Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: lk Yar Deerlendirmesi

yelik tarihi
    22.07.2008
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    43

Standart lk Yar Deerlendirmesi

Merhaba,

Sezonun ilk yars bitti, henz alm bir balk gremedim. Burada deerledirelim istedim. Benim iin ilk yary zetleyebilecek en doru tespit, takm olamama ve organizasyon eksiklii. Sahada 11 adam oluyor ama kimsenin dierinin ne yaptndan haberi yok. 11 tane futbolcu ama bir takm deil asla. Bu yzden de sadece 19 gol atabildik zaten. Bence sorun golc eksiklii deil ( tabii iyi bir golcmz olmad da kesin ama ), gol organizasyonu eksiklii.

yelik tarihi
    15.09.2006
    Nereden
    stanbul

En iyi ikinci, en kt 5. bitiririz diye dnyorum.

zellikle hcumdaki ayaklarn(?) etkisiz performans ile byk skntlar yaadk. Gnderilmesi gereken oyuncular ve mutlaka alnmas gereken 2 adet farkl tipte forvet, 1 adet oyunu iki ynl oynayabilecek orta saha oyuncusu, 1 adet de stoper mutlaka art. Lks olmayacaksa 1 adet sa beke de hayr demem.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    17.02.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Hakem hatalar ile kaybedilen en az 5 puan; teknik direktr hatalar ile kaybedilen Uefa Kupas gruplar ve en az 4 puan hesap edersek; stne bir de forvet eksiklii eklenince sralamadaki yerimiz srpriz deil...

yelik tarihi
    19.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Herhangi bir sakatl olmad ve Polonya milli takmnda oynad halde enol Gne'in kasm ayna kadar kadroya almad Adrian'n kadroya girmeye balad kasm aynn en iyi futbolcusu seilmesi ve son 7-8 haftada Onur'la birlikte ayakta kalan tek futbolcu olmas...

Takm ve enol Gne ile ilgili ilk yar deerlendirmem tek cmle ile budur...
    NCE TRABZONSPOR DYECEKSNENDSTRYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBMZ KURUSUN...#KORAY APOLU

chener - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Antalya

ilk yar ynetiminden teknik direktrne, futbolcusundan seyircisine herkesin kafasnn karklyla geti.ilk yary ynetim transferdeki acizliini rakip futbolcu ve klplere,teknik direktr nasl bir onbir karacan bilemediinden tff'ye,taraftar tribnlerde beleiler ve para verenler diye ikiye ayrlarak birbirlerine sataarak geirdi.ikinci yarnn bundan farkl olmayacan dnyorum.inallah yanlrm da mutlu bir 2013 geiririz.

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Gney Amerika
    Ya
    30

17 de 16 yaparsak ampiyon oluruz sadece eskiehir ve bursa deplasman zor olur.

TS-FAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    51

17 mata takm olamadmz bir devreydi.
    Takm, malar srasnda srekli ksa devre yapt.
    Berbatt.
    Ya ayakta kal,ya l...Asla diz kme!
    ampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Trkiye'de futbol,iinde oyun olan bir oyundur.

cerasus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.08.2007
    Nereden
    Almanya

Ilk yari degerlendirmem:

Bu takimin orta acmasini gretecek bir insana sahip olmadigidir.

Her kornerde top n direge neden dser? Her frikikte top neden baraja takilir?

Her ama her macta beni rahatsiz eden tek olay budur.

Kt bir ilk yari gecirmemizi sike meselesine bagliyorum ve anlayisla karsiliyorum.

Ama su orta acma meselesinin stn rtebilecek bir neden bulamiyorum.
    Konu cerasus tarafndan (24.12.2012 Saat 19:31 ) deitirilmitir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    30.06.2009
    Nereden
    Almanya

Ilk yarinin degerlendirmesi bana gre tam bir rezalet...

Emrah Akcagz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Berbat bir ilk yaryd. kinci yarda bu performans srdrrsek ligi 7 ila 10. sralar arasnda bitirebiliriz ancak.
    "Arsz gl olunca, hakl sulu olurmu ..!"

Furkan Dndar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2008
    Nereden
    ngiltere

lk yarda ki performansmza gre bulunduumuz konum bana gre sper !

oynanan futbol yok RUH yok taktik yok ( ne var onu bende bilmiyorum )

2-3 oyuncu dsnda hepsi lm alayan yok

hocamza laf diyemiyorum 1-2 kelam etsem hemen twitterdan laf yiyoruz ama hocamzn yaptg hatalar grmeyenler at gzl takar olmu diyorum sadece

takmn kendine gelmesi iin gereksiz futbolcular aclen gnderilmeli

yerlerine adam gibi adam su takma herseyini verecek kiiler alnmal

enol hocann eski istei arzusu yerine gelmeli bence birde senol hocann su yannda ki yardmclarn deimeliyiz hi birinin oyun okuma seviyesi st dzey deildir 1 katklarn dahi gremedik yada duymadk

umarm 2.yar bu takm bizi zmez gldrr

Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

puan olarak istediimiz yere gelemediimiz gibi takm olma hedefine bile ulaamadk.hale daha ileri uta ciddi anlamda sistemsizlik var.

yelik tarihi
    24.12.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

lk yar sresince bir ok oyuncunun bu takma katkda bulunamayacan grdk. Bu oyuncularn takmda olmas hem enol Hocann kafasn kartrd hemde takmn. Vitek, Volkan en,bar zbek, henrike, Ferhat, sapara, marek, janko, Aykut ve Halil. Eer bu oyuncular gnderebilirsek ciddi tasarruf salayabiliriz. Takmn yetenekli ve hzl oyunculara (zellikle korner kullanabilmelere) ihtiyac var. Burak gittiinde Bobo ve Enaromo alnsayd geen hafta onu aramazdk diye dnyorum. Karabk'de lualua y grdmde bizim takmmza zlyorum. zer, lualua ve Bobo transferi yaplr ve 1461 Trabzon'dan Yusuf ve jebrin ve Sercan bu takma eklenirse ikinci yar iin en azndan daha iyi bir takm izleyebilirsiniz. Volkan en, Halil, henrike ve jankoyu grdme jaja nn suunu anlayamyorum. Baary yakalayanlar galiba bizim takmda kalmamal oynamayanlar ise bizim deerli oyuncularmz oluyor. Nasl olsa onlar hi bir kulp bizden baka takmnda bulundurmaz.

Cihansev - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.12.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

lkyar ok kt bi Teknikdirektr performans izledik kinci yar iin nce, Halil, Olcan, Volkan, dan kurtulup sonra Alper Potuk ile Ozan pek teranfer edilmeli

Mellih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Mevcut kadro, hava, ortam ok ktyd.. tm bunlara ramen bjk-fb-gs beraberliklerini iyi sonu olarak alabiliriz. ok ciddi ynetim ve teknik direktor zaaflar oldu. mevcut durumla bile en az 6 puan daha fazla alnabilirdi. Ancak nmzdeki devre ile birlikte kkl bi yaplanma ve temizlik art.

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Cok kt bir ilk yari gecirdik hem puan hem de performans anlaminda.

Iyi oynadigimiz mac sayisi cok azdi,4-0 kazandigimiz gencler macinda bile iyi degildik.

Takimda sadece onur,bamba ve adrian performans olarak ne ciktilar,bu oyunculardan adrian haftalarca kulbeye mahkum edildi.

Bu oyuncular disinda 2 hafta stste iyi oynayan oyuncumuz yoktu,bunun sonucunda seri galibiyetler alamayip zirveye tutunamadik.

Sadece performans anlaminda degil istek,azim anlaminda da takim bircok macta iyi degildi,Trabzonspor ruhu sahada yoktu.

Tek sansimiz 2.siradaki bjk nin sadece 6 puan gerisinde kalmak oldu,bunun disinda adeta kabus gibi bir ilk yari gecirdik.

Senol gnes de buna tuz biber ekti,oyuncu tercihleri ve oynatamadigi futbol ile kariyerinin en snk ve verimsiz bir devresini geride birakti.

Ynetim ise ktp gidise hicbir tedbir almayarak bu basarisizlikta etken oldu,cogunda acaba ynetimimiz varmi diye dsnmedim degil.
    "Ykseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Frtna Denir kmayn Yolumuza..."

Erdal DLEK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2008
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    43

H KIRMIZI GRMEMZ: bu ne kadar krlgan bir takm olduumuzu, sk bir takm olmadmzn gstergesi, en az ol yiyen takm olmamzda en byk pay kaleci faktr

H PENALTI ALMAMIIZ: bu da hucum gcmzn ne kadar zayf olduunun gstergesi, yaptmz ataklarn organize deil bir anlk pozisyonlarla geldiinin gstergesi.

malesef bireysel anlamda yetenekli grnen takmmz futbol ve takm oyunu aynamakta ligin en kts. . .
    BZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mav

Trk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Erbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

lk yar kabus olsa uyanp yaam sevinciyle dolardm.

Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

zaferyldz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.03.2009
    Nereden
    Bursa

Forvet sknts , defans sknts , taraftar sknts , hoca sknts ,,,

hepsini bosveriyorum sadece Senol hocann yannda iyi bir yardmc olsa 30 puann zerinde bitirirdik...

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Kadro genisligi bazen her hafta yeni arayislara neden oldu her kotu sonucta 2-3 deyisiklik yaptik onlarda tutmadi hep sil yeni bastan,la olmaz kisacasi bu takimda 24 degilde 14 oyuncumuz olsaydi daha fazla puan alirdik zaten basarili gecen sezonlarda ilk onbir bellidir herkes ezbere bilirdi aslinda hocamiz hep dar ve kisitli kadrolara alistigi icin genis kadroyu idare etmekte zorluklar yasadi

Soner Albayrak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.09.2010
    Nereden
    stanbul

Herkez bir mucize olmaz ise durumun byle olacan biliyordu zaten..

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    14.12.2012
    Nereden
    zmir

lk yar tm takmlar ktyd. Eer ikinci yar silkinebilirsek, sama sapan malarda puan kayplar yaamazsak iddial duruma gelebiliriz. Evimizde BJK ve ikecileri yenersek, son maa ampiyonluk iddiamz tayabiliriz. Ama ok iyi bir kamp dnemi ve 2-3 kritik blgeleye transfer lazm. Yoksa deien birey olmayacaktr.

ibrahim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Gol yemiyoruz diyoruz ama skoru koruyamamaktan toplam 12 puan kaybettik. (Karabk, Antalya, Istanbul, Mersin, Besiktas)

Atak organizasyonu yapamiyoruz diyoruz ama kalenin dibinde kacirdigimiz %100'lklerden 6 puan kaybettik. (fener, Kayseri, galatasaray)

Byle karmakarisik bir takimiz iste. Bir yaptigimiz digerini tutmuyor...
    Milli Takmm TRABZONSPOR
    Al aaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin ad kald, onu gren yok.
    Haram kapld, hl doyan yok. Yusuf Has Hacip

ozturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    stanbul

ilk 10 iyidir.Futbol adna bir ey yok ortada.

Mert Pasa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.08.2004
    Nereden
    Asya Dier
    Ya
    50

Sampiyonluk artik sicak hedef olmaz gibi.Tek tek baktigimizda iyi gibi dusundugumuz oyuncularin toplamda birsey olamamalari sorununa odaklanmak transferden daha oncelikli konu olmali.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)