Sayfa 12 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 324 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20. Hafta | 1461 Trabzon 0 - 1 K. Erciyesspor | Maç Sonucu...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa Reşit Akçay : Sezon sonunda 1461 Trabzon Kulübü 1.Lig çıkamazsa eğer , kulüpten ayrılacağım. Bunu yönetim ile paylaştım.
    Konu Serdær tarafından (02.02.2013 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar takım olmuş. Kim oynasa sırıtmıyor, Trabzonspor gibi onların da bariz bir forvet eksiği var, iyi bir forvetle açık ara liderdiler ama ellerinde gol atan tek adamı da verdiler. Mustafa Reşit Akçay kısıtlı imkânlarla çok iyi işler yapıyor.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mustafa Reşit Akçay 1.lige çıkamazsa bırakırım davranışına girerse yanlış yapar. Sercan ve Eren transferinden sonra hemen ayrılmalıydı.

http://www.61saat.com/haber/1461-tra...tti-37056.html

Yalnız oyuncuların demeçleri bile değişmiş. Muhtemelen 1461 Trabzon'la Trabzonspor ayrılır.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Samet Türkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Reşit Akçay 1.lige çıkamazsa bırakırım davranışına girerse yanlış yapar. Sercan ve Eren transferinden sonra hemen ayrılmalıydı.
    Hoca o davranışa yeni gitmedi,sene başında da açık açık söylüyordu.Adamın hakkıdır da bunu engelleyemeyiz.

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Reşit Akçay : Sezon sonunda 1461 Trabzon Kulübü 1.Lig çıkamazsa eğer , kulüpten ayrılacağım. Bunu yönetim ile paylaştım.
    güle güle.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güle güle.....
    Ne kadar basit dimi ?
    Bordomavi.net

Nereden
    İstanbul

ben anlamıyorum futbolcular teknik direktör kendimi ne sanıyorda böyle havalara giriyorlar ???

bence bu çok tehlikeli bir durum....açık ve net pilot takımsınız lig hedefiniz yok işte ya kime neyin havasını yapıyor yusuf anlamadım ben onu ??

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar basit dimi ?
    mustafa hocaya göre bu kadar basit işte....

sanırım mustafa hocaya bu takımın pilot takım olduğunu süper lig e asla çıkamayacağını söylemişlerdir...şimdi durup dururken ne demek yani süper lig e çıkmazsak ayrılacağım ??

Nereden
    İstanbul

Soru farklı yerden gelsin, bir üst lige çıkamayacağını bildiği halde sırf kendini ispat etmek için bir futbolcu tüm maçlarda kendini zorlar mı ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mustafa hocaya göre bu kadar basit işte....

sanırım mustafa hocaya bu takımın pilot takım olduğunu süper lig e asla çıkamayacağını söylemişlerdir...şimdi durup dururken ne demek yani süper lig e çıkmazsak ayrılacağım ??
    Güle güle git demek basit.

Adam o kadar emek vermiş başka bir adam olsaydı 1461'in adı bile duyulmayacaktı belki de 57 yaşına gelmiş kendini geliştirmiş kanıtlamış bir teknik direktörün TSL'de olmaması için bir neden yok.
    Bordomavi.net

Nereden
    İstanbul

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soru farklı yerden gelsin, bir üst lige çıkamayacağını bildiği halde sırf kendini ispat etmek için bir futbolcu tüm maçlarda kendini zorlar mı ?
    eğer süper ligde trabzonsporda oynamak istiyorsa zorlar...haa kariyer derdi süper lig hedefi yoksa zaten takım şampiyon olmuş olmamış umrunda değildir...

Nereden
    İstanbul

Adam o kadar emek vermiş başka bir adam olsaydı 1461'in adı bile duyulmayacaktı belki de 57 yaşına gelmiş kendini geliştirmiş kanıtlamış bir teknik direktörün TSL'de olmaması için bir neden yok.
    Camia olarak kimlerin nasıl ve ne şekilde uğurladığımızı görünce bence mustafa hocayada bu lafından sonra güle güle git demek basit değil normal hatta belkide lutuftur....emeğine asla lafım yok allah razı olsun ama geçit törenide ayarlıcak halim yok gitmek isteyene...

ardasa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonspor'un başına yakışırdı kendisi, ama o olmadı diye gidiyorsa gitmesinde bir sakınca yok. 1461'in amacı bellidir, süper lig'e çıkmayacağını da en baştan beri biliyorduk.

Nereden
    İstanbul

eğer süper ligde trabzonsporda oynamak istiyorsa zorlar...haa kariyer derdi süper lig hedefi yoksa zaten takım şampiyon olmuş olmamış umrunda değildir...
    Takımda bu düşünceyle sınırlı sayıda futbolcuyu motive edebilirsin, aksi takdirde orta sıralarda gidip gelen bir takım olmanın önüne geçemezsin ki. Her futbolcunun 1461'den Trabzonspor'a çıkma şansı mı var, haydi onu da geçtim daha 3-4 gün önce futbolcularının Kaptan dediği adamı yolun ortasında satmışsın. Bu adamlar nasıl böyle bir inançla Trabzonspor için oynasın ?

Nereden
    İstanbul

Takımda bu düşünceyle sınırlı sayıda futbolcuyu motive edebilirsin, aksi takdirde orta sıralarda gidip gelen bir takım olmanın önüne geçemezsin ki. Her futbolcunun 1461'den Trabzonspor'a çıkma şansı mı var, haydi onu da geçtim daha 3-4 gün önce futbolcularının Kaptan dediği adamı yolun ortasında satmışsın. Bu adamlar nasıl böyle bir inançla Trabzonspor için oynasın ?
    Bak dostum bir futbolcunun kariyer hedefi varsa takımı nasıl oynamış ne etmiş umrunda olmz kendi kendini motive eder ve oynar bu bu kadar basit....şimdi ben futbolcular motive olsun die alt yapı projemimi çöpemi atıyım ??

kaldıki kadromda düşünmediklerimide satabilirim buda çok normal bir durum....fazla duygusallığa gerek yok en azından bana göre.....
    Konu Hüseyin Başoğlu tarafından (02.02.2013 Saat 18:41 ) değiştirilmiştir.

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu takım olur da ligi ilk 2de bitirir ve gerekli koşullar oluşturulup süper lige çıkarsa Trabzonspor 1461'den nasıl faydalanacak? Oldu da 1461'den iyi oyuncular Trabzonspor'a alındı, peki bu durumda 1461 ne yapacak? Transfer yapar lige tutunmaya çalışır diyelim bu para nerden bulunacak? Sonuçta ayrı bir kulüp olacaklar.

Bazıları takım çıkarsa her şey güllük gülistanlık olacak sanıyor ama ayrıntıları hiç düşünmüyor. Takım şu kadroyla 1. ligde üst sıralarda diye süper ligde de ilk 8de olacak sanıyorlar heralde...

1461 şu haliyle doğru kullanıldığı müddetçe Trabzonspor için tam anlamıyla bir oyuncu madeni. Bu güzel durum bozulursa yazık olur. Bizim için büyük fırsat bu takımın bu yapıyla alt ligde mücadele etmesi...
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

Nereden
    İstanbul

Bak dostum bir futbolcunun kariyer hedefi varsa takımı nasıl oynamış ne etmiş umrunda olmz kendi kendini motive eder ve oynar bu bu kadar basit....şimdi ben futbolcular motive olsun die alt yapı projemimi çöpemi atıyım ??

kaldıki kadromda düşünmediklerimide satabilirim buda çok normal bir durum....fazla duygusallığa gerek yok en azından bana göre.....
    Duygusallıktan bahsetmiyorum, gelecek kaygısı söz konusu. Herkesin kendisi için oynadığı bir ortamda takım oyunundan bahsetmek pek mümkün değil. Bunu anlatmaya çalışıyorum ben de.

Nereden
    İstanbul

Duygusallıktan bahsetmiyorum, gelecek kaygısı söz konusu. Herkesin kendisi için oynadığı bir ortamda takım oyunundan bahsetmek pek mümkün değil. Bunu anlatmaya çalışıyorum ben de.
    Başarılı olmanın temel unsuru takım olmaktadır....Bugün messi bir yıldızsa barcelonanın takım oyunu sayesindedir...bugün cristiano ronaldo mourinhodan takım savunmasına yardım etmiyor diye azar işitiyorsa başarılı olmanın ana unsuru takım olmaktadır.....

Eğer futbolcular kendilerine bir hedef verilmesini istiyorlarsa alın size en büyük hedef Trabzonsporda oynamak ordanda Avrupada oynamak...Trabzonsporda oynayamıyorsanız başka takımlarda oynayıp Avrupada oynamak....kendinizi bunun için geliştirin bunun için oynayın denilicek bu kadar basit bu iş işte....pilot takım mantığı budur....

Barcelona real madrid örneği vermicem en basitinden geçen sene villereal küme düştü o yüzden pilot takımlarıda 1 alt kümeye düştü...sence bu futbolcular salmışlarmıdır kendilerini nasıl olsa çıkamıcaz diye ??

Nereden
    İstanbul

Başarılı olmanın temel unsuru takım olmaktadır....Bugün messi bir yıldızsa barcelonanın takım oyunu sayesindedir...bugün cristiano ronaldo mourinhodan takım savunmasına yardım etmiyor diye azar işitiyorsa başarılı olmanın ana unsuru takım olmaktadır.....

Eğer futbolcular kendilerine bir hedef verilmesini istiyorlarsa alın size en büyük hedef Trabzonsporda oynamak ordanda Avrupada oynamak...Trabzonsporda oynayamıyorsanız başka takımlarda oynayıp Avrupada oynamak....kendinizi bunun için geliştirin bunun için oynayın denilicek bu kadar basit bu iş işte....pilot takım mantığı budur....

Barcelona real madrid örneği vermicem en basitinden geçen sene villereal küme düştü o yüzden pilot takımlarıda 1 alt kümeye düştü...sence bu futbolcular salmışlarmıdır kendilerini nasıl olsa çıkamıcaz diye ??
    Dediğin kulüplerin zannediyorum uzun zamandır oturmuş olan bir sistemleri var ancak senin kulübün bunu yeni yeni yapmaya çalışıyor ve göründüğü kadarıyla da futbolcularına pek itimad vermiyor.

Nereden
    İstanbul

Dediğin kulüplerin zannediyorum uzun zamandır oturmuş olan bir sistemleri var ancak senin kulübün bunu yeni yeni yapmaya çalışıyor ve göründüğü kadarıyla da futbolcularına pek itimad vermiyor.
    Hiç farketmez sistem oturmuş oturmamış...çünkü bu sistemin ta kendisi böyle işliyor ve böyle işlemeli....Futbolcuya itimadda ne olaki ?? itimad olacaksa bu takıma olmalı....Zaten Trabzonspor taraftarının en büyük sorunu takıma değil futbolcuya itimad etme....oyüzden burnumuza s.ç.yo sonradan futbolcular...

Nereden
    İstanbul

Hiç farketmez sistem oturmuş oturmamış...çünkü bu sistemin ta kendisi böyle işliyor ve böyle işlemeli....Futbolcuya itimadda ne olaki ?? itimad olacaksa bu takıma olmalı....Zaten Trabzonspor taraftarının en büyük sorunu takıma değil futbolcuya itimad etme....oyüzden burnumuza s.ç.yo sonradan futbolcular...
    Sen şu an her şeyin tamamiyle tıkırında ve doğru işlediğini düşünüyorsun Pilot Takım'da sanırım. İnşallah düşündüğün gibidir.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa hoca iyidir hoştur da, bir kaç ay önce dergiye "ben futbol anarşistiyim süper lig de teknik direktörlük yapmam" lafını hava olsun diye söylemiş sanırım. Ayrıca kulübün satılıp süper lige çıkmasını isteyen Trabzonspor'u düşünmüyordur.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa hoca iyidir hoştur da, bir kaç ay önce dergiye "ben futbol anarşistiyim süper lig de teknik direktörlük yapmam" lafını hava olsun diye söylemiş sanırım. Ayrıca kulübün satılıp süper lige çıkmasını isteyen Trabzonspor'u düşünmüyordur.
    Süper ligde teknik direktörlük yapmam lafını nerede kullandı ?Benim bildiğim Mustafa hoca her zaman daha üst düzey liglerde çalışmak gibi bir hedefim var demişti .

Nereden
    İstanbul

Sen şu an her şeyin tamamiyle tıkırında ve doğru işlediğini düşünüyorsun Pilot Takım'da sanırım. İnşallah düşündüğün gibidir.
    Ben herşeyin tıkırında olması için taviz verilmemesi gerektiğini düşünüyorum sadece...

Pilot Takımının amacı belli....A takıma futbolcu yetiştirmek...
    A takımda belli bir süre izledikten sonra A takıma düşünmediğin futbolcuyu o kadroda tutmicaksınki yeni genç oyunculara yol açıcaksın bu kadar basit bence herşey...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)