Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sindirme Politikasý Tüm Hýzýyla Devam Ediyor!

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Standart Sindirme Politikasý Tüm Hýzýyla Devam Ediyor!

Alttaki haberi baz alarak yaziyorum. Yahu adaletse adalet, yasalar öyle diyorsa öyledir eyvallah. Kimsenin birsey dedigi yok. Ama Allah askina ayiptir günahtir...Bu yapilan nedir?

Hakkimizi þike yaparak calanlara, bunlara cirkefce canak tutanlara, bir takim yasalari degistirip bunlari kayiranlara ve herseyi kilifina uydurup hicbirsey olmamis gibi hayatlarina normal bir sekilde devam edenlere ne demeli? Onlarin cezalari nerede?

Müslümanim diyip hak yiyenlere, olaylara tek tarafli bakanlara, empati yapmak istemeyenlere ne demeli?

Onlara sira gelince bu yasalar neden degisiyor..!!?

Neden sadece bize uygulaniyor? Biz bu ülkenin insanlari degilmiyiz..!? Neden dislaniyoruz?

Niye hakkimizi yedirecegiz, nedir bu sindirme politikasi arkadas..!? Bunca yapilan yetmiyormus gibi bu nedir? Bu kadar insanlik disi tutumu nasil gösterebiliyorlar...!!?

Illa üzerimize bomba baglayip pimini mi cekelim, ne isteniyor bizden, ne yapalim lan..!!!??

Allah topunun belasini versin daha ne diyelim. Bu ülkede yasayanlara sabir diliyorum.

---------------------------------

Trabzonspor taraftarlarýna ceza yaðdý

Yasa ayný deðil mi?

Haber61.NET - Haber Servisi - Trabzonspor taraftar gurubu üyeleri ve bir kýsým baþkanýna 1461 Trabzon- Fenerbahçe maçý, Havalimanýnda Fenerbahçe'nin karþýlanmasý ve deplasmanda oynanan ve Trabzonspor'un 2-1 galibiyeti ile sona eren Orduspor maçý ve bir gazeteci hakkýnda açýlan pankart nedeniyle 6222 sayýlý yasa gereði çeþitli cezalara çarptýrýldýTrabzonspor’un etkin gruplarýndan Trabzonlu Gençler taraftarlar derneðinin baþkaný M. F'nýn yaný sýra bordo mavili taraftarlara 1461 Trabzon Fenerbahçe karþýlaþmasý sýrasýnda sahaya atýlan yabancý maddelerden sorumlu tutularak çeþitli cezalar verildi.

Edinilen bilgiye göre 1461 Trabzon karþýlaþmasý öncesi Fenerbahçe’nin kente gelmesi sýrasýnda havaalanýna giderek þike protestosu yapan taraftarlarýn tamamýna yakýnýna da sahaya giriþi yasaðý verildiði iddia edildi.
    Taraftarlara ayrýca 19- 11 2012 tarihinde deplasmanýnda oynanan Orduspor maçýndaki saha olaylarý nedeniyle Trabzonspor taraftarlarýna ceza verildi

Ayrýca Trabzon'da yayýn yapan yerel bir gazetenini spor Müdürü aleyhine Avnu Aker'de açýlan pankart ve tezahüratlar nedeniyle de taraftara ceza verildi.

http://www.haber61.net/trabzonspor-t...di-137342h.htm

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ayrýca Trabzon'da yayýn yapan yerel bir gazetenini spor Müdürü aleyhine Avnu Aker'de açýlan pankart ve tezahüratlar nedeniyle de taraftara ceza verildi.

bunun konusunu biliyorum bi tek trabzonlu gençler hamza mýsýra küfür ettiler filan baþkanlarýyla beraber 150 kiþiye 1 yýl ceza verdiler...

ama diðer mevzulara ceza verilmesi çok saçma benzinlik yakan taraftarlarýda engelledilermi ?? yada stadda polis tekmeleyenlere stada gitme cezasý neden verilmedi ?

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Hüseyin;

Ceza verilmesine lafimiz olamaz zaten. Yasa öyle diyorsa öyledir. Ama hak calanlara cezan nerede, TFF istedigi gibi at kosturuyor. Kimsede cikip ne yapiyorsunuz demiyor, hatta sunu sunu yapin þikecileri söyle kurtarin diyip yol gösteriyorlar. Kim olduklari ortada...Müslümanim müslümanim diyip hak yiyenler..! Ama bize sira gelince cezalar tikir tikir veriliyor..

..
    Konu Ilelioglu tarafýndan (25.01.2013 Saat 21:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Gökhan Koç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bunlar iyice azýttý,

Nefret ediyorum hepsinden, nefret ediyorum !!!!
    StopMatchFixing.Com

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Gördünüz dimi bizi yenen karabügü.Adamlar kendi sahasinda 3 yediler pasadan.Maalesef senol günes gibi demode kafa adamla bu takimin sonu geliyor.Acilen taraftarlarin bir sey yapmasi lazim, bu adam takimi ucurumun kenarina getirdi,eger gönderilmesse takim ucurumdan düsecek.Bakin ligin en kötü futbol oynayan takimiyiz.Bizi hasat eden karabük pasa karsisinda tutunamadi.Bu takim 2 yildir sürünüyor hala senol efendi iyi olacagiz diyor.Sota gibi,tolunay gibi genc yetenek hocalar dururken, demode ,vizyonsuz ve tas devrinden kalma Senol Günes le bir sehrin ve takimin kaderiyle oynuyorlar.Bunlar daha iyi günlerimiz.Oynamaya devam edeceklerde.
    iho istifa.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

3 ukalalarýn amigolarýndan biri (Þimdiki adý tribün lideri olmuþ) ceza almýþtý. Stadyumlara girememe yasaðý. Sonra nasýl oluyorsa milli maçýmýzda tribünleri coþturma göreviyle çýkmýþtý ortaya. Cezalar veriliyorsa çifte standart olmamalý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

seyduna_efil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

Para için Trabzonspor'un forumunda Fenerium un reklamý yapýlýyor ,ayýp..
    1v1y.com reklamý derhal kaldýrýlmalý

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Önce baskanin kulübüne ,hoca da takim sahip cikacak ve bunlari konusacagiz.

Trabzonspor su anda sahipsiz sürü gibi ,gelen vuruyor giden vuruyor düsenin dostu olmaz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önce baskanin kulübüne ,hoca da takim sahip cikacak ve bunlari konusacagiz.

Trabzonspor su anda sahipsiz sürü gibi ,gelen vuruyor giden vuruyor düsenin dostu olmaz.
    Gec bunlari Cafer abi, bu dediklerini beklersek isimiz var.

50-60 bin kisi toplanacaksin TBMM'nin önünde orada yapacaksin protestonu!

Belki bazilari dönüp aynaya bakarlar...

Özellikle UEFA'nin önünde herkese birsekil uyan bir tarih ayarlanmali ve hafta ici olmali bu, buna bende katilirim hem sende. UEFA binasinda calisanlar ne oluyor diye disariya bakarlar, daha fazla dikkat cekeriz.

..
    Konu Ilelioglu tarafýndan (25.01.2013 Saat 22:20 ) deðiþtirilmiþtir.

bitirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý biltrabzon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gördünüz dimi bizi yenen karabügü.Adamlar kendi sahasinda 3 yediler pasadan.Maalesef senol günes gibi demode kafa adamla bu takimin sonu geliyor.Acilen taraftarlarin bir sey yapmasi lazim, bu adam takimi ucurumun kenarina getirdi,eger gönderilmesse takim ucurumdan düsecek.Bakin ligin en kötü futbol oynayan takimiyiz.Bizi hasat eden karabük pasa karsisinda tutunamadi.Bu takim 2 yildir sürünüyor hala senol efendi iyi olacagiz diyor.Sota gibi,tolunay gibi genc yetenek hocalar dururken, demode ,vizyonsuz ve tas devrinden kalma Senol Günes le bir sehrin ve takimin kaderiyle oynuyorlar.Bunlar daha iyi günlerimiz.Oynamaya devam edeceklerde.
    arkadaþým kafanmý güzel. konu baþlýðýna bakmadanmý yazýyorsunuz nedir anlamadým. böyle olur olmaz her yerde baþkana ve hocaya sallamanýz yüzünden artýk hiç kimse sizi ciddiye almaz oldu. bizim konumuz Trabzon, sizinki baþkan, hoca
    Dinleyerek ingilizce öðrenmek için mp3 formatýnda ingilizce eðitim setleri: http://inglzcedrs.blogspot.com.tr/

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

enteresan.

cifte standard olmasin diye bütün ülkeye sike cezasi verilecek, suczusda suclu sayilacak. Fedakarlik yapacak kupa suclunun hirsizin müzesinde devam duracak. Cifte standard olmasin diye.

Artik Akil hastanesi seviyesine ulasdik.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

trabzonspor, türk milli takýmýna hakkýmýz verilene kadar oyuncu göndermeme kararý alsa ne güzel olur. tolga zenginin türk milli takýmý için çok hevesli oluþu beni çok sinirlendiyo. desene arkadaþým; ben böyle pisliðe bulaþmýþ türk futbolunun milli formasýný giyemem diye ah ahhh.....
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

fb taraftari küfür eder ceza almaz olay cikartir ceza almaz sike yapar ceza almaz ama Trabzonsporlu a dedimi gestapo Devleti gibi ceza yatirirlar ayni seyler 3 kisi söylese Trabzonsporlusa cezasi ekstralar vardir. Ceza herkeze uygulanirsa lafimiz yok

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Þike sürecinden kimsenin ceza almayacaðýný öngörmüþtüm, ta ki þligine katýlana kadar. Artýk kaçamazlar dedim ama nasýl becerdilerse yine yýrttýlar. Burda hayat tecrübesi az olan arkadaþlar, psikolojiden anlamayan arkadaþlar baþkana saldýrýyor. Türkiyedeki pis düzenin trabzonda olmadýðýný mý sanýyorsunuz. Bir baþkan düþünün, yanýnda kimse olmadan tek baþýna (kulubün avukatlarýný saymýyorum) trabzonu mahkemelerde savunuyor, hem de alakasýzkonulardan dolayý. O akadar trabzonludan bir allahýn kulu destek vermiyor hatta köstek oluyor arkasýndan iþ çeviriyor. Baþkan diyor ki karþýmýzda sadece fenerbahçe yok! Evet doðru, tayyip var, kýlýçdaroðlu var, bahçeli var, pis düzenin adamlarý, hýrsýzlýkla(dolaylý yoldan milleti sömüren, sorsan ticaret yapýyorlar, kafalarý çok çalýþýyor, giriþimciler) zengin olmuþ iþ adamlarý var, basýn var. Bakýn mersin maçýný yorumlayan serdar bali bence gerçekleri iðneleyerek aþýrý saldýrgan bir üslupla söylediði için bir daha tv kanallarýna çýkamaz. 3 temmuzda söylediðim bir laf da þuydu, bu kupayý alýrsa taraftar alacak, ne kadar Trabzonsporlu varsa her platformda izinli-izinsiz, PKK( allah belalarýný versin) tarzýna yakýn eylem yapacak.(tabi ki kimsenin canýna kast etmeden) ama ne kadar ciddi olacaðýmýzý herkes görecek. Çünkü bunu yapmazsak tayyip adaleti iþler ve bugünlere baþlýktaki gibi sindirilerek geliriz. Bu politikada kasýtlý hakem hatalarý da var, baþkana yumurtalý saldýrý da var. Yani gerekli tepkiyi veremedik, veremeyiz çünkü korkuyoruz. Öyle bir millet olduk ki trabzonlular olarak topraklarýmýzda yabancýlar cirit atýyor. Hangimiz HESe karþý koyduk. Köylerimize düþman kesildik. Bu politika basit deðil gerçekten. Kolumuzu kaldýrsak kesecekler çünkü buralara kolay gelmedik. Verilebilecel en basit tepkiyi de veremedik, her yerde gördüklerime yalvardým(bugünleri öngörerek) þimdi son seçimlerde o oylarý verenler gitsin alsýnlar kupayý! Ama insanlarý öyle baðlamýþlar ki herkesin bir nemasý var kendi adýna, ülkem, memleketim diyen yok. Herkes bencilleþmiþ, cahilleþmiþ. Atalarýmýz (trabzonlular) bu halimizi görse birçoðumuzun yüzüne tükürür. Trabzon(karadenizin çoðu) tarihinde hep dik duruþuyla bilinir ve böyle nam salmýþtýr. Osmanlýda da böyleydi, TCde de. Þimdi dini uyuþturucu olarak kullanarak ne kimliðimiz kaldý, ne benliðimiz! Ceza alan taraftarlar için maalesef üzülemedim, sahamýzý kapatacak eylem yapacaklarýna eline verilen kaðýt parçasýný basýna okuyarak iktidara yalakalýk yapacaðým diye kendini satmayacaktý. Maalesef trabzonlulara olan bakýþ açýsýný da bozan bý hareket Trabzonun sorunlarýnýn ne kadar derin olduðunu gösteriyor. Taraftarlarýn bile ne derece eðitime ihtiyacý var göruyoruz. (Eðitimden kastým okul eðitimi deðil) ilkokul mezunu olursun ama bilgi birikimin olur, duruþun olur.) böyle bir süreçte suçlu olarak baþkaný suçlamak baþka bir ihanettir. Transferde, hoca seçiminde vs. Yapýlan hatalarýn ne önemi var. Her þeyi doðru yaptýðýnda bile sana ekmeðini vermiyorlar! Bundan sonra kupayý almamýz imkansýz, (ne yaparsak yapalým zamanaþýmý oldu). Adamlara baksana piþkince trabzonda olan olaylarý büyütüp sanki durup dururken oluyormuþ gibi lanse ediyorlar. Ulan onun bunun çocuðu! Kimsenin ölmediðine þükretmeniz lazým her geliþinizde. Eski trabzondan bunlarýn ne gelme, ne de çýkma þansý vardý ama devlet gücünü bize iyi kullanýyor, yýlmýþýz zaten. Tribünlerden görülebilir bu hal. Zeki taraftar sayýmýz da eskiye göre çok azaldý maalesef. Tepki vermeyi bile beceremiyoruz. Bundan sonra üzerimizde daha oynanacak çok oyun var, diren karadenizden baþka söylenecek bir þey yok. Benim ölene kadar bunlarla hesabým var! (Þikebahçe deðil bunlar dediðim, fbnin ne gsden ne de bjkden farký yok gözümde) sistem bozukken içindekilerin bir önemi yok. Hakemlerin nasýl yönetildiði türk futbolunun temel sorunudur ve iþin aslý siyasidir. Benim hesabým ölene kadar bitmeyecek! Yapýlan en ufak hatayý unutmam, unutmayacaðým! (Sabah sabah çok uzun oldu, psikolojimiz baya bozuldu demek ki)
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Yapacak býr þey yok,pazar günü Halis Özkahyanýn suratýna tükürmekten baþka!

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý bitirim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþým kafanmý güzel. konu baþlýðýna bakmadanmý yazýyorsunuz nedir anlamadým. böyle olur olmaz her yerde baþkana ve hocaya sallamanýz yüzünden artýk hiç kimse sizi ciddiye almaz oldu. bizim konumuz Trabzon, sizinki baþkan, hoca
    Bu arkadasa tercüme yapsin birileri okudugunu anlamakta zorluk cekiyor,ben sadri baskana hicbir zaman sallamadim.Trabzonspor tarihinin en basarili 1-2 baskanindan biridir.
    iho istifa.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý yaranozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þike sürecinden kimsenin ceza almayacaðýný öngörmüþtüm, ta ki þligine katýlana kadar. Artýk kaçamazlar dedim ama nasýl becerdilerse yine yýrttýlar. Burda hayat tecrübesi az olan arkadaþlar, psikolojiden anlamayan arkadaþlar baþkana saldýrýyor. Türkiyedeki pis düzenin trabzonda olmadýðýný mý sanýyorsunuz. Bir baþkan düþünün, yanýnda kimse olmadan tek baþýna (kulubün avukatlarýný saymýyorum) trabzonu mahkemelerde savunuyor, hem de alakasýzkonulardan dolayý. O akadar trabzonludan bir allahýn kulu destek vermiyor hatta köstek oluyor arkasýndan iþ çeviriyor. Baþkan diyor ki karþýmýzda sadece fenerbahçe yok! Evet doðru, tayyip var, kýlýçdaroðlu var, bahçeli var, pis düzenin adamlarý, hýrsýzlýkla(dolaylý yoldan milleti sömüren, sorsan ticaret yapýyorlar, kafalarý çok çalýþýyor, giriþimciler) zengin olmuþ iþ adamlarý var, basýn var. Bakýn mersin maçýný yorumlayan serdar bali bence gerçekleri iðneleyerek aþýrý saldýrgan bir üslupla söylediði için bir daha tv kanallarýna çýkamaz. 3 temmuzda söylediðim bir laf da þuydu, bu kupayý alýrsa taraftar alacak, ne kadar Trabzonsporlu varsa her platformda izinli-izinsiz, PKK( allah belalarýný versin) tarzýna yakýn eylem yapacak.(tabi ki kimsenin canýna kast etmeden) ama ne kadar ciddi olacaðýmýzý herkes görecek. Çünkü bunu yapmazsak tayyip adaleti iþler ve bugünlere baþlýktaki gibi sindirilerek geliriz. Bu politikada kasýtlý hakem hatalarý da var, baþkana yumurtalý saldýrý da var. Yani gerekli tepkiyi veremedik, veremeyiz çünkü korkuyoruz. Öyle bir millet olduk ki trabzonlular olarak topraklarýmýzda yabancýlar cirit atýyor. Hangimiz HESe karþý koyduk. Köylerimize düþman kesildik. Bu politika basit deðil gerçekten. Kolumuzu kaldýrsak kesecekler çünkü buralara kolay gelmedik. Verilebilecel en basit tepkiyi de veremedik, her yerde gördüklerime yalvardým(bugünleri öngörerek) þimdi son seçimlerde o oylarý verenler gitsin alsýnlar kupayý! Ama insanlarý öyle baðlamýþlar ki herkesin bir nemasý var kendi adýna, ülkem, memleketim diyen yok. Herkes bencilleþmiþ, cahilleþmiþ. Atalarýmýz (trabzonlular) bu halimizi görse birçoðumuzun yüzüne tükürür. Trabzon(karadenizin çoðu) tarihinde hep dik duruþuyla bilinir ve böyle nam salmýþtýr. Osmanlýda da böyleydi, TCde de. Þimdi dini uyuþturucu olarak kullanarak ne kimliðimiz kaldý, ne benliðimiz! Ceza alan taraftarlar için maalesef üzülemedim, sahamýzý kapatacak eylem yapacaklarýna eline verilen kaðýt parçasýný basýna okuyarak iktidara yalakalýk yapacaðým diye kendini satmayacaktý. Maalesef trabzonlulara olan bakýþ açýsýný da bozan bý hareket Trabzonun sorunlarýnýn ne kadar derin olduðunu gösteriyor. Taraftarlarýn bile ne derece eðitime ihtiyacý var göruyoruz. (Eðitimden kastým okul eðitimi deðil) ilkokul mezunu olursun ama bilgi birikimin olur, duruþun olur.) böyle bir süreçte suçlu olarak baþkaný suçlamak baþka bir ihanettir. Transferde, hoca seçiminde vs. Yapýlan hatalarýn ne önemi var. Her þeyi doðru yaptýðýnda bile sana ekmeðini vermiyorlar! Bundan sonra kupayý almamýz imkansýz, (ne yaparsak yapalým zamanaþýmý oldu). Adamlara baksana piþkince trabzonda olan olaylarý büyütüp sanki durup dururken oluyormuþ gibi lanse ediyorlar. Ulan onun bunun çocuðu! Kimsenin ölmediðine þükretmeniz lazým her geliþinizde. Eski trabzondan bunlarýn ne gelme, ne de çýkma þansý vardý ama devlet gücünü bize iyi kullanýyor, yýlmýþýz zaten. Tribünlerden görülebilir bu hal. Zeki taraftar sayýmýz da eskiye göre çok azaldý maalesef. Tepki vermeyi bile beceremiyoruz. Bundan sonra üzerimizde daha oynanacak çok oyun var, diren karadenizden baþka söylenecek bir þey yok. Benim ölene kadar bunlarla hesabým var! (Þikebahçe deðil bunlar dediðim, fbnin ne gsden ne de bjkden farký yok gözümde) sistem bozukken içindekilerin bir önemi yok. Hakemlerin nasýl yönetildiði türk futbolunun temel sorunudur ve iþin aslý siyasidir. Benim hesabým ölene kadar bitmeyecek! Yapýlan en ufak hatayý unutmam, unutmayacaðým! (Sabah sabah çok uzun oldu, psikolojimiz baya bozuldu demek ki)

Öne cikardigim cümleye aynen katiliyorum. Zaten verilen cezaya lafim yok, ama onlar ilk önce hakkimizi calanlardan hakkimizi alsin sonra bize ceza versin, ilk önce bunu yap be!

Zaman asimi ne zaman olur gercekten? Türkiye'de cogu yollari tikadilar zaten, ama yinede bir umut vardi icimde. Henüz Yargitay karar vermedi, nasil zaman asimi olsun ki?

..

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bu adamlar piþkin, süreci en az kayýpla atlattýlar, yýllardýr almadýklarý kupayý hakem yardýmlarýyla aldýlar, þimdi de hakemlere ayaðýnýzý denk alýn mesajý verdiler. Herþey unutuldu yani. Halisi etik kuruluna vermiþler! Bizim her hafta hakemler doðruyor, en yüksek puanla devam ediyor. C.çakýr(3 uydurma prnaltý veren) b.yýldýrým(2 gol vermeyen) ve f.aydýnus(sayýsýz puanýmýzý çalan) hakemler elini kolunu sallyarak hala doðruyor bizi. Biz lobimizi tamamen kaybettik, bu yüzden yok transfermiþ vs. bunlar bizi kurtarmaz. Bu sistemde hakkýnýn yenmemesi veya hak yemek için lobin olacak. Böyle dangalak bir ülke bizim türkiye. Sorsak herkes müslüman. Bunlar müslümansa ben deðilim arkadaþ
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

öncelik dik durabilmektir.

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

bitirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý biltrabzon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arkadasa tercüme yapsin birileri okudugunu anlamakta zorluk cekiyor,ben sadri baskana hicbir zaman sallamadim.Trabzonspor tarihinin en basarili 1-2 baskanindan biridir.
    asýl tercüme sana lazým orada sadece baþkan yok. yanýnda birde hoca var. hemen sað tarafýnda kalýyor dikkatli bak
    Dinleyerek ingilizce öðrenmek için mp3 formatýnda ingilizce eðitim setleri: http://inglzcedrs.blogspot.com.tr/

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)