Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu ne rezillik!!

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buda farklı bir çalışma

Başka fikri olan varsa yapabiliriz.

Bu resimleri bu adamların forumlarına koyabiliriz.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

resimler süper.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadasları bunları yerleştirelim o siteye
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır goldeneye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry abı bunların var yaaaaaa...

bu nedır ya bunalr ıyıce haddını asmıslar yaa.soylenecek soz yok ya.bole rsılerı koydular ya hackleyebıoen varsa hacklesın ya bu kadar olmaz.bızım bunlara burdsa cok ıyı ders vermemız gerekecek.ag agustosun 24 sını ıple cekıyorum bır gelse hayırlısıyla ozamn gorurler..serefsızler ya bayragımız ne hale getırıyolar orda yaaaaaaaaaa.bend egıreyım guzel bı rsoveyım onalr a gercı onlara sovunce hoslraında gıder ya neyse..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır goldeneye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tamug yamtar Nickli Üyeden Alıntı
    Siteye nasıl resim konuluyor. Bilen varsa anlatsın. Resim koyalım.
    bu nedır ya bunalr ıyıce haddını asmıslar yaa.soylenecek soz yok ya.bole rsılerı koydular ya hackleyebıoen varsa hacklesın ya bu kadar olmaz.bızım bunlara burdsa cok ıyı ders vermemız gerekecek.ag agustosun 24 sını ıple cekıyorum bır gelse hayırlısıyla ozamn gorurler..serefsızler ya bayragımız ne hale getırıyolar orda yaaaaaaaaaa.bend egıreyım guzel bı rsoveyım onalr a gercı onlara sovunce hoslraında gıder ya neyse..

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya arkadaşlar ben resim eklemeye çalıştım tarifinize göre ama link adresi görünüyor sadece. ben direk resmin görünmesini istiyorum yukarıdaki gibi. nası oluyo bu?

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

arkadaşlar önünüze herhangi bir phpbb forum sitesi açın...aynısı...butonlar sadece kendi dillerine çevirmişler
    örnek:
    http://www.phpbbturkey.com/forums.html
    Konu Cabri61 tarafından (29.07.2006 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Artvin

Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı
    ya arkadaşlar ben resim eklemeye çalıştım tarifinize göre ama link adresi görünüyor sadece. ben direk resmin görünmesini istiyorum yukarıdaki gibi. nası oluyo bu?
    arkadaşım resimi önce internette bir alana atman lazım...ve ya bir sitede bulunacak sonra ona link verdiğin zaman resim gözükecek...bi kaç sayfa geride var nasıl atıldığı...
    arkadaşlar hackten anlayan varsa phpbb forumda cookie açığı var hacklesin şu siteyi...ah keşke bilseydim...
    Konu Cabri61 tarafından (29.07.2006 Saat 12:32 ) değiştirilmiştir.

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı shogun61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşım resimi önce internette bir alana atman lazım...ve ya bir sitede bulunacak sonra ona link verdiğin zaman resim gözükecek...bi kaç sayfa geride var nasıl atıldığı...
    arkadaşlar hackten anlayan varsa phpbb forumda cookie açığı var hacklesin şu siteyi...ah keşke bilseydim...
    cevabın için teşekkür ederim..ben zaten buradaki tarife göre yaptım ama yine link görünüyor öyle olsun istemiyorum direk resim açılsın forumda.. onu bi resimli olarak tarif edebilir misin maalesef bu tarz şeyler için çok fazla bilgi sahibi değilim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı
    Buda farklı bir çalışma

Başka fikri olan varsa yapabiliriz.

Bu resimleri bu adamların forumlarına koyabiliriz.
    çok güzel
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    Artvin

Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı
    cevabın için teşekkür ederim..ben zaten buradaki tarife göre yaptım ama yine link görünüyor öyle olsun istemiyorum direk resim açılsın forumda.. onu bi resimli olarak tarif edebilir misin maalesef bu tarz şeyler için çok fazla bilgi sahibi değilim
    [img]resmin adresi[/img]
    resmin adresinin başına ve sonuna bunu yazarsan otomatik resmi orda görürsün
    Konu Cabri61 tarafından (29.07.2006 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)