Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 279 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz ve Duran Toplar

Nereden
    İstanbul

Standart Gökdeniz ve Duran Toplar

Bugün bir arkadaş yorumunda frikikleri gökdenizin kullanması ile ilgili çok güzel bir yorum yaptı ama forumun içinde bu konunun heba olmasını istemediğim için konu açma ihtiyacı duydum.

Günümüz futbolunda duran topun önemi her geçen gün dahada fazla artıyor takımımızda yattara , Szymkowiak gibi çok iyi kesme vuruş yapabilen çağdaş gibi uzaktan sert , etkili ve düzgün vuruş yapabilen oyuncularımız olmasına rağmen gökdeniz frikiklerin başına gitmesi beni çok rahatsız ediyor ve takıma zarar veriyor ve şimdi marcelinho da geldi göreceksiniz ki çoğu arkadaşımızın bildiğini tahmin ediyorum üst düzeyde frikik kullanan bir oyuncudur , gökdeniz mahalle çocuklarında olan top benim istediğimi oynatırım mantığıyla aynı olan beni düşürdüler frikiği ben kullanırım mantığından en kısa sürede kurtulmak zorundadır yada illaki kullanacak ise kendini bu konuda geliştirmelidir barajın üstüne topu sert bir şekilde vurmak frikik kullanmak demek değildir , takımımız gökdenizin egoları yüzünden bu konuda zarar görüyor eminimki burda fikir bazında sağlam bir tepki koyabilirsek bu işin önüne geçebiliriz.

Son yıllarda duran top gollerimizdeki azalma başarısızlığımızın ana nedenlerinden biridir günümüzde çok etkili bir silah olan bir takımı şampiyonluğa bile taşıyacak kadar büyük etken olan ( fenerbahçenin son 2 yılına bakarsanız şampiyonluğunun altındaki ana etkenin duran toplar olduğunu görebiliriz) duran topları işin ehli insanlarına bırakırsak başarı oranımızın artacağına inanıyorum.

Konuyla pek alakalı değil ama trabzon kimlikli oyuncularımız bu kimliği kullanarak kendilerini ön plana çıkartıp kendilerinde olmayan bazı hakları kendilerinde lütfen görmesinler onların trabzon kimliği onlara daha büyük sorumluluk getirir diğerlerine göre daha fazla mücadele edip savaşmalıdırlar.
    Konu onurts61 tarafından (29.07.2006 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldığı sürece onun için kaybedilmiş birşey yoktur...

Lucreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bu konuda karar verebilecek ve de vermesi gerek tek kişi Lazaroni olmalıdır.
    O kararını versin ondan sonra tartışalım.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Artık böyle bi sorunumuz yok çünkü her duran topta frikikte penaltı olmuş gibi sevinecez... niye diye soracak olursanır bu çok açık MARCELİNHO var
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

fanatik_zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence gökdeniz duran topları iyi kullanamıyor.bunların frikik veya penaltı gibi özellikleri yok.ama gökdeniz ısrarla kullanmak istiyo!!!szymkowiak kullansa ondan daha iyi..neyse artık marcelinho geldi bakalım ne olacak.gökdeniz kullanmasın artık şu frikik v.s i...
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Gökdeniz son hazırlık maçlarının birinde yere düşürüldü ve kendini işaret etti. "Ben yaptım ben kullanayım gibisinden"

Serbest vuruşları Gökdeniz'in kullanmaması için Marselinyo'nun gelmesi gerekmezdi ki. Gökdeniz ancak beşinci yada altıncı kişidir duran toplarda.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 senedir kanser olduk Gökdeniz yüzünden.
    eskiden serbest vuruş olunca heycanlanırdık Hamimiz vardı, 3 senedir dua ediyoruz serbest vuruş olmasın diye... Marcelinho geldi Gökdeniz artık balıklama atlamaz serbest vuruşlara... Ayrıca Şimek de güzel serbest vuruş kullanıyor malesef Gökdeniz'den fırsat kalmadı adama...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

artık marcelinho var duran topları o kullanır. yattar ve o en iyi tercih olur. . .

ts_fan
    Ziyaretçi

Bence başlık ''Marcelinho ve Duran Toplar'' olarak değiştirilmeli

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    3 senedir kanser olduk Gökdeniz yüzünden.
    eskiden serbest vuruş olunca heycanlanırdık Hamimiz vardı, 3 senedir dua ediyoruz serbest vuruş olmasın diye... Marcelinho geldi Gökdeniz artık balıklama atlamaz serbest vuruşlara... Ayrıca Şimek de güzel serbest vuruş kullanıyor malesef Gökdeniz'den fırsat kalmadı adama...
    Bende çok fazla gaza gelmeyelim.
    Szymek-Yattara-Fatih varken utanmadan; maç içinde bir iki berbat serbest vuruştan sonra yine topun başına geçen Gökdeniz şimdi de duran topları kullanabilir.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Neye dayanarak atmak istiyor Gökdeniz frikikleri anlamis degilim. Bugüne kadar kac Gol atmis frikikden, insan hayretler icinde kaliyor vallah. Zaten zar zor Frikik pozisyonu buluyoruz Maclarda bunuda Gökdeniz Ego'su ve beceriksizligi yüzünden heba ediyoruz.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

marce nin frikikleri ile nekadar ünlü olduğunu bilmeyen kalmadı. eğer gökdeniz duymamış sa zaten öğrenecektir ve bu frikik kullanma sevdasından vazgeçecektir..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ts_fan
    Ziyaretçi

Kendisinden her ne kadar haz etmesemde, 61'in bu takımın yapacağı çok şey var.61 koşacak, savaşacak, sahada kan terleyecek, normal ter dökmeyecek, zira kendisi ''Trabzonspor'a çok şey borçluyum'' diyor.Frikik işi O'nun işi değil, bu sene çok daha fazla koşacak, zira az koşan oyuncuların (Marcelinho, Yattara) açığını kapatacak.

Nereden
    Belçika

marcelınho geldıkten sonra gokdenız hala ısrar ederse soverım abı kusura bakmayın...
    İnsan ol evlat!

Nereden
    İstanbul

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı
    marcelınho geldıkten sonra gokdenız hala ısrar ederse soverım abı kusura bakmayın...
    marcelinho gelmeden de kullanması saçmaydı bence..
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sahada disiplini sistemi saglamis bir teknik direktörümüz olsaydi firikik vuruslarini topu ilk kapanin kullandigi bir takimimiz olmazdi. Dilerim bu sene bu da degisir....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökdenizin yapacağı en iyi şey hamallıktır.koşsun dursun .teknik işleride abilerine bıraksın artık...

Nereden
    İstanbul

Alıntı chota Nickli Üyeden Alıntı
    gökdenizin yapacağı en iyi şey hamallıktır.koşsun dursun .teknik işleride abilerine bıraksın artık...
    katılıyorum.koşar koşar topu kalecinin üzerine atar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saha içinde frikikleri kimin kullanacağına hoca karar verir.Gökdeniz frikik kullanmakta ki ısrarına devam ederse lazoroni de futbolculara söz dinletemiyor demektir.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

walla bu konunun acılması gökdenizin duran toplara vurması gibi bişey saçma yani

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökdenizi çok severim ama şu frikikleri o kullanmasın daaaa, syzmek var yattara var şimdi marcy de var

Nereden
    İstanbul

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    walla bu konunun acılması gökdenizin duran toplara vurması gibi bişey saçma yani
    Gökdenizin frikiklere vurmasının saçma olduğunda hem fikirizde konunun açılmasının saçmalığını anlayamadım biraz daha ne demek isteğini açsanda benim gibi saçma konular açan bir cahili bilgilendirsen diyorum zahmet olmaz ise
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldığı sürece onun için kaybedilmiş birşey yoktur...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdeniz nete girip bu başlığı okuyorsan şunu bil herkes(kızanlar,nefret ettiğini söyleyen bazılarıda dahil)senin başarılı olmanı istiyor.halbuki bu serbest vuruş kullanma isteği senin de farkında olduğun üzere senin işin değil.hele yeni transferden sonra artık tamamen uzak dur ve kendi görevini yap.eminim ki gercekten sakin, efendi ve saygılı olursan sahada Allah daha cok yardımcı olur senin ve takımının başarısına.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bUNDAN Sonra marcelinho ve duran topları tartışalım.
    Özkan SÜMER

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı from jakobieen Nickli Üyeden Alıntı
    ya bu takımın geçen sene frikiten (direk kaleye) gol attığını hatırlayan varmı çok ciddi soruyorum, bir sezonda frikten bir gol bulamayan takım nasıl olurda şampiyonluğa oynar.. ligi ikinci bitirdiğmiz sezonlardada aynı şey olmuştu tıkanan bir kaç maçta bi frikikçimiz olsaydı o iki sezonuda şampiyon kapatabilirdik..
    ..........
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Gökdeniz ve duran toplar = titanic ve buzdagi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)