Sayfa 54 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54
Toplam 1347 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,347 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupasý | 1461 Trabzon 0 - 2 þikebahçe | Maç Sonucu...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

yok kardeþim bu nasýl bir iþtir alamýyorum.Artýk her hafta bir spor programý seçim yayýn günü protesto etmek lazým orada sýkýyorsa kötü konuþsunlar çýkýnca görürler.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bu haberi yapanýn annesini öpüyorum

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Hürriyet alma, aldýrma! Okuma, Okutma!

Web sitesine girme, girdirme!
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ahmet Ercanlar tam bir Trabzon düþmanýdýr yaptýðý haberleri yeni mi farkediyorsunuz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

1461 Trabzondan sert açýklama helal olsun

http://www.1461trabzon.com.tr/defaul...rDetay&IND=784

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Adem Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Helal be

SeRHaD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

1461 i ayakta alkýþlýyorum

gudoz81 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    48

1461 kere kapakkk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    50

KAPAK budur iste......Bütün sikecilere gelsin....
    TRABZON / SALPAZARI / TEPEAGZI KÖYÜ
    TRABZON / AYASOFYA MAH.
    HEIDELBERG / ALMANYA

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

müthis bir aciklama. tam istedigim gibi. gerekli hersey var.

bunlar yine yarabbi sükür der ama olsun. enayi yerine koymasin kimse

Hamza Milet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

40 yillik matbaaciyim böyle kapak görmedim, acayip bir kapak olmus, fotoraflar sanki az mi ne?

Timsah yürüyüsü eksik, çaglayandaki olaylar yok sonraa polisle koltuk atmak yok daha olacak ama unuttum simdilik ..

Esmoface - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Her geçen gün 1461'e TS'den daha fazla yakýnlýk duyuyorum.

Son açýklama FB'nin bir pilot takýma mahvoluþunun resmidir. Mustafa Reþit Akçay'ýn maçtan önceki açýklamalarý tek tek meydana geliyor, önünde saygýyla eðiliyorum.

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=-X32jRjQS4o

Þehir teröristlerinin þu videosunu da ekleselerdi yazýnýn altýna þuraya bak ya bildiðin terörist bunlar.
    7 tertemiz þampiyonluk

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Dün kanalýn birinde bu maçýn sonucu, maç içerisinde yaþananlardan baþlayarak, Þike'ye uzanan yorumlarda eskinin topçularý, siyah gömleklileri, þimdinin yorumcularý, aralarýnda "medyatik entelektüel" ( diðer ifadeyi kullanmak istemiyorum, bu daha entel durdu) nev-i þahsýna münhasýr, " taklitçi" takýmýnýn vazgeçemediði, bana göre piyasada ün yapmýþ "kolpacý" takýmýndan olan zatlar birilerinin hesabýna konuþuyor, ne yazýk ki taraf olduklarý sýrýtýyor....

Konuþtuklarý kanallarýn taraf bulunduðu dünya görüþüne tezat içerisinde olan ve camianýn hiç sevmediði derin kavramýnýn ( þeffaf olmayan, yanar döner) ekseninde dolaþan bu zatlar ne diyor.... Þike sezonunda fitili " Penaltýlar irdelenmeli" ile ateþleyen elleri sürecin en masumlarý olduklarýný, alýn terlerinin hesabýný kimin vereceðini soracak kadar masum görebiliyorlar.....

Küçükken büyüklerimiz benim etrafýmda birbirleri ile konuþurken " Ey gidi Yalan Dünya" diye bir kelime kullanýrlardý, bir türlü anlam veremezdim bu mecaz dolu kelimeye....

Zaman içerisinde Dünya'nýn kazýklarýný yemeye baþlayýnca bu kelime bir tokmak edasý ile kafama Vurmaya ! vurmaya ! vurmaya ! baþladý.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Adem Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bir camia bu kadar mý yüzsüz, haysiyetsiz olur ?
    Ýnsan biraz olsun utanýr ve susar...
    Ama Allah büyüktür!
    Hamiþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan ARSLAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir camia bu kadar mý yüzsüz, haysiyetsiz olur ?
    Ýnsan biraz olsun utanýr ve susar...
    Ama Allah büyüktür!
    Dediðin gibi kanka insan utanýr ve susar Ýnsan ! (:
    "3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.
    Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR."

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Mustafa K. Demirbaþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2005 'ten beri Trabzonlu Gençler'in içindeyim ve hayatta akp'ye oy vermedim beným menfaatim ne peki.. Mhp'liyim ne veriyorlar bana hani menfaat..
    Sýrf yazmak için buralara yorum yapýpta insanýn midesini bulandýrmayýn
    1. istisnalar kaideyi bozmaz
    2. ne isin var o grupta o zaman? firsat buldukça basbakan'a ve bakanlarina tebrik mesajlari yazmiyor musunuz? kupanin onlarda oldugunu bile bile....
    3. kime laf anlatiyoruz, can mari askerligine devam edin siz
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2. ne isin var o grupta o zaman? firsat buldukça basbakan'a ve bakanlarina tebrik mesajlari yazmiyor musunuz? kupanin onlarda oldugunu bile bile....
    Öyle bi yazýyorsun ký istisnalara kaideyiz bozmaz bütün grup mu gitti o saydýgýn yerlere sanýyorsun taþ patlasýn 15-20 kiþi gitti ..1500 kiþiden 15 kiþi !
    Konuyu nerden nereye getirdiðinin farkýndamýsýn o stadda bizden baþka bi Allah ýn kulu tepki gösterebildimi þikecilere neden herkes yazýp çiziyor ama icrate gelýnce sus pus oluyor.Burda konuþulan konuya bak senin ilk yazdýðýn mesaja amacýn ne ortalýðý karýþtýrmak mý ..Fransýz kalmaya olaylara git bi araþtýr bakalým bizden baþka ses çýkarabilen varmý Avný Aker de bu olaylara

Sana mý soracaðým bu grupta ne aradýðýma ,sana ne kimin askeri olduðumuza.. Sen Fransada her seye faransýz kalmýþsýn anlaþýlan hadi bakalým..
    Konu Mustafa K. Demirbaþ tarafýndan (16.01.2013 Saat 10:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bu forumda da akp ye oy verenler var siz veya ben niye hala burdayýz o zaman

ortak paydamýz Trabzonspordur gerisi beni ilgilendirmez.sen akp nin takýmýzmýa zarar verdiðini düþünüyorsundur bir baþka renkdaþým tam tersine bütün bu þike operasyonunu akp yapma cesareti gösterdi deyip tam karþý görüþte olabilir.

(not:eski akpliyim yeni TSp li. ben TG nin üzerine çok gidildiðini düþünüyorum)

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Mustafa K. Demirbaþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle bi yazýyorsun ký istisnalara kaideyiz bozmaz bütün grup mu gitti o saydýgýn yerlere sanýyorsun taþ patlasýn 15-20 kiþi gitti ..1500 kiþiden 15 kiþi !
    Konuyu nerden nereye getirdiðinin farkýndamýsýn o stadda bizden baþka bi Allah ýn kulu tepki gösterebildimi þikecilere neden herkes yazýp çiziyor ama icrate gelýnce sus pus oluyor.Burda konuþulan konuya bak senin ilk yazdýðýn mesaja amacýn ne ortalýðý karýþtýrmak mý ..Fransýz kalmaya olaylara git bi araþtýr bakalým bizden baþka ses çýkarabilen varmý Avný Aker de bu olaylara

Sana mý soracaðým bu grupta ne aradýðýma ,sana ne kimin askeri olduðumuza.. Sen Fransada her seye faransýz kalmýþsýn anlaþýlan hadi bakalým..
    hangi yerlere? ben firsat buldukça yazdiginiz pankartlara vurgu yapmistim....
    ben konuyu bir yere çekmiyorum soru soruyorum, ama alakasiz cevaplar aliyorum, bjk ve gs formasini giyen "kumandaninizdan" bahsetsem yine garip cevaplar alacagimdan da eminim malesef, bu olayi ben ve ya baska bir grubun basi yapsaydi yerden yere vurulup stada zor girerdi bu konuda benzer bir sekilde hareket eden gg olusumunu da ayirt etmiyorum.....

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý tahir61ayas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu forumda da akp ye oy verenler var siz veya ben niye hala burdayýz o zaman

ortak paydamýz Trabzonspordur gerisi beni ilgilendirmez.sen akp nin takýmýzmýa zarar verdiðini düþünüyorsundur bir baþka renkdaþým tam tersine bütün bu þike operasyonunu akp yapma cesareti gösterdi deyip tam karþý görüþte olabilir.

(not:eski akpliyim yeni TSp li. ben TG nin üzerine çok gidildiðini düþünüyorum)
    mesele akp oy vermek degil, sirf sirin gözükmek için basbakan ve bayraktar gibilerini firsat buldukça tebrik etmek, onlara yakinlasmak mesele
    tüm sike isini yapma cesaretini gösteren akp ise, sonunu getirmeyecekse yesinler o cesareti, o operasyon olmasaydi inan biz daha iyi durumda olurduk sikeyi bahane etmezdik kafamiz rahar olurdu, inan bu süreçte fb tek dayagi samp ligine gitmedigi için yedi, yoksa 2 senedir tff hakem gibi olusumlar tarafindan samar oglanina çevirilen habire ceza yiyip bagis kulübü olan biziz baskasi degil......

ve ortak payda; bana göre en ufak taraftar olusumumuz dahi olsa, o olusumun basi ezeli rakibimizin formasini sirf sirin gözükmek için giyiyorsa, bunun neresini ortak paydaya baglamamiz mümkün?? yahu yeter daa siradan bir hemsehriniz renkdasiniz gelse yaniniza gs bjk fb formasi giyse sövmez misiniz suratina tüküresiniz gelmez mi ??
    can mari kimdir nedir mafya midir nedir de son zamanlarin en gözde Trabzonspor taraftar olusumunun basi olarak bjk formasi giymesine göz yumuluyor????
    cevap belli, yaninda arkasinda basbakan var bayraktar var, istedigini yapar degil mi ?

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

hangi yerlere? ben firsat buldukça yazdiginiz pankartlara vurgu yapmistim....
    ben konuyu bir yere çekmiyorum soru soruyorum, ama alakasiz cevaplar aliyorum, bjk ve gs formasini giyen "kumandaninizdan" bahsetsem yine garip cevaplar alacagimdan da eminim malesef, bu olayi ben ve ya baska bir grubun basi yapsaydi yerden yere vurulup stada zor girerdi bu konuda benzer bir sekilde hareket eden gg olusumunu da ayirt etmiyorum.....
    ok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)