Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman Teknik Direktör mü olacak?

Ender Kuyumcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    46

Standart Ünal Karaman Teknik Direktör mü olacak?

“Yýllarca formasýný þeref ve gururla taþýdýðým son iki yýlda da teknik kadroda hizmet etmeye gayret ettiðim Trabzonspor’daki görevimden ayrýlýyorum. Öncelikle ifade etmek isterim ki, içim acýyarak aldýðým bu kararýn nedenleri arasýnda maddi hiçbir gerekçe yoktur. Ýnsanlarýn yuvalarý söz konusu olduðunda maddi deðerler anlamsýzlaþýr. Esasen hayatýnýn hiçbir evresinde parayý öne çýkaran biri olmadýðýmý ve olmayacaðýmý yöneticiliðimi yapan yöneticilerimiz baþta olmak üzere beni az çok tanýyan herkesin bildiðine inanýyorum. Trabzonspor’la Ünal Karaman arasýnda fiyatý olan deðerler açýsýndan herhangi bir sorun çýkma ihtimali yoktur, olamaz.

Temmuz 2009 ‘da Trabzonspor’da Sportif Direktör sýfatýyla görev alma onuruna sahip olduðumda da doðal olarak hedeflerim vardý. Yýllarýn birikimi ve tecrübesini, günün futboluyla harmanlayarak ortaya bir model çýkarmayý ve Trabzonspor’u hem oyuncu bazýnda tercih edilen hem de kurumsal olarak örnek gösterilen baþarýlarýn adresi haline getirmek ana hedefimdi.

Saygýdeðer ve Trabzon için bulunmaz bir “deðer” olarak gördüðüm sevgili Þenol Güneþ’in göreve gelmesini de hiçbir komplekse kapýlmadan hem þahsým hem de þehir için büyük bir þans olarak gördüm ve hocamýzdan çok þeyler öðrendim. Tüm kamuoyu önünde kendisine bir kez daha teþekkürü borç bilirim.

Sayýn Güneþ’le geçirdiðimiz iki yýlda, tam bir uyum içinde çalýþtýk. Her zaman çözümün parçasý oldum. Ama teknik anlamda yapmak istediklerimi tam olarak hayata geçirebilmem için uygun ortamý maalesef yaratamadýk ya da þartlar bu noktaya gelmemize izin vermedi.

Mensubu olmaktan büyük onur duyduðum Trabzonspor’da yardýmcý teknik adam olarak verebileceðim her þeyi verdiðime inandýðým ve sadece maddi bir karþýlýk almak üzere bir “kadro”iþgalini ahlaki bulmadýðýmdan , hocamýzýn da onayýyla görevimden ayrýlmaya karar verdiðimi kamuoyuna saygýyla ilan ediyorum.

Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum.”

Ünal Karaman

Yukarýda okumuþ olduðunuz açýklama Ünal Karaman tarafýndan sezon baþýnda yardýmcý hocalýktan ayrýldýktan sonra yapýlmýþtýr ve beni de bu geri dönüþte düþünmeye sevk eden kýsým son bölümde söylediði þu cümlelerdir;

Mensubu olmaktan büyük onur duyduðum Trabzonspor’da yardýmcý teknik adam olarak verebileceðim her þeyi verdiðime inandýðým ve sadece maddi bir karþýlýk almak üzere bir “kadro”iþgalini ahlaki bulmadýðýmdan , hocamýzýn da onayýyla görevimden ayrýlmaya karar verdiðimi kamuoyuna saygýyla ilan ediyorum.

Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum.”

Þimdi sorulmasý gereken soru þu?

Ünal Karaman þarký söyleme isteðinden vaz mý geçmiþtir yoksa Þenol Güneþ ve TS baþkaný tarafýndan kendisine önümüzdeki seneden itibaren bordo mavi renkler için þarký söyleyebileceðinin sözü mü verilmiþtir?
    https://twitter.com/kuyumcuender

2010-2011 Þampiyonu TRABZONSPOR Taraftarý

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

þenolhoca seneye kesin tribüne çýkacaðýndan dolayý ünal hoca görevi kabul etmiþtir,,,
    sadece yarým sezonluk yardýmcý hoca olarak çalýþacak....
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Giray Bulak'ý görüp neden olmasýn demiþ de olabilir. Hoca ve yöneticiler de böyle sorun çýkarmayan bir isme itiraz etmemiþlerdir. Ünal'ý severim yanlýþ anlama olmasýn ama bir Tolunay, Fatih, hatta Hami gelseydi yeri gelir laf eder onlarý rahatsýz ederdi
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

legorakiss - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    39

þenol hoca baþkan, ünal hoca teknik direktör, þeffaf bir yönetim. daha iyi bir trabzonspor...
    siyasi parti sloganý gibi oldu
    Biz bizim olan hiçbirþeyden vazgeçmeyiz. O kupayý alacaðýz...

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Kendi açýklamalarýndan yola çýkarsak dýþardan mantýklý görünmüyor,
    içerde de neler konuþuldu bilmediðimize göre ne desek yalan olur
    Duruþu ve kiþiliðine çok saygý duyduðum için mecnun hakkýndaki yorumu çok üzmüþtü beni,ben hala ordayým.Þarký söylemek isteði ne oldu da önemli tabi ama ben mecnun diyorum baþka biþi demiyorum.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr isyan6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

senol gunes býrakmaz..keþke olsa en azýndan yardýmcý olsada takýmda abýlýk yapacak býr adamýmýz olsa..ama senol guensýn kendýsýný harcamasýnýn ardýndan býrdaha klube donermý o da býlýnmez..

titanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

þenol güneþ nerede kendini harcamýþmýþ?

Yunus Danýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ünal daha önce teknik direktörlük yapmamýþtý deðil mi?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sanýrým Ankaragücü'nde yaptý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2007-2008'de Konyaspor, 2008-2009'da da Ankaragücü teknik direktörlüðünü yapmýþ gözüküyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Recep'in dediði gibi Konya macerasý da var.

Sportif Direktör olarak göreve baþlayýp Yard. Ant. olan sonrasýnda Giray Bulak'ýn gelmesiyle Teknik Direktör'lük yapmak istiyorum diyerek istifa etti þimdi Bulak gitti Karaman dönüyor?

Sýkýntý kimdeydi? Neden bu gidiþ-geliþler yaþanýyor?

Karaman'a karþý olmak, herþeyden önce kendisinin efsane futbolculuðu nedeniyle elbbete söz konusu deðil.

Fakat Karaman ne amaçla gelecek, görevi ne olacak?
    Yine ismi olsun diye mi kadroda yer alacak yoksa aktif bir görev üstlenecek mi?

Ben þahsen Trabzonspor yönetimi ve Þenol Güneþ'ten uzun vadeli bir yatýrým, planlama beklemiyorum.
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

gelmesine sevindim Unal hocanin ama nasil olacak simdi?

sarki soylemek istiyorken playback mi yapacak?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Ben þahsen Ünal Karaman'a güveniyorum, son 2.5 yýlda onun olmadýðý dönemler futbol ve skor olarak en kötü dönemlerimizdi bence.

Þimdilik hangi görevde olacaðý çok da önemli deðil, her halükarda olumlu katkýsý olacaktýr.

Ýlerde iþlerin nasýl olacaðýna bence Þenol hoca karar verecek, vereceði o karara da ben saygý duyacaðým, herkes de sagý duymalý, desteklemelidir diye düþünüyorum..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Yardýmcý olarak deðil de yarým sezon teknik direktör olarak görmek isterdim Ünal Karaman'ý. Baþarý gösteremezse de önümüzdeki sezondan itibaren Mustafa Reþit Akçay geçerdi takýmýn baþýna, Ünal hoca da 1461'in baþýna geçerdi.

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

yardýmcý antrenör olarak devam etsin.

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Bence Ünal Karaman gelecek sezon takýmýn baþýna geçer.. Þenol Hoca býrakabilir sezon sonu görevi.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akýl Verir, Bilmeyen Eleþtirir, Yapamayan Çamur Atar.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Yardimci Hoca olarak baslar öylede devam eder...Senol Hoca da yukariya felan cikmaz ya Hoca olarak devam eder yada gider.

Bence Hoca birakmaz Ünal Hocada yardimciliga devam eder.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bu ülkede camialara maololmuþ futbolcular vardýr. Hakan Þükür Galatasaray, Metin Ali Feyyaz Beþiktaþ, Oðuz Aykut Fenerbahçe camiasýna malolmuþ futbolculardýr. Ünal Karaman'da Trabzonspor camiasýna malolmuþ bir insandýr.

Ýleride konumu ne olur kestirmek zor ama þuanda heyecanýný yitirmiþ Þenol Hocanýn yanýna olmasý gereken bir hamle olarak görüyorum. Dolayýsýyla Ünal Karaman'ýn yeniden þarký söyleme isteðini anlayýþla karþýlýyorum.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ýnþallah Þenol Güneþ baþkan ve Ünal Karaman da teknik direktör olarak yýllarca bu kulübe hizmet verir.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ben Þenol Güneþ'in býrakacaðýný zannetmiyorum, býraksa bile Ünal Karaman'a taraftarýmýz tahammül etmez ki ayrýca teknik manada son derece yetersiz olduðuna inanýyorum ünal karaman'ýn, mesela diyebiliyor muyuz, ünal hocanýn þöyle bir taktiði var stili budur diye ?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Þenol güneþin trabzonsporla baðlarýný koparmak hainliktir böyle düþüncelere kapýlmayýn

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Yazin bir kenara:

Herkes giray bulak gibi adamlarin neye önem verdigini gördü. Öyle bir göreve sadece Senol Günes gibi bir adamin gelmesi gerektigini anladilar...

Senaryo su: senol günes genel menejer olacak, ve yillarca beraber calistigi ünal karaman sarkisini söyliyecek... Icabinda yukardan arada nota dersi alacak...

Diger ihtimal daha can sikici benim acimdan. Senol günes itifa eder Ünal karaman gelir... Bence cok yanlis olur...

Kalbimden gecen, senol günes genel menejer, Tolunay kafkas teknik direktör

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý TSezgin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazin bir kenara:

Herkes giray bulak gibi adamlarin neye önem verdigini gördü. Öyle bir göreve sadece Senol Günes gibi bir adamin gelmesi gerektigini anladilar...

Senaryo su: senol günes genel menejer olacak, ve yillarca beraber calistigi ünal karaman sarkisini söyliyecek... Icabinda yukardan arada nota dersi alacak...

Diger ihtimal daha can sikici benim acimdan. Senol günes itifa eder Ünal karaman gelir... Bence cok yanlis olur...

Kalbimden gecen, senol günes genel menejer, Tolunay kafkas teknik direktör

Benim tahminimde;

Yönetim gidecek, yeni yönetim þenol güneþi gönderecek, ünal karamanda haliyle gidecek, yabancý teknik adam ile yolumuza devam edeceðiz. Süresini bilemem ama 2 sene içinde bu olacak bence, baþka bir yol gözükmüyor çünkü Þenol hocanýn ve ünal hocanýn baþarýlý olma ihtimali þu verilere göre bir hayli zor görünüyor.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Emirhan,

Kisaca sardir bastan al yine desene...

Tek soru su, bizim günahimiz ne?

Ömer Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

anlamadýgým unal hoca takým calýstýrýcak dýye senol hocayý neden emekli ediyoruz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)