Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 444 1967 Hizmete Başladı!

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kim düsünmüssse tebrik ediyorum. Kulüpler bazinda bildigim kadariyla ilk olan bir uygulama. Her büyük kurum gibi kurumsallasan TRABZONSPORumuzun da artik bir çagri merkezi var. Insallah istikrarli bir sekilde çalismalar devam eder. Her neyse emegi geçenlere tekrar tesekkür ediyor basarilar diliyorum....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

2 dakika önce bu numarayi aradim. 1'i tusladiktan sonra,ben kongre üyesiyim,basindan net sekilde adaylari ögrenemedim dedim,Sayin Aktug'dan baska aday yoksa Adana'dan Trabzon'a bosuna gelip masraf yapmayayim,nasilsa tek aday seçilecektir dedim.

Telefonun karsisindaki bayan,bir saniye sizi bekletecegim dedi ve bir süre sonra su an net bir bilgimiz yok dedi,telefon numaranizi alayim ögrendikten sonra hemen sizi arayacagim dedi.

3 dakika sonra da aradi veAtay AKTUG dahil su ana kadar basvuru yapan yok dedi,aday olmak için son gün persembeymis.O güne kadar netlesir dedi.Ben basindan aday olma süresinin bittigini okumustum,aslinda biraz da bu yüzden aramistim.Neyse süreç devam ediyormus,gerçekten çok faydali bir hat açmis Trabzonsporumuz,emegi geçenlere tesekkürler...

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

2 dakika önce bu numarayi aradim. 1'i tusladiktan sonra,ben kongre üyesiyim,basindan net sekilde adaylari ögrenemedim dedim,Sayin Aktug'dan baska aday yoksa Adana'dan Trabzon'a bosuna gelip masraf yapmayayim,nasilsa tek aday seçilecektir dedim.

Telefonun karsisindaki bayan,bir saniye sizi bekletecegim dedi ve bir süre sonra su an net bir bilgimiz yok dedi,telefon numaranizi alayim ögrendikten sonra hemen sizi arayacagim dedi.

3 dakika sonra da aradi veAtay AKTUG dahil su ana kadar basvuru yapan yok dedi,aday olmak için son gün persembeymis.O güne kadar netlesir dedi.Ben basindan aday olma süresinin bittigini okumustum,aslinda biraz da bu yüzden aramistim.Neyse süreç devam ediyormus,gerçekten çok faydali bir hat açmis Trabzonsporumuz,emegi geçenlere tesekkürler...

arkadasim yazini okudum ve baya keyiflendim seni basindan savmamalari ne kadar profesyonelce ve ciddi bir is oldugunu gostermis eve gidince bir ariyim aferin emegi gecenlere alkisssssss[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ben biraz önce aradimn güzel bi uygulama...benden telfon numaRASIaldilar az sonra kendileri beni aradi..ilgileri güzel ....

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah islevsel olur ve daha fazla bilgilendirici olur mesela deplasmanda oynayacagimiz bir maçin biletinin kalip kalmadigini ögrenmek isterim

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

uygulama güzel ama daha büyük projelerede imza atabiliriz.. 100 bin üye kampanyasi borsaya açilmak için verilen ugras ve bu gibi, yenilikler baskanimizin bos durmadigina isarettir ben atay baskana yürekten inaniyorum ve yeniden seçilmesi için duaciyim.. bide etrafin medyanin gazina gelmese çabucak mükemmel olacakmis

uygulama için tekrar tesekkürler yönetim..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Ben az önce aradim. Trabzonspor'a üye iseniz 1'e, degilseniz 2'ye, simdi üye olmak icin 9'a basiniz dedi. 9'a bastim ses cikmadi. Online üyelik mi olacak acaba?

Bende aradim dostum aynen senin gibi 9' a tusladim ve bir bayan cevap verdi. Sadece bilgi almak istediimi sööledim. Harika bir uygulama gerçektende. Özellikle üye islemlerini kredi karti üzerinden taksitli olarak yapabilyoruz. Sadece iki adet resim posta yoluyla gönderiyoruz. Üyelik isini kolaylastiran çok güzel bir uygulama. Mesela ilk kazanimi ben olucam insallah [img]smileys/smiley4.gif[/img]

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

profesyonelim diyen,bu sekilde hareket eden ve dünya kulubü yaftasini almak isteyen her kulüpte olmasi gereken bir uygulama.. hayirli olsun.. umarim bilhassa gurbetteki taraftarlarin beklentilerine saglikli karsilik verebilir...

100.000 üye kampanyasinda çok faydali olacak bir çalisma bence..

ama asil üye sayisi arttiktan sonra çok daha fazla ise yarar bu çagri merkezi uygulamasi..

telemarketing yolu ile üyelere ulasilmasi ürün tanitimi ve satisi yapilmasi , kampanyalar hakkinda sme ler atilmasi , grubu sürekli aktif tutmayi saglar ve statik üye olmasindansa dinamik bir yapiya kavusmus olur üyelik. 10.000 iyi gelirli ve klübü sürekli destekleyen üyemiz olsa sitmimiz yere gelmez. her ay en az bir ürün satis bile bir kaliteli yabanci finanse edilebilir...

Hayirli olsun TRABZONSPUMUZA ve BÜYÜK TARAFTARINA

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

super bi uygulama. daha hicbi soze hacet yok. paralari kupalari yildizlari ile ovunenlerin gipta ile bakacaklari ve en kisa zamanda da kendi adlarina uygulamaya koyacaklari bi uygulamadir bu bence.

buyuk kulubumuze ve buyuk taraftarimiza hayirli ugurlu olsun.

Ballistic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

güzel bir hizmet

kutoz
    Ziyaretçi

Trabzonzpor taraftarlarina yakisan, çagdas bir sistem. Emegi geçen herkese sonsuz tesekkürler.

Umarim, takim olumsuz bir sonuç aldiginda, operatörlerden hesap sormayiz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Ankara

çok güzel bir yenilik!!!

bana bu gün aramak nasip oldu.

üye kimlik kartim gelmedi onuniçin rahatsiz ettim. bir bayan çikti çok nazikti [img]smileys/smiley9.gif[/img]bayagi yardimci oldu.

bi de bu 444 olayi klüpler bazinda ilk mi bilen var mi ????

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Juan_Juan Nickli Üyeden Alıntı

çok güzel bir yenilik!!!

bana bu gün aramak nasip oldu.

üye kimlik kartim gelmedi onuniçin rahatsiz ettim. bir bayan çikti çok nazikti [img]smileys/smiley9.gif[/img]bayagi yardimci oldu.

bi de bu 444 olayi klüpler bazinda ilk mi bilen var mi ????

Kulüpler bazinda Türkiye'de bir ilk...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arayan var mi:=)

miragef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok güzel .

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben farklı zamanlarda bi kaç defa aramıştım bilgi almak için. ama hiç birisinnde öğrenmek istediğim bilgilere ulaşamamıştım.

zor sorular sorduğumu düşünmeyin.
    Basketbol maçımız saat kaçta diye sorduğum soruya bile yanıt verilememişti.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben farklı zamanlarda bi kaç defa aramıştım bilgi almak için. ama hiç birisinnde öğrenmek istediğim bilgilere ulaşamamıştım.

zor sorular sorduğumu düşünmeyin.
    Basketbol maçımız saat kaçta diye sorduğum soruya bile yanıt verilememişti.
    sen buna kolay sorumu diyorsun bir kere saba cevap verecek kişinin.basket takımımız oldugunu bilmesi gerekir.ve bu takımın maç yaptığını. çok komplike bir soru o yüzden bilemişlerdir. Allah bilir birinin yeğenine iş diye koymuşlardır telefonun başına.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'dayken Apoel maçına bilet alacaktım, Çaykara'dan ta Trabzon'a gitmemek için en yakın nerde Ts Club var diye arattım. Of'ta vardı diye hatılıyorum. 444 1967 arandı ordaki yetkili Of'ta Ts Club ve Biletix gişesinin olmadığını söyledi. Vardı diye hatırladığım için atladık Of'a gittik postanenin karşısındaki sokakta 2 katlı çokta güzel bir Ts Club vardı. Aynı zamanda maç biletleri de satılıyor. ordaki yetkiliye durumu aktardım nasıl olur felan diye kulübü aradı. Kulüpten verilen cevap 444 1967 hattı koçnet'in hizmeti olduğunu ordaki yetkililerde resmi siteye bakıp cevap veriyorlarmış felan. Yani kısaca bu kulübün düzgün olan hiçbirşeyi yok malesef.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'dayken Apoel maçına bilet alacaktım, Çaykara'dan ta Trabzon'a gitmemek için en yakın nerde Ts Club var diye arattım. Of'ta vardı diye hatılıyorum. 444 1967 arandı ordaki yetkili Of'ta Ts Club ve Biletix gişesinin olmadığını söyledi. Vardı diye hatırladığım için atladık Of'a gittik postanenin karşısındaki sokakta 2 katlı çokta güzel bir Ts Club vardı. Aynı zamanda maç biletleri de satılıyor. ordaki yetkiliye durumu aktardım nasıl olur felan diye kulübü aradı. Kulüpten verilen cevap 444 1967 hattı koçnet'in hizmeti olduğunu ordaki yetkililerde resmi siteye bakıp cevap veriyorlarmış felan. Yani kısaca bu kulübün düzgün olan hiçbirşeyi yok malesef.

komediye bak.resmi siteye bakıp cevap veriyorlarmış. telefonda net yani.

gülüyoruz ağlanacak halimize.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bugüne kadar bir kaç kez aradım telefona çıkan kişiler bir saniye bekleyin

hemen size döneceğiz dediler hala dönecekler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zamanla düzelir arkadaşlar hep negatif yönden bakmayalım.Bende bir kaç şey sormak için aradım cevapları mı aldım.En kısa zamanda telefondan hem üyelik yapacağım hemde dergiye abone olacağım.Sadece bu değil.Zorda olsa Vakıfbank'tan taraftar kredikartı alın derim ben.Herşeyde olduğu gibi Vakıfbank kartında da bizi dördüncü olarak görüyorlar.Ben 1 yıldır taraftar kredikartımı kullanıyorum...
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

miragef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hat yeni kuruldu olacak okadar ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)