Sayfa 85 Toplam 87 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 75 83 84 85 86 87 SonuncuSonuncu
Toplam 2155 adet sonuctan sayfa basi 2,101 ile 2,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Gaziantepspor | Maç Sonucu

sedatalis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ah Şenol Hocam seni çok severim de keşke daha önce gitseydin
    en azından 3-4 puan daha yukarıda olma şansımız vardı.
    Belliki oyuncularda yeni heyecan istemişler
    dün neydi öyle ya
    adrian-bayıldım
    alanzinho-on numara oynadı
    olcan-düne kadar kadro dışı bırakılsın dediğim adam mükemmel oynadı
    colman-takımı yönetti
    halil-tamam bende sevmiyorum ama adam dün oynadı beyler
    serkan-inanılmazdı
    defansa bamba-giray gelince sorun yok
    bir takım bir haftada bu kadar düzelmez
    arkada karanlık birşey dönüyordu apaçık belli.
    Ah Şenol Hocam ah.
    adalet bir gün mutlaka yerini bulacaktır...ŞENOL GÜNEŞ

kncyalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bamba ve Giray bir an önce dönmeli ve kadro istikrarı yakalanmalı. Tolunay Hoca'nın Olcan'a bas diye bağırması ve Onur'un kurtarışları benim için maçtaki en önemli ayrıntılardı. Tebrikler ama solbek çok aksıyor, Cech yetersiz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hem psikolojik hem de puan olarak çok faydalı oldu. Takım farklı galibiyet ile bunalımdan çıkmıştır. Bunalım sürecinin asıl etkeni Şenol Güneş ile yönetim arasındaki derin ayrılıklardı. Resmen hocanın istifa etmesi için suni ortam yaratıldı. Keşke daha erken bıraksaydı. Bu kadar yıpranmazdı.

Bu sezon en çok yakındığımız durum, sürekliliğin olmaması. 1 2 maç harika oynayan futbolcular 3. maç resmen batırıyorlar. Çalkantılı dönem geride kaldığı için iyiye doğru gidiş başlamıştır inşallah.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

mactan maca düsünmek lazim.2-3 seri galibiyetler lazim.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Genelin aksine ben dünkü istekli oyunda artık art niyet arar oldum.Özellikle Şenol Hoca'nın istifa eder etmez yerine hemen adam bulunabilmesi ve dakika geçmeden Tolunay'ın Trabzon'a varması bende Şenol Hoca'nın arkasından türlü türlü oyunlar oynandığı hissini uyandırdı. Ne yalan söyleyeyim takımın galibiyetine sevinemedim. Sadri Şener kendi yerini sağlamlaştırmak için Şenol Hoca'yı harcadı ve Tolunay'ı da kullandı. Ve daha kötüsü Tolunay da buna müsade etti. Bence galibiyetlerden mağlubiyetlerden önce Trabzonspor'da neler oluyor, Trabzonspor'un üzerinde ne oyunlar oynanıyor; bunu bir irdelemek lazım...
    Facebook

Sakin çocuk KHE

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

araya bi kılçık atimmi.
    adriyan'ın 2 maç üstüste iyisi yok. önümüzdeki hafta bakalım iyimi oynicak kötümü.

Nereden
    İstanbul

Şenol Hoca'yı severim saygı duyarım keşke bu takımın başkanı olsa gerçek anlamda sportif direktörü olsa .. Futbolu bilen , öğreten gerçek bir başkan.

Ama dün TS maçını izlerken , Şenol Hoca nın çalıştırdığı TS de eksik olan birçok şeyi Tolunay Kafkas ın TS unda 1 haftada nasıl yakaladığını merak ediyorum.

*Hayrettin Hacısalihoğlu gittiğinden beri yönetim ve Şenol Hoca nın arasının iyi olmadığını hepimiz biliyorduk ta , takımla şenol hocanın diyaloğunun bu kadar kopmuş olduğunu en azından ben bilmiyordum.

*Atılan gollerden sonra futbolcuların gözünde ki hırsı , birliktelik duygusunu , sahadaki arzu ve isteği iki sezondur hiç görmedim ?Görünen o ki futbolcular ile de bir iletişim sorunu olduğu kesin.

*Tarfatarın en buyuk tutkusu maçsonu kolbastısını iki sezondur görmedim ? Bu takımı maç sonu taraftara götürebilmek kolbastı yapmalarını sağlamak ne kadar kolaymış oysa ki ?

*Tolunay Hoca ile Şenol Hoca nın karakterleri farklı ama dün gördüğüm savaşçı Trabzon un Pepp Guardiolası benzetmesi yaptığım Tolunay Hoca diğer yanda Elazığ da takımın ard arda goller yerken Ünal Hoca yla mahalle muhabbeti yapan Şenol Hoca görüntüsü bu değişimin gerekliliğini en doğru tespitidir.

Benim gördüğüm anladığım Şenol Hoca nın , Hayrettin Hacısalihoğlu ile beraber yönetime karşı vermiş oldukları sessiz mücadele Trabzonspor un önüne geçmiştir. Mücadelesinde haklıdır, haksızdır ama %100 hatalıdır ki hiçbirşey ve hiçbirimiz Trabzonspor un üzerinde değiliz , olamayız

Ulaş Karahan
    @Napy61

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ne olursa olsun ,takım dahada iyi olacak ,ve üst üste 4 maç aldgımız da zirvenin ortağı oluruz,demed, demeyin..
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Galibiyet güzel ama elbette yanıltıcı olmamalı.Bu kadar pozisyon vermek akla zarar.Takımdaki değişim düşündürücü. Herşeye rağmen yeniden ligde ilk 2 hesapları yapmaya başlamak,Elazığı vb değil de FB,GSi takip etmekse harika.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım henüz kapasitesinin yarısını dahi sahaya yansıtmış değil .
    Savunmanın bel kemiği üç futbolcu , henüz ortada yok .
    Konu Serdar A tarafından (04.02.2013 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

MİSSE_MİSSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sut bile atamadan bitirdigimiz maclardan sonra ilac gibi geldi dunku mac.bunda en buyuk pay kolayca dagilan antep takimina ait yoksa hoca degisikligiyle bir ilgisi yok. Ama tolunay hocanin gelmesini istiyordum cunku uc senedir takimin ne oynadigini anlayamadim. Sampiyon oldugumuz sene dahil attigimiz hic bir gol hucum seti sonucu degil tamamen anlik kararlara bagli hucum ediyoruz. Bu yuzden uce bir bile gitsek becerip gol atamiyoruz. Senol hocanin kirilgan ruh halinide begenmiyordum. O durumdaki kisinin en son yikilan kisi olmasi gerekirken bizimki transfer konulari olsun, kotu mac sonuclari olsun, yonetim icindeki cekismeler olsun her firsatta istifa etmeye calisarak birinciligi kimseye kaptirmiyordu. Bence baskan iyi bile dayandi senol gunese.
    Tolunay hocamizin kupa macinda uygulattigi takim halinda defans yapma sistemini cok begendim. Kendi takimini kurmasi icin sans verilmeli, basaracagina yurekten inaniyorum

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Arka sayfaları gezdim ama bulamadım. Kolbastı'nın linki var mı acaba?
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

aurora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dünkü maçta Antep şayet baştaki pozisyonları değerlendirseydi bile değişen bir şey olmazdı gibime geliyor. Takım 3-0 dan sonra adeta yeter gol atmayalım diye rolantiye aldı. 2 atsalar 5 atardık sanki. Bir ara Barca yı izliyorum sandım. Neydi tık tık paslarla ceza sahasına girmeler. Şu takıma Bamba ve Zokora gelsin birde Halil yerine adam akıllı bir forvet oynasın tadından yenmez.
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil.....

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

öyle veya böyle, uzun zamandır bu kadar keyifli bir maç izlememiştim.
    Vurdu, gol olduuuu...

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

savunmada bamba zokora beraber oynamalı...emersonu bile stoper denediyse hoca ...zokorayı mutlaka deneyecektir...

..serkan bu maçtaki gibi oynayacaksa hep ortada oynasın...
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcuların 1 haftadaki acayip! değişimini hayretle karşılıyorum. Sanki Şenol hoca sabote edilmiş gibi bir his uyandırdı bende. Hocanın bu şekilde gönderilmesi ve yerine gelenin geliş şekli vefasızlık oldu bana göre.

Onur olmasa yine çeviremeyeceğimiz bir maç olacak ve çok farklı şeyler konuşacak idik.

Sonrasında takımdakilerin acayip! hırsı (Gustavo ne oldu sana öyle? Coştun bir anda, gol bile attın) bize güzel bir oyun seyrettirdi.

3-0 dan sonraki laubali halleri yine eski günleri hatırlattı. Ceza sahası içinde 5 Trabzonspor lu var, pas yaptılar, gol atmadılar.

Tolunay hocanın oyun sırasındaki tepkileri (taraftara, takıma) bir farklılık yarattı. Özellikle maç da kazanıldığı için gaz ve moral de oldu. Şenol hocamızda hem karakteri gereği hem de malum şike sürecinden dolayı bu tarz tepkiler kalmamış idi maalesef.

Önümüzdeki 2 maç Tolunay ın ve yönetimin yerinin ne kadar sağlam olduğunu belli edecek. Şikebahçeyi yenersek biraz nefes alır Trabzonspor.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın önceki sorunu da az çok belli olmuş oldu.

2. gol sevinci epey açıklayıcı.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Şenol hocayı çok severim, gitmesini de istemezdim ama;
    Dün bir kere daha anlaşıldı ki futbol gaz, hırs, motivasyon oyunu. Futbol Tolunay hoca gibi taraftarı, oyuncuyu ateşleyecek insanlarla güzel. Bu işleri daha önce Jaja, Yattara, Engin Baytar, Burak yapabiliyordu. Kalan oyuncuların hepsi görev adamı, e hoca da halim selim olunca takım kalitesinin çok çok altında top oynadı bugüne kadar.
    Organize atak sonucu en son ne zaman gol atmıştık ben hatırlamıyorum. Az gol attık ama attıklarımıza da çok sevinemiyordum, çünkü çoğu şans eseri bulunmuş goller gibiydi. Dünkü gollerin hepsi organize, harika goller. Böyle oynarsak sürekli gol atarız dedirten goller.
    Hayırlısı inşallah bundan sonra böyle oynarız, ligde kaybedilmiş birşey yok, kalan tüm maçları kazanabiliriz bence...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor kazanırız.galip gelirsek maçın yıldızı Serkan Balcı olur.cansın Serkan can.
    Bazen sırf laf olsun diye eleştirilen Serkan düşmanlarına güzel bir cevap verdi.maçın gizli kahramanı Serkan Balcıdır.

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

Dün maçı kazanmak puan tablosu açısından çok önemliydi ama 3 puan dışında manevi olarak bu kadar fazla kazanımın olduğu bir günü geride bırakmak tek kelimeyle muhteşem oldu.Önümüzdeki maçı kaybedebiliriz mesela ama bu kenetlenme devam etmeli.Herşeyden önemlisi bu.Zaten başarı gelecektir; bu hırs,bu istek olduğu sürece.
    Maçta 2-0 geriye düşebilirdik dün evet ama defans hattına fazla takılmamak lazım diye düşünüyorum zira takımın sigortası giray-bamba-zokora ortada yok zaten.Döndüklerinde problem kalacağını sanmıyorum.
    Konu Lancet_61 tarafından (04.02.2013 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir.

ismail-dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün ikinci yarı başlarken endişeliydim ilk yarı iyi koştular bastılar vs ikinci yarı bu oyunu sürdüremezler diye puan kaybetsekte ilk yarıdaki mücadelenin hatrına kızmayacaktım uzun zaman sonra bu mücadeleyi görmek gelecek adına sevindiriciydi neyseki endişem yersizmiş

Bu mücadele azmi güzel güneşli günlerin müjdeleyicisi olur umarım beklentim çok yüksek

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Kasım Hilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelin aksine ben dünkü istekli oyunda artık art niyet arar oldum.Özellikle Şenol Hoca'nın istifa eder etmez yerine hemen adam bulunabilmesi ve dakika geçmeden Tolunay'ın Trabzon'a varması bende Şenol Hoca'nın arkasından türlü türlü oyunlar oynandığı hissini uyandırdı. Ne yalan söyleyeyim takımın galibiyetine sevinemedim. Sadri Şener kendi yerini sağlamlaştırmak için Şenol Hoca'yı harcadı ve Tolunay'ı da kullandı. Ve daha kötüsü Tolunay da buna müsade etti. Bence galibiyetlerden mağlubiyetlerden önce Trabzonspor'da neler oluyor, Trabzonspor'un üzerinde ne oyunlar oynanıyor; bunu bir irdelemek lazım...
    Allah aşkına ne yapıyoruz ne ediyoruz nasıl düşünüyoruz.Galibiyete sevinememiş.Yok böyle bişey yahu nasıl taraftarızda galibiyete sevinemiyoruz.Kişiler TRABZONSPORDAN dahamı büyük böyle bir mantık varmı.Hepimiz seviyorduk Şenol Hocayı ama artık oynanan futbol alınan skorlar Şenol hocanın bırakmasına sebep oldu.Bunun ötesi yok.Hoca istifa ediyorsa Yönetimde ivedilikle takıma hoca bulmakla görevli bunuda en kısa sürede yaptığı için takdir edilmeli.Ha Sadri Başkan çokmu doğru işler yapıyor hayır ama Yaptığı son icraat bence takdire şayan.bu kadar kısa süre içinde bunu sonuçlandırıp takımı başsız bırakmaması en doğrusudur.Bir Futbol klübünde Alınan skorlar kötüyse gidecek ilk kişi hemen hemen bellidir.Buda TEKNİK DİREKTÖRDÜR.İkinci olarakda yönetim gelir...Oynanan futbol son 2 yıldır hepimiz tarafından malüm ama biz hala İstifa eden Şenol Hoca üzerinden siyaset yapıyoruz.Yapmayın artık geçmiş defteri kapatın.ÖNÜMÜZE BAKIN NASIL DAHA İLERİYE ÇIKARIZ ONUN HESABINI YAPIN....
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ünal Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol hocanın sabote ediliyormuş gibi düşünmek bence doğru değil. Şenol hoca istifa ederken iletişim kuramıyorum demişti, bu üzerinde düşünülmesi gerekli olan bir durum...Evet Şenol Hocayı herkes seviyor ama bazen olmadığı zaman çok fazlada zorlamanın bir anlamı yok, kan değişimleri her zaman iyi gelecektir.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFARRUATTIR
    SAVAŞ, BAĞIMSIZLIK SÖZ KONUSU OLMADIKÇA CİNAYETTİR

bülent uygun--es es--korcan--aleks taşcıoğlu--egemen--selçuk-galatasaray

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hikmet hocanın dediği gibi ilk 15.dak.2-0 veya 3-0 olabilirdi.

ben takımın istekliliğin yanında 3-0 dan sonra laubali oynamalarına çok kızdım.

son yarım saat o güzelim atakları nasıl acemice harcadılar.

bizi o durumda elazığ bile yakaladı affetmedi...

rakibi böyle yakalayınca dikkatli olacaksın ve o golleri atacaksın.

bamba ve zokoro nun bu hafta gelmesi buyük avantaj.

sivas maçı kazanılırsa

tolunay hocanın dediği gibi

fb maçı final olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)