Sayfa 3 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1423 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası | Eskişehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alper eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyon ama sende
    Hüseyin biraz dikkatli olmak lazım, burada hiçbir arkadaşımın yarın hatırlamayacağı bir mesaj yüzünden başının derde girmesini istemem ki.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O sehir benim icin satilmis sikeci bir sehrin satilmis takimidir. Isteyen mahkemeye verebilir beni.

Su yazdiklarimdan BMN yönetimi sorumlu degildir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin biraz dikkatli olmak lazım, burada hiçbir arkadaşımın yarın hatırlamayacağı bir mesaj yüzünden başının derde girmesini istemem ki.
    haklısın..

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Çok ta güzel bir başlıktı SATILMIŞŞEHİR,
    2011 şampiyonluğumuzu dağa bayıra süren takım satılmışşehirdir.Neymiş ülkemin güzide bir memleketine böyle yakıştırma olmazmış,iyi olmasın,zaten diyorum ya Trabzonsporun taraftar olarak sıradan bir anadolu takımından farkı kalmadı hatta onlardan daha layt olduk.şikecibaşı azizi de Allah yarattı,Yaradanın hatrına ona da bundan sonra bişi demiyelim gelsin geçsin.
    Mahkeme boyutuna gelince,
    şikayet etsinler mayası bozuklar,en fazla para cezası verirler,onuda forum el birliği eder,bir kampanya başlatırız ortaklaşa öderiz olur biter.Yeter ki samimi olalım.

İmla kuralları hiçe sayılmış,
    ben de başlığın eskişehir değil Eskişehir olarak düzeltilmesini istiyorum,
    hem Türkçemizi katletmeyelim,hem de rakibe saygısızlık etmiş olmayalım.
    Konu Ertan 51 tarafından (26.01.2013 Saat 08:06 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

sold city demek de yassah mi gurban?????

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O sehir benim icin satilmis sikeci bir sehrin satilmis takimidir. Isteyen mahkemeye verebilir beni.

Su yazdiklarimdan BMN yönetimi sorumlu degildir.

aynen kardesim benim icinde oyle. bir de bu humanist ve duyarli yonlerimiz var ki takdire sayan.. ne gerek varmis satilmissehire falan..

o kolpa takim sahada fenere domalirken taraftari da tribunde fener bayragi aciyordu.. hani takim mac satiyor da sen niye kendini satiyorsun ? bunun adi satilmislik degilmidir? bir kac kisinin yaptigi tum camiaya mal edilmeli klisesi vardi ama degil mi ,, illaki bklukta gizlenmis gulu bulmamiz lazim. huyumuz kurusun o mactan sonra bir taraftarimiz yasanan serefsizkiklerin sebep oldugu aciya dayanamayip hayatini kaybetti, sampiyonlugumuz calindi ama bunlarin bir onemi yok canim, kin gutmemeliyiz, fenerin metresi osuruktan bir takima.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

şikebahçeye maç sattığı mahkemece kanıtlanmış olan eskışehrın satılmış futbol takımı.bu şehir başka şehır...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Eser Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

o kolpa takim sahada fenere domalirken taraftari da tribunde fener bayragi aciyordu..
    Yanlisin var Eser abi, Fener bayragi bize karsi oynadiklari macta acildi. En azindan ben öyle biliyorum. Gerci ne fark eder ki, renkleri belli...

Yer: Eskisehirspor Tribünleri, Sezon 2010-2011 Eskisehirspor-Trabzonspor maci

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Trabzon

Mübarek cuma akşamı yine günaha gireceğiz.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bulent uygun, sezer ozturk.

araba bagajinda cikan sike parasi...

ayrica,

bulent uygunun tapelerini okumanizi tavsiye ederim
    biliyorum abi bunları. bu takıma gönül vermiş herkesi itham etmek niye? bu olaylar patlak verdiğinde camiaları komple hedef alan bir tarz izlendiği için herkes kendi saflarını sıklaştırdı, kimse iğneyi kendine batırmaya yanaşmadı. bunu göremiyor musunuz? fenerliler gitti aziz yıldırım'a sarıldı vs.

yoksa yani bir tek trabzonlular haksız başarı istemez, eğer yönetimi bu işlere girerse de önce trabzonlular yönetimi teneke bağlayıp kovalar ama bunun dışında herkes, "başarı için her şey mübah" ahlaksızlığında öyle mi?
    beşiktaş taraftarı bu süreçte gayet doğru bir tavır sergilemiştir, peki aynı tavır neden fenerliler tarafından gösterilemedi? eskişehirliler tarafından gösterilemedi? bu takımlara gönül verenler komple şerefsiz-adi adamlar olduğu için mi? bu süreçte camialar komple düşman belleneceğine bu pisliğe bulaşan insanlara tavır alınsaydı daha farklı olmaz mıydı?

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı OrkHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biliyorum abi bunları. bu takıma gönül vermiş herkesi itham etmek niye? bu olaylar patlak verdiğinde camiaları komple hedef alan bir tarz izlendiği için herkes kendi saflarını sıklaştırdı, kimse iğneyi kendine batırmaya yanaşmadı. bunu göremiyor musunuz? fenerliler gitti aziz yıldırım'a sarıldı vs.

yoksa yani bir tek trabzonlular haksız başarı istemez, eğer yönetimi bu işlere girerse de önce trabzonlular yönetimi teneke bağlayıp kovalar ama bunun dışında herkes, "başarı için her şey mübah" ahlaksızlığında öyle mi?
    beşiktaş taraftarı bu süreçte gayet doğru bir tavır sergilemiştir, peki aynı tavır neden fenerliler tarafından gösterilemedi? eskişehirliler tarafından gösterilemedi? bu takımlara gönül verenler komple şerefsiz-adi adamlar olduğu için mi? bu süreçte camialar komple düşman belleneceğine bu pisliğe bulaşan insanlara tavır alınsaydı daha farklı olmaz mıydı?

ne guzel soylemissin bjk taraftarinin tavrini. bugun sikeyi temizleme taseronlugu bjkli sahislara veriilmis olmasina ragmen bjk taraftarina boyle yakistirmalar yapiliyor mu ? ben cevaplayayim yapilmiyor . nedeni de pek samimi olmasa da gostermis olduklari tavir.

peki soyle sorayim bende.. suan ofke duymamizin sebeplerinden birisi bu kisiliksiz ahlaksiz insanlara karsi sike yapan kuluplerin taraftarinin ahlaki tavri takinmamis olmalari olabilir mi ? ya Trabzonsporun haklari gaspedilmis olusuna ve vicdanen hakkini teslim etmemeleri olabilir mi?

serefsiz ahlaksiz olup olmamali degil benim meselem. herkesin serefi kendine. benim icin eskisehirspor kulubu satilik bir kuluptur ki mahkeme karariyla da tescillidir ve benim sampiyonlugumun calinmasi icin fenerin altina yatmis bir kulube ve camiaya satilmis deme hakkini pekala kendimde bulurum. bugun sadri sener sikeye karismis olsaydi onun cezasini bu camia verirdi ama o malum mac satan kuluplerin baskanlari hala ayni kisilerse , bunu sindiren , buna tepki koymayan herkes satilmistir.. var mi bir tepkileri????

o tribunde acilmis bayragi acan adamlarin hangi birini ayirayim tek tek ? beraberlik skorunun hicbir sekilde kendi takimlarina yaramamis olmasina ragmen mactan sonra cilginlar gibi beraberlik kutlayan bu adamlarin hangi birini ayirayim butunden??.. bu sadece bir kac kendini bilmezmiydi ?fener icin hayati onem arzeden bir mactan oncesine kadar hatirlamadiklari 7-1 in intikamini almak icin pankart acan adamlarin hangi birini ayirayim? bugun Trabzonsporun magduriyetini hakli bulan ve destek veren bir tane satilmissehirspor taraftari mi var? bunun icin yayinladiklari bir manifesto mu var? yoook. yok ise bende alayini genelliyorum.. bu lekenin golgesinde yasayacak sikeci bir camianin taraftaridir alayi benim icin,. serefli namuslu onurlu adam serefsiz namussuz onursuzlar ile ayni safta olamaz.
    Konu ESER tarafından (26.01.2013 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

serefli namuslu onurlu adam serefsiz namussuz onursuzlar ile ayni safta olamaz.
    ....................

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlisin var Eser abi, Fener bayragi bize karsi oynadiklari macta acildi. En azindan ben öyle biliyorum. Gerci ne fark eder ki, renkleri belli...

Yer: Eskisehirspor Tribünleri, Sezon 2010-2011 Eskisehirspor-Trabzonspor maci

..

fener icin kastiklari macta da fenere yatiyorlardi demek istemistim ozunde ama boyle anlasilmasi da normal tabi ki. duzeltme icin tesekkurler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır isyan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek ki vatan topraginin bir parcasi olan guzide bir sehire futbol ugruna 'satilmis' demek guzel bir detay!
    Sayet orada yasayan insanlara sayginiz yoksa o 'satilmis' topraklar ugruna sehit dusmus askerlere sayginiz olsun!
    Kimsenin ismiyle dalga gecmeyin
    Gecerseniz laz milletiyle gecenlerden bir farkiniz kalmaz!
    vay be dunyayı kurtaran adama bak yaran varmı satılmıs sehır ıste bu sehır baska sehır satılmıs eskısehır varmı o karayı yuzlerıne surmeyeceklerdı yada surenlerden hesap sorcaklardı..laz mılletıyle dalgaymıs ben trabzonluyum ama trabzonun yuzde 80ını gıbı laz değılım kaldıkı dalga gecenlerınde ta 7 sulalesını der gecerdım alz olsamda tamamı dunyayı kurtaran adam..vatan mıllet sakarya edebıyatının en son yapılacağı konu şike konusudur onur belgeden bır farkın klamaz boyle dusunursen Allah bılır godnerdığımız maııler yuzunden bıde vatan haını dersın bırazdan bıze..

Nereden
    Trabzon

ne tavrı sergıledı 8tas onu soylesene bana sen kupa hala mzuelerınde 2 saatlık bır bıldırge yayınladılar dıye carsı denen otcu ayyas tayfası adammı oldu yanı 2 saat sonra neden hemen kaldırdılar o bıldırgeyı kendılerının şikeıclığıde gozler onune cıktı cunku gecın bu ıslerı ya kahbe bızansdanda onun yalakası anadolu kluplerındede dost olmaz kazıyın artık bunu bır tarafınıza ..tavır sergılemısmıs hangı sıke yuruyusunde bızımle tff protestoya geldıler hangı macda şike lehıne tek bır tezahurat yaptılar bunları soyelyın bana oyle kuru sıkı sıkmayın..

Nereden
    İstanbul

ne guzel soylemissin bjk taraftarinin tavrini. bugun sikeyi temizleme taseronlugu bjkli sahislara veriilmis olmasina ragmen bjk taraftarina boyle yakistirmalar yapiliyor mu ? ben cevaplayayim yapilmiyor . nedeni de pek samimi olmasa da gostermis olduklari tavir.

peki soyle sorayim bende.. suan ofke duymamizin sebeplerinden birisi bu kisiliksiz ahlaksiz insanlara karsi sike yapan kuluplerin taraftarinin ahlaki tavri takinmamis olmalari olabilir mi ? ya Trabzonsporun haklari gaspedilmis olusuna ve vicdanen hakkini teslim etmemeleri olabilir mi?

serefsiz ahlaksiz olup olmamali degil benim meselem. herkesin serefi kendine. benim icin eskisehirspor kulubu satilik bir kuluptur ki mahkeme karariyla da tescillidir ve benim sampiyonlugumun calinmasi icin fenerin altina yatmis bir kulube ve camiaya satilmis deme hakkini pekala kendimde bulurum. bugun sadri sener sikeye karismis olsaydi onun cezasini bu camia verirdi ama o malum mac satan kuluplerin baskanlari hala ayni kisilerse , bunu sindiren , buna tepki koymayan herkes satilmistir.. var mi bir tepkileri????

o tribunde acilmis bayragi acan adamlarin hangi birini ayirayim ? tek tek nasil ayirayim.. bu sadece bir kac kendini bilmezmiydi ?fener icin hayati onem arzeden bir mactan oncesine kadar hatirlamadiklari 7-1 in intikamini almak icin pankart acan adamlarin hangi birini ayirayim? bugun Trabzonsporun magduriyetini hakli bulan ve destek veren bir tane satilmissehirspor taraftari mi var? bunun icin yayinladiklari bir manifesto mu var? yoook. yok ise bende alayini genelliyorum.. bu lekenin golgesinde yasayacak sikeci bir camianin taraftaridir alayi benim icin,. serefli namuslu onurlu adam serefsiz namussuz onursuzlar ile ayni safta olamaz.

insanları çok kolay harcıyorsunuz, yani bütün eskişehir taraftarı, bütün fener taraftarı ahlaksız-şerefsiz adamlar demek çok ağır bir itham. yani mesela bu insanlar gündelik ilişkilerinde de böyle mi sizce? bu insanların gözünün önünde birisi diğerini dövüp parasını alsa, bu insanlar müdahale etmek yerine, "helal koç, ne güzel aldı adamın parasını" mı derler? yoksa bu iş özelindeki tavırları mı hatalı sizce?

Nereden
    Trabzon

insanları çok kolay harcıyorsunuz, yani bütün eskişehir taraftarı, bütün fener taraftarı ahlaksız-şerefsiz adamlar demek çok ağır bir itham. yani mesela bu insanlar gündelik ilişkilerinde de böyle mi sizce? bu insanların gözünün önünde birisi diğerini dövüp parasını alsa, bu insanlar müdahale etmek yerine, "helal koç, ne güzel aldı adamın parasını" mı derler? yoksa bu iş özelindeki tavırları mı hatalı sizce?
    sende bana hangı şikebahcelı ulan trabzonun hakkını yedık şike yaptık kupa sızın hakkınızda dıyor onu bana soylesene evet benım gozumde yapılan yanlısı gormelerıne rağmen hala daha burunlarından kıl aldırmayan takımalrına destek veren kokusmusluğu gormezden gelen sakaryalı enıstem de dahıl butun fenevlılerın taaa..bu mantıkda olan adama tıcaretdede guven olmaz dostlukdada akrabalıkdıda..okadar..

Nereden
    Avrupa Diğer

ben haksizliga ugradigim bir ortamda humanist ve demokrat olmak gibi bir zorunluluk gormuyorum. benim adalete olan ihtiyacim kimseyi germiyorsa kimin ne haksizliga ugradigi , nasil algilandigi ve nasil hakarete ugradigi da beni ilgilendirmiyor. benim asli onceligim benim gaspedilen haklarim .. gerisinin koymusum anlina bir samar..

Nereden
    Trabzon

baslığı kaldıranların ınadına bu sehır baska sehır SATILMIS ESKISEHIR..SATILMISSEHIR SATILMISSEHIR SATILMISSEHIR hemde mahkeme kararıyla delıllı ıspatlı...

Nereden
    İstanbul

Alıntı isyan6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne tavrı sergıledı 8tas onu soylesene bana sen kupa hala mzuelerınde 2 saatlık bır bıldırge yayınladılar dıye carsı denen otcu ayyas tayfası adammı oldu yanı 2 saat sonra neden hemen kaldırdılar o bıldırgeyı kendılerının şikeıclığıde gozler onune cıktı cunku gecın bu ıslerı ya kahbe bızansdanda onun yalakası anadolu kluplerındede dost olmaz kazıyın artık bunu bır tarafınıza ..tavır sergılemısmıs hangı sıke yuruyusunde bızımle tff protestoya geldıler hangı macda şike lehıne tek bır tezahurat yaptılar bunları soyelyın bana oyle kuru sıkı sıkmayın..
    demiören yönetimine sahip çıkmamışlardır, zaten süregelen bir muhalif duruş vardı demirören'e karşı, şikeden bağımsız. çarşı grubunda ayyaşlar vardır ama aklı başında insanlar da var.
    yani bu tavrı ben anlayamıyorum. herkes kötü, adi, şerefsiz, o.ç.; bir biz süper delikanlı adamlarız. bu size mantıklı geliyor mu gerçekten? yani bu yahudileşme temayülüdür biraz, kendini diğer insanlardan farklı-asil görmek yahudi inancının özüdür. elbette böyle düşünmeyen yahudiler de vardır ama teolojik olarak en yüksekte temsil edilen inanç bunu söylüyor. neyse bu konu dışı ama islam'da da en çok eleştirilen bu kendini asil gören, ırkçı görüştür. burada ırkçısınız demiyorum ama eğilim benzer bir yöne kayıyor trabzonlular için de gitgide ve bu tehlikeli yani. kendinizi toplu olarak kimseden daha ahlaklı görme hakkına sahip değiliz bence ki bu bile başlı başına bir ahlaksızlık. toplulukları belli davranışlara iten nesnel süreçler var, bunları değiştirmeye odaklanın. fenerlilere-eskişehirliler-sivaslılara vs. sabah akşam hakaret etmek neyi değiştirecek? kendi egonuzu tatmin edersiniz ancak, bir de kapanmayan yaralar açılır, düşmanlıklar beslenir vs. nereye varacak bu hakaretleşme-küfürleşmenin sonu. toplanalım bir yerde birbirimizi keselim o zaman bu yöntem bir işe yarıyorsa??

Nereden
    İstanbul

ben haksizliga ugradigim bir ortamda humanist ve demokrat olmak gibi bir zorunluluk gormuyorum. benim adalete olan ihtiyacim kimseyi germiyorsa kimin ne haksizliga ugradigi , nasil algilandigi ve nasil hakarete ugradigi da beni ilgilendirmiyor. benim asli onceligim benim gaspedilen haklarim .. gerisinin koymusum anlina bir samar..
    siz "önce ben" diyorsanız ben daha fazla bir şey söylemem. duruşunuzun ahlaki bir derdi-temeli olmadığını kendiniz söylüyorsunuz. ahlaki olan kendinden önce, karşılıksız-çıkar beklemeden ötekinin hakkını-hukukunu gözetmektir ancak.
    ama dürüstçe duruşunuzu ifade ettiğiniz için teşekkür ederim. saygılar.

Nereden
    Trabzon

demiören yönetimine sahip çıkmamışlardır, zaten süregelen bir muhalif duruş vardı demirören'e karşı, şikeden bağımsız. çarşı grubunda ayyaşlar vardır ama aklı başında insanlar da var.
    yani bu tavrı ben anlayamıyorum. herkes kötü, adi, şerefsiz, o.ç.; bir biz süper delikanlı adamlarız. bu size mantıklı geliyor mu gerçekten? yani bu yahudileşme temayülüdür biraz, kendini diğer insanlardan farklı-asil görmek yahudi inancının özüdür. elbette böyle düşünmeyen yahudiler de vardır ama teolojik olarak en yüksekte temsil edilen inanç bunu söylüyor. neyse bu konu dışı ama islam'da da en çok eleştirilen bu kendini asil gören, ırkçı görüştür. burada ırkçısınız demiyorum ama eğilim benzer bir yöne kayıyor trabzonlular için de gitgide ve bu tehlikeli yani. kendinizi toplu olarak kimseden daha ahlaklı görme hakkına sahip değiliz bence ki bu bile başlı başına bir ahlaksızlık. toplulukları belli davranışlara iten nesnel süreçler var, bunları değiştirmeye odaklanın. fenerlilere-eskişehirliler-sivaslılara vs. sabah akşam hakaret etmek neyi değiştirecek? kendi egonuzu tatmin edersiniz ancak, bir de kapanmayan yaralar açılır, düşmanlıklar beslenir vs. nereye varacak bu hakaretleşme-küfürleşmenin sonu. toplanalım bir yerde birbirimizi keselim o zaman bu yöntem bir işe yarıyorsa??
    tehlıkelıd eğıl gayet guzel bence bu surec sunu gosterdıkı trabzonlular bu ulkenın zencısıdır bunlar dellıllı ıspatlı adaletın olmadığı yerde humanızmınden bahsedemezsın..bırak 8tas yakalakalığını adamlar sadece demırorene muhalıfler dıye kardeslerımızmı oldular o demıroren sayesınde şikeyle turkıye kupasını aldılar ıstemıyoruz kupayı dıyebıldılarmı yok..bu sene 8tasın maclarını takıp et butun hakem hataları lehlerıne sence demırorenın tff baskanı olmasayla bır ılgısı varmı bunun tıpkı ulusoy zamanında gayseyın olduğu gıbı..evet trabzonlular bu ulkenın en delıkanlı adamlarıdır ve aksı ısapt edılınceye akdarda boyle kalcaklardır butun turkıyeyı akrısımza aldık yetmezmıs gıbı sıyasetı uefayıda karsımıza aldık adalet ıcın sen trabzonspor felsefesını henuz sındırememıssın sındırdığın gun nedemek ıstedığımız anlayacaksın..trabzonsporun trabzonsporludan baska dostu yoktur bunuda kazı kafana son 3 yıl bıle bunu anlaman ıcın yeterlı bırak onceyı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı isyan6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende bana hangı şikebahcelı ulan trabzonun hakkını yedık şike yaptık kupa sızın hakkınızda dıyor onu bana soylesene evet benım gozumde yapılan yanlısı gormelerıne rağmen hala daha burunlarından kıl aldırmayan takımalrına destek veren kokusmusluğu gormezden gelen sakaryalı enıstem de dahıl butun fenevlılerın taaa..bu mantıkda olan adama tıcaretdede guven olmaz dostlukdada akrabalıkdıda..okadar..
    kutuplaşmanın olduğu yerde, karşılıklı bir yumuşama olmadan kimse kalkıp "öteki" tarafın hukukunu kolay kolay dillendirmez, dillendiremez, hain damgası yer genelde. ben bu meseleyi bu açıdan daha önce açtığımda burada o damgayı yedim hafiften. herhangi bir fener grubunda bu dediğinizi söyleyen olursa o da aynı damgayı yer. zira karşılıklı "tekfir etme" süreci nedeniyle herkes kendi tarafına iman etmiş durumda. bundan çıkış için de biraz saygı, biraz empati'den başka benim bildiğim yol yok. siz eniştenizle ilişkinizi nasıl yürütmeyi düşünüyorsunuz bilmiyorum ben, ama bütün fenerlilerin, önünüzde diz çöküp af dilemesini bekliyorsanız bu hiçbir zaman olmamıştır, olmayacaktır da. hiçbir kutuplaşma bir grubun diğerinden onurunu çiğneyip, önünde eğilip, af dilemesi ile son bulmamıştır. ancak onurlu bir çıkış kapısı aralarsanız insanlar özeleştiri verebilir. aksi takdirde herkes son kurşununa kadar savaşır. ben savaş yanlısı değilim, hele hepi topu bir eğlence olan futbol seyirciliği üzerinden insanların cepheleşmesini çok anlamsız buluyorum ama siz eniştenizi ıslak odunla döverek adalete yönlendireceğinizi düşünüyorsanız, o sizin bileceğiniz iş.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bu şehir başka şehir...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Nereden
    Avrupa Diğer

yada soyle yapalim.. sevgi tomurcugu olalim satilmissehir ve sikebahce taraftarlariyla.. atkilarimizi bolelim..yada takimlar sahaya ciksin , kimse birbirini yenmesin , top cevirsin 90 dakika , aksi halde kapanmaz yaralar acilir..

futbol ve rekabetin oldugu yerde husumet olur ve olacaktir. bir kulubun yaptigi serefsizlik o kulubun taraftari olarak adlandiran her sahsi baglar... kulubunun fenerin altina yattigi carsaf carsaf belgelerle ve mahkeme karariyla belgeli olmasina ragmen magdur ettigi kulubun taraftarinin serefine soz etmesinden rahatsizlik duyuyorsa o takimi desteklemez olur biter. gururla esesliyim diyen herkes benim icin sikeci saksakcisi kisilerdir.
    Konu ESER tarafından (26.01.2013 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)