Sayfa 37 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 35 36 37 38 SonuncuSonuncu
Toplam 947 adet sonuctan sayfa basi 901 ile 925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupasý | Trabzonspor 3 - 0 Mersin Ýdman Yurdu | Maç Sonucu...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ama Türk futbolu, Avrupa futbolunun çok uzaðýnda. O açýdan 22-23 yaþýndaki bir futbolcu ülkemizde çok rahat "genç yetenek" olarak adlandýrýlabilir.
    Bizimkilere býrakýrsan Semih 2 yýl öncesine kadar ''genç Semih'' olarak tanýtýlýrdý...

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Alýntý Yaþar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zeki Yavru 22 yaþýnda
    Abdullah Karmil 25 yaþýnda
    Soner Aydoðdu 22 yaþýnda
    Emre Güral 24 yaþýnda

Bu yaþlardaki hiçbir oyuncu Avrupa'da genç olarak lanse edilmiyor.
    Genç dediðin adam 18-19unda oynamaya baþlar, 22 veya 23 ünde Milli takýmýnýn ve kendi takýmýnýn deðiþmezi olur.
    Aynen öyle. Dün þikebahçe 17 yaþýnda oyuncu oynattý o da gol attý. Salih uçan zaten 94 doðumlu arada sýrada oynuyor. Biz de misal Oðuzhan Acar'ý þu Türkiye Kupasý maçlarýnda deneyemez miyiz veya Neden denemeyiz?

Bizde 16- 17 yaþýnda bir oyuncunun gideceði çok yol var. u17 u-18de oynayacak da a2de oynayacak da 1461de 22 23 yaþýna gelecek de vs vs. Ölme eþeðim ölme...
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

leons61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bizimkilere býrakýrsan Semih 2 yýl öncesine kadar ''genç Semih'' olarak tanýtýlýrdý...
    hangi semihi kastettin.semih kaya mý þentürk mü?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

.
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý leons61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ekmeði de yedik,suyunuda içtik,hamsiyide yedik...trabzonlu ruhunu kastediyorsan her tülü kabulümdür.trabzonlu,trabzonspor sevgisi kalbinde olan oyuncularýn sayýsý artmalý... ama adrian þuan ençok katký saðlýyan topçulardan bi tanesi..sorunlu bi topçuda deðil..13 maçta 8.golünü attý.gol paslarýnda da,önemli pozisyonlarda da var...tabi hatada yapýyor
    zaten belkide bizi en cok yanýltan bu, kötü takýmýn en iyisi gözükyor, hepsi bu, ilk 10 içinde biz hariç hiçbir takým adriana para verip almaz, itirazým buna. ayrýca hiç bir futbolcuyu yaptýðý hataya göre deðerlendirmem benim için önemli olan yapmadýklarý, yapamadýklar.futbolu bilip bilmediðini bunlar gösterir. . .
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý leons61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hangi semihi kastettin.semih kaya mý þentürk mü?
    Þentürk...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý F.Ozdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen öyle. Dün þikebahçe 17 yaþýnda oyuncu oynattý o da gol attý. Salih uçan zaten 94 doðumlu arada sýrada oynuyor. Biz de misal Oðuzhan Acar'ý þu Türkiye Kupasý maçlarýnda deneyemez miyiz veya Neden denemeyiz?

Bizde 16- 17 yaþýnda bir oyuncunun gideceði çok yol var. u17 u-18de oynayacak da a2de oynayacak da 1461de 22 23 yaþýna gelecek de vs vs. Ölme eþeðim ölme...
    benim için kaliteli oyuncu 21,22 yaþlarýnda takýmda banko oynayabilecek oyuncudur..kendini artýk göstermiþtir..22-23 ten sonra ben topçunun çokta geliþeceðine inanmýyorum.o zamana kadar topçu geliþimini tamamlamýþtýr benim için.artýk gerisi birazda tecrübedir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Þentürk...
    onun kýllarý aðýrdý...

Nereden
    Ankara

Alýntý F.Ozdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Kupadakidiger maçlarda cok daha genc oyuncular oynamalý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

bide þu var genç çocuklar iyi takýmýn arasýnda çýkartýlarak oynatýlýr...bizde takým yokki genç koyup oynatalým...dün þikebahçeyi görmediniz mi nasýl yardýmcý oluyorlar gençlere.gol atýnca ne yaptýlar..bizimkiler pas bile atmaz

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Bugünkü kadro Karabüðü yenerdi

itirazý olan?
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugünkü kadro Karabüðü yenerdi

itirazý olan?
    bencede yenebilirdi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan ARSLAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Böyle bir maç birdaha olmaz heralde hayatýmda
    Kalk gel Ardahan'dan sonra tek gol izle çýk maçtan (:
    Neyseki bugün Vittek iyiydi biþiler yapmaya çalýþtý beðendim
    Umarým daha iyi oluruz..
    "3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.
    Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR."

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Gökhan ARSLAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umarým daha iyi oluruz..
    bence vittek daha çok gol atacak...bu oyun stilinde jankodan çok gol atar onun için vittek tercih edilmeli...

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý Gökhan ARSLAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umarým daha iyi oluruz..
    gökhan biz 3 gol gördük televizyondan biri mi gol oldu)) galibiyet gördün ya yeter))
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

faysal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Abdullah karmil çok iyiydi hiç sýrýtmadý .aykutun üçüncü goldeki verdiði pas onun oyunculuðuna yakýþan bir hareketti kadro iyiydi umarým elazýð maçýnada ayný kadro çýkar..Ünal Karaman sanýrým bu 11 kurmuþ güzel bir maçtý.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Erdal DÝLEK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gökhan biz 3 gol gördük televizyondan biri mi gol oldu)) galibiyet gördün ya yeter))
    karabük maçýnýmý kastetti acep...

eraytaskin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

A.karmil 25 yaþýnda bir futbolcu için yeterli deðil ve ne zaman üstüne koyup takýmý sýrtlanacak gözümdeki imajý birden düþtü mü ne
    onun kabahati yok durumda asla ama Trabzonspor da yerliye dönülecekse 10-12 yýl formayý sýrtlayacak en olgun zamanýnda zirveleri görecek milli formalarý terletecek yerliler olmalý...

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

finali yahudilerle oynarsak beni kimse tutamaz belcikada
    Ýnsan ol evlat!

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Zeki sað bekte mutlaka oynamasý lazým. Celustka ile Karmil arasýnda da pek fark yok Karmil oynasýn orada da yerli adamlar oynasýn sahada. Volkan gene bandaj yapmýþtý ayaðýna cam adam resmen
    7 tertemiz þampiyonluk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Erdal DÝLEK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stada geç geldiði için ilk golü, erken çýktýðý için de 3. golü izleyemedi arkadaþ.
    Hamiþ

Nereden
    Ýzmir

3-0 kazanmamýza rahmen iyi deðildik, ama yinede kýsa bir deðerlendirme:

Onur: pek iþ düþmedi, ama her zamanki gibi güven veriyor. Doðru yerde ve doðru hamleler yaptý
    Zeki : bazen fazla soðukkanlý. Canla baþla çalýþýyor, ama bana göre azcýk fazla faul yapýyor.
    Cech: Ciddi bir hata yaptýðýný görmedim, tabiiki rakipte çok zorlamadý. Emerson'un son haftalardaki kritik hatalarýndan sonra belki bir alternatif olabilir
    Abdullah: Parlak bir geleceði var inþallah. Zeki gibi soðukkanlý davranmayýp, topu dýþarý atmayý tercih etti, bence böylece gereksiz
    bir hata engelledi. Çok koþtu ve çalýþtý, azcýk sert oynuyor. Çabuk kart görebilir. Sahada en beðendiðim oyunculardan.
    Mustafa : Ne kritik hata nede kritik müdahale yaptý.
    Colman : Daha hazýr deðil, iyi baþladý ama zaman içinde oyundan düþtü. Eski haline dönmesine inþallah az kaldý.
    Adrian : Sezon baþýndan beri en istikrarlý oyuncu. Bugünde en iyilerinden. Gol attý ve attýrdý. Ýnþallah sakatlanmaz.
    Aykut : Ben bugün beðendim. Rakip daha kuvvetli ve idaalý olsaydý nasýl bir performans gösterebilirdi bir soru iþareti.
    Volkan : Ýstekliydi, ama takým için deðil sanki sadece kendisi için istekliydi. Görünüþte koþuyor, çalýþýyor, yapýyor ama
    takýma bunlardan pek bir fayda gelmedi.
    Olcan : Tek kanat çalýþtý, o da Olcan'nýn kanadý. Oyununu çok geliþtirdi. Ýlk geldiðinde Volkan gibi bencildi, þimdi takýmý
    düþünüyor ve arkaya çok yardým ediyor.
    Vittek : Evet gol attý, ama önde topu bir türlü tutamýyor. Bazen çok aðýr kalýyor. Baþka takýmlara karþý gol atma þansý çok
    düþük olabilir, çünkü ortadan top almýyor, top kaybedince peþinden gitmiyor. Son vuruþlarý ama çok iyi.

Soner : Ýlk o girmesine rahmen pek görünmedi.
    Emre : Fazla istekliydi, hemen hemen bütün toplarý kaybetti, ileriye doðru bir atak geliþtiremedi, halbuki 2-0 önde bir takýmda
    ve pek baský yoktu. Þansýný iyi deðerlendiremedi.
    Halil : Girdiðinde yine ýslýklarla girdi, ilk baþta bir kaç topu kaybetti, gol pasýný kandisi Aykut'a verdi, güzel bir þut çekti.
    Top Serkan'a deðmese girermiydi girmezmiydi önemli deðil, o gol onun adýný taþýyor ve Halil için sevindim.

Bu performansla ligte herhalde diþli bir takýma kazanamazdýk, ama en azýndan kupada iþler iyi gidiyor. Hayýrlýsý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan ARSLAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stada geç geldiði için ilk golü, erken çýktýðý için de 3. golü izleyemedi arkadaþ.
    Aynen öyle oldu otobüs yolda biraz oyalanýnca maça 5 dk geç girdik
    Sonra erken çýkýnca arkadaþ saolsun son golüde göremedik (:
    Yoksa galibiyet tabiki yeter )
    "3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.
    Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR."

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý Sushi07 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Onur: pek iþ düþmedi, ama her zamanki gibi güven veriyor. Doðru yerde ve doðru hamleler yaptý
    Zeki : bazen fazla soðukkanlý. Canla baþla çalýþýyor, ama bana göre azcýk fazla faul yapýyor.
    Cech: Ciddi bir hata yaptýðýný görmedim, tabiiki rakipte çok zorlamadý. Emerson'un son haftalardaki kritik hatalarýndan sonra belki bir alternatif olabilir
    Abdullah: Parlak bir geleceði var inþallah. Zeki gibi soðukkanlý davranmayýp, topu dýþarý atmayý tercih etti, bence böylece gereksiz
    bir hata engelledi. Çok koþtu ve çalýþtý, azcýk sert oynuyor. Çabuk kart görebilir. Sahada en beðendiðim oyunculardan.
    Colman : Daha hazýr deðil, iyi baþladý ama zaman içinde oyundan düþtü. Eski haline dönmesine inþallah az kaldý.
    Adrian : Sezon baþýndan beri en istikrarlý oyuncu. Bugünde en iyilerinden. Gol attý ve attýrdý. Ýnþallah sakatlanmaz.
    Aykut : Ben bugün beðendim. Rakip daha kuvvetli ve idaalý olsaydý nasýl bir performans gösterebilirdi bir soru iþareti.
    Volkan : Ýstekliydi, ama takým için deðil sanki sadece kendisi için istekliydi. Görünüþte koþuyor, çalýþýyor, yapýyor ama
    Olcan : Tek kanat çalýþtý, o da Olcan'nýn kanadý. Oyununu çok geliþtirdi. Ýlk geldiðinde Volkan gibi bencildi, þimdi takýmý
    Vittek : Evet gol attý, ama önde topu bir türlü tutamýyor. Bazen çok aðýr kalýyor. Baþka takýmlara karþý gol atma þansý çok
    düþük olabilir, çünkü ortadan top almýyor, top kaybedince peþinden gitmiyor. Son vuruþlarý ama çok iyi.

Emre : Fazla istekliydi, hemen hemen bütün toplarý kaybetti, ileriye doðru bir atak geliþtiremedi, halbuki 2-0 önde bir takýmda
    Halil : Girdiðinde yine ýslýklarla girdi, ilk baþta bir kaç topu kaybetti, gol pasýný kandisi Aykut'a verdi, güzel bir þut çekti.
    Top Serkan'a deðmese girermiydi girmezmiydi önemli deðil, o gol onun adýný taþýyor ve Halil için sevindim.

Bu performansla ligte herhalde diþli bir takýma kazanamazdýk, ama en azýndan kupada iþler iyi gidiyor. Hayýrlýsý
    Halil ve Emre dýþýnda deðerlendirmeler son derece doðru.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Gökhan Uzun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sushi07 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Yorumlar için teþekkürler.. Ýzlediðim kadarýyla yorumlara ufak deðiþiklikler dýþýnda katýlýyorum..
    Ben Trabzonspor kaptanýyým . Baþka bir kaptanýn ardýndan sahaya cýkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu deðil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)