup vazgeçmiþ olabilirler fatihin transferinden.
    kardeþlerim benim. bir olursak bizi kimse yýkamaz. fatihi satarlarsa bizde onlarý satarýz harbiden. tam þampiyon olacaðýmýz sene fatihi göndermeye kalkýyorlar yuh yani. mail atmayý unutma lütfen.

Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Alýntý esTeban Nickli Üyeden Alýntý
    dostum trabzonsporun borcu olmamasý doðal neden borcun olsun ki anelkayýmý aldým ailtonumu aldýn alex imi aldýnda borcun olsun aldýgýn adamlar çaðdaþ cem vs

takýmda yýldýz görmek istiyosan 3 yol war
    1 ya futbolcunu satýp para kazanacaksýn for example gençlerbirliði
    2- ya borc yapýcaksýn
    3 cok iyi kaynaklarýn olacak

hangisi war bizde_?
    dostum ikimizin dedigide ayný yere çýkýyo bence ben diyorumki fatihi 8 e satýp 3 avroya transfer yapmak yöneticilik degil tamamý söz veren adam sözünde durur 20 milyon avroluk transfer nerde fatihi bende satýp transfer yaparým borcumuz yok bu adamlarda (yönetim) paralý oldugu için geldi....

Murat GENEL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya tam olarak maili nereye atacaz sölermisiniz bilmiyorumda

canibus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben sampiyon olursak kaptanimizin Fatih Tekke olmasini istiyorum. Insallah kalir ve sampiyon oluruz. Seneyede istedigi takima rahatcana gider

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý ThE_PuNiShEr_61 Nickli Üyeden Alýntý
    ya tam olarak maili nereye atacaz sölermisiniz bilmiyorumda
    maskeli 61 renkdaþýmýz saðolsun her þeyi yazmýþ. aþaðýda adresler.

Trabzonspor Kulübü

Telefon :

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
    E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Ürün Satýþ Maðazasý
    Telefon 0 (462) 326 20 77
    Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri Þener Halkla Ýliþkiler ve Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
    Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu
    Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
    Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Yýlmaz Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (216) 473 17 61
    Faks 0 (216) 473 17 61

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için: info@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili : webmaster@trabzonspor.org.tr

Reklam ve Pazarlama Departmaný için : pazarlama@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüþleriniz ile ilgili : dergi@trabzonspor.org.tr

Kulüp üyeliði ve aidatlar ile ilgili : uyelik@trabzonspor.org.tr

TS Club ürünleri ile ilgili : tsclub@trabzonspor.org.tr
    ihbarhatti@trabzonspor.com.tr

Ýþ baþvurularý ve insan kaynaklarý için : ik@trabzonspor.org.tr

Murat GENEL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tamam hemen gönderiyorum

Nereden
    Ankara

kimsenin mail atmasýna aramasýna falan gerek yok. bu yönetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediðimizi. yönetimin taraftarý iplediði yok. onlar bildiklerini okuyorlar nasýlsa. boþuna birþeyler yazmaya çalýþmayýn parmaklarýnýza yazýk...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý gladyator Nickli Üyeden Alýntý
    kimsenin mail atmasýna aramasýna falan gerek yok. bu yönetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediðimizi. yönetimin taraftarý iplediði yok. onlar bildiklerini okuyorlar nasýlsa. boþuna birþeyler yazmaya çalýþmayýn parmaklarýnýza yazýk...
    ya yapma be kardeþim umudumuzu kýrma bir þeyler yapalým dedik. onlar bizi iplemiyorsa bizde onlarý kongrede iplemeyiz. sende katýl bize. umutlar tükenmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)