Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Fatih Tekke'nin Kalmas in Ynetime Bask Yapalm!

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Standart Fatih Tekke'nin Kalmas in Ynetime Bask Yapalm!

arkadalar marcelinho transferi gerekleti klbe hayrl uurlu olsun. u an itibariyle hcum hattna top tayacak sadan ve soldan ortalar yapabilecek bir yapya kavutuk. son yabanc hakkmz iyi kullandmzda bu takm trkiye liginde ve uefada ampiyonluun en byk aday olacaktr.

ancak en nemli konu trabzonsporda bu kulvarlar baaryla tamamlayabilmek iin dnya apnda bir forvet gerekmektedir. bu yldz fatih tekkeden bakas deildir. gereki olmak gerekirse fatih tekke kalitesinde bir yabanc (zaten trk yok) avrupadan 15 milyon avrodan aaya gelmez. (tabi trkiyeye gelmeyi kabul ederse.) vel hasl kelam laf uzatmadan diyeceim u ki fatih tekke hayallerimizi gerekletirmek iin gereken en nemli ta. yani satran tahtasndaki vezirimiz. hem golc hem inanlmaz bir pasr. hava hakimiyeti olduu kadar avrupann sayl top saklayabilen ve takm rahatlatan futbolcularndan. yani komplike bir saldr silah. fatih tekkeyi kaybetmemek iin ok az zamanmz kald. yapmamz gerekenler nedir bir konualm ve yarn hemen harekete geelim. ama ncelikle u andan itibaren klbn resmi sitesine ve sayn albayraklarn sitesine (eer varsa birisi yazsn) mail yadrmaya balayalm.

Kendi yazdm metin:

Byk Trabzonsporumuzun byk yneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftar olarak deil, ailemin ve evremdeki taraftar topluluunun szcs olarak da yazdm biliniz ltfen.

Kongre zamannda klp bakanlna Sayn Nuri ALBAYRAK aday olduunda bizler tamam ite, hem Trabzonspor sevdals hemde ekonomik gc olan bir bakan bulduk dedik. Siz yldz transferi sz verdiinizde biz gklere utuk. nk bizim sevdamz karlkszd. ampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en ok mutlu edecek eylerden birisiydi. Transfer sezonu baladnda Umut BULUT'u aldk. Tekrardan mutluluktan umaya baladk.

Fakat sonralar yaplamayan transferler, gnderilemeyen futbolcular, Sayn Zeyyat KAFKAS'n tuhaf aklamalar ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarn gnlne taht kurmu ve istatistiklerle tarandnda Trkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanmz Fenerbahe gibi ezeli rakibimize satacak olduunuzu duyduumuzda ta kestik. Yemeden imeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve byk bir hayal krklna uradk. Net olmayan tavrlarnz bizi ileden kard. Kongre ncesi masaya vururuz demitiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan ivi skemezsiniz diyerek Fenerbaheyi ve ahlaksz stanbul medyasnn cevabn verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takmnda kald. Zaman geti dedikki transfer yapamadlar, sz verdiler tutmadlar ama olsun en azndan bizi can evimizden vurmadlar. En byk transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandk yine stanbul medyas Fatihle urayor. Fatih onlara cevabn verdi:

Benim adm Fatih soyadm TEKKE, oram buram oynamaz dedi. Biz rahatladk.

u an gelinen konum gsteriyorki, transferleri yapabilmek iin salayacanz kaynak en iyi futbolcumuzmu. Biz ampiyonluk istiyoruz. Yldz istiyoruz ama en nemlisi alacanz futbolcularn yannda oynayacak Trk futbolunun en byk yldzn grmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanz byk taraftarn tepkisi hep ardnzda olacaktr. Size naizane teklifim bu tarihi hatann altnda sizin imzanz olmasn. Fatih Dnyann sayl klplerinden birisine satlmad srece byk apl protesto eylemleri gerekletirmeyi dndmz size bildirir. ve byk klbn byk bakan olarak bizleri dinleyeceiniz temenni ederim.

Trabzonspor klbnn bakanna yakan, takmla zdelemi olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klb olan ZENT'e verecei u cevap olacaktr;

Trabzonspor hi bir futbolcusunu para karl satmamtr, satmayacaktr. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerekletirmek istiyorsa daha ok alp Dnya apnda bir klbn yakn takibine girmelidir. te o zaman emeinin karl olarak gerekli destei kendisine vereceimizden phesi olmamaldr. Fatih TEKKE ampiyonlua oynayacak olan byk Trabzonsporun formasyla, bu ylda yeil sahalarda ter dkecektir.

Bu cevab aznzdan duymak bata ben olmak zere btn camia zerinde arpc bir etki yapacandan emin olabilirsiniz. Sizlere bu gne kadar hep gvendik ltfen bizi yar yolda brakmayn.

Sayglarmla, Serdar ELKEL.
    Konu since1967_ tarafndan (29.07.2006 Saat 20:31 ) deitirilmitir.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

haklsn ama u anki gelinen noktadan sonra vazgeileceini hi sanmyorum
    diyelimki bu sene bizde kald seneye bedava gitme durumu var sizce szlemesini uzatarm seneye bedava gideceine bu paraya imdi gitmeli szleme imzalayp kalcaksa tabiki kalmasndan yanaym
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Mert67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    27

ah keke kalsa bi de denilson sonra kim tutar bizi.
    ''...En neeli, en hznl, en duyarl, en vurdumduymaz, en hzl, en ar, en abuk, en acelesiz yanmzdr Trabzonspor. Bu sene olmad bir dahaki sene kesin ampiyonuz. Ben gremem ama...''
    Kazm Koyuncu

maskeli61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Yalova
    Ya
    34

Trabzonspor Kulb

Trabzonspor Mehmet Ali Ylmaz Tesisleri
    Telefon :
    Faks : 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
    E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor rn Sat Maazas
    Telefon 0 (462) 326 20 77
    Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri ener Halkla likiler ve Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
    Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hseyin Avni Aker Stadyumu
    Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
    Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Ylmaz Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (216) 473 17 61
    Faks 0 (216) 473 17 61

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Alnt champions Nickli yeden Alnt
    haklsn ama u anki gelinen noktadan sonra vazgeileceini hi sanmyorum
    diyelimki bu sene bizde kald seneye bedava gitme durumu var sizce szlemesini uzatarm seneye bedava gideceine bu paraya imdi gitmeli szleme imzalayp kalcaksa tabiki kalmasndan yanaym
    ya bedava medava biz byk bir klbz ampiyonluk yarna olanca gcmzle yklenmeliyiz. artk taraftarn sabr yok. bizim iin para deil ampiyonluk nemli. fatih seneye otuzlu yalara girecek bedava falanda gidemez. kalrsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamad klp ampiyon olursa zaten kalr. ha eer olamaz ve yara erken havlu atarsak szleme imzalayana kadar ilk on sekize almayz olur biter. para deil baar lazm bize haydi harekete katl.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

Tansu Onur Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    33

paran olmazsa yldz almay brak oyunculara maalarn veremezsin bir iki baardada iyiletirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii deil bizim takmn bence geni bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satlmstr doruda yaplmtr

Cenkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt since1967_ Nickli yeden Alnt
    ya bedava medava biz byk bir klbz ampiyonluk yarna olanca gcmzle yklenmeliyiz. artk taraftarn sabr yok. bizim iin para deil ampiyonluk nemli. fatih seneye otuzlu yalara girecek bedava falanda gidemez. kalrsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamad klp ampiyon olursa zaten kalr. ha eer olamaz ve yara erken havlu atarsak szleme imzalayana kadar ilk on sekize almayz olur biter. para deil baar lazm bize haydi harekete katl.
    Aynen byle dnyorum. Fatih'in szlemesi bitiyor ama ampiyon olursak tm hesalar deiir. Ynetim riske girsin para kazanmak yerine Fatih'i elde tutsun, bizi ampiyonlua tasnlar..

Fatih, Marelinho, Yattara. Avni Aker'de ezikleri sprrz bu adamlarla.
    Naber?

yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Yalova
    Ya
    34

Alnt esTeban Nickli yeden Alnt
    paran olmazsa yldz almay brak oyunculara maalarn veremezsin bir iki baardada iyiletirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii deil bizim takmn bence geni bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satlmstr doruda yaplmtr
    bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayn arkadalar ya borsuz kulp yok trkiyede en az borcu olan sayl takmlardanz bakan gelirken paral bakan diye geldi szler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

fatihin satlmasn STEMYORUZZZZ

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt since1967_ Nickli yeden Alnt

1-bedava falan gidemez ne demek bal gibi de gider
    2-sen sylyosun mecburen imzalayacak sorun burda mecburen olmamal isteyerek olmal
    3- fatihin 4 trilyon kazanaca bi yerden bahsediyoruz gitmek istedii ortada bu paray baka bi takmdan alabilirmi hayr baka bi takm bonservisine bu kadar pein verirmi yine hayr
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Nolur yaa .Biz ampiyon olalmda kulp kazanmasn para. Ayrca ampiyon olduumuzda daha fazlas girecek kasamza dimi. imdi diyecek olanlar var tabi FATH kald da noldu ampiyon mu yapt bizi diye. Yapmad evet nk yapamad tek bana...zin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsn konu baka ynlere kaymasn imdi.
    Ben iki gndr yolluyorum yine de devam ediyorum maile
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    33

Alnt maskeli61 Nickli yeden Alnt
    bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayn arkadalar ya borsuz kulp yok trkiyede en az borcu olan sayl takmlardanz bakan gelirken paral bakan diye geldi szler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

dostum trabzonsporun borcu olmamas doal neden borcun olsun ki anelkaym aldm ailtonumu aldn alex imi aldnda borcun olsun aldgn adamlar ada cem vs

takmda yldz grmek istiyosan 3 yol war
    1 ya futbolcunu satp para kazanacaksn for example genlerbirlii
    2- ya borc yapcaksn
    3 cok iyi kaynaklarn olacak

hangisi war bizde_?

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

arkadalar benim attm mail aada

Byk Trabzonsporumuzun byk yneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftar olarak deil, ailemin ve evremdeki taraftar topluluunun szcs olarak da yazdm biliniz ltfen.

Kongre zamannda klp bakanlna Sayn Nuri ALBAYRAK aday olduunda bizler tamam ite, hem Trabzonspor sevdals hemde ekonomik gc olan bir bakan bulduk dedik. Siz yldz transferi sz verdiinizde biz gklere utuk. nk bizim sevdamz karlkszd. ampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en ok mutlu edecek eylerden birisiydi. Transfer sezonu baladnda Umut BULUT'u aldk. Tekrardan mutluluktan umaya baladk.

Fakat sonralar yaplamayan transferler, gnderilemeyen futbolcular, Sayn Zeyyat KAFKAS'n tuhaf aklamalar ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarn gnlne taht kurmu ve istatistiklerle tarandnda Trkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanmz Fenerbahe gibi ezeli rakibimize satacak olduunuzu duyduumuzda ta kestik. Yemeden imeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve byk bir hayal krklna uradk. Net olmayan tavrlarnz bizi ileden kard. Kongre ncesi masaya vururuz demitiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan ivi skemezsiniz diyerek Fenerbaheyi ve ahlaksz stanbul medyasnn cevabn verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takmnda kald. Zaman geti dedikki transfer yapamadlar, sz verdiler tutmadlar ama olsun en azndan bizi can evimizden vurmadlar. En byk transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandk yine stanbul medyas Fatihle urayor. Fatih onlara cevabn verdi:

Benim adm Fatih soyadm TEKKE, oram buram oynamaz dedi. Biz rahatladk.

u an gelinen konum gsteriyorki, transferleri yapabilmek iin salayacanz kaynak en iyi futbolcumuzmu. Biz ampiyonluk istiyoruz. Yldz istiyoruz ama en nemlisi alacanz futbolcularn yannda oynayacak Trk futbolunun en byk yldzn grmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanz byk taraftarn tepkisi hep ardnzda olacaktr. Size naizane teklifim bu tarihi hatann altnda sizin imzanz olmasn. Fatih Dnyann sayl klplerinden birisine satlmad srece byk apl protesto eylemleri gerekletirmeyi dndmz size bildirir. ve byk klbn byk bakan olarak bizleri dinleyeceiniz temenni ederim.

Trabzonspor klbnn bakanna yakan, takmla zdelemi olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klb olan ZENT'e verecei u cevap olacaktr;

Trabzonspor hi bir futbolcusunu para karl satmamtr, satmayacaktr. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerekletirmek istiyorsa daha ok alp Dnya apnda bir klbn yakn takibine girmelidir. te o zaman emeinin karl olarak gerekli destei kendisine vereceimizden phesi olmamaldr. Fatih TEKKE ampiyonlua oynayacak olan byk Trabzonsporun formasyla, bu ylda yeil sahalarda ter dkecektir.

Bu cevab aznzdan duymak bata ben olmak zere btn camia zerinde arpc bir etki yapacandan emin olabilirsiniz. Sizlere bu gne kadar hep gvendik ltfen bizi yar yolda brakmayn.

Sayglarmla, Serdar ELKEL.

yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    33

Alnt tselif Nickli yeden Alnt
    Nolur yaa .Biz ampiyon olalmda kulp kazanmasn para. Ayrca ampiyon olduumuzda daha fazlas girecek kasamza dimi. imdi diyecek olanlar var tabi FATH kald da noldu ampiyon mu yapt bizi diye. Yapmad evet nk yapamad tek bana...zin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsn konu baka ynlere kaymasn imdi.
    Ben iki gndr yolluyorum yine de devam ediyorum maile
    biz hep 96 dan bahsediyoruzda 3 sene nce ve gecen sezon basnda sampiyonlar ligi elemeleri icin adam gibi transfer yapsalard hem ampiyonlar liginde mcadele edecektik hem dnyada prestijimiz artcakt dnya da daha cok tannacaktk vede sampiyonlar ligindsen cok para kazanacaktk ama ynetim oral bile olmad

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    36

bende yolladm hadi uaklar yklenin, elimizden tek bu gelir gitmesin Fatih Sultan daha karpuz kesecektik

Eyphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon

Ben fatih'in satlmasndan yanaym. Braknda adama hak verelim biraz. Fatih 29 yana gelmi. Seneye szlemesi bitecek. Ameliyat stne ameliyat geiriyor...Bu sezon bizde kalsa yine sakatlanacak. yine ameliyat olacak. Satlmas bence en doru hareketti. Aksi halde Fatihten tek kuru alamayacaktk. biraz da Klbn menfaatlerini dnn ya. Gn kurtarmak adna hareket etmeyelim. Bence ynetim istanbul takmlar dnda istedii klbe satmal Fatih'i...
    BMN TRABZON

bordoomavii
    Ziyareti

walla biz havaalannda baya bi bask yaptk ynetime.marcelinho dan ok Fatih tekke diye bardk.bide ok sert bir ekilde fatihi satan bizde satarz falan dedik.recep abi zaten n koltuktaki yneticiye saldrcakt az kalsn.:d korkup vazgemi olabilirler fatihin transferinden.

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Alnt bordoomavii Nickli yeden Alnt
    walla biz havaalannda baya bi bask yaptk ynetime.marcelinho dan ok Fatih tekke diye bardk.bide ok sert bir ekilde fatihi satan bizde satarz falan dedik.recep abi zaten n koltuktaki yneticiye saldrcakt az kalsn.:d korkup vazgemi olabilirler fatihin transferinden.
    kardelerim benim. bir olursak bizi kimse ykamaz. fatihi satarlarsa bizde onlar satarz harbiden. tam ampiyon olacamz sene fatihi gndermeye kalkyorlar yuh yani. mail atmay unutma ltfen.

yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Yalova
    Ya
    34

Alnt esTeban Nickli yeden Alnt
    dostum trabzonsporun borcu olmamas doal neden borcun olsun ki anelkaym aldm ailtonumu aldn alex imi aldnda borcun olsun aldgn adamlar ada cem vs

takmda yldz grmek istiyosan 3 yol war
    1 ya futbolcunu satp para kazanacaksn for example genlerbirlii
    2- ya borc yapcaksn
    3 cok iyi kaynaklarn olacak

hangisi war bizde_?
    dostum ikimizin dedigide ayn yere kyo bence ben diyorumki fatihi 8 e satp 3 avroya transfer yapmak yneticilik degil tamam sz veren adam sznde durur 20 milyon avroluk transfer nerde fatihi bende satp transfer yaparm borcumuz yok bu adamlarda (ynetim) paral oldugu iin geldi....

Murat GENEL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Trabzon

ya tam olarak maili nereye atacaz slermisiniz bilmiyorumda

canibus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.01.2005
    Nereden
    Almanya

Ben sampiyon olursak kaptanimizin Fatih Tekke olmasini istiyorum. Insallah kalir ve sampiyon oluruz. Seneyede istedigi takima rahatcana gider

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Alnt ThE_PuNiShEr_61 Nickli yeden Alnt
    ya tam olarak maili nereye atacaz slermisiniz bilmiyorumda
    maskeli 61 renkdamz saolsun her eyi yazm. aada adresler.

Trabzonspor Kulb

Telefon :

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
    E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor rn Sat Maazas
    Telefon 0 (462) 326 20 77
    Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri ener Halkla likiler ve Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
    Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hseyin Avni Aker Stadyumu
    Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
    Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Ylmaz Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (216) 473 17 61
    Faks 0 (216) 473 17 61

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Trabzonspor ile ilgili soru ve nerileriniz iin: info@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili : webmaster@trabzonspor.org.tr

Reklam ve Pazarlama Departman iin : pazarlama@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Dergisi abonelik ve grleriniz ile ilgili : dergi@trabzonspor.org.tr

Kulp yelii ve aidatlar ile ilgili : uyelik@trabzonspor.org.tr

TS Club rnleri ile ilgili : tsclub@trabzonspor.org.tr
    ihbarhatti@trabzonspor.com.tr

bavurular ve insan kaynaklar iin : ik@trabzonspor.org.tr

Murat GENEL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Trabzon

tamam hemen gnderiyorum

yelik tarihi
    03.09.2004
    Nereden
    Ankara

kimsenin mail atmasna aramasna falan gerek yok. bu ynetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediimizi. ynetimin taraftar ipledii yok. onlar bildiklerini okuyorlar naslsa. bouna bireyler yazmaya almayn parmaklarnza yazk...

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Alnt gladyator Nickli yeden Alnt
    kimsenin mail atmasna aramasna falan gerek yok. bu ynetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediimizi. ynetimin taraftar ipledii yok. onlar bildiklerini okuyorlar naslsa. bouna bireyler yazmaya almayn parmaklarnza yazk...
    ya yapma be kardeim umudumuzu krma bir eyler yapalm dedik. onlar bizi iplemiyorsa bizde onlar kongrede iplemeyiz. sende katl bize. umutlar tkenmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)