Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13
Toplam 324 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 324 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20. Hafta | 1461 Trabzon 0 - 1 K. Erciyesspor | Maç Sonucu...

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben herşeyin tıkırında olması için taviz verilmemesi gerektiğini düşünüyorum sadece...

Pilot Takımının amacı belli....A takıma futbolcu yetiştirmek...
    A takımda belli bir süre izledikten sonra A takıma düşünmediğin futbolcuyu o kadroda tutmicaksınki yeni genç oyunculara yol açıcaksın bu kadar basit bence herşey...
    Sercan da Eren de gereksizdi, ederlerini getirdiler ve gittiler... Katılmıyorum. Eldeki kadroda özellikle de hiç transfer yapmadığın ve ihtiyacın olan bir bölgede değerlendirebileceğin futbolculardandı Sercan. Transfer politikanla tamamen iç içe bir durum. Bu konuda fikirlerimi açıkça beyan etmiştim mevcut başlıkta zaten.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper ligde teknik direktörlük yapmam lafını nerede kullandı ?Benim bildiğim Mustafa hoca her zaman daha üst düzey liglerde çalışmak gibi bir hedefim var demişti .
    Bir röportajını okumuştum. Ya üstteki dediğim, yada "ben futbol anarşistiyim o yüzden alt lig takımlarını çalıştırırım" tarzı konuşmuştu. Neyse asıl önemli olan ilk geldiğinde zaten bunun olacağını biliyordu tek yapması gereken sene sonu istifa etmek çünkü böyle iyi bir hocaya bank asya ligi zaten yakışmıyor ama 1461 çıkmazsa istifa ederim bence yanlış terim.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenilmemize rağmen sahada üstün olan bizdik her zaman ki gibi.

Bu takımdan kim satılırsa satılsın takımın oyununda değişiklik olmuyor.

Çünkü takımda sistem var takır takır saat gibi işliyor.

Takımda ki en büyük eksiklik net bi golcünün olmaması, ayrıca Mehmet Kuruoğlu ve Göksu niye oynamadı acab?

Bu arada sahada en beğendiğim futbolcu Mehmet Sıddık idi.

Sağ bekte gayet başarılıydı.

Sağ açık ona göre değil.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Takımda ki en büyük eksiklik net bi golcünün olmaması, ayrıca Mehmet Kuruoğlu ve Göksu niye oynamadı acab?

Sağ açık ona göre değil.
    "Sistem" altyapıdan başlayarak 1461 ve son olarak Trabzonspor'da oturtulmalı işte. Yönetim de değişse teknik heyet de değişse sistem aynı olduğundan takım hep başarılı olacaktır. Altyapıda oyuncu gelişiyor belli bir oyun oynuyor takıma bir geliyor alakasız başka bir düzen. Böyle günü kurtarırız ancak.

Bu yönetimle zor, aslında herhangi bir yönetimle de zor bir iş ancak inşallah bir gün sistemi olan bir takım olabiliriz.
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercan da Eren de gereksizdi, ederlerini getirdiler ve gittiler... Katılmıyorum. Eldeki kadroda özellikle de hiç transfer yapmadığın ve ihtiyacın olan bir bölgede değerlendirebileceğin futbolculardandı Sercan. Transfer politikanla tamamen iç içe bir durum. Bu konuda fikirlerimi açıkça beyan etmiştim mevcut başlıkta zaten.
    bu konuda bir itirazım olamaz kişisel bir fikirdir....bana göre gereksiz demiyimde fırsat bulamazlardı....eren in yerinde olcan ve yusuf sercanın yerinde adrian ve soner vardı..kaldıki soner 21 yasında sercan 25 yaşında ....onun içinde en iyisi belkide...

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sağ açık ona göre değil.
    Göksu kart cezalısıydı,Mehmetin de sakatlığı vardı yanılmıyorsam.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yeminle Türk milleti kadar suni gündem yaratan ve onlan ugrasirken asil problemleri gözden kaciran baska millet yok.Bu projenin 2-3 sene önce belli degilmiydi en üst nokta ptt olacagi ve orda oyuncu yetistirme görevini sürdürmeye.Ispanya da Almanya da herkez en üst lige gelemyecini biliyor ve genede 100% veriyor.Cünkü ya A takima cikmayi umuyor yada kendini gösterip a tima gidemese baska takima gitmek icin oynarlar.Prof sadece ay basi para almak icin bankaya gitmek degil.

sezon sonu Tolunay hoca bircogunu degerlindircektir.misal gökhan alinsin diyordum ama son maclarda hic begenmedim.baska örnek kadir gecti diyordum ama yerli alternatif olarak olur diyorum simdi.böyle inisli cikisli birsey.en iyisi sezon sonu muhasebe yapmak.Sezon kampi yapilmali Trabzonspor ve 1461 beraber orda son kararlar verilmeli.Ama bana göre Göksu hak ediyor.Yusufta alinir ama oynamali birkac eksikleri var onlari oyniyarak gelisitiri.Oynamiyacaksa 1 sezon daha 1461 kalmali.

Takimdan gidenler olacak olmalida arkadan gelenlere yer acmak icin.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Sağ açık ona göre değil.
    Göksu cezalıydı renktaş...

iboandibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neyi eleştriyorsunuz ya adamlar hala süper oynuyor emrullah ta çok iyiydi.bu maçta özel olarak mehmet sıddık ve kadir keleş göze battı.yusuf biraz şanslı olsa bu maçı da alırdık.bence bu takımın maç kazanmasından çok oyun kalitesi önemli.bunu da oldukça başarılı görüyorum.kaybettiysede en güçlü takıma kaybetti.bu takımın tek eksiği iyi golcu.halman yetersiz gibi duruyor.tiryaki daha iyi ama bu fener forması muhabbetti yüzünden sanırım pek kadroya giremiyor son zamanlarda.ama o girdikten sonra daha iyiydi ileri kısım.takımdan soğutmayın milleti efsana hala dimdik ayakta.her oyuncu çok zekice oynuyor tebrik ediyorum darısı a takımın başına
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazı. Trabzonspor'un Diriliş İçin Son Şansı.

Nereden
    İstanbul

Pilot takım, pilot takım olarak kalmalı. Biraz yüksekten uçmaya başlamışlar gibi geldi bana. Hadi hoca neyse de oyuncular da bu düşüncedeyse çok ayıp ediyorlar. İyi oynayanların süper ligde direk transfer olup oynayabilecekleri bir takım var. Ben beğenmedim bu ayrılma laflarını.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı baskurt~bera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pilot takım, pilot takım olarak kalmalı. Biraz yüksekten uçmaya başlamışlar gibi geldi bana. Hadi hoca neyse de oyuncular da bu düşüncedeyse çok ayıp ediyorlar. İyi oynayanların süper ligde direk transfer olup oynayabilecekleri bir takım var. Ben beğenmedim bu ayrılma laflarını.
    Yusufta o yönde bi aciklama yapmis. Pilot takim olarak anilmalari hoslarina gitmiyor falan yaziyodu bugün bazi internet sitelerinde.

Yalan haberdir insallah...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Oyunculara sadece futbol değil,kişisel gelişim eğitimi de verilmeli. A takımda bile. Herkes kariyer derdinde.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hocanın yorumundan ve futbolcuların pilot takım görülmesinden rahatsız olduğunu düşünecek olursak takımın satılması çok yakındır. Bari sadece Trabzonspor'u düşünecek birine satılsa. Ağaoğlu'na satılırsa yandık ki ne yandık.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Takım bir kaç haftaya kadar Trabzondaki iş adamları derneğine satılabilir.dernek başkanı Sadri Şenere geçen ay teklıfte bulunmuş,Şener düşüneceğim demişti.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla bu kafayla bizden topçu falan çıkmaz.. o takımda barış memiş diye biri var.. ordaki oyuncular önce ondan ibret almalılar.. herkes kısa sürede zirveye çıkma derdinde.. yok öyle yağma . yusuf dahil çoğunun 1,5 sene daha orda pişmeleri lazım.. örneğin yusuf çok hızlı bir kanat oyuncusu ama son vuruşları rezalet ötesi. birinin yusufa bunu hatırlatması lazım. eğer yusuf 1461de kaçırdığı golleri a takımda kaçırsa iki maç sonra hüngür hüngür ağlatırlar adamı.. o yüzden ya a takımda onur gibi mesela sabretmesini bileceksin ya da oarada oynayarak tecrübe kazanacaksın. ama ben oldum dersen, çiğ çıkarsın mazallah..
    Attan inip eşeğe bindik!

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mustafa hoca sene sonu çıkamzsak bırakırım demişse ayıp etmiş.. bir kere hocanın sözleşmesi 3 yıl bildiğim kadarıyla. sözleşmesini bitirmeden hocanın kafasına göre takılması doğru değil. orası bir proje takımı ve bu projenin sahibi trabzonspor. mustafa hoca da oranın çalışanıdır. ne yani trabzonspora oyuncu yetiştirmek şerefli bir görev değil mi?
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Almanya

bu takım belli bir misyon için var olduğu için çıkıp-çıkmaması o kadar da önemli değil...
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Nereden
    İstanbul

Sercan olsa büyük ihtimal çıkardıkta şimdi gol yollarında sıkıntı var ama hocanın işi gene belli olmaz 1. Yaparmı yapar takımı
    Trabzonsporu sevdim , seveceğim . Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış , felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabülüm Trabzonspor var olsun !

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın yorumundan ve futbolcuların pilot takım görülmesinden rahatsız olduğunu düşünecek olursak takımın satılması çok yakındır. Bari sadece Trabzonspor'u düşünecek birine satılsa. Ağaoğlu'na satılırsa yandık ki ne yandık.
    Ali Agaoglu ise, evet yandik ki ne yandik
    Ahmet Agaoglu ise, yasadik
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı kunteper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercan olsa büyük ihtimal çıkardıkta şimdi gol yollarında sıkıntı var ama hocanın işi gene belli olmaz 1. Yaparmı yapar takımı
    Yapamaz, Sadri Şener yaptıramaz, benim yazdıklarımı okuyun, Aklın yolu bir, az kişi böyle düşünüyor.
    1.Sadri Şener 1461'i satacaktı.
    2.Taraftar baskısı engel oldu
    3.Ayrıca Trabzon'da 2. takımın süper ligde kalıcı olması sıkıntı olabilir.
    4.1461 ptt'den düşmemeli ve yükselmemeli de.
    5.kadro A takıma oyuncu vermediği sürece bozulmamalı senede 2 bilemedin 3 oyuncudan fazla değişiklik yapılmamalı.(bu yaş ortalaması da olabilir)(süper lige vereceksen ver. Bonservis geliri düşünerek)
    6.Böyle olursa 3-4 sene sonra Türkiye Kupasını ALIR.
    7.Ayrıca 1461 maliyeti çok yüksek değil, maç kazandıkça gelir geliyor, seyirci de çekmeye başlar. mesela düşünsenize maçlarını 10 tl den 15 bin kişiye oynuyor.(hayal ama olsun)
    8.Kadronun başına atıyorum yıllık 200-400 bin euro arası 10 yıl çalışacak bir TD getirilmeli, keşke kalsa ama kalmaz bu saatten sonra.
    9.Takıma ruh katan sercan gibi oyuncular istemedikleri sürece satılmamalı.
    10.Trabzonspor oyuncu alıp oraya göndermeli ancak iç dengeleri bozmamak adına bunuda kısıtlı sayıda yapmalı.
    11.Yükselmeyecek bir takım nasıl top oynar. şöyle. bir sezonda 45 puandan sonraki her beraberliğe(öylesine rakamlar) 1500-galibiyete 3000 tl vereceğiz dersin oyuncuları motive edersin.
    12.Sponsorluklar ayarlarsın, ayrıca orada da galibiyet primleri var. ...vs eksik olabilir bu saatte aklıma gelenler bu kadar.

onur-ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tek bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.malum forvet a takımda yok.ve yetiştirmek de uzun vadede ihtiyaçtır.peki 1461'in amacı ne? oyuncu yetiştirmek, eksikliklere yönelmek.biz ne yaptık? devre arasında gittik 26 yaşındaki abdullah halmanı aldık koyduk 1461in ilk 11ine forvet diye.la ben mi anlamıyorum bu işten, amaç genç yetenek bulup oynatmak, geliştirmek.26 yaşında, sahada ne yaptığını hala çözemediğim ve kaç maç ilk 11 oynadı ama ne gelişim ne de gelecekte a takıma yükselme şansı sıfır olan bir oyuncuyu devre arasında transfer edip ısrarla oynatmanın amacı nedir? ne farkı var tiryakiden falan.onlar da amaca hizmet etmiyor zaten.alırsın 20-21 yaşında genç, koyarsın ilk 11e anlarım da 26 yaşında a takımda olmayacak bir adamı devre arasında transfer etmek, oynatmak bunlar boş iş beyler.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı onur-ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.malum forvet a takımda yok.ve yetiştirmek de uzun vadede ihtiyaçtır.peki 1461'in amacı ne? oyuncu yetiştirmek, eksikliklere yönelmek.biz ne yaptık? devre arasında gittik 26 yaşındaki abdullah halmanı aldık koyduk 1461in ilk 11ine forvet diye.la ben mi anlamıyorum bu işten, amaç genç yetenek bulup oynatmak, geliştirmek.26 yaşında, sahada ne yaptığını hala çözemediğim ve kaç maç ilk 11 oynadı ama ne gelişim ne de gelecekte a takıma yükselme şansı sıfır olan bir oyuncuyu devre arasında transfer edip ısrarla oynatmanın amacı nedir? ne eksiği var tiryakiden falan.onlar da amaca hizmet etmiyor zaten.alırsın 20-21 yaşında genç, koyarsın ilk 11e anlarım da 26 yaşında a takımda olmayacak bir adamı devre arasında transfer etmek, oynatmak bunlar boş iş beyler.
    Sercani gönderdikten sonra forvete Trabzonspor A2'den Hüseyin Yahyaoglu'nu, 1461 Trabzon A2'den Emre Bayram'i aldik. Ofansif orta sahaya yine 1461 A2'sinden Mert Saglami aldik.

Erenin pozisyonunda zaten Yusuf Erdogan vardi. Yanina birde 1461 A2'sinden Ömer Halis Güveni aldik.

Pilot takim görevi tikirinda yani. Sadece biraz takip etsen kacmaz gözünden...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

onur-ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercani gönderdikten sonra forvete Trabzonspor A2'den Hüseyin Yahyaoglu'nu, 1461 Trabzon A2'den Emre Bayram'i aldik. Ofansif orta sahaya yine 1461 A2'sinden Mert Saglami aldik.

Erenin pozisyonunda zaten Yusuf Erdogan vardi. Yanina birde 1461 A2'sinden Ömer Halis Güveni aldik.

Pilot takim görevi tikirinda yani. Sadece biraz takip etsen kacmaz gözünden...
    onları takip ediyorum zaten.ama o abdullah halmanı falan transfer etmek gibi boş işlere dikkat çektim sadece.ki ilk 11de o var geldiğinden beri.a2den gelenler olması gereken hamleler ama 26 yaşında yeteneği olmayan a takıma yükselmesi sıfır ihtimal olanları da bi zahmet transfer etmesinler.

Nereden
    İstanbul

1461 önümüzdeki seneler Türkiye kupasını alabilse Avrupa'ya gidebiliomu
    Trabzonsporu sevdim , seveceğim . Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış , felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabülüm Trabzonspor var olsun !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)