Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke'nin Kalmasý Ýçin Yönetime Baský Yapalým!

Nereden
    Ankara

Alýntý since1967_ Nickli Üyeden Alýntý
    ya yapma be kardeþim umudumuzu kýrma bir þeyler yapalým dedik. onlar bizi iplemiyorsa bizde onlarý kongrede iplemeyiz. sende katýl bize. umutlar tükenmez.
    ben umudumu kaybetmiþ deðilim. ama görünen köy kýlavuz istemez. yarýn açýklýyacaklar fatihi sattýklarýný ondan korkuyorum...

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Mehmet Yýlmaz kalsa idi bence forvet hattýnda sýkýntýmýz olmazdý ama Fatih giderse þu anda sorun çýkar..
    Kaliteli bir yabancý ilýnsa iyi olur ama o da ancak üç-dört haftada takýmla tam anlaþýr..
    Ya ne bileyim..
    En azýndan þu UEFA elemesini oynamak lazým Fatih ile ama o zaman onu isteyen takým kalýr mý o da ayrý bir muamma..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Yaþ
    42

fatih tekke 09.09.1977 doðumlu seneye 9 aðustosta 30 yaþý bitecek 4 yýllýk mukavele gereði 8 milyon euro iyi para 30 yaþýndaki bir futbolcu için. ama trabzonun simgesi ve ve deðeri de 8 milyon euro eder. eðer deðeri 8 milyon euro etmeseydi de 8 milyon önerseydiler kar amaçlý satalým derdim . ama eðri oturup doðru düþünelim bu adam 8 milyon euroluk bi adam ve trabzonun süper futbolcusu.. hak ettiði bonservis bedeliyle satýlmasýna karþýyým çünkü çekim kuvveti yasasýna göre bu oyuncu bence trabzon tarafýnda olmalý . haaa eðer 13 milyon euro gibi bi rakam gelirse o zaman kar amaçlý olarak satýlabilir. 8 milyon euro zaten fatihin bedeli. yani satmamýzýn bi manasý yok. bence.. mantýken yani.
    Gökdeniz - Marcelinho - Yattara
    DAHA ÝYÝSÝ YOK
    ÞOV.....................BAÞLIYOR

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý hakancan Nickli Üyeden Alýntý
    fatih tekke 09.09.1977 doðumlu seneye 9 aðustosta 30 yaþý bitecek 4 yýllýk mukavele gereði 8 milyon euro iyi para 30 yaþýndaki bir futbolcu için. ama trabzonun simgesi ve ve deðeri de 8 milyon euro eder. eðer deðeri 8 milyon euro etmeseydi de 8 milyon önerseydiler kar amaçlý satalým derdim . ama eðri oturup doðru düþünelim bu adam 8 milyon euroluk bi adam ve trabzonun süper futbolcusu.. hak ettiði bonservis bedeliyle satýlmasýna karþýyým çünkü çekim kuvveti yasasýna göre bu oyuncu bence trabzon tarafýnda olmalý . haaa eðer 13 milyon euro gibi bi rakam gelirse o zaman kar amaçlý olarak satýlabilir. 8 milyon euro zaten fatihin bedeli. yani satmamýzýn bi manasý yok. bence.. mantýken yani.
    bide bu sezon yeniden kral olursa seneye 20 milyona satariz

focus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Arkadaþým öncelikle burada yeniyim, ilgilendiðin konu dikkatimi çekti þunu söylemek isterimki; ben þunu bilirim arkadaþ: Yönetimin yaptýðý transferler iyi, ben bundan fazlasýný beklemiyorum belki bir kaleci alýnabilir. Bundan baþka super yýldýz felan istemiyorum zaten yýldýz bizde yapamaz, niye gelsinki; sen olsan gelirmisin? Biz þampiyonluklarýmýzý kendi bünyemizdeki futbolcularla kazandýk, biz yetiþtirelim, biz bunu baþardýk yine niye olmasýn, trabzon futbolcu kazaný oynamak isteyen yetenekli bir sürü genç ve kabiliyetli futbolcumuz var, ben elbette demiyorum ki illada yabancý gelmesin gelsin elbet Þota, Arçil, Cyzio, Petkoviç, Yesiç,...vb. gibi kaliteli ama büyük yýldýz olmayan sonradan geliþen, gerçekten bu iþi seven top oynayanlarý bu camiada görmek isterim...

Yaþ
    42

ya orasý da var. ama þampiyonlar ligi fatih tekkesiz olur mu
    DAHA ÝYÝSÝ YOK

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Fatih Tekke'nin Avrupa da oynamasini cok istiyorum. tabii zenith olmasa daha iyi olur, fakat Marcelinhio-Tekke-Yattara- Denilson ? dan olu$an bir takimi seyretmek herkese elbet de büyük zevk verir...

ne diyelim, her$eyin hayirlisi olsun...
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Yaþ
    42

Alýntý focus61 Nickli Üyeden Alýntý
    Arkadaþým öncelikle burada yeniyim, ilgilendiðin konu dikkatimi çekti þunu söylemek isterimki; ben þunu bilirim arkadaþ: Yönetimin yaptýðý transferler iyi, ben bundan fazlasýný beklemiyorum belki bir kaleci alýnabilir. Bundan baþka super yýldýz felan istemiyorum zaten yýldýz bizde yapamaz, niye gelsinki; sen olsan gelirmisin? Biz þampiyonluklarýmýzý kendi bünyemizdeki futbolcularla kazandýk, biz yetiþtirelim, biz bunu baþardýk yine niye olmasýn, trabzon futbolcu kazaný oynamak isteyen yetenekli bir sürü genç ve kabiliyetli futbolcumuz var, ben elbette demiyorum ki illada yabancý gelmesin gelsin elbet Þota, Arçil, Cyzio, Petkoviç, Yesiç,...vb. gibi kaliteli ama büyük yýldýz olmayan sonradan geliþen, gerçekten bu iþi seven top oynayanlarý bu camiada görmek isterim...
    ben sadece trabzonlulardan oluþan bi takým istiyorum istersek a katagorisinde oynayalým fark etmez. a millli takým maçlarýný daha heyecanlý izlerim hep . çünkü temsil ediliyoruz. kulüp lerdeki gibi parasý olan düdüðü çalmýyor. çýkaracaksýn alt yapýdan oynatacaksýn. bi baþkan olsam neler yapardým da neyse ...
    DAHA ÝYÝSÝ YOK

cýnar#7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý
    bide bu sezon yeniden kral olursa seneye 20 milyona satariz
    bir oyuncu oynamak istemedigi bir takýmda nasýl gol kralý olur?ne 20 milyonu ya bu sene gitmezse bedavaya gidicek sozlesme yenilese bile bu sene verilen paradan cok daha az teklif edilir cunku seneye 30 yasýna basýcak bu adam Van Nistelrroy diil 20 milyon euro alcak cok hayal kuruyosunuz,her acýdan en iyisi gitmesi olur.

LAZÝO_curvanord - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

evet kesinlikle büyük bi baský yapýlmalý,kaptan giderse marcelinho gelmiþ ne yazar,sampiyon olmak istiyorsak kaptan kalmalý
    tüm lazio taraftarlarý ýrkçý deðildir ama tüm ýrkçýlar lazio taraftarýdýr'' benito mussolini''

LAZÝO_curvanord - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

allah biliyor bence fatih zenite zerre akadar gitmek istemiyordur
    tüm lazio taraftarlarý ýrkçý deðildir ama tüm ýrkçýlar lazio taraftarýdýr'' benito mussolini''

Yaþ
    42

Alýntý yattara show Nickli Üyeden Alýntý
    bir oyuncu oynamak istemedigi bir takýmda nasýl gol kralý olur?ne 20 milyonu ya bu sene gitmezse bedavaya gidicek sozlesme yenilese bile bu sene verilen paradan cok daha az teklif edilir cunku seneye 30 yasýna basýcak bu adam Van Nistelrroy diil 20 milyon euro alcak cok hayal kuruyosunuz,her acýdan en iyisi gitmesi olur.
    kardeþim deðeri zaten 8 milyon euro eder bu adamýn satacaz da ne olacak deðerine mal satýlýr mý ya. býrak oynasýn 4-5 sene daha bizde... futbol ticaretine aykýrý fatih in trabzondan gitmesi. bu kadar sevilen bi oyuncuyo sahip olduðu parasal deðer karþýlýðýnda satmak çok komik geliyor bana ..kar etmiyceksek niye satýyoruz ki fatih i ..dursun bizde. ya benim þu an bi bilgisayarým var çok para etmez eski .. ama satmam ya deðerine satmam çünkü az para eder ve ben yeni bilgisayar alamam ayný böyle iþte.. bu yönden düþün. nasýl bilgisayar benim iþimi görüyorsa Fatih de þu anda Trabzonun iþini görüyor... ..ben böyle ticaret görmedim ya .. eðer satarlarsa yazýklar olsun bu yönetime..(8 milyon euroya)
    DAHA ÝYÝSÝ YOK

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Marcelinho geldi tam sevinemedik.. Denilson gelse yine tam sevinemeyeceðiz.. Fatih Tekke'nin kaldýðýný resmi kaynaktan bir duysam sevinçten tura çýkacam..
    BORDO MAVÝ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

kardeþim deðeri zaten 8 milyon euro eder bu adamýn satacaz da ne olacak deðerine mal satýlýr mý ya. býrak oynasýn 4-5 sene daha bizde... futbol ticaretine aykýrý fatih in trabzondan gitmesi. bu kadar sevilen bi oyuncuyo sahip olduðu parasal deðer karþýlýðýnda satmak çok komik geliyor bana ..kar etmiyceksek niye satýyoruz ki fatih i ..dursun bizde. ya benim þu an bi bilgisayarým var çok para etmez eski .. ama satmam ya deðerine satmam çünkü az para eder ve ben yeni bilgisayar alamam ayný böyle iþte.. bu yönden düþün. nasýl bilgisayar benim iþimi görüyorsa Fatih de þu anda Trabzonun iþini görüyor... ..ben böyle ticaret görmedim ya .. eðer satarlarsa yazýklar olsun bu yönetime..(8 milyon euroya)
    nasýl kar etmeyiz biz fatihi altaydan 8 milyon euroyamý aldýk asýl bu sene satmazsak kar diil zarar edicez seneye bedavaya gidicek..asýl futbol ticaretine aykýrý olan futbolcunun takýmda kalmak istememesi ama zorla taraftar baskýsýyla kalmasýdýr.kendisi kalýrsam faydalý olamam dedi.zaten 29 yasýna gelmýs bý oyuncuya avrupadaki klupler dedigin gibi 12-13 milyon eurolar vermez 8 milyon euro bile iyi bir rakamdýr.

Yaþ
    42

kardeþim ben þunu anlayamýyorum.. biz ankaragücümüyüz biz ankaraspormuyuz biz gençlerbirliðimiz de iyi futbolcularýmýzý hemen satacaz... ya biz futbolu ticaret için oynamýyoruz ki. ..bizim bi amacýmýz var. bu amaçlar ancak çok yüksek rakamlar önerildiði zaman biraz düþünülür yönetim toplanýr ve karar verilir. Denir ki....fatih tekke oyuncumuza astronomik bi teklif geldi satalým...o zman okey...
    amaaa....eðer 8 milyon euroluk bi teklif geliyor da satma mevzusu tartýþýlýyorsa beni aklýma bi kaç ihitimal geliyor þunlar:
    1....fatih tekke trabzonda oynamak istemiyor. 2... yöneticiler para amaçlý bir çizgi izliyor...ikisinin sonucu da vahim...
    hiç iyi görmüyorum þu anki durumu ve son derece rahatsýzým...keþke hiç bahsi geçmeseydi þu fatih transferinin ...medya da sürekli fatihin aðzýnda çeliþkili haberler veriyor. çünkü verdiðim 2 ihtimal de trabzonun aleyhine.sonu hayýrlý olur inþallah
    DAHA ÝYÝSÝ YOK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

fatih tekkenin trabzon camiasýna deðeri paha biçilmezdir bence. 8 deðil 58 verseler ben fatihi satmam. Trabzonsporlu biri için þmpiyonluk ne kadar deðerliyse fatih te o kadar deðerlidir. ben fatihin gideceðini sanmýyorum çünkü son yýllarýn en iddalý kadrosu kuruluyor. 23 senedir olmadýðým kadar umutluyum ayrýca fatih avrupanýn iyi takýmlarýna gidebileceðini söylemiþti zenith e deðil. fatih de seneye þampiyonlar liginde oynayacak bir takýmda oynamak ister.

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

imzamý attým kardeþim haklýsýn......

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

kardeþim ben þunu anlayamýyorum.. biz ankaragücümüyüz biz ankaraspormuyuz biz gençlerbirliðimiz de iyi futbolcularýmýzý hemen satacaz... ya biz futbolu ticaret için oynamýyoruz ki. ..bizim bi amacýmýz var. bu amaçlar ancak çok yüksek rakamlar önerildiði zaman biraz düþünülür yönetim toplanýr ve karar verilir. Denir ki....fatih tekke oyuncumuza astronomik bi teklif geldi satalým...o zman okey...
    amaaa....eðer 8 milyon euroluk bi teklif geliyor da satma mevzusu tartýþýlýyorsa beni aklýma bi kaç ihitimal geliyor þunlar:
    1....fatih tekke trabzonda oynamak istemiyor. 2... yöneticiler para amaçlý bir çizgi izliyor...ikisinin sonucu da vahim...
    hiç iyi görmüyorum þu anki durumu ve son derece rahatsýzým...keþke hiç bahsi geçmeseydi þu fatih transferinin ...medya da sürekli fatihin aðzýnda çeliþkili haberler veriyor. çünkü verdiðim 2 ihtimal de trabzonun aleyhine.sonu hayýrlý olur inþallah

imza......!!!!!!!

Yaþ
    42

nasýl kar etmeyiz biz fatihi altaydan 8 milyon euroyamý aldýk asýl bu sene satmazsak kar diil zarar edicez seneye bedavaya gidicek..asýl futbol ticaretine aykýrý olan futbolcunun takýmda kalmak istememesi ama zorla taraftar baskýsýyla kalmasýdýr.kendisi kalýrsam faydalý olamam dedi.zaten 29 yasýna gelmýs bý oyuncuya avrupadaki klupler dedigin gibi 12-13 milyon eurolar vermez 8 milyon euro bile iyi bir rakamdýr.
    ben hep fatihin trabzonda kalmak istediðini düþüneerrek konuþuyorum.hatta bu incelemeye fatih in hiç bir röportaj vermemiþ hali de dahil olabilir.. kalmak istemiyorsa zaten gitmesine karþý deilim ki senin baktýðýn açýdan sorunun cevabý çok basit.tabi ki o zaman satmak lazým..
    DAHA ÝYÝSÝ YOK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý gvnlp Nickli Üyeden Alýntý
    fatih tekkenin trabzon camiasýna deðeri paha biçilmezdir bence. 8 deðil 58 verseler ben fatihi satmam. Trabzonsporlu biri için þmpiyonluk ne kadar deðerliyse fatih te o kadar deðerlidir. ben fatihin gideceðini sanmýyorum çünkü son yýllarýn en iddalý kadrosu kuruluyor. 23 senedir olmadýðým kadar umutluyum ayrýca fatih avrupanýn iyi takýmlarýna gidebileceðini söylemiþti zenith e deðil. fatih de seneye þampiyonlar liginde oynayacak bir takýmda oynamak ister.
    koskoca Trabzonspor bir oyuncuyamý kaldý?F.tekke Trabzonsporda misyonunu tamamlamýs,gitmesi dunyanýn sonu diil.

Yaþ
    42

biz evde kalmýþ kýzýmýzý vermiyoruz.. bizim kýzýmýz dünyanýn sayýlý gocülerinden ve bizim iþimize yarar.. haa çok metelikli bi genç çýkar(mesela barcelona madrid felan )o zaman düþünürüz di mi..çünkü o da düþünür (fatih sana kýz dediðim için kýzmadýn umarým..bi benzetme yaptým sadece)
    DAHA ÝYÝSÝ YOK

canibus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

koskoca Trabzonspor bir oyuncuyamý kaldý?F.tekke Trabzonsporda misyonunu tamamlamýs,gitmesi dunyanýn sonu diil.
    tamamlamadi, misyonu sampiyonluk yasamak degilmiydi ?

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Doðru diyorsunuz,ve hiçbirimiz de Fatih'in gitmesini istemiyor tamam ama Fatih avrupada oynamak istediðini söylemiþti. Ve bu rus takýmýna transferi olayýnda , kendisi istemese zorla yönetim yollar mýydý? Bence fatih deseydi ki yok ben rusyada oynamam o zaman zorla göndermezlerdi herhalde..bu durumda yönetime deðil de fatihe kal denilmesi lazým..

Yaþ
    42

Alýntý TheRapZoNe Nickli Üyeden Alýntý
    Doðru diyorsunuz,ve hiçbirimiz de Fatih'in gitmesini istemiyor tamam ama Fatih avrupada oynamak istediðini söylemiþti. Ve bu rus takýmýna transferi olayýnda , kendisi istemese zorla yönetim yollar mýydý? Bence fatih deseydi ki yok ben rusyada oynamam o zaman zorla göndermezlerdi herhalde..bu durumda yönetime deðil de fatihe kal denilmesi lazým..
    fatih in zenite gidiþi marchelinho nun trabzona geliþinden daha büyük olay olur.hem komedi olur.hem korku olur.hem vahþet olur. aha þuraya yazýyorum.
    DAHA ÝYÝSÝ YOK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

o anlamda diil yani 2 sezonda 50nin ustunde gol attý kaptanlýgýyla olsun cok yararlý oldu.illede þampiyon yapýp gitmesi gerekli diil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)