Sayfa 2 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2186 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Marcelo dos Santos Marcelinho

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Marcelinho hayirli olsun,hicbir macini izlenedik ama bekleyup görelum..
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı
    peki yarın imza atsa bile şu rum takımına karşı oynayabilcek mi???
    eğer bugün liste verilmeden kesin anlaşma sağladılarsa yazmışlardır adını.

hayırlı olsun inşallah, uzun süredir Trabzonspora böyle parlak kariyerli bir oyuncu gelmemişti. inşallah hayırlı olur...

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı
    peki yarın imza atsa bile şu rum takımına karşı oynayabilcek mi???

yönetim adamin adini listeye yazdigisalar oyniyabilir! ki yazmislardir da bence.

beni tek endiselendiren adamin hertha da inter toto oynamazi, belki o yüzden bizde uefa oyniyamazmi acep??

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük ihtimal Marcelinho Trabzonspor'da gözüküyor.Yararlı olur mu olmaz mı bakacağız ama bizim aradığımız adam mıdır bence değildir.
    keyif adamı ..

Lucreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Liste öyle kafadan yazılmıyordur herhalde. Federasyondan da lisans alınması lazım.

ts_fan
    Ziyaretçi

Kardeşler, renktaşlar demek ki burda paylaşımlarda bulunmak doğru olmuyormuş.Bundan böyle pek değerli yöneticiler, Başkan'ın danışmanı gibi yüksek insani değerlere sahip insanlardan öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmayız olur biter, ki burada söylenenleri direkt aktarıyoruz.Sanki adamlar geldiklerinden beri sölediklerini peynir ekmek yer gibi yemiyorlarda biz bu paylaştıklarımızı bir tarfımızdan uyduruyoruz.Neyse, siz haklısınız diyelim ''mission_61'', iyi geceler size.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Caner Cuvalcıoğlu başkanın danışmanı mı, Caner cuvalcıoğlu yıllardır bu kulubte görevli değilmi, yanlışmı biliyorum.
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı
    Caner Cuvalcıoğlu başkanın danışmanı mı, Caner cuvalcıoğlu yıllardır bu kulubte görevli değilmi, yanlışmı biliyorum.
    Yanlış bilmiyorsun. Ama sen bugünkü habere takılıp kalmışsın. Ts_Fan, başkanın danışmanıyla dün konuştu ve yine dün akşam 23 sularında konuştuklarını buraya yazdı. Mevzu budur...

ts_fan
    Ziyaretçi

Arkadaş dünkü görüşmemden de haberdar ve ondan bahsetmiş.Dünkü görüşme Başkan'ın danışmanı Fuat Gugulluoğlu ile gerçekleşti, yarım saat erken arayabilsem belki Başkan'la da görüşebilirdim.Caner Çuvalcıoğlu ile ise bu akşam saat 22:30'da görüştüm ve seninde dediğin gibi kendisi Trabzonspor'un idari işler sorumlusu

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yeni transfer hayirli ugurlu olsun..ama Yönetim yarin medya karsisina ciktipta hava basmasin..cünkü bu futbolcunun nasil alindigini herkes biliyor
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

kutoz ve ts_fan

kafalar karıştı, topicler karıştı, mesajlardan kafalar karıştı, yanlış anlama oldu.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı
    Kardeşler, renktaşlar demek ki burda paylaşımlarda bulunmak doğru olmuyormuş.Bundan böyle pek değerli yöneticiler, Başkan'ın danışmanı gibi yüksek insani değerlere sahip insanlardan öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmayız olur biter, ki burada söylenenleri direkt aktarıyoruz.Sanki adamlar geldiklerinden beri sölediklerini peynir ekmek yer gibi yemiyorlarda biz bu paylaştıklarımızı bir tarfımızdan uyduruyoruz.Neyse, siz haklısınız diyelim ''mission_61'', iyi geceler size.
    Kardes senin haberleri aktarmana bisey dedigim yok,hatta iyide yaptin sayende bilgilendik yazimi yanlis anladin sen galiba,2 yöneticin azinda cikan farkli seyleri söylüyorum ben...ortada acayip bi celiski var.. yoksa sana bir lafim yok..
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

kutoz
    Ziyaretçi

kutoz ve ts_fan

kafalar karıştı, topicler karıştı, mesajlardan kafalar karıştı, yanlış anlama oldu.
    Karışabilir normaldır. Aslında sorun karışıp karışmaması değil. Sorun, haberi taşıyan bizlerin sanki bu haberleri manipüle ettiğimizdir. Benim ne menfaatim olacaktır buraya "II nci Başkanla görüştüm, şunları dedi" türünden bir haber koymam. Reyting mi yapacağım. Aksine, telefon bana yazay.

Neyse, herkes gergin daha fazla uzatmak istemiyorum. Sorunu çözebiliyorsak, ne mutlu bizlere...

Marcelinho'yu karşılayan olacakmı aranan yıldız bulunmuştur

Nereden
    Avrupa Diğer

ya amma abarttiniz ya sizin yaptiginiz haberlere laf edenmi oldu,2-3 yöneticinin agzindanda farkli farkli seyler cikmasini ben elestirdim..
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı mission_61 Nickli Üyeden Alıntı
    ya amma abarttiniz ya sizin yaptiginiz haberlere laf edenmi oldu,2-3 yöneticinin agzindanda farkli farkli seyler cikmasini ben elestirdim..
    Güzel kardeşim, bunu direk böyle söylemiş olsan sorun yoktu. Ama bunu bizim üzerimizden yapınca, biz kendimizi zan altında hissettik. Yönetim kurulundaki yöneticilerimizin bir söylediği diğerini tutmuyor. Biz buraya haber aktarırken, bak bu olacak demiyoruz. Noter değiliz zaten. Sadece aldığımız bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz, yarın bunun aksi olursa da, Trabzonspor yöneticilerini tanıyın babında yazıyoruz.

Neyse, bir yanlış anlama olmuş sanırım.

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uefa'ya ismi verilmiş olması lazım. Yine resmi imzayı görmeden inanasım gelmiyor ama bu sefer iş oluyo gibi. Hayırlı olsun.
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TRABZONSPORUMUZA uyum gösterir ve profesyonelce emeğini ortaya koyarsa Marcelinho dan verim alabileceğimize inanıyorum....

Çolak hücum eden takımımız artık çift kanatlı olacak...Kule santrafor sayımız da ikitye çıktı ama elbette fatih in gidişi kötü oldu..
    A.Ersoy...Tutkumuz,heyecanimiz,vazgeçilmezimiz.... .

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı ovacik_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Uefa'ya ismi verilmiş olması lazım. Yine resmi imzayı görmeden inanasım gelmiyor ama bu sefer iş oluyo gibi. Hayırlı olsun.
    Duyduğum kadarıyla, Uefaya ismi verilmedi. Bu yüzden Rum takımıyla oynanancak müsabakada oynayamayacak. Turu geçerser (ki geçeceğiz) bir sonraki turda oynayabilecek...

Nereden
    Avrupa Diğer

5-6 saatini transfer haberi bekleyerek geciren ve deli gibi bilgisayarin basinda oturan bi insanda akil falan kaliyomu..kafa basmiyo artik,sinirler geriliyo,dolayisiyla saglikli iletisim kurmaktada güclük cekmemiz normal...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Duyduğum kadarıyla, Uefaya ismi verilmedi. Bu yüzden Rum takımıyla oynanancak müsabakada oynayamayacak. Turu geçerser (ki geçeceğiz) bir sonraki turda oynayabilecek...
    neden zamaninda yapilmadi bu transfer..gelde deli olma..marcelinho bize cok lazim olacakti rumlara karsi
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı
    neden zamaninda yapilmadi bu transfer..gelde deli olma..marcelinho bize cok lazim olacakti rumlara karsi
    hemde adam rumlarin korkulu rüyasi

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı
    Basit, Fatih Tekke gider Marcelinho gelir. Fatih Tekke, fb.ye gitseydi o zaman gelirdi. Hatırlayalım, Fatih'in fb.ile anılmaya başlandığında, basında Trabzonspor'un anlaşmak üzere olduğu futbolcuyu. Marcelinho...

Bu arada, bu Marcelinho Brezilyalı ama H.Berlin'de oynuyordu. Bizim yöneticimiz Faruk Kanca Brezilya'ya, Marcelinho'yu annesinden istemeye mi gitti ???

geronimo_61
    Ziyaretçi

abi valla bu yöneticiler brezilyaya samba festivaline mi gidiyo ben anlamadım dahaa

bir aklı selim arkadaş şu gelişmelri bir özetlese ne de güzelolacak ben de toparlayacak kafa kalmadı ne yazık kiii

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)