Sayfa 62 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 SonuncuSonuncu
Toplam 1571 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupasý | M.P. Antalyaspor 2 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Rakibin kaleci de mubarek panter kesildi baþýmýza,çok net kurtarýþlarý olmasa maç kopup gidecekti,
    her ne kadar dönem dönem yüreðimiz aðzýmýza gelse de sonu güzel bitti þükürler olsun.
    2 maç 6 puan,Mersin maçýnda rehavete kapýlmaz da puaný 9 yaparsak kalan 3 maç stressiz ve öz güvenli çýkarýz kupa yolunda lay lay lom gideriz.
    365 gün çalýþýp hafta sonu nedir bilmesem de hafta sonu denen þeyi zýndan etmediðiniz için minnettarým Trabzonsporum,tüm emeði geçenlere sonsuz teþekkürler.

Yalnýz dün he ne kadar Sapara-Vittek falan iyi oynasa da,
    bu 2 li dahil en az 4 yada 5 yabancý kesinlikle yollanmalý,
    bu anlýk baþarýlara aldanýrsak 2. yarý periþan oluruz.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Kalecilerine çok laf attým adam penaltý kurtardý arkadaþ.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Öznur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    26

Alýntý Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kalecilerine çok laf attým adam penaltý kurtardý arkadaþ.
    ama þimdi dürüst olursak sapara'nýn attýðý penaltýda pek iç açýcý deðildi..
    Konu Canberk tarafýndan (13.01.2013 Saat 14:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ÜNAL KARAMAN farký hemen ilk maçlarda kendini gösterdi...

Koþmayan futbolcular nasýl da azimliydiler dün akþam.

Hayde uþaklar ha boyle devam edun, DÝK OYNAYUN gorelum sizi...

outoftime - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

iyi oyunu genele yaymalýyýz sadece 10 dakika oyna 20 dakika seyret olmaz
    öncelikle oyuncularýn bir kýsmý düzelme yoluna girmiþ bu sevindirici
    olcan her gördüðü yerde kaleye vurmayý alýþkanlýk edindi bu da takýmýn hücum stratejisini olumsuz etkiliyor
    janko þu ana kadar oynadýðý karþýlaþmalarda kaleciyle 5 kez karþý karþýya kalmýþtýr ve sonucu gördük
    vittek þu an oynayabilecek tek forvet emre de maçlarýn devamýnda oyuna girip kendini gösterebilir
    vittek bir gol attý ve olcana da gollük bir asist yaptý ama olcan kendini geliþtirme sorununu aþamamýþ
    halil ve emerson maçýn berbatlarýndandý
    serkan ve zeki önlü arkalý oynamalý ikii de hýzlý ve hücuma çýkabilecek durumda
    volkan ve halil sað tarafta yetersiz kalýyor
    emerson cechten iyi mi sorusu bile futboldan anlamamaktýr artýk
    emerson 20 yaþýnda futbola baþlamýþ bir futbolcu gibi oynuyor
    bu maçlar sonucunda anladým ki VOLKAN,HALÝL,EMERSON,JANKO bizim oyun sistemimizde olamazlar

outoftime - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Ilelioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Simdi maca gelelim...

Alanzinho 4-5 yildir bu takimin oyuncusu olamadi, isteyeni oldugu an yollanmali cok net. Bugünde hicbirsey oynamadi.

Sapara bizim orta sahamizi tasiyabilecek düzeyde bir isim degil bence. Alanzinho icin gecerli olan seyler onun icinde gecerli.

Ayni sekilde Mustafa Yumlu en iyi yedek olur bu takimda. Yedigimiz ilk gol icler acisi.

Halil iyi niyetli, ama o yavas oyunu takimi olumsuz anlamda etkiliyor, özellikle böyle maclarda hizli oyun sart. Icerde oynayacagimiz hicbir macta olmamali diye düsünüyorum.

Bu dört isim siritan isimlerdi bana göre. Oyunu domine etmekte eksigimiz var, topu oyuna sokmakta, özelliklede Stoperler bu konuda yetersiz, arkadan baslanan ve rakibin kendi yari alaninda oldugu durumlarda cikmakta zorlaniyoruz. Bunlar cok basit seyler, düzeltilmesi cokta zor olmayan seyler, ama halen bir gelisme yok.

Bunun disinda orta sahanin ortasinda Adrian iyi gibi gözüksede, topsuz oyunda yok. Bunu düzeltmedigi sürece belli bir seviyede kalamaz. Onun disinda bildigimiz gibi, Sapara ve Alan'dan daha iyi oldugu ortada.

Kanatlara bakarsak, Emerson Olcan uyumu istenilen seviyede degil. Emerson bugün fena degildi, defansif anlamda kendisini gelistirebilirse degisilmez olur. Olcan istedigi zaman iyi oynayabiliyor, calimlar ve cektigi sutlar olumluydu. Yanliz bu macta cok genis alan buldu, yaniltici olabilir. Diger kanatta Serkan iyi devam ediyor.

Ileride Janko yanliz kaldi. Halil ile uyumu yok, birde Emre ile denenmeli bence. Topu alip gidebilecek bir isim degil Janko. Ama mücadelesi olumluydu, Vittek'den daha fazla kosup mücadele ettigi kesin.

Ha birde attigimiz ilk gole gelicem. Tek pas nelere mal oluyor Bu anlamda kendimizi neden gelistirmiyoruz anlamiyorum. Ücüncü goldeki ara pasida iyidi, Emre daha fazla süre almali, bunda sanirim herkes hemfikir.

..
    orta alanda alanzinho ve sapara yerine zokora ve colman adýnda 2 tankla
    oynasaydýk antalya bizi ligdeki gibi yapardý.ben sapara ve alanzinhoyu sürekli takas haberlerine saklayan zihniyeti kýnýyorum.her sene dönüþ tarihini havuz problemlerine dönüþtüren ve takýma 1 senedir bir þey vermeyen colman varken alanzinhoyu göndermek maskaralýktýr.janko konusunda da þunu söyleyeyim adam vittekin 5 katý sahne aldý ve ayaðýný nasýl çevireceðini bile gösteremedi.vittek bence kötünün iyisi adamýn milli takým kariyeri yeter.bu arada takýmda gönderilecek bu kadar oyuncu varken oynayaný göndermek niye anlamýyorum!yeni buraklar umutlar için sanýrým...

Ömer_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rakibin kaleci de mubarek panter kesildi baþýmýza,çok net kurtarýþlarý olmasa maç kopup gidecekti,
    her ne kadar dönem dönem yüreðimiz aðzýmýza gelse de sonu güzel bitti þükürler olsun.
    2 maç 6 puan,Mersin maçýnda rehavete kapýlmaz da puaný 9 yaparsak kalan 3 maç stressiz ve öz güvenli çýkarýz kupa yolunda lay lay lom gideriz.
    365 gün çalýþýp hafta sonu nedir bilmesem de hafta sonu denen þeyi zýndan etmediðiniz için minnettarým Trabzonsporum,tüm emeði geçenlere sonsuz teþekkürler.

Yalnýz dün he ne kadar Sapara-Vittek falan iyi oynasa da,
    bu 2 li dahil en az 4 yada 5 yabancý kesinlikle yollanmalý,
    bu anlýk baþarýlara aldanýrsak 2. yarý periþan oluruz.
    abý sapara oynadýðý zaman takýmýn en ýyý 3-4 oyuncusundan býrý oluyor diðer yanda výttek oynadýðýnda ya asýstý var yada golü.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý outoftime Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    orta alanda alanzinho ve sapara yerine zokora ve colman adýnda 2 tankla
    oynasaydýk antalya bizi ligdeki gibi yapardý.ben sapara ve alanzinhoyu sürekli takas haberlerine saklayan zihniyeti kýnýyorum.her sene dönüþ tarihini havuz problemlerine dönüþtüren ve takýma 1 senedir bir þey vermeyen colman varken alanzinhoyu göndermek maskaralýktýr.janko konusunda da þunu söyleyeyim adam vittekin 5 katý sahne aldý ve ayaðýný nasýl çevireceðini bile gösteremedi.vittek bence kötünün iyisi adamýn milli takým kariyeri yeter.bu arada takýmda gönderilecek bu kadar oyuncu varken oynayaný göndermek niye anlamýyorum!yeni buraklar umutlar için sanýrým...
    Alan'dan bahsediyorsan...Bir iki Futbolcuyu gecip gereksiz top kaptiran yada pas hatasi yapan, ikili mücadelelere girmeyen bir isim. 4-5 senedir bu takimda ama ilk on birde kendine yer edinememis. Bundan sonrada iki üc gol atar hepsi o, zaten yasi 29 olmus, acikcasi ben bir gelecek göremiyorum onun adina. Iyi bir Colman'i hic kimse kesemez, ama kötü oldugunu söylüyoruz zaten.

Vittek-Janko konusuna gelince. Vittek cok durarak oynuyor, Janko ise arkaya gelip top cikartiyor bazen. Orta sahaya kadar geliyor, pres yapiyor, kisacasi mücadele ediyor. Vittek'de o yok. Buda rakip takimin arkada rahat olmasini sagliyor. Son vuruslara gelecek olursak ikiside ayni düzeyde bence, Janko'nun bir eksigi yok.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu ünal karaman etkisini fazla abartmýyormusunuz?
    Konu DNA-TS tarafýndan (13.01.2013 Saat 13:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Ömer_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abý sapara oynadýðý zaman takýmýn en ýyý 3-4 oyuncusundan býrý oluyor diðer yanda výttek oynadýðýnda ya asýstý var yada golü.
    Vittek kalacaksa Janko gidecek,Sapara kalacaksa Colman-Alan gidecek,
    yani ben isimlerden ziyade fazlalýktan sýkýntýlýyým,
    hepsini kullanmak imkansýz,geride kalan öz güven kaybýna uðruyor,
    oynayan ise hoca beni ne zaman kýzaða alacak diye düþünüyor kafasý rahat olmayýnca istediði hareketi yapamýyor.
    Þampiyon olduðumuz sezon selçuk-Colman ile sezonu tamamlamýþtýk nerdeyse,
    þimdi bakýyorsun Zokora-Adrian-Colman-Sapara-Alanzinho-Sapara-Soner hepsi ayný yerin oyuncularý,kanatlarý saymýyorum bile ama bu 7 oyuncu 2 oyuncunun verdiðini veremedi.Bence baþarýsýzlýðýn sebebi baþ rol oyuncularýnýn belli olmamasý.Sakatlýk ceza olmadý diyelim 17 maç Sapara'ya þans verilirmi,mümkün deðil verilmeyeceðini Sapara da bilir onun için gitsin diyorum.Yoksa Emerson hariç kafayý taktýðým oyuncu yok
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Ömer_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Vittek kalacaksa Janko gidecek,Sapara kalacaksa Colman-Alan gidecek,
    yani ben isimlerden ziyade fazlalýktan sýkýntýlýyým,
    hepsini kullanmak imkansýz,geride kalan öz güven kaybýna uðruyor,
    oynayan ise hoca beni ne zaman kýzaða alacak diye düþünüyor kafasý rahat olmayýnca istediði hareketi yapamýyor.
    Þampiyon olduðumuz sezon selçuk-Colman ile sezonu tamamlamýþtýk nerdeyse,
    þimdi bakýyorsun Zokora-Adrian-Colman-Sapara-Alanzinho-Sapara-Soner hepsi ayný yerin oyuncularý,kanatlarý saymýyorum bile ama bu 7 oyuncu 2 oyuncunun verdiðini veremedi.Bence baþarýsýzlýðýn sebebi baþ rol oyuncularýnýn belli olmamasý.Sakatlýk ceza olmadý diyelim 17 maç Sapara'ya þans verilirmi,mümkün deðil verilmeyeceðini Sapara da bilir onun için gitsin diyorum.Yoksa Emerson hariç kafayý taktýðým oyuncu yok
    orta alanda fazla alternatýflý takýmýz.beþýktaþ ve antalya maçýnda orta alanda rakýbe karþý barýz üstünlüðümùz söz konusuydu.ýlk devre orta saha yetersýzlýðýmýz can sýkýyordu kendý evýmýzde býle basýt takýmlara mahkum oynadýk.çok þükür derlý toplu orta sahaya kavuþtuk.sapara ýnanýlmaz gayretlý ve baþarýlý.kendýnden gayette emýndý dün akþam.pas alýþveriþteký koordýnasyonu çok ýyý organýze ettý.hocada buna vurgu yaptý.kesýnlýkle üzerýnde durmalýyýz.výttek jankonun bulduðu þansýn beþte býrýný zor buluyor ama jankodan daha gayretlý görünüyor.bence výttek sýstemýmýze daha yatkýn duruyor

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý serkanholep Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kimsin ya sen

nerenle izledin maçý

serkanýn pozisyonunda arkasýnda duruyor sadece serkan. hiç darbe yok. faul bile tartýþýlýr

adam sað ayaðýnýn üzerne býrakýyor kendini ve bilek dönüyor. pozisyonu izle de konuþ

emerson titaya deðil isaac a penaltý pozisyonu yaþadý ve topa müdahale etti. sonuç korner olmasý gerekirdi avut verdi hakem.

iki penaltýda da en az sarý ama kaleciye kýrmýzý biile verilirdi. adrian 2 faul yaptý ikisine de kart gösterdi. onlarýn sürüyle ayný tür hareketleri kartsýz kaldý

ulan gece gece yazdýrdýn beni. kuþ musun nesin
    Bu nasýl bir seviyedir,seninle ayný görüþte olmak zorunda mýyým.Ayrýca okumadan çalakalem döþenmiþsin.Emerson titayý deðil,Ýsaca müdahale etmiþmiþ.Peki ben ne yazmýþým,Tita mý demiþim.Okumadan saydýrýyorsun,ayrýca o pozisyonda Emerson topa dokunamýyor,Ýsacýn sol ayaðýna temas ediyor,önce bi zahmet doðru dürüst oku,sonra da doðru dürüst seyret.Emerson topa dokunamýyor.Penaltý deðil dersin,senin görüþün der geçerim.Korner dersen,asýl senin seyretmediðin ortaya çýkar.Þimdi söz sende,seviyeni ortaya koyabilirsin,ama bi, zahmet yazmadýðým þeyleri yazmýþ gibi yapýp komik olma.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

mustafa yumlu ve celutska'nýn arasýndan ýsaac muhteþem bir gole imza attý

ACÝL STOPER, ACÝL STOPER TRANSFERÝ

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

2. golde de Mustafa'nýn kafasýný eðmesine ne demeli .

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Bamba-Giray dönerse stopere gerek yok diye düþünüyorum ben de,
    hele hele Aykut gibi bir isme hiç gerek yok,
    yabancý çöplüðü olmasak Juhasz müthiþ olurdu.
    Ayzek'in attýðý gol de stoperlerin büyük bir hatasý yok futbolda var böyle goller,ona kalýrsa iyi denilen Antalyanýn stoperlerine biz de 3 attýk.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Berat Akçay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2. golde de Mustafa'nýn kafasýný eðmesine ne demeli .
    Evet, bunun gibi daha neler var..

mustafa yumlu ve celutska'nýn takým da olmasýna katlanamýyorum, bir de ikisi ayný anda sahada oluyorlar bu daha utanç verici

61trabzonomer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

kaynak :habertürkte turgay beþyýldýz (spor yazarý )

þuan 8 bin bilet satýlmýþ 11 bin falan bekliyormuþ ama kombine falan 15 bin kiþi olacakmýþ,çok iyi rakam.
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamaný gelince,elbet buluþuruz..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Bamba-Giray dönerse stopere gerek yok diye düþünüyorum ben de,
    hele hele Aykut gibi bir isme hiç gerek yok,
    yabancý çöplüðü olmasak Juhasz müthiþ olurdu.
    Ayzek'in attýðý gol de stoperlerin büyük bir hatasý yok futbolda var böyle goller,ona kalýrsa iyi denilen Antalyanýn stoperlerine biz de 3 attýk.
    mustafa yumlu ve celutska ile lige devam edersen her þey ortaya çýkar.

stoper transferi acil lazýmdýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

mustafa yumlu ve celutska ile lige devam edersen her þey ortaya çýkar.

stoper transferi acil lazýmdýr
    Vallahi bende katýlýyorum ama yabancý iþi riskini ve maliyetini göz önünde tutarsak sýkýntý.Bizim beklediðimiz stoper Ömer Toprak, yönetimin hayalini Allah biliyor.

Benim önerim kiralýk oyuncu, gençte olabilir sakýncasý yok, United-City-Chelsea-Barca gençleri falan ama, ihtimal vermiyorum . . .
    9 # Osvaldo'

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý yazicimesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ÜNAL KARAMAN farký hemen ilk maçlarda kendini gösterdi...

Koþmayan futbolcular nasýl da azimliydiler dün akþam.

Hayde uþaklar ha boyle devam edun, DÝK OYNAYUN gorelum sizi...
    tabi caným ünal karaman farký....

futbolcularýn kötü halini görüp onlarý erkenden kampa alan bire bir ilgilenen sorunlarýný çözmeye çalýþan þenol güneþ faktörü deðil kesinlikle....

heee ama yenilseydik tu kaka þenol güneþ...

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

dün yaðmurdan dolayý maç ertelenebilir deniyordu ama harika bir zemin vardý ilk yarý iyi paslaþmamýzda çok katkýsý oldu
    a.aker de düzelir inþaallah

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

takým koþtu, hýzlý çoðalabildi, ýþýk verdi. adrian gol falan attý. dünkü durum çok çok iyiydi.
    YETER DA!

gerenimo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

maç baþlamadan kadroyu görüp þenol hocaya küfür edenler, lig ikincisini, deplasmanda ve birçok eksiðe raðmen rahat yendiðimizi gördükten sonra utanmýþlardýr herhalde.

oyuncu deðiþikliðini ünal hocaya baðlayanlar, ünal hocayý da þenol güneþin çaðýrdýðýný yetkilerinin bir kýsýmýný da devrettiðini görmüyorlar.

dün önlibero özelliði olmayan orta sahayla mücade eden, ofansa yönelik kadro herkesi þaþýrttý, bu kadro antalyaya neredeyse pozisyon bile vermedi. stoper pozisyon hatalarý ile yediðimiz goller yan top için olumsuz sinyallerdi.

bazý arkadaþlar imanýný transfere okadar baðlamýþ ki, transfer yok diye dünki kadronun ve oyunun hakkýný bile vermiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý gerenimo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maç baþlamadan kadroyu görüp þenol hocaya küfür edenler, lig ikincisini, deplasmanda ve birçok eksiðe raðmen rahat yendiðimizi gördükten sonra utanmýþlardýr herhalde.

oyuncu deðiþikliðini ünal hocaya baðlayanlar, ünal hocayý da þenol güneþin çaðýrdýðýný yetkilerinin bir kýsýmýný da devrettiðini görmüyorlar.

dün önlibero özelliði olmayan orta sahayla mücade eden, ofansa yönelik kadro herkesi þaþýrttý, bu kadro antalyaya neredeyse pozisyon bile vermedi. stoper pozisyon hatalarý ile yediðimiz goller yan top için olumsuz sinyallerdi.

bazý arkadaþlar imanýný transfere okadar baðlamýþ ki, transfer yok diye dünki kadronun ve oyunun hakkýný bile vermiyor.
    Son cümleye katýlmayaný taksimde asmak lâzým O kadar çok lüzumsuz vede olumsuz yazý okudum ki dün hiçmi iyi birþey yapmadýk dedim.
    9 # Osvaldo'

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý gerenimo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

þenol hocam yaptý yapacaðýný alan ý ön liberoya koydu çok da iyi oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)