Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Akçay İstifa Etmelidir...

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Mustafa Akçay İstifa Etmelidir...

Bu olaylardan sonra,Mustafa Akçay da dik durmalı ve istifasını vermelidir.

Bu yapılanlar,kendisine ve bizlere büyük hakarettir.

Madem sezon sonu ayrılmayı düşünüyor,istifası bir işe yarasın ve şimdiden istifa etsin,belki de Türk futbolundaki ya da en azından Trabzonspor'un içindeki bu pisliği bitirmek için bir kıvılcım olur.

Dik dur ve istifa et Mustafa Hocam..

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birde mustafa hocayı kaybedemeyiz , yönetim istifa etsin sorunlar kökten çözülsün hocamız niye istiffa edecek.
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Patron gitmez...

O gönderir...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    İstanbul

Kesinlikle öyle.. Bu yapılan Mustafa hoca başta olmak üzere oradaki çocuklara bir küfürdür.

Topla ekibini ve Bursa'ya gel hocam!

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patron gitmez...

O gönderir...
    Abi Şenol Güneş'i inatla savunuyor olmana akıl sır erdiremiyorum. Duygusal yaklaşıyorsun sanki biraz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yakışanı yap hocam emeğin ziyan ediliyor.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pisliği temizliycen ondan kaçmıycan arkadaş,ne diye çekp gitsin, siyaset, oyunlar, ihanet ne ararsan var trabzonda ,zaten sadece futbolla uğraşsak çoktan şampiyonduk.
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

SeSSiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yokmudur şu takımda dimdik duracak, ayakları yere sağlam basacak biri?
    BoRDo MaVi

faysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Veysel Enezoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakışanı yap hocam emeğin ziyan ediliyor.
    Aynen..

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Mustafa hoca niye istifa etmeli? Mustafa hoca'nın işi Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda 1461i çalıştırmak değil midir?

Trabzonspor kendi A takımında düşünmediği oyuncuları güzel rakamlara satmış gelir sağlamıştır. Bu oyuncuların yerine Trabzonspor'da oynayabilecek potansiyelli olduğu düşünülen gençler şans bulacaktır. 1461 şampiyon olsun diye kurulmadı.
    "53"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tanju Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa hoca niye istifa etmeli? Mustafa hoca'nın işi Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda 1461i çalıştırmak değil midir?

Trabzonspor kendi A takımında düşünmediği oyuncuları güzel rakamlara satmış gelir sağlamıştır. Bu oyuncuların yerine Trabzonspor'da oynayabilecek potansiyelli olduğu düşünülen gençler şans bulacaktır. 1461 şampiyon olsun diye kurulmadı.
    Çok objektif bir yanışım içerisindesin.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    İstanbul

Yorumlarınız ilgimi çekiyor.. Acaba futbolcular Rizespor'a gittiği için mi bu kadar pozitifsiniz yoksa normalde de böyle mi ?

Burada 'duruş' beklentisi içindeyiz.. Ve sanıyorum ki Mustafa hoca bunu gerçekleştirecektir.

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

La havle...

Nereden
    Sakarya

ne için kuruldu? top oynasın diye, oynuyorlarya işte. hiçmi a takımında işe yaramaz topçu yoktur, yer açmak istiyorsan al oynat !
    BoRDo MaVi

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kapatın kulübü gitsin en iyisi...
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

Nereden
    Sakarya

Alıntı kasım bektaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapatın kulübü gitsin en iyisi...
    +1967
    BoRDo MaVi

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yok daha neler o istifa bu istifa,yok akaminko,sakin beyler. Musatafa hoca Sercan la Eren elinde buldu.O yetistirmedi.O zaman Senol Günes becerip oynatsaydi,adam gibi takim ve sistem yaratsaydi bugün olanlarin hicbiri olmayacakti.
    iho istifa.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mustafa hocaya trabzonspor daki cöp dediginiz adamlari verin bakalim ne oluyor.Adamin oturttugu bir sistem var kimi koyarsan siritmiyor.
    iho istifa.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayret valla hayret. sonra ne yapsın, söyleyin de mustafa hoca bilsin bir sonraki hamle ne yapacağını yoksa şaşırır apışıp kalır!

benim de hoca tercihim akçaydı fakat tolunay geldi diye dünyayı yıkacak değilim, destek olacağız. belki de birlikte iyi bir çalışma çıkarırlar. akçayın mutlu olması gerekir, a takıma çıkamayan 2 tane oyuncusunu süper lige çıkma ihtimali olan bir takıma para kazandırarak gönderdi. bu kararı alırken mustafa hocaya sorulmamışsa ayıp edilmiştir burda hemfikrim ama böyle bir saçmalığı yapacaklarını sanmıyorum.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Nereden
    Manisa

Alıntı alihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız ilgimi çekiyor.. Acaba futbolcular Rizespor'a gittiği için mi bu kadar pozitifsiniz yoksa normalde de böyle mi ?

Burada 'duruş' beklentisi içindeyiz.. Ve sanıyorum ki Mustafa hoca bunu gerçekleştirecektir.
    O duruş dediğiniz olayı Mustafa hoca'dan beklerseniz bence Şenol Güneş'e en büyük hakareti etmiş olursunuz. Beni Rize'li olarak Trabzonspor'dan az da olsa soyutlamanız da sizin haddiniz değil. Sercan'ın transferini Necati Ateş'in Galatasaray'dan Eskişehirspor'a transferi gibi değerlendirin. Sercan da kendisi için doğru olanı seçti. 2 gündür çok duygusalız bu tepkiyi buna bağlıyorum.
    "53"

Nereden
    İstanbul

O duruş dediğiniz olayı Mustafa hoca'dan beklerseniz bence Şenol Güneş'e en büyük hakareti etmiş olursunuz. Beni Rize'li olarak Trabzonspor'dan az da olsa soyutlamanız da sizin haddiniz değil. Sercan'ın transferini Necati Ateş'in Galatasaray'dan Eskişehirspor'a transferi gibi değerlendirin. Sercan da kendisi için doğru olanı seçti. 2 gündür çok duygusalız bu tepkiyi buna bağlıyorum.
    Trabzonspor'dan kimseyi soyutladığım yok, dediğiniz gibi kimsenin haddine değil bu. Ama öyle bir görünüm var mesajlarınızda, doğru veya yanlış.. Görüş belirttim sadece.

Şenol Güneş ile de bu başlığın hiç bir alakası yok.
    O'nun istifası başka bir şey, Sercan transferinden sonra Mustafa hocadan beklenen ayrı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

İstifa et hocam. Bu camia sana laik değil.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sevgili Tanju : Şöyle bir bakış açısıda ben vereyim sana denizli gibi bir pisliği hoca diye takımın başına koymuş bir klüp şike davasını çözmüş bir başbakanın katkılarıyla en iyi 2 oyuncunu sana en çok zararı olan 2 adama satmaktır bizim tepkimiz.Şuan hiçbir Trabzonspor futbolcusu Ne SERCAN ne EREN nede GÖKSU kadar dik durmadı davamızda şu şike sürecinde tek çift laf çıkmadı hiçbir futbolcumuzun ama göksu eren sercan her platformda dimdik duurp cevap verdiler .İşte bizim tepkimiz bunadır yoksa bir futbolcu gelir bir başkası gider ama DİMDİK DURMUŞ VE EN ÖNEMLİ FUTBOLCUNU SANA ZARAR VEREN SIRTINDAN VURANLARA SATMAK NEDİR YAHU.HERŞEY PARAMIDIR YANI DAHA AZ PARAYA BURSAYA SATSALARDI kimse bişey demezdi inan...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Manisa

Alıntı alihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'dan kimseyi soyutladığım yok, dediğiniz gibi kimsenin haddine değil bu. Ama öyle bir görünüm var mesajlarınızda, doğru veya yanlış.. Görüş belirttim sadece.

Şenol Güneş ile de bu başlığın hiç bir alakası yok.
    O'nun istifası başka bir şey, Sercan transferinden sonra Mustafa hocadan beklenen ayrı...
    Zaten görüş belirterek yapabilirsiniz başka imkan yok.

Şenol Güneş ile alakası oyuncusunun satılmasıdır, bunu da anlayabilirsiniz pekala.

Beğenmediğimi belirttiğim Sercan ve Eren'in de Rizespor'a (gelişine) sevindiğimi düşünmeniz de ayrı bir mantık dışı olay.

Trabzon 61 olabilir ama Trabzonspor 61'e sığmaz, herkes ne dediğini iyi bilsin.
    "53"

Nereden
    Manisa

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Tanju : Şöyle bir bakış açısıda ben vereyim sana denizli gibi bir pisliği hoca diye takımın başına koymuş bir klüp şike davasını çözmüş bir başbakanın katkılarıyla en iyi 2 oyuncunu sana en çok zararı olan 2 adama satmaktır bizim tepkimiz.Şuan hiçbir Trabzonspor futbolcusu Ne SERCAN ne EREN nede GÖKSU kadar dik durmadı davamızda şu şike sürecinde tek çift laf çıkmadı hiçbir futbolcumuzun ama göksu eren sercan her platformda dimdik duurp cevap verdiler .İşte bizim tepkimiz bunadır yoksa bir futbolcu gelir bir başkası gider ama DİMDİK DURMUŞ VE EN ÖNEMLİ FUTBOLCUNU SANA ZARAR VEREN SIRTINDAN VURANLARA SATMAK NEDİR YAHU.HERŞEY PARAMIDIR YANI DAHA AZ PARAYA BURSAYA SATSALARDI kimse bişey demezdi inan...
    Sayın abicim dediğin düşünce içerisinde bana kalırsa bu ligde oynamaya da tepkim var ama durum bu. Ayrıca kişiler üzerinden Rizespor'u yaralayıcı sözler söylemek de bize yakışmaz. Sercan'ı ben de takdir ederim duruşundan dolayı, ben de gitsin istemezdim ama bir Sercan tarafından olaya bakın? Sercan tarafından gayet olumlu bir aksiyondur bu. Bu zamanda kim zorla transfer olmuş?
    "53"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)