Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Şen, Zenith, GAZPROM, Fatih Tekke ?

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adnanm61 Nickli Üyeden Alıntı
    Çok güzel yazmışsın kutlarım...
    Şu da bir gerçek ki Fatih istemediği sürece kimse onu Fb ye gönderemez...Ve de kendi de defalarca söyledi bunu.
    Hocam cevap budur bu kadar yazı yazılmasına bile gerk yokmuş. Yani fatih fenere gitmedikten sonra kim oynatacak onu fenerde zorla.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Zaman harcayıp araştırma yapmışsın güzelde olmuş yazı eline sağlık.Ancak bu işin hülleye kayacağını zannetmiyorum.Bu işin başrol oyuncusu Nuri albayraktır Fatihten gelecek paraya klübün gerçekten ihtiyacı vardı,onun gözünde tabiki.Yoksa o söz verdiği yıldız için çıkış yolu yoktu.
    Hangi yüzle şu taraftarın yüzüne bakacaklar anlamıyorum.Alığım bilgiye göre Fatihin geleceğimi ve ailemi düşünmek zorundaydım gibi bir açıklama yapması için baskı yapıyorlarmış.Bugün yarın böyle bir açıklama duyarsanız şaşırmayın...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

fatihin zenite gitmesinde kesinlikle ezikfenerin parmağı war fatih zenite gidecek ezikfbde ordan rahatlıkla alacak

fatih avrupaya gidecem deyip duruyodu SORARIM SİZE RUSYA AVRUPAMI RUSYA BİZDEN BETER BEEEEE

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lazikopat61 Nickli Üyeden Alıntı
    fatihin zenite gitmesinde kesinlikle ezikfenerin parmağı war fatih zenite gidecek ezikfbde ordan rahatlıkla alacak

fatih avrupaya gidecem deyip duruyodu SORARIM SİZE RUSYA AVRUPAMI RUSYA BİZDEN BETER BEEEEE
    Degil mi?...Paranoyak olmayalım...Lütfen...Komik oluyoruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lazikopat61 Nickli Üyeden Alıntı

günaydın ya da hayırlı sabahlar

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar ben başkanın fener taraftarı olduğuna inanmaya başladım bile en zından trabzonlu olmadığı kesin
    bugün yarın ve ilelebet trabzon

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih zenit denilen takimla anla$mi$,
    yüzlerce yazi var...

ama net bir bilgi daha yok !!!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fenerde oynayan bir Fatih'İ içime pek sindiremem..
    Onun için inanamıyorum ya da inanmak istemiyorum!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatihin fenere gitmesi mümkündeğil bunlara hurafeden öteye geçemez.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih onu düşünmüştür herhalde..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

komplo teorisi gibi görünüyor ama bence olmadığını zaman içersinde herkes anlayacak..hepsi tesadüf olamaz

Nereden
    İstanbul

Fatİh Eger Dogrudan Veya Dolayli Yollardan Fenerbahceye Transfer Olursa BaŞkan Nurİ Albayrak Trabzondan KaÇacak Yer Arasin O KulubÜ Onun Basina Yikar Bu Taraftar Bu YÖnetİmde Bİzİ Şampİyonlugu UlaŞtirabİlecek Kapasİtede Degİl Maalesef Fatİh Gİbİ Bİr TopÇuyu Adi Sani DuyulmamiŞ Bİr Takima Para İÇİn Satacaklar Soruyorum Mevcut YaÖnetİm GÖreve Yildizlarimizi Satmak İÇİn Mİ Yoksa Yenİ Yildizlar Kazandirmak İÇİn Mİ Talİp Oldu? Maalesef Bu YÖnetİmİnde Eylemlerİ Ve SÖylemlerİ Bİrbİrİnİ Tutmuyor. İnŞallahbu HÜlle İŞİ Paronoyadan BaŞka Bİr Sey Degİldİr Yoksa YÖnetİmİn Sonunu İyİ GÖrmÜyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih istemezse kim onu fb.de oynatabilir ki?... zorlada bir yerde oynamaz fatih.. onun öyle bir karakteri yok.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Alıntı mesutaky Nickli Üyeden Alıntı
    Fatİh Eger Dogrudan Veya Dolayli Yollardan Fenerbahceye Transfer Olursa BaŞkan Nurİ Albayrak Trabzondan KaÇacak Yer Arasin O KulubÜ Onun Basina Yikar Bu Taraftar Bu YÖnetİmde Bİzİ Şampİyonlugu UlaŞtirabİlecek Kapasİtede Degİl Maalesef Fatİh Gİbİ Bİr TopÇuyu Adi Sani DuyulmamiŞ Bİr Takima Para İÇİn Satacaklar Soruyorum Mevcut YaÖnetİm GÖreve Yildizlarimizi Satmak İÇİn Mİ Yoksa Yenİ Yildizlar Kazandirmak İÇİn Mİ Talİp Oldu? Maalesef Bu YÖnetİmİnde Eylemlerİ Ve SÖylemlerİ Bİrbİrİnİ Tutmuyor. İnŞallahbu HÜlle İŞİ Paronoyadan BaŞka Bİr Sey Degİldİr Yoksa YÖnetİmİn Sonunu İyİ GÖrmÜyorum
    aynen katılıyorum kardeşim
    Aslana 1 YTL\'de Bizden(TRABZONSPORLU H.ayvan Severler)

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

böyle bişey olacağını sanmıyorum.hem fatih fbde de oynasa başka bi takımdada oynasa Trabzonsporludur.bundan kocunması gereken biz olmamalıyız.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konu başlığı altındaki mesajları inatla başka yere çekmenin alemi yok. Yazının demek istediği özetle şudur, bunu okuyun ve okumadan bir cevap yazmayın lütfen.

Alıntı Şimal Yıldızı Nickli Üyeden Alıntı
    Bakın arkadaşlar benim burada anlatmak istediğim özetle şu. Bu ilişkiler bir tahmin değil gördüğünüz gibi. Ama gene bu ilişkiler tek başına hiç bir anlam da ifade etmeyebilir. Burada bizim değil, tüm camianın uyanık olması lazım.

Fatih gitsin diyenler:
    Eğer sonunda fenere gidecekse, o zaman bunu bu sene mertçe yapsalar, Trabzonspor maddi anlamda daha da karlı çıkacaktır (ben hiç istemesem de)

Fatih kalsın diyenler:
    Burada eleştirdiğim salt bizim yönetimimiz değil. Zira bu yazılarla insanları suçlamak yeterli değil. Hele ki6-7 milyon dolarlık bir alışveriş bu kadarcık kanıtla gölgelenmez. Ama dikkatli olunmalı ve kokular (eğer gerçekten de varsa) takip edilmeli.

Ben de sürekli birşeyler duyuyorum çevremdekilerden. Ama %60-70'i boş çıkıyor. Onları burada dile getirmek istemiyorum zira burası bir dedikodu hattı değil. Ama ben bu yukarıdaki tabloya bakınca Ali Şen'in olduğu yerden bir reklam kokusu mutlaka alıyorum.
    Alıntı Şimal Yıldızı Nickli Üyeden Alıntı
    Bu haberlerden de anlaşılacağı üzere Gazprom ile Ali Şen Türk Pazarını eline alıp, "dalgalarını bulmaktadırlar".

Ali Şen'in Aziz Yıldırım'ın istifası döneminde tekrar kendini göstermeye başlamış olması da bir başka işaret olarak görülmüştür hepimiz tarafından.

Şimdi parçaları bir araya getirmek sizlere kalmış. Ben sadece "ben demiştim" demek ve bir kayıt düşmek istedim.

Şimdi bu olayın bir sportif boyutu var elbette. Fatih bizim yıldızımız falan filan. Ama bir de başka boyutu var ve o boyutta bizi kimsenin aptal durumuna düşürmesini sindiremiyorum. Bu iddialar belki de aşırı paranoyaklaşmaktan da çıkmış olabilir. Ama ya değilse demekten de kendini alamıyor insan.

......................
    Bu konu
    Fatih'in transfer edilip edilmeyeceği değil.
    Transferinin iyi veya kötü bir şey olduğu değil.
    Fatih iyi topçudur, kötüdür değil.

Eğer satılacaksa (Trabzonspor tarafından) veya alınacaksa (fenerbahçe tarafından) o zaman bu işin mertçe açık açık yapılmasıdır ki Fatih ya da Albayrak yönetimi değil, BİZ YANİ CAMİANIN aslı, bu işten zararlı ve yıpranmış çıkmayalım.

Bu kadar basit!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı
    fatih istemezse kim onu fb.de oynatabilir ki?... zorlada bir yerde oynamaz fatih.. onun öyle bir karakteri yok.

bonservisini alan takım paşa paşa oynatır ama ben Fatihe güveniyorum o ruhunu şeytana satmaz ama benim güvenmediğim zenit kulübü

Nereden
    Ankara

eline sağlık çok güzel yazmışsın

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    bonservisini alan takım paşa paşa oynatır ama ben Fatihe güveniyorum o ruhunu şeytana satmaz ama benim güvenmediğim zenit kulübü
    Biilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Fatih eğer giderse senelik 2.5 milyon avro alacak. Fenere gitmek istemezse gitmez, Zenit zorla hiçbiyere yollayamaz. Paşa aşa öder maaşını.
    Naber?

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hülle olursa elimizden bişey gelmez o yüzden bir an önce klübe baskı yapmalıyız.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

blatanus
    Ziyaretçi

Standart Bİz TaŞranin Enayİ Saf Çocuklari Miyiz?

Ben feneri tebrik etmekle başlayayım sözüme.aylardır Fatihi aldık vs diyorlardı.Demek ki artık alınmış.Hüllle yolu ile de alınmış olsa sonuçta Fatih fener de.

ancak bu durum biz Trabzon'u tutan tüm anadolulu insanların saflığına bir hakaret oluşturuyor.
    Keşke Ali Kemal denizciyi mertçe sattığımız gibi satsaydık fenere.Bu ayak oyunlarına gerek yoktu.Değil mi sayın albayrak ve gençlik arkadaşım Zeyyad Kafkas.
    fenerlilerin sözleri şimdiden kulaklarım da" biz böyle alırız adamınızı" "saftirikler siz hala erdemden saflıktan dürüstlükten bahsedin" diyecekler.. eminim buna.

Haklı olarak herkes şöyle söylüyor.
    atay aktuğ'un parası yoktu ama onuru vardı. O kadar zorluğa rağmen Fatih'i satmadı. fenerli başbakanın desteği ile başkan olan Albayrak Yıldız futbolcu aldı ama dünyanın en iyi golcüsünü de sattı. Bunun adı transfer değil arkadaşlar. Bu bir göz boyama.Demekki başkanın bize hala bir yıldız borcu var.
    Şimdi herkes yarım ağpız konuşuyor. Zenit fatih sözlşemesi için "türkiyeyey satılamaz " şartını koydurtmuyor. e beyler o zaman direkt fenere satın. siz de biliyorsunuz fenere gideceğini..

Dilim var mıyor ama bence bizim yönetim ile Fener anlaştı tetikçi olarak ta Zenit klubü seçildi. Hülle yapıldı. taraftarın tepkisinden korkan bizimkiler dahi bu yolu önermiş olabilir.Yazıklar olsun .

Ben Fatih tekkenin satılmasına karşı değilim. fenere gitmesini de istemem ama kıyamette kopmaz. Hangi sattığımız futbolcu fenerde başarılı olmuş sorarım size.Bu işten biz karlı çıkarız.Bana tek koyan şey istanbul ayak oyuncularının bizim anadolu saflığımıza yine galip gelmesi oldu..
    Ne yazıki Sayın Albayrak ta İstanbullu. Onlara benzemiş. Has be has Trabzon delikanlısı olan Atay Aktuğ bilmiyor uydu onu satmayı.Ama onda haysiyet vardı.

Bemim takımım 5. lige de düşşse ben TS liyim. bana şampiyonluk değil namus lazım. Onur lazım. Trabzonsporluluk Bir ginelinin bir polonyalının bir brezilyalının iyi oyunu ile kazanılan bir şampiyonluk değil. bizim kültürel değerlerimizin, memleketimizin anadolunun temizliğinin simgesidir.Şampiyonluk önemli değil. Ne demişler... SEN BİRA YANA BEN BİRA YA DOSTLARIMIZ BİR YANA... EZİLSEK TE YENİLSEK TE BAŞKALDIRDIK ZAMANA... benim için TS budur. Benim takımım başkaldırının simgesidir. Yensek ne olur yenilsek ne olur. Biz ki 3 büyüklerin saltanatınbı yıkmışız. Bu bana yeter.

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla inanan inanır kardeşlerim. Fatih "ben Türkiye'de Trabzonspor'dana başka takımda oynamam" diyor oynamaz. Ben şahsen bi adamın zorla bu tür yolla fenere gidebileceğini zannetmiyorum. Yani öyle bi bağlantı var ki Zenith'e gidecek ordan çeşitli yollarla Feybe ye gidecekve Fatih o takımda top koşturacak çok zor....
    Barış Memiş - İbrahima Yattara yeni ikili...

blatanus
    Ziyaretçi

Standart Varsayim

Varsayım..: Zenit Fatih'e dedi ki arkadaş biz seni klube de oturtacağız oynatmayacağız. Gidiyorsan seni FB ye satarız gitmezsen yerin klubedir.
    Fatih ne yapacak..
    Beyler size 2,5 milyon Avro verilse siz FB ye gider misiniz gitmez misniz. Fatih FB ye gelince diyecek ki ben yedek oturmam futbol oynamaya geldim." bu durumda fatihe kim kızabilir.Ayrıca Fatih için Jubile geri sayımı başladı. Bu riski göze alamaz. Yani ben klubede oturur para mı alırım diyemez. Son 4-5 yılı var artık futbol için . 1 yılını oynamadan geçiremez.
    Bizim yöneticiler de biliyor FB ye gideceğini de dilleri var mıyor TOPU fatihe atacaklar. Biz sattık ama FB de oynamam diyen adam gitti oynadı diyecekler. Bu iş bu kadar.. Ali Şen ne kurnazdır. Bu plan 6 aydır yapılıyor.

valla bunlar fatihin bileceği işler herkes kendine ben yönetici olsam bana 15 milyon euro önerseler fatih i fenere veririm. çok karlı olur tabi fatih de isterse. ama 8 milyon euroya ayrıllmak isterse ortada bi sorun var demektir. çünkü zaten bu adamın değeri 8 milyon euro. yani değeri olan fiyata gidiyor demektir. düşünün araba alıyorsunuz 25 bin euroya sonra sizden biri gelip onu 25 bin euroya almak istiyor verir misiniz .. ne mantığı var. ?? biz enayimiyiz de değerine futbolcu satacaz . kar etmedikçe futbolcu satmak saçmalık. çünkü fatih gökdeniz ve yattarayla çok iyi paslaşıyor. ..yeni alınacak forvette bunlar olmayınca sonuç maddi ve manevi yönden zarar olur. takım ruhuna sahip olmak zor iş. ama dediğim gibi .. eğer 15-20 milyon gibi bi para önerseler. ben satarım.. kar için
    Gökdeniz - Marcelinho - Yattara
    DAHA İYİSİ YOK
    ŞOV.....................BAŞLIYOR

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Fenerbahçenin bize başvurarak Fatih'i tarnsfer etmek için yaptığı tekliflerde Fatih'in verdiği cevapları hepimiz biliyoruz.Bu Fatih,Zenit transferinin arkasında dönen oyunları(varsayım) bizler kadar bilmiyor mu? sizce.Yani dün çıkıp basbas bağırarak ''yurt içinde ts den başka takımda oynamam'' diyen Fatih kalkıp bu hülle denilen oyuna gelir m?i derseniz ben kesinlikle gelmez derim. Yönetim elinden Fatih'i çıkarmayı planlasa bile Fatih istemediği sürece kim zorla gönderebilir ki?
    Uzun lafın kısası herşey Fatih'in iki dudak arasından çıkacak kelimelerine bağlı.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)