Sayfa 17 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 27 ... SonuncuSonuncu
Toplam 750 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon FK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İnegöl deplasmanında 1-0'lık galibiyet alındı bugün.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebep nedir ki, maçi mi sattilar ?
    Hiç bilmiyorum gerçekten. Kulüpte ekrabam yok ki bileyim

*

Her ne kadar İnegölspor ligin son sıralarında yer alsa da santraforsuz kalmamızdan ötürü kritik görüyordum maçı, 1-0'lık gâlibiyete epey sevindim. Kritikti.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bilmiyorum gerçekten. Kulüpte ekrabam yok ki bileyim

*

Her ne kadar İnegölspor ligin son sıralarında yer alsa da santraforsuz kalmamızdan ötürü kritik görüyordum maçı, 1-0'lık gâlibiyete epey sevindim. Kritikti.
    Dogru diyorsun, bi ara sorayim yalniz su an saka yapiyor Hekimoglu herhalde, bu ne rezilliktir ?
    https://www.flashscore.com.tr/mac/OrPhniWQ/#mac-ozeti
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Afrika Diğer

Devre arasına kadar tek santraforla gidecek olmamız canımızı epey sıkacak belli ki. Batuhan Karadeniz'den genel olarak 60-70 dakika faydalanabiliyoruz, o çıktıktan sonra ileride top tutacak ve skoru koruyacak hiçbir ismi oyuna süremiyoruz.

Bugün Batuhan'ın golleriyle 2-0 öne geçtiğimiz Niğde Belediyespor maçında (ligin alt sıralarındalar) 2-3 mağlup olduk. Yediğimiz 2 gol Batuhan'ın oyundan alınmasının ardından atıldı. Koskoca Trabzon'da santrafor yetişmiyor, acısını da böyle inanılmaz yol kazâlarında çekiyorsun. Gerçekten hiç hoş olmadı bu mağlûbiyet.

Ayrıca ikinci yarıya bir kanat oyuncusunu çıkarıp yerine merkez oyuncu alarak başlamaya da anlam veremedim, Osman Hoca'nın umarım bir açıklaması vardır.

Nereden
    Fransa

Aga Batuhan'in ölüsü bile o ligde top tutar is yapar, fuzuli yere kondisyonu yok diye oyundan çikarip rakibin saldirmasini kolaylastirmanin âlemi yok...
    Fuzuli ve ezber isler bunrlar, hocaya yakismadi

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aga Batuhan'in ölüsü bile o ligde top tutar is yapar, fuzuli yere kondisyonu yok diye oyundan çikarip rakibin saldirmasini kolaylastirmanin âlemi yok...
    Fuzuli ve ezber isler bunrlar, hocaya yakismadi
    Maçları izleyemediğim için bir şey söyleyemiyorum ama durum Kayserispor maçında Batuhan'ı çıkarmasından sonra takımın kendi yara alanına hapsolması gibiyse Osman Hoca bile bile lades demekten vazgeçmeli.

Can Erdem konusunda sorun neydi acaba, direkt sözleşmesinin feshini gerektirecek ne yaptı da böyle transfer dönemine kadar risk aldık?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Sondan üçüncü sırada yer alan 8 puanlı takıma karşı sahasında ilk 10 dakika da 2-0 öne geçip 3-2 kaybeden takım. Hemen tabi ki bu maç iddaa da var mı diye baktım!! 1/2 Oranı 80.000 maşallah.

İddaa futbola girdi mertlik bozuldu.

Hekimoğlu'nun yedek kadrosu niğdeyi yener her iddaasına varım.

yazık.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosyal medyadan hakeme sallamışlar

Hekimoğlu'nun da klasik Türk yöneticilerinden hiçbir farkı yok maalesef. Vizyon olarak farklı bir şeyler bekliyorsun ama yok. Defalarca hoca değiştirmesi, mağlubiyeti hakemlere bağlaması vs. hep klasik hareketler.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyadan hakeme sallamışlar

Hekimoğlu'nun da klasik Türk yöneticilerinden hiçbir farkı yok maalesef. Vizyon olarak farklı bir şeyler bekliyorsun ama yok. Defalarca hoca değiştirmesi, mağlubiyeti hakemlere bağlaması vs. hep klasik hareketler.
    Ayar oldum şu olaya, hakemin Hekimoğlu Trabzon ile ne gibi bir derdi olabilir ya ? Bayılıyorlar hakem konuşmaya.

2-0'dan 3-2 maç vermişsin, aynaya bak hakeme değil.

Nereden
    Fransa

Tartismali ilk pozisyonda hakli olabilirler ama net degil, golde ise bence de ofsayt var....

amaaa, maç öncesi paylasim yapsalardi dogru ve hakli olurlardi manisali hakem hakkinda... bu atamalara böyle serefsizce ve dalga geçer gibi yapmalarina seyirci olmamiz da bizim ayibimiz... ciddi söylüyorum cinâyetlik atamalar bunlar

Nereden
    Afrika Diğer

Niğde fâciasının ardından Ergene Velimeşespor deplasmanından Burhan Eşer'in 3, Batuhan Karadeniz'in 2 golüyle 5-0'lık galibiyetle dönüyoruz.

Geçen hafta yedek kalan Burhan'ın bu hafta kendisine 11'de yer bulup hat-trick yapmasının altını çizmek gerekir.

Ayrıca ilk 5'deki tüm takımlar (Manisa FK, 24 Erzincanspor, Sarıyer ve Utaş Uşakspor) berabere kaldığı için bu hafta ayrıca kazançlıyız. İkinci sıradayız, 15 puan gerisinde olduğumuz lider Manisa'yı 2 maç geriden tâkip ediyoruz...

Tebrikler takım

Nereden
    Bursa

Niğde fâciasının ardından Ergene Velimeşespor deplasmanından Burhan Eşer'in 3, Batuhan Karadeniz'in 2 golüyle 5-0'lık galibiyetle dönüyoruz.

Geçen hafta yedek kalan Burhan'ın bu hafta kendisine 11'de yer bulup hat-trick yapmasının altını çizmek gerekir.

Ayrıca ilk 5'deki tüm takımlar (Manisa FK, 24 Erzincanspor, Sarıyer ve Utaş Uşakspor) berabere kaldığı için bu hafta ayrıca kazançlıyız. İkinci sıradayız, 15 puan gerisinde olduğumuz lider Manisa'yı 2 maç geriden tâkip ediyoruz...

Tebrikler takım
    Devre arası transferlerle ilgili bir bilgin var mı,Osman Hoca kimleri yetersiz görüyor,kimleri istiyor var mı ortada bir şeyler?
    • Memento mori

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası transferlerle ilgili bir bilgin var mı,Osman Hoca kimleri yetersiz görüyor,kimleri istiyor var mı ortada bir şeyler?
    Kulübe herhangi bir yakınlığım yok maalesef. Zorlasa @Sefer Asan öğrenir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Play-off'ta nasıl bir performans gelecek bakalım takımdan. Devre arası takviyeleri çok önemli olacak.

Nereden
    Afrika Diğer

6-7 yıl önceki Altınordu performansıyla adından söz ettiren ve kendisine ödenen 500 bin Euro bonservisle Süper Lig gören sağ kanat oyuncusu Halil İbrahim Tuna'yla anlaşmışız. Hayırlı olsun.

https://twitter.com/hekimoglutrbfk/s...35539168387072

Santrafor da alacaklardır inşallah. Mertan Caner Öztürk ve Özgür Can Özcan düşünülebilir.
    Konu BatuhanB tarafından (03.01.2021 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Kulübe herhangi bir yakınlığım yok maalesef. Zorlasa @Sefer Asan öğrenir
    Cevabın için teşekkürler,ilk transferi yapmışlar,oyuncuyu hiç hatırlamıyorum ama genel olarak yorumlar iyi,alternatif iyi bir golcü şart,Merthan olabilir,Osman Özköylü ile çalıştılar Ankaraspor'da.
    • Memento mori

Nereden
    Afrika Diğer

Yeni Malatyaspor'da dört gün evvel MKE Ankaragücü'ne karşı oyuna girip beğenilen Trabzonlu kanat oyuncusu Mustafa Eskihellaç için 6 aylığına anlaşmaya varılmış.

Eskihellaç kardeşimiz Düzyurt altyapısında kendini göstermiş ve Malatya'ya transfer olmuştu, geçtiğimiz sezon da Boluspor formasıyla 28 TFF 1. Lig maçına çıktı. Bu kadar kanat oyuncusunu n'apacağız bilmiyorum ama hayırlısı

*

Ayrıca bugün saat 13.00'te Ankara Demirspor karşısında galibiyet arayacağız.

Başarılar takım.

Nereden
    Afrika Diğer

Ankara Demirspor'u Batuhan (p) ve Berkay Sefa'nın golleriyle 2-0 mağlup ettik. Direk rakiplerimizden Sarıyer sahasında Çorum ile berabere kaldı, 14 Ocak'ta karşılaşacağımız Kocaelispor ise ligin sondan ikincisi Gümüşhanespor'a yenildi.

Haftayı güzel kapattık. Takviyelerle hedefe daha sağlam adımlarla yürüyeceğimizi düşünüyorum.

Tebrikler takım

Nereden
    Afrika Diğer

Sancaktepe FK'den ayrılıp Sivasspor'la 3,5 yıllık sözleşme imzalayan 24 yaşındaki kaleci Emre Satılmış'ın 1,5 yıllık kiralanması konusunda anlaşma sağlamışız. Batuhan'ın yerine alındı muhtemelen, yeniden 4 kaleci oldu. Hayırlı olsun.

Nereden
    Fransa

Yeni Malatyaspor'da dört gün evvel MKE Ankaragücü'ne karşı oyuna girip beğenilen Trabzonlu kanat oyuncusu Mustafa Eskihellaç için 6 aylığına anlaşmaya varılmış.

Eskihellaç kardeşimiz Düzyurt altyapısında kendini göstermiş ve Malatya'ya transfer olmuştu, geçtiğimiz sezon da Boluspor formasıyla 28 TFF 1. Lig maçına çıktı. Bu kadar kanat oyuncusunu n'apacağız bilmiyorum ama hayırlısı

*

Ayrıca bugün saat 13.00'te Ankara Demirspor karşısında galibiyet arayacağız.

Başarılar takım.
    oyuna girdi Malatya ile simdi, yatar bu transfer bence

Nereden
    Fransa

Nereden
    Bursa

Hocam,Allah aşkına ne olursun Cafer Tosun'u takıma al,onun kaybolup,gitmesine müsade etme.
    • Memento mori

Nereden
    Afrika Diğer

6-7 yıl önceki Altınordu performansıyla adından söz ettiren ve kendisine ödenen 500 bin Euro bonservisle Süper Lig gören sağ kanat oyuncusu Halil İbrahim Tuna'yla anlaşmışız. Hayırlı olsun.

https://twitter.com/hekimoglutrbfk/s...35539168387072

Santrafor da alacaklardır inşallah. Mertan Caner Öztürk ve Özgür Can Özcan düşünülebilir.
    Ben Mertan veya Özgür Can demiştim ama Hüseyin Çolak olmuş. Gayet iyi transfer, hayırlı olsun.

https://twitter.com/topabaski/status...12265647951881

Nereden
    Afrika Diğer

Yarın 13.00'te deplasmanda ligin iddialı ekiplerinden Kocaelispor ile karşılaşacağız. Kocaelispor 30 puanla ligin 6. sırasında yer alıyor ve aramızdaki puan farkı 6.

Başarılar takımımıza...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Müthiş goller kaçırıyor takım, çok net diyebileceğim 4 pozisyon vardır, dakika 72 Kocaelispor 1-0 önde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)