Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aðýrlýðýmýzý koymanýn zamaný geldi!

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Standart Aðýrlýðýmýzý koymanýn zamaný geldi!

YÝNE FATÝH TEKKE'NÝN "SATIÞI"

Fatih Tekke konusu tam kapandý derken, þimdi de Rusya'nýn Zenith kulübünün resmi teklifi düþtü gündeme. Fatih Tekke "Zenith le Menithle uðraþacak vaktim yok, beni Trabzon'dan koparamazlar" dememiþ gibi, Trabzon Yönetim Kurulu toplanarak Zenith'in teklifini deðerlendirdi ve bu akþam (çarþamba) "Son karar pazartesi verilecek" açýklamasý yapýldý Trabzon yönetiminden.

Bunun anlamý þudur sevgili Trabzonsporlular;

Albayrak yönetimi býrakýn verdiði "sözleri" tutmayý; Fatih Tekke gibi Trabzon'la özdeþleþmiþ bir deðeri, ne yapýp edip satmanýn hesaplarýný yapýyor. Taraftar tepkisiyle Fenerbahçe'yle perde arkasýnda yaptýklarý anlaþmayý bozmak zorunda kaldýlar, þimdi son hamlelerini yapýyorlar. Son kararý pazartesi vereceðiz demeleri, taraftarýn tepkisini ölçmek için adýlmýþ bir adýmdýr.

Fatih Tekke takýmdan ayrýlmak istemediðini belki yüz kez beyan etti, hatta çok özel kaynaklardan "zorla Fenere gönderilmek istendiðini" de öðrendik, buna raðmen direndi.

Fotoðrafa iyi bakalým;

Seçimi kazanabilmek adýna taraftara "söz" veren Albayrak yönetimi, deðil yýldýz transfer etmek, eldeki tek yýldýzý da "satýp", Trabzonspor tarihinin en basiretsiz yönetimi olmaya aday olmuþlardýr.

Fransýzlar her toplum layýk olduklarý yönetimlerce idare edilir der.

Trabzonsporlularýn layýk olduklarý yönetim bu mudur sizce?

Benim itirazým var, Fatih Tekke'yi satanlar; ondan çok daha iyisini takýma kazandýrmak zorundadýr.

Belli ki Trabzon'da yeni bir kongre var. Albayrak maalesef büyük bir düþ kýrýklýðýna doðru gidiyor. Umarým yanýlan ben olur ve Albayrak yönetimine teþekkür etmek durumunda kalýrým. SEVGÝLÝ BMN ÜYELERÝ DAHA NEYÝ BEKLÝYORUZ VERÝLEN SÖZLERÝN YERÝNE GETÝRÝLMEMESÝ VE FATÝH ÝN NEREDE ÝSE RESMÝLEÞEN SATIÞI ARTIK YÖNETÝME DEKLERASYON GÖNDERMENÝN ZAMANI GELMEDÝMÝ?YARIN GEÇ OLABÝLÝR..
    Konu kolombo tarafýndan (27.07.2006 Saat 09:05 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: konu baþlýðýnýn deðiþtirilmesi
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

bmn üyeleri sanýrým yaþananlardan dolayý hiç rahatsýz deðil....ne diyelim yaþananlarý hak etmiyorda deðiliz...

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Fatih Tekke hiç bir yere gitmez.Verilen sözler içinde aðýrlýðýmýzý koymanýn zamaný geldi.Bunun için baþkana mail atýlabilir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Alýntý kolombo Nickli Üyeden Alýntý
    bmn üyeleri sanýrým yaþananlardan dolayý hiç rahatsýz deðil....ne diyelim yaþananlarý hak etmiyorda deðiliz...
    Aga burda herkes rahatsizda sende bilirsin karadeniz insani birden patlayiverir.Bence bu yonetim isi sarpa saracak en kotu ihtimal bunlar aralik - ocak ayinda yolcu.Parasiz Atay AKTUG u arar olduk bee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

bizim hiç bir aðýrlýðýmýz yok bu yaþananlar bunu açýkca gösteriyor.çýrpýnmamýz boþuna.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nadir Bekar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart gelen gideni aratýr

Alýntý Oztkn Nickli Üyeden Alýntý
    Aga burda herkes rahatsizda sende bilirsin karadeniz insani birden patlayiverir.Bence bu yonetim isi sarpa saracak en kotu ihtimal bunlar aralik - ocak ayinda yolcu.Parasiz Atay AKTUG u arar olduk bee
    pazartesi karar vereceklermiþ
    güldürmeyin adamý siz kim karar vermek kim neye karar verebildiniz bu güne kadar?
    Konu tigin tarafýndan (28.07.2006 Saat 14:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    "s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý
    bizim hiç bir aðýrlýðýmýz yok bu yaþananlar bunu açýkca gösteriyor.çýrpýnmamýz boþuna.
    ya ben anlamýyorum ülkere tepki için eller klavyeden geri gelmedi ama kendi yönetimimize bunu yapmýyoruz neden ya?niye herkes suspus?he dersenizki alýþtýk o zaman bmn nin önemi nerde?

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý borvi Nickli Üyeden Alýntý
    güldürmeyin adamý siz kim karar vermek kim neye karar verebildiniz bu güne kadar?
    akp li baþkana hayýr........
    Burasý siyaset meydaný deðil siyasetini git baþka yerde yap.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

sheva
    Ziyaretçi

e artýk yuh! nerelere geldi konu

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

+ 100000000000, onlarýn anca kendilerine hayrý olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eee kamuoyuna duyrulur diye bir yazý daha yazalým . Týpký eziklere gideceði söylentilerine hazýrladýðýmýz gibi.
    Yada ben yarýnki maça bir pankart hazýrlayayým
    YILDIZLARDAN VAZGEÇTÝK....YILDIZIMIZI SATMAYIN ...diye ..
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Son gülen iyi gülermiþ. 8000 EURO
    Bu konuþulanlar doðruysa ben olsam hiç baþýna kaþýna bakmadan satarým.
    Çünkü Fatih aðabey'in ekmeði yendi. Son fýrsatlar bunlar.
    Aslýnda biz fenere uyuz olduðumuzdan fenere satýlmasýný istemedik.
    Satmak gerekiyordu. Fatih'ten gelecek para ile 2 futbolcu alýnýr.
    Takýmda yeterli orta saha yok. Bence forvette sýkýntý yaþamayýz Fatih olmadanda. Bu takýma takviye yapýlmýþ sayýlmaz. Önemli oyuncular sakat v.s
    Fatih de yine bir tedavi operayon geçirdi. Tam randýman beklenmez. Ýyisimi satýlsa daha iyi. Hem bu kadro ile Avrupa iþi bana göre hayalden öte.
    Ýyisi mi ver bir tane al iki tane futbolcu. Hiç deðilse bu sene ligi biz kazanalým.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

borvi & tsmaniac
    kendinizi ele veriyorsunuz, yani yönetimin icraatlarýný eleþtirmek bir yana kendi siyasi kimliðinize uymuyor diye mi eleþtiriyordunuz yönetimi. Ta baþýndan beri, e hani Büyük Trabzonspor ve çýkarlarý... Burasý siyaset forumu deðil baþka forumlarla karýþtýrmayýn...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    borvi & tsmaniac
    kendinizi ele veriyorsunuz, yani yönetimin icraatlarýný eleþtirmek bir yana kendi siyasi kimliðinize uymuyor diye mi eleþtiriyordunuz yönetimi. Ta baþýndan beri, e hani Büyük Trabzonspor ve çýkarlarý... Burasý siyaset forumu deðil baþka forumlarla karýþtýrmayýn...

nasýl eleþtirmeyelim bu yönetim sadece siyaset için geldi, siyaset için gelen yönetimin takýma nasýl yararý olabilir, sadece kendi çýkarlarýný düþünmekteler kusura bakmayýn, lütfen kýzmayýn ama görünen köy kýlavuz istemez, takýma faydasý olacaksa kim gelirse gelsin baþým üstüne ama bunlarýn amacý belli, Trabzonspor siyaset aracý yapmak baþka biþey deðil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Güzel kardeþim eleþtiri yapýyorsun iyi güzelde sonuna þu AKP'yi koymazsan olmazmý?Ne oluyor onu yazýnca baþýn göðemi eriyor?

AKP'li baþkana hayýr.CHP'li baþkana evet...Yahu bu zihniyet niye deðiþmez?Ne takýntýlý adamlarsýnýz.Ne yapalým yani bu baþkaný seçen delegerin alayý saftirirkti,hepsinide kandýrdýlar.Nuri Albayraðýn AKP'li baþkan olduðunu kimseler zaten bilmiyordu.Bizde böylemi yazalým.Ne yazdýðýnýza az dikkat edin be kardeþim.Burada siyasete yer yok.Haberiniz ola...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Naim
    Ziyaretçi

Herke Aðýrlýðýný koysun
    Ahmet abi koymasýn
    Maðazallah ortada ortam falan kalmaz daðýtýr klubu falan
    Þaka bir yana
    Eleþtrileri siyasi ortama çekmek bize zararverir
    Yanlýþ noktadan vuruyorsunuz arkadaþlar hemen renginiz ortaya çýkýyor biraz daha ayaklarý yere basan eleþtriler getirin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Arkadaþlar biz ne kadar zorlarsak zorlayalým, tüm ülkenin kabul ettiði bir gerçeði de içimizden atmak oldukça zor.

Burada önemli konu, yönetimin hangi siyasi görüþe yakýn/içinde olup olmadýðý deðil, Trabzonspor'a bu siyasetten baþka þeyler de verip veremediðidir.

Baþkanýn oldukça tarafsýz (siyasi açýdan) olduðunu gözlemleyebiliyorum. Ama ekibi ve etrafýndakiler için ayný þeyleri söyleyemeyeceðim. Elbette Trabzonspor Ýstanbul'dan da yönetilebilir. Ama Trabzon'daki ekibin oldukça kuvvetli olmasý gerekli. Ýþte eksiðimiz de budur. Yoksa baþkanýn altýndakilere yetki devretmesi oldukça olumlu.

Ama unutulmamalý, yöneticiliðin çok önemli bir kuralý:
    Yetkiler devredilebilir ama SORUMLULUK ASLA!

Bu yüzden göndermedik mi Atay Aktuð'u?
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

geronimo_61
    Ziyaretçi

siyasi içerikliþ bir mesaj yazmaya karþýyým ama kendi kanýmca ve çoðunlupa göre ki yeni yönetimin geliþ trabzonda belli bir kesimin imaj yenileme çalýþmasýydý

sonunda hepimiz hüsrana uðradýk çok da fazla söylenecek bir þey yokkk..
    ama azýcýk da kendimizi suçlayalým daaa. neye göre baþkan seçiyoz idye deðil mi?

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

Taraftardan gelecek "yoðun" bir tepki yönetimin aklýný baþýna almasýna yardýmcý olabilir belki.Zaten almazsalar çok da uzun ömürleri yok koltuklarýnda.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladý
    "7"

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Fatih Tekke'yi bana kalsa hiçbir yere göndermem,gönderemem.Ali Kemal gönderilirken çocuk aklýmla aðladým ardýndan,Ogün ve Apo gerçekten kendilerimi gitmek istedi bilemiyorum ama içimden birþeyler koptu onlarýn ayrýlýþý ile.Tolunay giderken boðazýmda birþeyler düðümlendi.Hami'nin Shalke macerasýný hiç kabullenemedim.Gökdeniz'in yaptýðý hý...lýkta baþýmdan aþaðý kaynar sular döküldü.Trabzonspor'la adý bir anýlan bir futbolcu yanlýþ yaparsa çok üzülüyorum,takýmdan kopartýlýrsa daðýlýyorum.
    Eminim aþaðý yukarý ayný duygularý taþýyoruz.Bu yüzden tepkileri anlayabilirim fakat Fatih illede gideceðim diyor,yönetim onu tutsa ne kazancýmýz olacak ?
    Tepki gösterilecek þey;baþkanýn verdiði sözü tutamamasýdýr.Kontenjaný bahane edip kontenjan açýlmasýna raðmen yabancý transferinde bir arpa boyu yol gidememeleri bardaðý taþýrýyor.
    Not: Fatih'in Zenit'e transferiyle gol problemi yaþayacaðýmýz kesindir.Mevcut eksikleri gideremeyen yönetim artýk birde santrafor transfer etmek zorundadýr.
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

fatih avrupaya gitmek istiyorum dememiþmiydi? þimdi biz onu burada tutarsak aklý teklif gelen takým ya da takýmlarda kalmaz mý? ayný verimi alabilir miyiz? gerçi teklif veren takým o kadar iyi bir takým deðil belki fatih onun için kabul etmeyebilir.. ama fatihi de zorla tutamayýz...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Analyzer
    Ziyaretçi

Alýntý kolombo Nickli Üyeden Alýntý
    YÝNE FATÝH TEKKE'NÝN "SATIÞI"

Fatih Tekke takýmdan ayrýlmak istemediðini belki yüz kez beyan etti
    Adam iki yýldýr gördüðü her kameraya Trabzonspor'dan ayrýlmak istediðini söylüyor. Bu kadar da at gözlükleriyle bakýlmaz ki bir olaya. Tamam anladýk seviyorsunuz Fatih'i, toz kondurmak istemiyorsunuz ama bu kadarýna da pes yahu. Ayrýlmak istemediðini 100 kere beyan etmiþmiþ. Breh breh.

Fatih Akgün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

arkadaþlar yarýn maça gidilip birinci aðýzdan yönetime tepki konur
    bugün yarýn ve ilelebet trabzon

unyelimetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    50

Burasý siyaset yeri deðil!

Beceriksiz baþkana hayýr.
    ÜNYE TRABZONSPORLULAR DERNEGI-2003

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Eger siyaset varsa burda senin gibi birini de burda istemiyorum....!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)