Sayfa 53 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1571 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupasý | M.P. Antalyaspor 2 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

evrents - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ýlk penaltý atýþýnda geçen seneki lig maçý geldi aklýma.Orada antalyaspor penaltýyý kaçýrmýþ ve topa vurmadan ceza sahasýna giren oyuncular var diye hakem tekrar ettirmiþti.Kaçýrdýðýmýz penaltýda da, attýðýmýzda da bu ihlal vardý bunlarý neden tekrar ettirmedin o halde sayýn göçek ?

Nereden
    Ankara

Alýntý Mustafa Hazýroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Colman-Zokora-Adrian üçlüsü ve Giray-Bamba ikilisiyle takýmýmýz çok yanlar yakar.
    Zokora'nin bu takýmda yeri yok

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Adrian ý seyretmek gerçekten çok keyifli. Ýnanýlmaz oynuyor.

Harun_ayar_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    31

Alýntý Onur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Özlemiþim oyuncularýn maç performanslarýný deðerlendirmeyi;

Tolga: Yediði gollerde hatasý yoktu. 2. yediði golün aynýsýný bu sezon 2 kez yine kendi 1 kez daha yediði için yapacak bir þey yok.
    Serkan: Zeki'den tek fazlasý yaþý. Ama takýmda iyi bir yedek olur.
    Celustka: Sergio Ramos'a çok benzetiyorum. Isaac'ýn kafa topunda az da olsa hatasýnýn olduðunu düþünüyorum. Ama bu akþamki oyununa bakarsak Celustka'dan iyi stopere en az 5-6 M Euro para dökmemiz gerekir.
    Mustafa: Tolga'ya 40-50 metrelik geri paslarý iyi oyununa gölge düþürdü. Zira Tolga o geri paslarý olduðu gibi Antalyaspor'a teslim etti.
    Emerson: Adamýn oyun istikrarý yok. Bugün çok iyiydi. 3-4 orta posizyonunu harcadý. Onlarý da gollük orta yapsa heralde bizde iþi olmazdý. Bu akþam savunmada ki görevini eksiksiz yaptý.
    Halil: Oyunda kaldýðý sürece 3 net (dikine) iyi pas attý. Bu takýmda ilk 11 oyuncusu olmasý koyunsuzluktandýr.
    Olcan: Ýlk yarý resmen yattý aþaðý. Ben TD olsam 2. yarýya çýkamazdý. Benim gibi düþününlerin sayýsý az da deðildir. Ama 2. yarý kendine geldi. 2 penaltý almak kolay bir iþ deðil. 2 çok çok net posizyon harcadý caný saðolsun. Ama bir tanesinde Emre bomboþ bekliyordu. Ona ayýp etti.
    Sapara: Penaltýyý atamasa da çok çok iyi oynadý. Takýmda ona ayak pas anlamýnda ayak uydurabilen fazla futbolcu yok. Türkiye þartlarýnda iyi bir oyuncu Sapara.
    Alanzinho: Yeni ön liberomuz hayýrlý olsun. Bir tek orda oynamamýþtý. Ama helal olsun elinden gelenin fazlasýný yaptý.
    Adrian: Ýnanýn çok büyük futbolcu. Attýðý gollerden dolayý deðil. Mesut Özil'in Polonya versiyonu. Hatta daha fazla þut çekeni. Bazen kaçak güreþiyor tek sýkýntýsý bu.
    Janko: Ýyi bir forvet. Ama Trabzonspor gibi öne geçti andan itibaren kontra-atak yapan bir takýmda resmen takýmý bir kiþi eksik oynatýyor. Kaleciyle karþý karþýya kaldýðý pozisyonda da çok kötü vurdu. Auta çýkacaktý top, kaleci dokundu kornere gitti. Bir maçta bunlarý kaç kez yakalýyoruz ki zaten.
    Emre: Daha fazla süre almalý. Ve saðda solda deðil en önde oynamalý. Fizik olarak maþallahý var. Bunu kullanýrsa geleceði çok parlak.
    Vittek: Usta.
    Colman: Kim ne derse desin oyuna girdikten sonra tüm takým rahatladý. Bu takýmýn orta sahasýna yazýlacak ilk adamdýr.

Hakem hakkýnda tüm arkadaþlarýn görüþlerine katýlýyorum.

Ve Antalyaspor gibi bize ters gelen bir takýmý yenmek. Moral açýsýndan iyi oldu.
    sapara hariç hepsine katýlýyorum bizde oynýyacak kapasiteye sahip degil

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Adrian çok iyi form tuttu.Böyle devam ederse çok can yakar çok.

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý polatmu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ilk penaltýyý kazandýðýmýz pozisyondaki celunun pasýný kaç kiþi gördü usta iþiydi... celu bamba iyi olacak gibi....
    Bana Celu güven vermiyor . Çok iyi joker olur bize. Stoper gerekli

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Takýmý coþkulu oynarken görmeyi özlemiþiz. Takým ben buralarýn aðasýyým, kusura bakma Antalya dedi resmen.

Ayrýca 10 kiþi kaldýk, tabii ki kötü bir þey.

Ama 10 kiþi kalmanýn takým oyununun geliþmesine yaptýðý katkýlar da bir gerçek. Bir takýmýn oturmasý için her þeyi yaþamasý lazým.

Öndeyken maç vermesi, geriden gelip maç almasý, 10 kiþi kalmasý, rakibi 10 kiþi býrakmasý...

Böyle böyle takým olgusunu yaratacaðýz... Her zaman söylenen bir þey var ki, maçtan iyi antrenman yok.

10 kiþi kalarak hem bu durumda nasýl oynayacaðýmýzý çalýþmýþ olduk, hem de Adrian'sýz nasýl top çevireceðimizi çalýþmýþ olduk.

Gayet iyi baþardýk, hem de Soner ve Aykut gibi iki seçeneðimiz daha var, Zokora'yý saymadým bile

Ýyi yoldayýz, kadroya güveniyorum ben.

Sene sonuna kadar herkes þans bulacaktýr, kimin gerçekten bizimle olmak istediðini göreceðiz.

Gitmesi gerekenlere bu süre zarfýnda karar verilir, eksik görülen yerlere doðru transferler yapýlýr...

Eðer bu son cümleyi baþarýrsak þampiyonluðu yaþamaya çok da uzak deðiliz. Ama bu devreye iyi baþlayýp kupayý almalýyýz.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Ýstanbul

Özetini bulamam mý bu maçýn ?

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Trabzon’a gelen sarý-lacivertli kafileye Trabzon’da çok sayýda polis eþlik etti. Trabzon Havalimanýnda 2 saat önceden geniþ güvenlik önlemleri alýnýrken, Fenerbahçelilere kamp yapacaklarý otele kadar da çevik kuvvet otobüsleri eþlik etti.

Ancak Fenerbahçelilerin Trabzon’da geliþ saati dikkat çekti. Trabzonspor’un Ziraat Türkiye Kupasý maçý baþladýðý saatlerde Fenerbahçeliler Trabzon’a geldi.

Maça odaklanan Trabzonsporlu taraftarlar havalimanýna gitmedi.

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Adrian'ý izlemekten büyük keyif alýyorum ya tam bir on numara oyuncusu adam geçiyor, süratleniyor, araya atýyor, þut atýyor, faul kazandýrýyor, oyun sýkýþýnca rahatlatýyor. Ayný adam geçen sene 10 metreye top atamýyordu futbol çok garip
    7 tertemiz þampiyonluk

Kývanç Çuvalcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    52

Alýntý fteotdgs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yiyen de var, yemeyen de. Bir de benzer pozisyonlarda bazen yiyen var, bazen yemeyen var. Kaleci gol yemeyecek diye bir sey yok. Mamafih, o golu cikaracak cok kaleci var dunyada. Neye ugrasiyorsam artik...
    Neyse olur boyle seyler bence kalecilerimiz konusulacak en son konu.

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Oðuzhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adrian resmen takýmý zorla oynattý ilk golde verdi aldý verdi aldý vurdu sonrada bu adam bizim Hagi'miz olabilir gerçekten çok potansiyelli adam. Ayrýca Sapara da maç boyunca muhteþem mücadele etti ama Adrian varken o neden kullandý penaltýyý anlamadým kaçýrdýðý için deðil takýmýn on numarasý belli artýk onun atmasý lazým penaltýlarý.

Ciddi mi yazdýn bunu oyuna girdikten sonra çýldýrttý resmen yanýna pas veremiyor faul yaptý gol yedik durup dururken garip garip þeyler yapýyor sahada. Aklý sahada deðil adamýn çok belli bizim bildiðimiz Colman bu deðil.
    Tamamen ciddi yazdim. Cok farkli izliyoruz sanirim maci. Son dk.lara dogru yaptigi net bir pas hatasi vardi ancak oyuna girdigi andan itibaren sogukkanliligi ve olusturdugu pas trafigiyle 10 kisi kalan takimi ciddi rahatlatti.
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    40

maç özeti bulabilen var mý arkadaþlar

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Celustka stoper oynadýðý maçlarda kendini aþtý.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Alper Beyazay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Özetini bulamam mý bu maçýn ?
    tv arþivine girip bütün maçý izleyebilirsin ben bidaha izliycem þahsen

Nereden
    Ankara

Colman--adrian--Emre
    -----soner-----sapara

Yeni ortasaham pas manyagi pres delisi bir ortasaha

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    48

Adrianý seyretmek muhteþem bir duygu bir arkadaþýn dediði gibi Mesut özilin polanya versiyonu harikasýn adriaannnnnnnnnnn

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Adrian'ý izlemekten büyük keyif alýyorum ya tam bir on numara oyuncusu adam geçiyor, süratleniyor, araya atýyor, þut atýyor, faul kazandýrýyor, oyun sýkýþýnca rahatlatýyor. Ayný adam geçen sene 10 metreye top atamýyordu futbol çok garip
    Geçen sene biraz þanssýzdý.
    Þenol Güneþte 2. yarý taraftar baskýsýna daynamayýp takýmdan kesti.
    Bana göre izlediðimiz Adrian potansiyelinin daha altýnda.
    Bu adamý oynatmama lüksümüz yok.

yatara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ve halendaha, frikikler ve köse vuruslarinda orta atamiyor

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Celustka stoper oynadýðý maçlarda kendini aþtý.
    Adamin basligina cok yazdim, bu adam kaliteli, degerlendirilmeli diye. Buraya da yazayim bir kere daha. Bu adami bu takimda oynatmamak yazik, gunah. Su mevcut kadroda orta ikilide, solbekte, sagbekte, uc pozisyonda da rahatlikla ilk 11'e girecek oyuncudur Celustka. Ustune bu adam genc, daha potansiyeli var. Yeter ki uzerinde israr edilsin.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý yatara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ve halendaha, frikikler ve köse vuruslarinda orta atamiyor
    Cok dogru.Ama Saparada cok kötü kullaniyor.Duran Toplar oynarsa Sonerin olmali.Veya Colman.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    40

http://www.gazetea24.com/haber/trabz..._17773113.html
    maç özeti isteyen arkadaþlar(goller )
    Konu deneme61 tarafýndan (12.01.2013 Saat 23:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý deneme61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maç özeti bulabilen var mý arkadaþlar
    Burada sadece goller ve kaçan penaltý var.

http://vanotel.com/antalyaspor-trabz...cak-cumartesi/

Mustafa Hazýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sapara penaltýyý kaçýrýnca birazcýk olsun sövdüm ama gerçekten çok istekliydi bugün. Savunmaya baya yardýmý dokundu.

Bu arada takýmýn en kötüsü yine Halil'di.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adam topu alýnca önde at topu at önüme diyen biri vardý ve takýmýn yýldýzý oydu, çok bozuyodu adrianýn oyununu bu ataklar erken bitiyodu, git gide de fizik olarak düþtü.þimdi adamý kimse yýkamýyo.ortasahaya gelip pas alýþveriþine katýlýp takýmý rahatlatýyo ve çok rahat pozisyona girip gol atýyo.böyle 10 numara bi rooney var farkýndayýzdýr umarým.
    Konu artvints tarafýndan (12.01.2013 Saat 23:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)