Sayfa 55 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 SonuncuSonuncu
Toplam 1423 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupasý | Eskiþehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

hacka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

1- Emerson ne iþe yarar?
    2-Henrýqe yerine ben oynayabilirim, idda ediyorum sýrýtmam
    3-Janko aradýðýmýz golcü kesinlikle deðil
    4-Halil ve Volkan Þen yedek kulubesinde bile görmeye tahammül edilemez.
    5- Bir kaç futbolcu dýþýnda diðerlerinde mücadele ruhu kalmamýþ.
    VE...
    6- Kesinlikle transfer yapýlmamalý, kulüp bunlarýn eline dut yapraðý saymadý, seve seve oynacaklar, sene sonuda gerekli neþter vurulup toptan temizlik olmazsa olmaz ki bunu Tolunay Hocada düþünüyordur.
    -Bu sene tek beklentim ligi en iyi yerde bitirmesi ve en kötü ihtimal kupada final..bunlardan daha önemlisi genç oyuncu kazanmak ve önümüzdeki sene için kadro planlamasý.
    3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.Trabzonsporu tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

özçelik61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý temel_yilmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'a kan deðiþikliði lazým yada bizim bir dip yapmamýz lazým yoksa düzelmiyecek.
    19 maç 24 puan daha dip'i var mý?
    Trabzon-Çaykara-Yeþilalan (Holaysa)

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Akþamki kadroyu hemen hemen herkes yenerdi bence.
    zaten takýmýn hali ortada busene.
    iþin kötü yaný þikebahçe yalakalarýný sevindiriyor olmamýz.
    Hani ne kadar kavgalý gürültülüde olsak Bursasporun hakikaten bi duruþu var.
    bunlar ve hamidolar gibi yalamasýný görmedim ben. soranlara anadolu derler ama her türlü þikenin içinde olurlar.
    aziz yýldývým babanýz kurtaramayacak sizi.
    ve þuna emin olun ki þikebahçe kankanýz zamaný geldiðinde sizi öyle bir kullanýp atacak ki kenara...
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Ben hiç bu kadar kötü futbol görmemiþtim. Resmen futboldan soðudum. Yasin hiç abartýsýz her topu kaybetti, mecaz deðil her topu kaybetti. Emerson bence 105 yaþýnda falan o ne sürat arkadaþ, Olcan, Cech saymakla bitmez neydi dün akþam adamlarda kötüydü de fark yemedik

temel_yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Yalnýz akþam þunu farkettim oyun zekasý olarak Soner bizim takýmýn toplam oyuncu adedinin hepsinden 2 kat daha zeki.
    Tabi bizim takýmda zeki adam sevilmez hemen dýþarý aldýlar o ayrý konu,düz olucaksýn dümdüz.

Varsa maçýn ikinci yarýsý biri linkini paylaþsýn,dikkat edin spiker ikinci yarý hiç Yasin demedi,top atmýyor arkadaþlarý herhalde ona!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Son dönemdeki baþarýsýz tablonun en büyük sebebi Bamba ve Zokora nýn yokluðudur. Bundan sonra mümkünse Afrika kupasý v.b. sebeplerden ötürü uzun süreli takýmdan ayrý kalacaðý bilinen futbolcular transfer edilmesin. Ne kadar kaliteli ve iyi transflerde olsalar oynamadýktan sonra fayda deðil zarar veriyorlar. Ýnþallah bundan sonra yapýlacak transferlerde bu ayrýntýlar göz önünde bulundurulur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maalesef kadronun eksikliði bir yana....

Kafa olarakta bitmiþ bir takým býraktý Þenol Hoca......

Bu takýma psikolojik destekte yapýlmasý lazým.....

Zeki Kardeþime geçmiþ olsun.... tekmeye kafa uzatýr derler ya o misal savaþtý durdu.....keþke herkes onun gibi savaþsa...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

DÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Sorun Þenol Güneþ'te deðildi...

Sorun yetenek fakiri ama lafa ve paraya gelince süper yetenekli futbol takýmýmýzda...

Öyle sinsiler ki istedikleri olmayýnca her þeyi harcarlar...

Þenol Hoca 29 Aralýk'ta burada olacaksýnýz dediðinde gelmeyen nazlanan futbolcular 1. suçlulardýr...

Zaten yetenek olarak fakirler bir de kaprisli oldular mý deðmeyin keyiflerine...

Bizim aðladýðýmýz maçlar onlar için sýradan maðlubiyetlerdir.

Þenol Güneþ ve Ünal Karaman gibi bir hocalarý harcayan bu futbolcu müsveddeleri Tolunay Kafkas'ý parmaðýnda oynatýr...

Sorunu çözmenin tek yolu gerçekten yeteneksizler ile yetenekli ama aklý tilkilikte olanlarý ayýrt etmekten geçiyor...

Yeteneksiz olanlar (Aykut, Mustafa, Cech, Yasin, Emerson, Sapara) ile bir þekilde yola devam edilebilir...

Ancak aklý tilkilikte olanlar (Olcan, Halil, Colman, Henrique, Alanzinho, Janko, Volkan Þen gb) ile yola çýkmak haftalar ilerledikçe daha büyük bir kayba yol açacaktýr...

Sevgili Tolunay Kafkas,

Ateþle barut bir araya geldiðinde patlar

ama;

Hem bizim barut ýslak...

Hem de senin ateþ cýlýz...

Bilmem anlatabildim mi?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý OnurKul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ bizi bitirdi diyenler NANKÖRdür. (nokta)
    Bu noktaya gelmemizde büyük pay sahiplerinden biri.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Tolunay hoca öncelikle Halil'i kenara çekip konuþmalý. Karakutu o gibime geliyor
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maalesef kadronun eksikliði bir yana....

Kafa olarakta bitmiþ bir takým býraktý Þenol Hoca......

Bu takýma psikolojik destekte yapýlmasý lazým.....

Zeki Kardeþime geçmiþ olsun.... tekmeye kafa uzatýr derler ya o misal savaþtý durdu.....keþke herkes onun gibi savaþsa...

He yani Þenol Hoca dedi ki kafa olarak bitin.. Yahu Elazýð bile Yýlmaz Vural gelince bir kýpýrdandý. Hoca deðiþikliði her takýmý ateþler nasýl bir durumdaysak o da ateþlemedi bunlarý. Psikolojik destek verelim tamam da milyon euro alýyor bu adamlar azýcýk kýpýrda ya azýcýk vicdanýn olsun..
    Tolunay Hoca da sað olsun kenardan müdahele olarak karamsarlýða düþürdü bizi. Kimsede hocanýn ilk maçý demesin B planý devreye gireli çok olmuþtu hoca hazýr bekliyordu takýmý izliyordu da biliyordu da. Hiçbirini bilmiyorsa beraber çalýþtýðý olcan ý da mý bilmiyordu 45 dk sað kanatta oynattý..
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Ýstanbul

Gaziantepspor karþýlaþmasýna 2 Gün 6 S. 7 Dk. Kaldý

Tff Trabzonspor'u katletmeye devam ediyor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Akþamki kadro neydi öyle Allah aþkýna.

Nereden
    Ýstanbul

Sahadaki hareketsiz futbolu 2 gün sonra oynanacak maça da baðlýyorum. Futbolcular 2 gün sonra da maçým var diyerek kondüsyonlarýný ekonomik kullanmaya çalýþýyor. Sonunda her 2 maçý da kaybeder duruma geliyoruz. Futbolculara bu yaptýklarýnýn yanlýþ olduðu anlatýlmalý

temel_yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Dün Tolunay hocanýn olmayan kredisi,kaptan maðara adamýný oyuna aldý eksi bakiyeye düþtü.

demirel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Daha hoca antreman yapmamis,siz hocaya giydiirmeye baslamissiniz,az sabir beyler,hoca enkaz aldi,bu ne acele
    2009 ---Ne zaman gülecek bu yüzüm,ahhh baba ahhh,nerden aþýladýn bu sevdayý bana.....
    2010---Baba sana biþi söyliyim mi? Bu sefer olacak gibi...
    2011---'Yine maðlup olduk kirli oyunlara....Artýk baþka bahara...' demiþtim þikeymiþ meðer

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr burrows - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý OnurKul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tolunay'a kaybetme lüksü tanýmýyorum. Bu takým ilk 4'te bitirmezse ligi baþarýsýzlýktýr. Þenol Güneþ hem kupayý alacak hem de ilk 3'e sokacaktý bu takýmý, adým gibi eminim.
    yol yakinken futbolu birakip baska branslari takip etmeye basla bence..herkes anladigi seyi takip etsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þenol Güneþe 2 sezon 53 maç takýmý kötü oynatmasýna raðmen hala tolerans gösterebilenler....

Tolunay Kafkasa daha doðru antrenman yaptýrmadan 1 maçta hemen eleþtirmeye baþlamýþlar....

Daha durun adamýn kalacak bir evi bile yok otelde kalýyor yahu.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Arkadaþlar þu Tolunay hocayý ilk maçta astýnýz filan yorumlarýný yapmanýn alemi yok.ortada kötü oyun kötü kadro varsa eleþtiri ilk maçýndada olacak ikinci maçýndada.yönettiði takým koskoca Trabzonspor.

Nereden
    Ýstanbul

Kadroyu bir anda deðiþtiremezsiniz. Takýmýn kötü de olsa alýþtýðý bir sistem var. Sistemi de bir anda deðiþtiremezsiniz. Yavaþ yavaþ. Þenol Güneþ sabrýndan devam edelim..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý leons61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adama bak sen.zekiyi hastaneye gönderdi..zekinin boþalttýðý kanattan gol attý.bide aykutu(iyi yaptý)attýrdý.2 dk.baðladý iþi...mustafada çok eyi sdober ama...arkadaþ biri futboldan nefret ettirme ilacý falan bulsada futbolla ilgilenmesem benim için hiç birþey ifade etmese ya...futbolu takip etmeyen adamlara imreniyorum...
    Aykutun atýlmasý tam bir fiyasko,orada doðal olan Özgürün kart görmesi.Ama Zekinin pozisyonunda topa vuran Özgür,ona kafayý çakan da Zeki.Pozisyonda tek suçlu Zeki,orada Özgürün ne kastý ne de suçu var.

ayazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tolunay hocayý severim ama oynatacaðý sistem anlaþýldý. dümdüz adamlar, geri yaslan,kontraya çýk, savaþ ama seviþme, antep ve kayserideki gibi hücuma çýkmayý becereme sadece sert futbol oyna,, umarým Þenol Hocayý mumla aramayýz..

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý ayazi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tolunay hocayý severim ama oynatacaðý sistem anlaþýldý. dümdüz adamlar, geri yaslan,kontraya çýk, savaþ ama seviþme, antep ve kayserideki gibi hücuma çýkmayý becereme sadece sert futbol oyna,, umarým Þenol Hocayý mumla aramayýz..
    Bu cöplüklen sen hücum oynata biliyorsan buyur gel sen gec basa.Hata Tolunay Hocayi Aralikta gecirecektik Takimin basina.2-3 transferle toparlardi biraz bu takimi.
    Konu Ertan1982 tarafýndan (01.02.2013 Saat 10:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Ben Olcaný sað kanatta oynatmasýný içeri katederek sol ayakla þut atmasýný istemesine baðlýyorum. Maalesef Olcan bunu sadece birkere yapabildi. Þunu da demek istiyorum , Yasin sað kanatta oynasaydý Zeki çýktýðýnda Zekinin aaçýðýný Halilden iyi kapatýr ve o golü yemezdik diye düþünoyorum.
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Olcan ýn iyi niyetinden þüphe ediyorum. Zeki çýkmýþ sol kanatta oynuyorsun kapatsana arkadasýnýn açýðýný , Özgür Çek oraya geldiðinde sen neredeydin. Hiç sevmiyorum Olcan ve Volkan gibi futbolcularý , taç çizgisiyle seviþecekler sanki... Takým bütünlüðünden uzak , sol kanat oyuncusu sanki o sol çizgi önde oynar baþka yerde oynamaz.
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)