Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Halman

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Abdullah Halman

1461 Trabzon ilk transferini yaptı

Abdullah Halman sözleşme imzaladı

Mersin İdmanyurdu’ndan transfer ettiğimiz forvet oyuncusu Abdullah Halman kulübümüzle 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreninde konuşan Futbol Şube Sorumlumuz Yavuz Şanver, Abdullah’ın kaliteli bir futbolcu olduğunu belirterek, “Abdullah takımımıza direkt olarak katkı yapabilecek, ileriye dönük büyük beklentiler içerisinde olduğumuz bir futbolcu. Kendisini kadromuza katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Transfer camiamıza hayırlı olsun” dedi.

1987 doğumlu forvet Abdullah ise 1461 Trabzon’la sözleşme imzaladığı için çok mutlu olduğunu ifade ederek, “1461 Trabzon PTT 1. Lig’de zirve mücadelesi veren çok iyi bir takım. Bu takıma katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Abdullah attığı imzanın ardından akşam saatlerinde takımımızın Antalya kampına dahil oldu

Hayirli olsun.

O kadar ugrastik, istatistiklerini burayada yazayim...

Gecen sene PTT 1. Liginde Gaziantep Bld. ile 26 maca cikmis, 7 gölü ve 4 sari karti var, 11 kez oyundan cikarilmis, 3 kez sonradan oyuna girmis, toplamda 1914 dakikadan ortalama 73 dakika sahada kalmis.

Süperligde bu sezon hic forma sansi bulamamasina ramen 3 kupa macinda oynamis ve bitime 4 dakika kala oyundan alinmis. Süperligin son macinda girebilmis yedek kulübesine.

Süperlig tecrübesini ilk eskisehirsporla yasamis. Ordada sadece 4 mac oynayabilmis. Sirasiyla Mersin Idman Yurdu (2. Lig yükselme grubu), eskisehir (Süperlig), Sanliurfaspor (2. Lig yükselme grubu), Gaziantep Bld. (TFF 1. Lig) takimlarinda oynamis

Sol ayakli, AML pozisyonundada oynayabiliyor.

Edit: Sanliurfa döneminde (2009-2012 sezonu) 29 macta 15 gol attiginida es gecmeyeyim...
    Konu ibrahim tarafından (06.01.2013 Saat 01:52 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Hatice Aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hayırlı olsun.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

leblebi gibi goller atar INSALLAH.
    hamsilerin bol olsun
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hayirli olsun..

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

İnşallah boş çıkmaz.Hayırlı olsun.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Fiyasko transfer maalesef.Amaç ne ? Adam gelmiş 25 yaşına.Bu saatten sonra Trabzonspora mı geçecek ? Böyle bir şey derdinde değillerse bu takımın misyonunun farkında değiller demektir.Hadi adam iyi golcü olsa yine anlarım alınmasını.Adam 75 maçta 18 gol atmış.Ayrıca Bünyamin ve Gökhanın suçu ne ? Bu transfer demektir ki bu 2 oyuncuya sizin oynama şansınız yok ! Bünyamin ve Gökhan 89 lu daha genç isimler.Önceki takımlarındaki performansları Abdullahla benzer.

Sonuç olarak ne Abdullah,ne Bünyamin,ne Gökhan,ne Mustafa 1461'de olmaması gereken isimler.Bu isimlerin Trabzonspor'a yükselme şansı yok denecek kadar az.Bu takımın başka amacı olmadığına göre bu isimlere ne gerek var.Şu an umudumuz Ofeodu ve Ata.Çıkabilirse bunlar çıkabilir Trabzonspora.
    Mustafa Yumlu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyasko transfer maalesef.Amaç ne ? Adam gelmiş 25 yaşına.Bu saatten sonra Trabzonspora mı geçecek ? Böyle bir şey derdinde değillerse bu takımın misyonunun farkında değiller demektir.Hadi adam iyi golcü olsa yine anlarım alınmasını.Adam 75 maçta 18 gol atmış.Ayrıca Bünyamin ve Gökhanın suçu ne ? Bu transfer demektir ki bu 2 oyuncuya sizin oynama şansınız yok ! Bünyamin ve Gökhan 89 lu daha genç isimler.Önceki takımlarındaki performansları Abdullahla benzer.

Sonuç olarak ne Abdullah,ne Bünyamin,ne Gökhan,ne Mustafa 1461'de olmaması gereken isimler.Bu isimlerin Trabzonspor'a yükselme şansı yok denecek kadar az.Bu takımın başka amacı olmadığına göre bu isimlere ne gerek var.Şu an umudumuz Ofeodu ve Ata.Çıkabilirse bunlar çıkabilir Trabzonspora.
    Hocam o kadar çok yanlış düşünüyorsun ki anlatmaya başlamak istemiyorum
    9 # Osvaldo'

Nereden
    Ordu

Alıntı Tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o kadar çok yanlış düşünüyorsun ki anlatmaya başlamak istemiyorum
    Lütfen anlat bu takımın farklı amaçları varda benmi bilmiyorum
    Mustafa Yumlu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Forumda birçok kez konuşuldu da bu muhabbet aslında.Tamam bu takımın misyonu genç oyunculara tecrübe sağlaması, ama bütün takımın yaş ortalamasını 20 yaparsak ve çoğuda Bank Asya ve Süper Lig tecrübesi olmayan adamdan seçersek, küme düşmeye aday bile olamadan küme düşeriz.

Ankaragücü'nün durumu ortada, oynayan oyuncuların hepsi Ankaragücü'nün genç yetenekleri.Her mevkiide oynayan oyuncuların hepsi iyi olmaz, buralara takviyeler illa ki olur ve oluyorda.

Oyuncunun kendisini bende tanımam etmem, hayatımda ilk defa duydum hatta soyadının bir anlamı olduğunu bile düşünmeyecek kadar yabancı bir isim benim için.

Belki sadece rekabet ortamının artırılması açısından transfer edildi, boş bir oyuncu belki ama sırf 25 yaşında biri transfer oldu diye hemen kızmamız yanlış.
    9 # Osvaldo'

Nereden
    Ordu

Bu takım hemen hemen hepsi yetenekli 18-23 yaş arası oyuncularla kurulu olsun 1. ligden düşmesine imkan vermiyorum ki düşmemeside yeterli benim için zirveye oynamalarına gerek yok.Takıma tecrübeli alınacak diye saçma sapan adamların doldurulmasına kızgınım.Bu konuda tek istisnam Emrullah abimiz o kalsın

Bu konuda barcelona b örnek olsun bize.Takım ispanya 2.liginde yanılmıyorsam 5.sırada. Sadece 3 oyuncu 23 yaşın üstünde bunların 2'si kaleci. Barcelona b böyle olduğu için barcelona a bu halde.Bizim pilot takım noktasında yanlışlarımız çok fazla.
    Mustafa Yumlu.

Nereden
    Almanya

Gecen sene PTT 1. Liginde Gaziantep Bld. ile 26 maca cikmis, 7 gölü ve 4 sari karti var, 11 kez oyundan cikarilmis, 3 kez sonradan oyuna girmis, toplamda 1914 dakikadan ortalama 73 dakika sahada kalmis.

Süperligde bu sezon hic forma sansi bulamamasina ramen 3 kupa macinda oynamis ve bitime 4 dakika kala oyundan alinmis. Süperligin son macinda girebilmis yedek kulübesine.

Süperlig tecrübesini ilk eskisehirsporla yasamis. Ordada sadece 4 mac oynayabilmis. Sirasiyla Mersin Idman Yurdu (2. Lig yükselme grubu), eskisehir (Süperlig), Sanliurfaspor (2. Lig yükselme grubu), Gaziantep Bld. (TFF 1. Lig) takimlarinda oynamis

Sol ayakli, AML pozisyonundada oynayabiliyor.

Edit: Sanliurfa döneminde (2009-2012 sezonu) 29 macta 15 gol attiginida es gecmeyeyim...

Tek istikrarli oldugu Sanliurfa döneminde (27 macta ilk 11) toplam 15 gol atmasi sistemi oturmus bi takimda rahatca oynayabilecegini gösteriyor bence. 1461'e ayak uydurursa neden olmasin??
    Konu ibrahim tarafından (06.01.2013 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Millet 18-20 yas ortalama istiyor takima.Yanliz 1461 en iyi ihtimal 3-4 oyuncu Trabzonspora gelir.Cogu sezonlarda bu sayi veya hic olur.Altyapida golcü yok adamlar golcü ihtiyacini disardan temin ettiler.Bunu tüm alt takimlar yapiyor.Barcanin,Realin Bayernin her büyük takim bunu yapiyor.Önemli olan genc oyunculara bunlarin gelisiminde yardim etmesi.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pozisyon bilgisi ve pozisyon alması gayet iyi ama becerisi ve şansı iyi değildi...

Hatice Aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu maçta şanssızlık mı diyelim bilemedim..
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Nereden
    Ordu

bu mesajımı tekrarlıyorum.
    Mustafa Yumlu.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beğenmedim.Bu takıma 25 yaşında bir oyuncu alınacaksa bir şeyleri başarmış olmalı ve tecrübe sunmalı.Abdullah ne tecrübeli ne de gelecek vaad ediyor.

Yapı itibariyle yanlış bir transfer oldu 1461 için.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1461 için yararlı olabilecek bir oyuncu.

Nereden
    Almanya

1461deki ilk amci olamamasina ramen hirsliydi. Alehimize verilen her kararda isyan etti.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bi daha düşünün : ))

https://twitter.com/A_halman9/status/290581214732099588

"Son 5 dk ya kadar karşımızda Yusuf Yusuf vardı bu korku size yeter"

Nereden
    Almanya

Kararlara isyan etme sebebi belli oldu. Hakiki bir Trabzonsporlu olmak icin daha uygun bir mac yoktu. Oda artik bizden biri. Asil simdi hos geldi, sefalar getirdi. Kardesimizsin.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

6 Ay önce Emrullah transfer edildiğinde babam yaşında adamı aldılar diye eleştirenler Gs ve Fb maçı ardından Emrullah'ı yere göğe sığdıramadı.

Bu takım hemen hemen hepsi yetenekli 18-23 yaş arası oyuncularla kurulu olsun 1. ligden düşmesine imkan vermiyorum ki düşmemeside yeterli benim için zirveye oynamalarına gerek yok.Takıma tecrübeli alınacak diye saçma sapan adamların doldurulmasına kızgınım.Bu konuda tek istisnam Emrullah abimiz o kalsın

Bu konuda barcelona b örnek olsun bize.Takım ispanya 2.liginde yanılmıyorsam 5.sırada. Sadece 3 oyuncu 23 yaşın üstünde bunların 2'si kaleci. Barcelona b böyle olduğu için barcelona a bu halde.Bizim pilot takım noktasında yanlışlarımız çok fazla.
    Pilot takım uygulamasının Mustafa Akçay'dan önceki 3 yılını hatırlayın.Dediğiniz yaş aralığından kurulu olan takım 2.ligde az kalsın küme düşüyordu.

Abdullah çok üst düzey bir oyuncu gibi durmuyor ancak Mustafa Hoca istediyse vardır bir bildiği.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Ordu

Emrullah abimiz icin istisnayi belirtmistim o kalsin.Ayrica bu takimda goksu yusuf ofeodu gibi isimler olduktan sonra bu yas araliginda olsun kume dusmenin imkani yok.O konu teknik direktorle de alakali.

Ben bu konuda israr ediyorum umarim bu durumu duzeltirler.

Abdullah Halman'a gelince hoca hangi mantikla transfer etti bilmiyorum ama bu adami ilk defa izlemiyorum bi yarari olmaz bize ayrica hocaya sorarim gokhan ve bunyaminin sucu ne ?
    Mustafa Yumlu.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün ilk defa izledim, hiç beğenmedim.

Bir santrafor oyuncusu her kafa topunda faul yapar mı? Abdullah yapıyor.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)