Sayfa 29 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29 30 31 SonuncuSonuncu
Toplam 775 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tuttur.com Cup | Trabzonspor 0 - 2 Werder Bremen | Maç Sonucu...

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazırlık maçında bile o kadar kişi ceza aldı ya.

ve onlardan biri ben değilim :O:O

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Taner Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biri bana emerson'un hazırlık maçında bile niye 11 oynadığını anlatabilir mi Allah rızası için
    Sana bunu bir tek bay filozof anlatabilir ama anlatsa bile anlayamazsın...

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanınadaletli olmadığını bir kez daha gördük bu akşam...Kafa olarak bitmiş gitse de kurtulsak

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cidden burda bosuna kendımızı hırpalıyoruz ,bu teknık heyet bızım kadar kafa yormuyo bu işe
    yorsalar kadroda dusunulmeyen adamları su macta bıle 11 oynatmazlar emersona katlanmazlar janko dıye bı adamı bu takıma kakalamazlar henrıge dıye bır sıgırı adam etmeye calısmazlar vsvss

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Futbolcuların birbirlerine doğru düzgün sakatlamamak için girmediği, ucunda çok ahım şahım bir şeyin olmadığı bir turnuvada takımın şampiyonluk mücadelesi yapar gibi oynamasını beklemiyordum. Ama bu denli kötü oynamaları lig adına düşündürücü bir durum. Yine de bir hazırlık maçıydı ve ligde bu denli tutarsız oynamayız diye düşünmek istiyorum.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ömer Sak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Elimizdeki kadro kötümü? '' Degil ''
    Bu kadroyla bir basari yakalabilirmiyiz '' Evet ''

Eger kadro seciminde adaletli davranilirsa bu takim belkide kafaya oynar kim nederse desin. Sen eger sahada bir hiclere oynayan Halil'i herseferinde savunup '' Halil bu takimin .... '' diyip ve sahaya sürersen adaletli davrandigini düsünmüyorum. Halil bu takimin hic birseyi bunu anlamak cokmu zor. Benim anladigim kadariyla hoca icin önemli olan sahada gösterdigi performans degil futbolculugun insanligi Malesef Jaja alkollikti belkide simarikta belkide saygisizdi bilemem ama adam oynuyordu arkadas

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bundan sonra halinin henriquenin 11 de basladigi maclari daha seyretmiyecem 1461 maclarini seyredirim daha iyi en azindan azim var mücadele var bazen yenilseler bile Trabzonsporda o da yok

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

EMRENİN YERİ GARANTİ, hoca janko ve vitekin son halini görmek istemiştir. .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Taner Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biri bana emerson'un hazırlık maçında bile niye 11 oynadığını anlatabilir mi Allah rızası için
    Hocaya soralım. Neden cehc yada ferhatı denemiyor soralım. Alın size bir örnek;

Beşiktaş - Kayseri maçı. Dakika 25, samet hoca orta sahanın yetersiz kaldığını ve Kayserinin orta sahayı çok çabuk geçtiğini görüyor ve 25. Dakikada ersanı çıkartıp veliyi alıyor. Toramanıda defansa çekiyor ve sonrasında kayseri pozisyon bulamıyor.

15 maç oldu Şenol hoca hala göremedi sol kanadımızın rakip futbolcular tarafından otobana çevrildiğini. Ha başka şansı olmaz anlarım. Ama elinde o bölgede oynayabilecek cehc celu ve ferhat var. Ben şenol hocanın iyi bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum. Lütfen istifaaaaaaa.
    ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanınadaletli olmadığını bir kez daha gördük bu akşam...Kafa olarak bitmiş gitse de kurtulsak
    katılıyorum, takım icinde forma adil olarak dagıtılmıyor bu cok acıkk emerson sahada aptal aptal dolanıyor yahu marek cechden neyı fazla bu adamın

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaş Ferhat olsam isyan ederdim herhalde dayanamazdım artık. Hocam ben eşşek miyim derdim ya bu Emerson Cech kimdir bu adamlar oynuyor hazırlık maçlarında bile ben neden oynamıyorum derdim. Adamı hazırlık maçında bile oynatmamak nedir ya küfür mü ediyorsun adamlara. Halil oynuyor Emre kadroda yok. O çocuk daha neyin antrenmanını yapsın, niye antrenmanda çalışsın. Ayıptır hoca gerçekten çok değişik şeyler yapıyorsun.
    7 tertemiz şampiyonluk

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pazartesi sendromunun üstüne 90 dakika Halil'i izleyince P.tesi sendromunun bile iyi bir şey olduğunu düşünüyorsun ister istemez.
    Bu arada Emerson'u,Peter Sellers'in müthiş oyunculuğu ile can verdiği Komser Cluso'ya benzetiyorum aynı ruh ikizi.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    İstanbul

turkıyede 2 tane yabancı sol beki olan başka bır takım varmı ) ? bu ne vurdumduymazlık arkadaş sorsan trabznun parasını cope atamıyız derler .hassss

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol hoca istifaaaaaaaaaaaa.
    ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Emre ))))))))))))))))

Yazık oldu çocuğada. Buca'da en azından devamlı oynuyodu. Burda hazırlık maçı kadrosun bile alınmıyor. Halil'den kötü ne yapmış olabilir diye düşünüyorum beyin kıvrımlarım el vermiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turkıyede 2 tane yabancı sol beki olan başka bır takım varmı ) ? bu ne vurdumduymazlık arkadaş sorsan trabznun parasını cope atamıyız derler .hassss
    Öyle tabi,arada Giray Bulak,Halil Altıntoplar,Janko'lar Vittekler yer parayı ama Fatih Tekke olmaz,niye?Çünkü Fatih Tekke'nin olduğu yerde böyle kız gibi futbol olmaz bu da bizim Kolej Takımımızın olumlu havasını bozar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazkopat647 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre ))))))))))))))))

Yazık oldu çocuğada. Buca'da en azından devamlı oynuyodu. Burda hazırlık maçı kadrosun bile alınmıyor. Halil'den kötü ne yapmış olabilir diye düşünüyorum beyin kıvrımlarım el vermiyor.
    Belki de Halil ile Hamit Milli Takım'da iken Şenol Güneş'e yardımcı olan kişilerdi,populeriteleri ile Şenol Güneş'in etkinliğini artırıyordular vs,
    Bir nevi diyet borcu vardır yoksa ortalama bir beyin ve görme yeteneği Halil Altıntop'un bitik ve geleceği olmadığını anlardı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maçı izlemedim zira içimde bu maçı izlemek için kalp çarpıntısı hissetmedim.Oysa bu maçı izlemek, kumandanın bir tuşuna basmak kadar bana yakınken izlemedim.
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Nereden
    İstanbul

olcan denen bı futbolcumuz var takımın en tehlıkelisi . oynuyormus gıbı gozuken ama aslında hıcbırsey yapmayan sınsii bir tip o zat a dıkkat ediniz eyy cemaat ona verilen sans ceche verılebılırdı bekte sıkıntı yasıyordu ama ilerde olcandan daha etkılı olur cech

Ömer Sak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Eger transfer yapilmiyacaksa ve hoca adaletli davranmak istiyorsa altaki futbolculardan bir kadro kurmasi lazim.

18 kisilik bir kadro :

Kaleci : Onur / Tolga

Sag Bek : Zeki / Serkan
    Defans :Mustafa
    Defans :Celustka /Ogulcan/ Aykut ( Bambanin yoklugunda )
    Sol Bek :Ogulcan / Celustka

Orta Saha : Colman
    Orta Saha : Sapara / Aykut ( Zokora'nin Yoklugunda )

Sag Kanat :Alanzinho / Volkan
    Forvet Arkasi:Adrian / Alanzinho
    Sol Kanat :Olcan / Yasin

Forvet : Emre Güral / Janko / Henrique

* Cech , Halil, Baris Özbek ve Emerson gibi futbolculara bu takimda yer yok verdigimiz her kurusa yazik.
    * Ferhat ve Vittek gitselerde kalsalarda farketmez.
    Konu Ömer Sak tarafından (07.01.2013 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Anlaşılan maça yine Emerson damgasını vurmuş. Bu adamı hadi birileri bize kakaladı tamam ama kazık bir kere yenir bu adamın oynadığı her maç yeni bir kazık bence takım için...Sağ ve sol bek mevkiilerimiz için ben yerlinin yerlisinin tercih edilmesinden yanayım...Sağ için Zeki oynamalı artık.Sol için aklımda bir isim var ama yazmayacağım an azından 1461'in sol beki oynatılsın bari...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Nereden
    İstanbul

Yönetimin taraftarın gazına gelip saçma sapan paralara transfer yapmamasını bunca yanlışının yanında olumlu görüyorum.
    Bizim transfer politikamız oğulcan tarzı oyuncular olmalı. Hep söylüyorum ne zaman kadroda 6-7 oyuncu istediğimiz stadartlara gelir o zaman paraya kıyıp bir kaç nokta transferle şampiyonluğa oynarız.
    Kadro iskeleti oluşmadan yapılan pahalı transferlere harcanan paralar buhar olup gidiyor, geriye milyonlarca liralık borç kalıyor maalesef.
    Bizim önümüzdeki iki yıllık sürede borcumuzu 100 milyon tl altına indirmemiz gerekiyor.
    Bu külübü yönetenlerin bir numaralı görevi kulübün başarılı bir şekilde devamlılığını sağlamak olmalıdır.
    Genç arkadaşların başarı isteğiyle şöhret transfer etme heyecanını anlıyorum ama bilmeliler ki bizim fb ve gs ile aşık atabilecek ekonomik kaynaklarımız yok. Bjk'nin bile bu iki kulüple başetme gücü yok. Bu yarışa girdikleri için 600 milyon borçla çakıldılar.
    Kısa süreli başarılar için kulübü maceraya atmak hiçkimsenin hakkı değil.
    Soner, zeki, yusuf, jebrin, batuhan, göksu, oğulcan gibi gençlerde ısrarcı olup ilk önce iskeleti oluşturmalıyız. Sonra transfer yapılır.
    Aksi halde her sene temelsiz bir binaya kat çıkmaya çalışarak geleceğimizi riske atıyoruz.
    Transferlerin kimler olacağından ziyade kulübün yapılandırılması önceliğimiz olmalı. Transferlerimizi hala nevzat şar tuncay bekiroğlu gibi futboldan amatör seyirci düzeyinde takip eden kişiler yapıyorsa ve hala kadromuzda bu işi profesyonellere devredemiyorsak daha çok yanlış transfer konuşuruz burda.
    Kulübün başına ğrofesyonel bir idareci koy, scout ekibi kur, alt yapıya maddi manevi destek ver.
    Çok değil 3-4 sene içinde borçları azalmış, ekonomisi güçlenmiş ve futbolcu yetiştiren aynı zamanda şampiyonluğa oynayan bir kulüp haline gelebilririz.
    Bu iş genetik mühendisliği değil altbtarafı futbol, biz zorlaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.
    Egolarımızı, çok bilmişliklerimizi bir kenera bırakıp, taraftar ve medya gazına gelmeden aklıselimle kulüp yönetmek bu kadar zor olmasa gerek.

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EMRENİN YERİ GARANTİ, hoca janko ve vitekin son halini görmek istemiştir. .
    Şenol Güneş ,iki yıldır hiçbir şey görmüyor...

Nereden
    İstanbul

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan maça yine Emerson damgasını vurmuş. Bu adamı hadi birileri bize kakaladı tamam ama kazık bir kere yenir bu adamın oynadığı her maç yeni bir kazık bence takım için...Sağ ve sol bek mevkiilerimiz için ben yerlinin yerlisinin tercih edilmesinden yanayım...Sağ için Zeki oynamalı artık.Sol için aklımda bir isim var ama yazmayacağım an azından 1461'in sol beki oynatılsın bari...
    yokk abi hoca emersonda ısrarlı onu trabzonspora kazandırıcak transferde yedıgımız kazıgı cıkartıcak amac suan o

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)