Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aðýrlýðýmýzý koymanýn zamaný geldi!

Rutubet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþlýðý açan arkadaþ ille de Aðaoðlu'nu istiyor da, Aðaoðlu'nun baþkan ve yönetim hakkýndaki düþüncelerini biliyor mu ? Bayaðý bir tezat olmuþ da o bakýmdan söyleyeyim dedim.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

benim için aðaoðlunun yönetim ve baþkanla olan düþünceleri önemli deðil. ben bu görevi layýký ile aðaoðlunun yapabileceðini düþündüðüm için böyle bi imza seçtim......körü körüne aðaoðlu demiyorum tabiki istikrarlý ne yaptýðýný bilen bi yönetimle yolumuza devam edelim ama ben bu ýþýðý bu yönetimde göremiyorum.aranýzda göreniniz varmý? #26
    Rutubet

Kayýt Tarihi: 29-05-04

--------------------------------------------------------------------------------

Baþlýðý açan arkadaþ ille de Aðaoðlu'nu istiyor da, Aðaoðlu'nun baþkan ve yönetim hakkýndaki düþüncelerini biliyor mu ? Bayaðý bir tezat olmuþ da o bakýmdan söyleyeyim dedim.

Türk Bayraðýný istemeyen köpekler size söylüyorum LAAN ! ne bakýyonuz !
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Angry

Alýntý kolombo Nickli Üyeden Alýntý
    benim için aðaoðlunun yönetim ve baþkanla olan düþünceleri önemli deðil. ben bu görevi layýký ile aðaoðlunun yapabileceðini düþündüðüm için böyle bi imza seçtim......körü körüne aðaoðlu demiyorum tabiki istikrarlý ne yaptýðýný bilen bi yönetimle yolumuza devam edelim ama ben bu ýþýðý bu yönetimde göremiyorum.aranýzda göreniniz varmý? #26
    Rutubet

Kayýt Tarihi: 29-05-04

--------------------------------------------------------------------------------

Türk Bayraðýný istemeyen köpekler size söylüyorum LAAN ! ne bakýyonuz !
    Hangi Agaoglu hani golf oynayan...Hani Kongreden önce Ayyy Annecim!!! diyip kaçan Arkadas mý?...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý FORZA61 Nickli Üyeden Alýntý
    Hangi Agaoglu hani golf oynayan...Hani Kongreden önce Ayyy Annecim!!! diyip kaçan Arkadas mý?...
    sen bu þekilde tanýmýþ isen yanlýþ tanýmýþýn.önce taný sonra yorum yap

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

sen bu þekilde tanýmýþ isen yanlýþ tanýmýþýn.önce taný sonra yorum yap
    Tanýyoruz...Tanýyoruz...Merak etmeyin...Kendisi iyi tanýtmýþ biridir...

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yine Trabzon'a verilecek olanlarý deðil, isimleri tartýþmaya baþladýk. Ortada Aðaoðlu yok neyi tartýþýyorsunuz hem?
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu sözlerim medyayadýr:

Fatih'i Trabzonspor'a yakýþtýramadýlar. Böyle kaliteli bir oyuncuya yazýk oluyor diyen cücük beyinliler, fener'e pek de güzek yakýþtýrýyorlardý.

Bu sözlerim yönetimedir:

Neden satýyorsunuz Fatih'i? Sadece bu neden? Neden?

Bu sözlerim de taraftaradýr:

Her gitmek isteyene kapýyý göstersek, sonunda takýmda gençlerden 7-8 oyuncu kalacak. Zannediyor musunuz ki diðerleri Trabzonspor'da oynamaya bayýlýyor? Hiç sanmýyorum zira ortaya koyduklarý üründen belli. En kesin çözüm bu deðil mi? Ýsteyeni gönder, isteyene iyileþtirme yap. Böyle kulüp mü idare edilir? Yahu nedir bizim bu çektiðimiz. Þampiyon olmak elimizde deðil belki ama kendinden emin olmak elimizde. Bu kadar mý beceriksiz davranýlýr hayati olaylar karþýsýnda?

Fatih giderse yabancý kontenjanýmýz mý boþalacak? Ya da yerli Fatih'ten iyi oyuncu mu var alacaksýnýz? Ya da Jun'u geri mi çaðýracaksýnýz?

Yönetime kendimce 4 Aðustos'a kadar süre veriyorum. Bu yaþattýklarý rezaletleri temizlemek için. O zaman dolunca bir numaralý muhalefeti ben olacaðým, sözüm söz.

Baþkandan talebim, derhal yönetim kurulunu deðiþtirmesi ve iþ bilir insanlarý yönetime taþýmasýdýr. Ya da mevcut yönetimle birlikte yavaþ yavaþ bavul toplamasýdýr.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Analyzer
    Ziyaretçi

Yönetimi eleþtirirken iþin içine siyasetin sokulmasý çok yanlýþ. Trabzonspor siyasi bir kurum deðil, spor kulübü. Ayný durum yönetim cephesi için de geçerli. Sayýn Nuri Albayrak kulübü yönetirken iþin içine siyaseti sokmamalý. Az önce Trabzonspor kulübünden cep telefonuma mesaj geldi. Regaip kandilimi kutluyormuþ Nuri Albayrak. Oysa ki 19 Mayýs Gençlik ve Spor bayramý gibi Trabzonspor'la oldukça baðdaþan bir resmi bayramda ya da diðer resmi bayramlarda kendisinden bir kutlama mesajý gelmemiþti cep telefonuma. Bu durumdan rahatsýz oldum. Trabzonspor, dini ya da siyasi bir kurum deðil. Býrakýn kandili bayramý da kulübü yönetin yahu.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý Analyzer Nickli Üyeden Alýntý
    Yönetimi eleþtirirken iþin içine siyasetin sokulmasý çok yanlýþ. Trabzonspor siyasi bir kurum deðil, spor kulübü. Ayný durum yönetim cephesi için de geçerli. Sayýn Nuri Albayrak kulübü yönetirken iþin içine siyaseti sokmamalý. Az önce Trabzonspor kulübünden cep telefonuma mesaj geldi. Regaip kandilimi kutluyormuþ Nuri Albayrak. Oysa ki 19 Mayýs Gençlik ve Spor bayramý gibi Trabzonspor'la oldukça baðdaþan bir resmi bayramda ya da diðer resmi bayramlarda kendisinden bir kutlama mesajý gelmemiþti cep telefonuma. Bu durumdan rahatsýz oldum. Trabzonspor, dini ya da siyasi bir kurum deðil. Býrakýn kandili bayramý da kulübü yönetin yahu.
    sýrf muhalefet olmak için yazý yazmak doðru deðil sanýrým....

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Analyzer
    Niye rahatsýz oldun yeni yýl kutlama mesajý geldiðinde rahatsýz olmuþ muydun... Kýldan tüyden þeylerle uðraþmayalým...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    Analyzer
    Niye rahatsýz oldun yeni yýl kutlama mesajý geldiðinde rahatsýz olmuþ muydun... Kýldan tüyden þeylerle uðraþmayalým...
    vay adiler banada yeniyýlda kart gönderdiler kandil oldu daha mesaaj falan yok 9155 nolu üye olarak üyeliðimi iptal edeceðim

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Resmi sitede üye bilgilerini güncelle bölümü vardý telefonunu felan belki yalnýþ yazmýþsýndýr...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

vay adiler banada yeniyýlda kart gönderdiler kandil oldu daha mesaaj falan yok 9155 nolu üye olarak üyeliðimi iptal edeceðim
    Sen üyeliðini iptal etme bana ver. Böylesi daha iyidir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Bayramý ve kandili kutlamasýna hiç bir lafým yok aksine güzel de. Ama 19 Mayýs, 29 Ekim gibi günleri de atlamasalar iyi olur.

hayatta iki konu çok hassasdýr din ve siyaset ikisinide doðru zaman ve doðru yerde konuþmak gerek bmn bunun sanýrým yeri deðildir isteyenler birbiri ile özel mesaj yöntemi ile görüþlerini paylaþabilir....diye düþünüyorum..

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý
    Sen üyeliðini iptal etme bana ver. Böylesi daha iyidir.
    kusura bakma benimkini veremem ama baþka yerden ayarlayabilirim....henüz delirmedim....bu klüb için daha verecek çok þeyim var..
    Konu admin tarafýndan (27.07.2006 Saat 17:37 ) deðiþtirilmiþtir.

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Yönetim istifa yeter taraftar olarak birleþip yönetimin bir anönce gitmesini saðlamalýyýz.Ýst bþehir deðil Trabzonspor bunu herkes biliyor fýrsat verme yeri hiç deðil kimsenin deneyim kazanacaðý bir spor okulu asla deðil.9-10 milyon tarafatarý olan bir kurum ve buna saygý göstermek ilk baþta yönetimin iþi.Kaptanýn gitmek istiyor bu tarif edilemez bir kaostur.Lig baþlýyor ve transfer yok!Son 3 dönemdir ciddiyetsiz sadece isim yapmak için gelenlerle uðraþýyoruz.BEYLER BUTAKIMIN BAÞINA AHMET AÐAOÐLU gibi oturaklý ciddi ve medyatik tanýnan biri lazým uyanýn artýk yine 1 senemiz heba oluyor yeter!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

noluyo kandil mesajý gönderince. bana yolladýlar pek bi mutlu oldum.zaten yönetimin ilk görevi kandilerde bayramda taraftarýn halini hatrýný sormak kutlama yapmak.
    transfer falan onlar sonraki iþler.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

bmn üyelerinden yönetim oluþturalým ve ilk kongrede baþkanýmýzý belirleyip aday olalým bizde bu iþi bunlarýn yaptýðý kadar yaparýz nasýl olsa klüp de kar ediyomuþ ee bide fatih satýlýyor of be bu parayla biz klüpde ne yenilikler yaparýz...hadi bmn olarak yönetimi oluþturma zamaný komngreye kadar altyapýyý anca oluþtururuz..

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

nur1 baþkaný yarýn discoya götürecem soracam bu sorularý ona

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Arkadaþlar ýsrarla her fýrsatta dillendirmeye çalýþýyorum.Ahmet Aðaoðlu yada bir baþka isime karþý olduðum için deðil ama kiþilerden medet ummayý býrakalým lütfen.FUTBOLU YÖNETMEK OYNAMAK GÝBÝ BÝRÞEY;YANÝ BU BÝR EKÝP ÝÞÝ,PROJE ÝÞÝ,TAKIM RUHU OLUÞTURMA ÝÞÝ.Bu anlamda ekip revize edilerek yola devam edilebilir.Ýllede istifa gerekli deðildir.
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Ahmet AÐAOÐLU için kampanya baþlatalým ciddi bir adým atalým bmn yönetimi ön ayak olsun.Busaaten sonra yapýlacak transferin bize bir faydasý olmaz gönlümüz kýrýldý.kaç aydýr ben bu siteye yazý bile yazmýyorum saðolsun bazý yöneticiler nehikmetse yönetimi eleþtirince ceza uyguluyor!gerçi önemi yok bu yaþtan sonra önce kendi saðlýðýmýz gelir!!!

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

bu yönetim futbolcu satamaz hele FATIH TEKKEyi aslaaaa...
    takimini iyice batirirlar.. zaten bizi zor günler beklyiro transfer yapamadilar diye
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Halil arkadaþ merhaba diyelim önce herkesin kandili mübarek olsun.Ama isim önemli ezikbahçe isimle iþi götürdü bunlarý unutmayalým ali þenþakrak efendinin yaptýklarý ve azize yi gözardý etmeyelim.Sade ce AÐAOÐLU yla tabiki olmaz ama bu adam illaki daha doðru kurar ekibini.

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Adminler bu konuda niye sessiz kalýyorlar.Bmn her zaman yaptýðý açýklamalar ile gündemde yerini alýrken bu konuda sessiz kalmakta nedir acaba???Tepkimizi ana sayfaya yansýtmalýyýz artýk.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Analyzer
    Ziyaretçi

@Emorfo
    Rahatsýzlýk duyduðum konuyu yazýda belirtmiþtim ama anlaþýlmadý sanýrým. Biraz açayým o halde.

Forumda yüzlerce yazým var. Trabzonspor yönetiminin siyasi görüþünden rahatsýz olduðumla ilgili tek bir yazý yazmýþlýðým yok. Rahatsýz da olmuyorum zaten. Beni rahatsýz eden durum, yönetimin siyasi görüþünü Trabzonspor'a yansýtmasý/bundan çýkar saðlamasý, Regaip kandilinde mesaj atýlýrken resmi bayramlarda mesaj atýlmamýþ olmasý. Yýlbaþýnda mesaj filan da almýþ deðilim bu arada. Bu durumun AKP'nin siyasi çizgisiyle olan paralelliðini görmemek olanaksýz sanýrým. Benzer þekilde Atay Aktuð yönetiminden de 1 Mayýs iþçi bayramýnýzý kutlarým þeklinde mesaj alsam da rahatsýz olacaktým. Trabzonspor siyasi ya da dini bir kurum deðil tekrar söylüyorum. Ve Nuri Albayrak yönetiminin Trabzonspor'u siyasi veya ekonomik bir yükselme için basamak olarak kullandýklarý yönünde ciddi þüphelerim var. Aksini kanýtlayacak bir durumla da karþýlaþmýþ deðiliz henüz. Sadece yýldýz transferi sözüyle yönetime gelip onu dahi yapmamalarý ve tüm Türkiye'de Trabzonspor sayesinde tanýnan iþ/siyaset adamlarý konumuna gelmeleri sadece onlara yaramýþ durumda. Rahatsýz olduðum durum budur.

Senin dediðin gibi kýldan tüyden iþlerle uðraþýyorum belki de. Ama hangi iþin kýldan tüyden, hangi iþin önemli olduðu subjektif birþey. Sana göre kýldandýr tüydendir, bana göre önemlidir. Bilmem anlatabiliyor muyum?
    Konu Analyzer tarafýndan (27.07.2006 Saat 18:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

BMN YÖNETÝMÝNDEN FATÝH TEKKE hakkýndaki görüþlerimizin ana sayfaya yansýtýlmasýný istiyoruz..biz FATÝH in 1 sene fenere gelmesini istemiyoruz..zenit denen kulüp kimdir nedir ?FATÝH in sadece AVRUPANIN üst düzey kulüplerine satýlmasýna(barcelona milan gibi) iyi bir maddi getiri olursa göz yumarýz
    FATÝH in uyduruk bir takýma satýlmasýna ne pahasýna olursa olsun karþýyýz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)