Sayfa 3 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 836 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK Görevini Kötüye Kullanmıştır... İl İl Suç Duyurularımız | HAYDE!

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onadı ama gerekçeli kararını açıklamadı. PFDK dilekçemizde onların gerekçeli kararları ile vuruyoruz onları. Hiiç merak etmeyin, bu organizasyonun bir sonraki aşaması TFF Yönetim Kurulu ve Tahkim Kurulu olacak.
    Haa tamam abi anladım şimdi.İnş emeklerimizin karşılığını alacağız.Hayde hayırlısı abi
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

Murat 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartal(Cevizli) dediğiniz E-5'in güneyinde yeni yapılan devasa Adliye mi? Orası açıldı mı?
    Hayır orası daha açılmadı.

Minibüs yolu üzerinde Kartal ( Cevizli ) Adliyesi.
    Konu Murat 61 tarafından (09.01.2013 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.
    Metris Seni Çağırıyor ...

Ben A Milli takım kaptanıyken bunların çalıştıkları gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hıncal Uluç magazinde, Haşmet Babaoğlu ise kültür-sanat sayfasında çalışıyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar, bu konuyu asla unutmadık, unutturmayacağızda... Hakkımız olanı istiyoruz, yıllardır bizim hakkımızı çalanların artık kaçacak delikleri yok. Bu kadar net bir şekilde yaptılan hırsızlıkların 16. ağır ceza mahkemesinde suratlarına çarpılmasına rağmen, siyasilerin ayak oyunlarıyla ''bu işin üstüne bir bardak soğuk su için'' diyenlere, bizde en demokratik yollardan hakkımızı arayacağız. Onlar hırsızları kollayadursunlar bizler gerçek adalet peşinde koşmaktan asla yılmayacağız. Zannetmesinlerki Trabzonspor'lu bu işi unutur. Bizler Bordomavi.net ailesi olarak hakkımızı sonuna kadar takipcisi olacağız.

Bu bağlamda Trabzonspor taraftarının farkını bir kez daha ortaya koymaktan dolayı mutluluk içindeyim. Trabzonspor taraftarı hangi gurup olursa olsun bu davaya sahip çıktığı sürece bu dava haklı olanın lehine sonuçlanacaktır.

Gerçek Trabzonspor taraftarı zorluklardan asla yılmaz, küçükte olsa menfaatleri için takımına yapılan yanlışları görmezden gelmemezlik etmez, yapılan haksızlıkları sineye çekmez ve herşeyden önemlisi asla unutmaz!

Haydi bütün Trabzonsporlular! bu dava artık bizlerin. 2010-2011 yılında gittiğimiz onlarca deplasmanın, maçın, verdiğimiz emeğin, mücadelenin karşılığını almak için bu adalet düşmanlarına hesap sormak için herkes savcılığa suç duyurusuna gitmeye sizleri davet ediyoruz.
    Konu Badaloğlu tarafından (09.01.2013 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tebrikler ve teşekkürler BMN.

Türkiye'de yaşamadığıma şükretsem de, böyle anlarda "keşke orada olsam" diyorum.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kartal(Cevizli) dediğiniz E-5'in güneyinde yeni yapılan devasa Adliye mi? Orası açıldı mı?
    Değil. Minibüs yolunun devamında eski adliye
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

dilekçem suç duyurum yaklaşık iki haftadır bende
    malum sene sonu ve sene başı bütçe proje planlamalarında işyerinde izin alamadım
    en geç haftaya cuma KOCAELİ adliyesine başvurumu yapacağım
    ben kendi ateşimi yakacağım
    eee ateş düştüğü yeri yakmasın
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu konuyu asla unutmadık, unutturmayacağızda... Hakkımız olanı istiyoruz, yıllardır bizim hakkımızı çalanların artık kaçacak delikleri yok. Bu kadar net bir şekilde yaptılan hırsızlıkların 16. ağır ceza mahkemesinde suratlarına çarpılmasına rağmen, siyasilerin ayak oyunlarıyla ''bu işin üstüne bir bardak soğuk su için'' diyenlere, bizde en demokratik yollardan hakkımızı arayacağız. Onlar hırsızları kollayadursunlar bizler gerçek adalet peşinde koşmaktan asla yılmayacağız. Zannetmesinlerki Trabzonspor'lu bu işi unutur. Bizler Bordomavi.net ailesi olarak hakkımızı sonuna kadar takipcisi olacağız.

Bu bağlamda Trabzonspor taraftarının farkını bir kez daha ortaya koymaktan dolayı mutluluk içindeyim. Trabzonspor taraftarı hangi gurup olursa olsun bu davaya sahip çıktığı sürece bu dava haklı olanın lehine sonuçlanacaktır.

Gerçek Trabzonspor taraftarı zorluklardan asla yılmaz, küçükte olsa menfaatleri için takımına yapılan yanlışları görmezden gelmemezlik etmez, yapılan haksızlıkları sineye çekmez ve herşeyden önemlisi asla unutmaz!

Haydi bütün Trabzonsporlular! bu dava artık bizlerin. 2010-2011 yılında gittiğimiz onlarca deplasmanın, maçın, verdiğimiz emeğin, mücadelenin karşılığını almak için bu adalet düşmanlarına hesap sormak için herkes savcılığa suç duyurusuna gitmeye sizleri davet ediyoruz.
    Ahmet abi, akşam iş çıkışı sizin işyerine uğrasam suç duyurusu başvuru örneklerini çıktı alabilir miyiz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ahmet abi, akşam iş çıkışı sizin işyerine uğrasam suç duyurusu başvuru örneklerini çıktı alabilir miyiz?
    Olur tabi...

Sen yeterki dilekçe vermek iste.

Gelene kadar ben hazırlarım örnekleri...

Nereden
    Kocaeli

Gurur Duyuyorum Sizlerle..

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Sayının çok fazla olacağını düşünüyorum Haydi yakalım Pfdk'yı...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur tabi...

Sen yeterki dilekçe vermek iste.

Gelene kadar ben hazırlarım örnekleri...

Mail geldi abi, çıktıyı aldım burdan....

Servis erken gelirse yine de uğrarım sana, iki laflarız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onadı ama gerekçeli kararını açıklamadı. PFDK dilekçemizde onların gerekçeli kararları ile vuruyoruz onları. Hiiç merak etmeyin, bu organizasyonun bir sonraki aşaması TFF Yönetim Kurulu ve Tahkim Kurulu olacak.
    Hocam hepsinden önce "etik kurulu" olacak.
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Ben dilekçeyi verdim.Tabi birde savcı tarafından ifadem alındı.Herhalde prosödür böyle.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Nereden
    İstanbul

Alıntı Necmettin ALTUNTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dilekçeyi verdim.Tabi birde savcı tarafından ifadem alındı.Herhalde prosödür böyle.
    Prosedür öyle aynen..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Necmettin ALTUNTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Elinize sağlık Necmettin abi Evet öyle kendimden biliyorum
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    İstanbul

Büyük camiayız..

Gücümüzü kullandıkça ama..

Nereden
    Trabzon

Ne zamana kadar başvuru yapabiliriz?
    Yani en geç dediginiz bir tarih var mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben dilekçe isteğimi göndedim.Dilekçe elime geçtiğinde isteyen arkadaşlarla beraber uygun bir zamanda KARTAL ADLİYESİNE (CEVİZLİ) gidebiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Her şey için çok teşekkürler.
    Çok güzel mailler geliyor. İlgi de iyi durumda. İnşallah hep beraber başaracağız.

Sibelcim bir sınır yok ama tabii ne kadar çabuk olursa o kadar iyi
    Yükleneceğiz, yükleneceğiz hepsine!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zamana kadar başvuru yapabiliriz?
    Yani en geç dediginiz bir tarih var mı?
    Tarih "en kısa zamanda" Sibel
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oh oh misafir sayimizda cogaliyor. Su an 28 kisi oldular. Bir ateste siz yakmak istiyorsaniz asagidaki adrese mail gönderebilirsiniz.

dava@bordomavi.net

Hatta isterseniz üyede olabilirsiniz foruma. Kapilar herkese acik.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

F.Levent Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankara'dan en kısa zamanda başvurmayı düşünüyorum. email attım dilekçeyi bekliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle sahneler yaşanıyor ki unutmak mümkün olmayacak. Tek tek yazacağım tek tek..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bu sadece teneke bir kupa için verilmiş mücadele değildir!!! Bu mücadele haksızlığa uğrayan insanların onurlu, haklı ve bir o kadarda gururlu mücadelesidir. Evet bizler zaten Trabzonsporlu olmakla belkide bu ülkede en zor olanı yapıyoruz. Zaten Trabzonspor'lulukta zoru başarmak değilmidir?

O, teneke diye bahsedilen kupanın aslında bizler için sezon boyunca saha içinde futbolcuların verdiği mücadelenin karşılığı olarak, akıttıkları alın terlerinin,emeklerinin karşılığı olduğu kadar saha dışında biz taraftarlarında kendimizce verdiğimiz asil mücadelenin sezon sonu karşılığını ifade etmiyor mu?

Bu yüzden bu kupa bizler için sadece teneke parçasından ibaret değildir. O kupayı artık çok daha anlamlı kılan 16.ağır ceza mahkemesinin verdiği karardır! BMN'nin 5. taraftar ödül töreninde kaptan Tolga ile konuştuğumuzda ''ağabey, biz Karabük'te son maçta şampiyon olamadığımızı öğrendiğimizde zaten çok üzülmüştük. Şimdi bize kupayı geri verseler, Karabük'te şampiyon olmuş gibi sevinemeyiz, çokta anlamı kalmadı'' demişti. Bende kendisine: ''bu kupa sizlerin 2010-2011 senesinin sahada akıttığınız alın terinin, emeğinizin karşılığıdır. O yüzden çok büyük bir sembolü vardır'' demiştim.

Şimdi zamanı geldi, az kaldı... O kupa, sahadaki futbolcularımızın alınterlerinin karşılığı olarak müzemizin en güzel yerinde yer alacaktır. Buna sonuna kadar inanıyorum...

Nereden
    İstanbul

Takip ediyoruz, forma alıyoruz, üye oluyoruz, dergiye abone oluyoruz ve en önemlisi dert ediyoruz bu takımı.

Ancak bu sefer somut bir şeyler yapabilme şansımız var. Hem de bir çete tarafından çalındığı tescilli olan hakkımızı geri alabilmek adına, buna sebep olanların cezalandırılmasını sağlamak adına..

Bu şansı bize veren herkese, emeği olan herkese ve bir ateş de kendisi yakan taraftarlarımıza teşekkür etmek borçtur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)