Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz þimdi bu maçý kazandýk mý?

Ender Kuyumcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    46

Standart Biz þimdi bu maçý kazandýk mý?

Trabzonspor takýmý ilk 15 dakikada iki farklý öne geçmesine raðmen bir futbol takýmýnýn göstermesi beklenen hiç bir refleksi maç boyunca gösteremedi. Topun arkasýna geçip savunma alanýný daraltmasý ve rakibin koþu yollarýný kapatýp kapýlan toplarla hýzlý hücuma çýkmasý beklenen bordo mavililer bu taktiði neredeyse hiç uygulayamadýlar. Uygulama fýrsatý bulduklarýnda da yaptýklarý akýl almaz pas hatalarý sonucu baþarýlý olamadýlar. Bunun en büyük nedeni ise bordo mavililerin hala bir takým olamamýþ olmasý ve oyuncularýný yetenek ve oyun zekâsý sýkýntýsý.

Maç boyunca oyunun kontrolünü Eskiþehir takýmýna veren ev sahibi ekip, savunmada kalabalýk olduðu zamanlarda bile rakibine antrenmanda bile yakalayamayacaklarý rahatlýkta pozisyonlar verdiler. Þayet sahada muhteþem bir performans sergileyen Onur Recep Kývrak olmamýþ olsaydý iki farklý öne geçmiþ olunmasýna raðmen ligde yaþanan hezimetin bir benzeri daha yaþanmýþ olacaktý.

Sahaya girenin çýkaný aratmadýðý iki takýmdan biri olarak gördüðüm Trabzonspor'da hangi oyuncunun oynadýðýnýn, ya da hangi oyuncunun çýktýðýnýn bir önemi olmadýðýndan isimlere takýlmayacaðým. Zira giren de en az çýkan kadar kötü... Bu arada bahsettiðim ikinci takým da Barcelona. Aradaki tek fark 180 derecik oyun kalitesi...

Maça dönecek olursak Trabzonspor takýmý sezon baþýndan beri oynadýðý en kötü oyunlardan birini oynadý. Bundan önceki maçlarda da söylediðim gibi Trabzonspor bu ligde hangi takým olursa olsun ancak þansýnýn yardýmý ile maç kazanabilirdi ve öyle de oldu. Bu maçtaki þansýn adý ise Onur Recep Kývrak'tý...

Trabzonspor takýmý 2-0 kazandýðý maçta bile taraftarýný germeyi ve galibiyet sevincini kursaðýnda býrakmayý baþarabilen bir takým. Bu noktada Þenol Güneþ'e ve Onur hariç sahadaki bütün oyunculara sormak lazým; Biz þimdi bu maçý kazandýk mý???
    Konu Ender Kuyumcu tarafýndan (20.12.2012 Saat 22:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    https://twitter.com/kuyumcuender

2010-2011 Þampiyonu TRABZONSPOR Taraftarý

Hamza Milet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Janko olcan sapara halil henrique ve benzeri oyunculari Allaha havale ediyorum.
    Konu Hamza Milet tarafýndan (20.12.2012 Saat 22:50 ) deðiþtirilmiþtir.

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Biz bu maçý iyi futbolla kazandýk diyemeyiz sadece Onur'umuzla kurtardýk diyebiliriz
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Doðru yazýlara nedense kýmse yorum yazmaz
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Biz Deðil Onur Kazandý
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Haklýsýn abi. Sorulacak sorular o kadar çok ki.

Biz bu maçý kazandýk mý?
    Hani öne geçince daha iyi oynayan bir Trabzonspor'duk?
    Neden topluca topun arkasýna geçmemize raðmen 7 (Yedi) adet YÜZDEYÜZ gol pozisyonu verdik rakibe?
    Neden gençlerimiz oynamýyor?
    Kadro istikrarý neden kaybeden isimlerin üzerine kuruluyor?
    Saha içinde sürekli dalgalanma yaþayan oyuncularýn sorunlarý ne?
    Soner, Emre, Ferhat, Janko, Zeki, Aykut'a neler oldu?

Ve daha bir sürü þey.

Kim cevaplar o muamma ama.
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Þenol Güneþ'in bu sene sýk sýk yaptýðý gibi tartýþýlmaya baþlandýðý ve koltuðun tehlikeye girdiði maçlarý kazanma þansý sayesinde kazanmýþ olduk.
    Aynen Elazýð, Sivas, Kasýmpaþa ve Ordu maçlarý gibi....
    Dikkat edilecek olursa bu maçlarda hep ekstra þeyler olmuþtur.
    Mesela Elazýð maçýnda 1-0 iken Zokora çizgiden top çýkarmýþtýr.
    Sivas maçýnda Halil inanýlmaz bir gol atmýþtýr.
    Kasýmpaþa maçý Olcan'ýn yine muazzam golü ile kazanýlmýþtýr.
    Ordu maçý da Olcan'ýn ekstra katkýsý sayesinde kazanýlmýþtýr.
    Bu maçta da Onur inanýlmaz iþler yaptý.

ibrahim ÞEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu yazýyý okumasý gerekenler liderin sukadar puan gerisindeyiz en az gol yiyen takýmýz kotu oynasakta onemli olan kazanmak vs. ile kedini kandýranlar iyi okusun. Bu takýmýn boyle olmasýndaký 1 numaralý etken hocadýr.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Ben diyorumki TRABZONSPOR BÜYÜK TAKIMDIR.Ozaman bir kiþiye baðýmlý kalmamalýdýr Þenol hocadan daha iyisi þuan için yok gibi görünüyor o yüzden halihazýrda istifasý TRABZONSPORA zarar verir.Zaten þu þike süreci bitene kadar açýkçasý ben hiçbirþey ummuyorum ne takýmdan nede ülke futbolundan.Avrupada þikebahçe tur atladýkça ve UEFA son sözünü söylemedikçe iþler dahada tezatlaþacak diye düþünüyorum.Futbolcularýmýzda inanç kalmadý Hocada inanç kalmadý o yüzden çokþey beklememek gerek...Aslýna bakarsanýz ben Bir Ersun Yanal fanatiðiyimdir...Uzun yýllardýr yönettiði her takýmý yakýnen takip etmiþ oynattiðý futbolla Kalitesini her daim göstermiþ bir hoca.Benim için hala neden TRABZONSPORDAN ayrýldý yada ayrýlmaya zorlandý muammadýr...Keþke imkan olsa Þu dakika Ersun Yanalý tekrar getirebilsek...O durumda Þenol hocanýn istifasý yada ayrýlmasý sözkonusu olabilir benim için.Burda bazý arkadaþlar Þenol hocaya kayýtsýz þartsýz destek veriyor onu eleþtirenleri otomatik olarak öcü görüyorlar ama oynanan futbol alýnan skorlardaki baþ aktör Þenol Hocadýr çözüm üretemiyorsa çözüm üretecek kiþilere yol vermektir...Hocaya sorulmasý gereken soru demiþsinya verecekleri cevap þu olsa gerek ; kazansak ne farkediyor kazanmasak ne farkediyor sonuçta hakkýmýzýn yeneceðini bile bile oynuyoruz mecburiyetten diyeceklerdir.Ýþte bu psikoloji bizi þuanki konuma getirmiþtir kanýsýndayým açýkmasý...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sonuç odaklý bakarsak kazandýk....

3 puan aldýk.....

Yüzbin küsür dolar maç galibiyet primine ve bir üst tur içinde avantaj kazandýk.....

Ýstatistikler böyle söylüyor....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr burrows - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý Murat Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .Ozaman bir kiþiye baðýmlý kalmamalýdýr Þenol hocadan daha iyisi þuan için yok gibi görünüyor o yüzden halihazýrda istifasý TRABZONSPORA zarar verir...
    ayni cumle icinde celiskiler var.
    bu takim hocasiz maclara ciksa bundan daha kotusu olmaz.senol gunes devri
    gecti artik..emekli olmasinin tam zamani..
    ligin en kotu futbol oynayan takimlarindan biriyiz..bunun icin gunes'e gerek yok.

polatmu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

takýmýn akordu yok hepsi farklý telden çalýyor...

Alican Altunbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Ben Þenol Güneþ'e inanan biri olarak yazayým.Oynadýðýmýz futbol kesinlikle tatmin edici deðil hatta zaman zaman rezalet.Þenol Hoca gitsin baþka biri gelsin fark etmez.Asýl olan herkesin istediði gibi takýmýn baþarýlý olmasýdýr.Þenol hocanýn geçmiþine laf ederek deðersizleþtirenlere karþý doðal olarak savunma mekanizmasý oluþuyor.Bu adam ne anlar taktikten , bu adam kadro kuramaz , bu adamýn ne baþarýsý varki ve en son adam deðil gibi durumlara sokuluyor.Yoksa þuan takýmýn iyi top oynadýðýný söylemek için kör olmak lazým.Þu an devre arasý var herhangi bir hocanýn gelip takýmý yukarý taþýyacaðýna inanan varmý?(ironi yapmýyorum ciddi soruyorum) Ya da hoca kalýrsa birþeyleri deðiþtirebilirmi? Bence hoca deðiþtireceðine inandýðý için takýmýn baþýnda zaten sezon sonunda baþaramazsa kendi býrakacaktýr.Artýk istifa naralarý atmaya gerek yok.Çünkü hoca þu an istifa etmeyecek bu belli.Devre arasýnda da bir hoca ile anlaþmak zor olduðu için.Sezon sonunu beklemek ve durumu görmek þart.Þenol Güneþ bir deðerdir.Ama asýl olan Trabzonspor'un önüne geçemez geçmiyorda.Böyle düþünen biri zaten gerçek Trabzonspor'lu olamaz.Ben hocaya inanýyorum dedim düzelecek dedim. BNu benim düþüncem düzelmezse zaten hocada orda durmaz býrakýr buna emin olun.Sonuçta kendiside bir Trabzonspor taraftarýdýr.

Ceyhun Dündar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ben bu futbolcularýn nasýl bu kadar kötü futbol oynayabildiklerine þaþýyorum.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý burrows Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayni cumle icinde celiskiler var.
    bu takim hocasiz maclara ciksa bundan daha kotusu olmaz.senol gunes devri
    gecti artik..emekli olmasinin tam zamani..
    ligin en kotu futbol oynayan takimlarindan biriyiz..bunun icin gunes'e gerek yok.
    Aslýnda hiç çeliþki yok ama bakýþ açýsýna göre deðiþir tabiki...Þuan için Hocasýzlik sorun olmaz ama bu þike süreci bitene kadar bence ayrýlmasý sakýncalý diye düþünüyorum sevabýyla günahýyla Uefa Bu konudaki son kararýný açýkladýktan sonra gerekeni yapmalý o vakte kadar kalmalý kanaatindeyim.Aþaði kýsýmda baþarýsýzlýðýn nedenini kendimce yazdým zaten o cümleyi o paragraftan çekersen tabiki çeliþki varmýþ gibi görünebilir...halihazýrda diye devam eden cümlede zaten istifasýnýn neden önemsiz olduðunu dile getirmiþtim.Þuan için ha þenol hoca olmuþ ha olmamýþ pek farketmez ama olmayýþý þike sürecinde yaþanan olaylarda þikecilere koz verir bilmem anlatabildimmi...
    Konu Murat Acar tarafýndan (21.12.2012 Saat 16:05 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Kazandýk, iyi oynayýp kazanamamak da var çünkü.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Kazanmak 3 puan almak deðil mi?
    Çok iyi oynayýp kaybetmeyi mi tercih edersiniz,berbat oynayýp kazanmayý mý?
    Valla benim tercihim ikincisi olur.
    Ýlkini tercih ederim diyen kusura bakmasýn ama boþ edebiyattýr.
    Takým iyi deðil,buna kimsenin karþý çýktýðý yok ama kazandýk ve bitti.
    Geçmiþi irdelemenin bir anlamý yok.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Arkadaþ geriye yaslanýyoruz tamam alan kapatacaðýz diye ama adamlarýn sað beki sol beki net pozisyona giriyorlar böyle bir olay yok vallahi ya. Nasýl bir kademe anlayýþý, nasýl bir mücadele anlayýþý, nasýl bir diziliþ böyle bir þeye izin verir aklým ermiyor. Adamlar 10 kiþi, 2-0 maðluplar hala pozisyona giriyorlar bizim kalemizde. Fenerbahçe falan böyle 2-0 yaptýðý zaman skoru 15 dakikada rakibi rezil rüsva etmeye kadar götürüyor iþi bizim yaptýklarýmýza bak kalecimizle maç kazanýyoruz.

Sanki takým 15 dakikalýk takým, 15 dakikadan sonra herkes aniden oyundan düþüyor. Bir þey anlamadým ben bu takýmdan bu sene. En anlam veremediðim sezon bu sezon oldu geçen sene bile bir anlayýþýmýz vardý arkaya top atmaya çalýþýyorduk bu sene ne yapýyoruz hiç çözemedim.
    7 tertemiz þampiyonluk

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Peki bu mantýkla Fener ve Kayseri maçlarýnda berabere kalmadýk mý?

Evet eleþtirilecek çok þey var, takým yerlerde ama kazandýk. Hiçbirþey yoksa ONURUMUZ var, o bizim deðil mi?
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Kardeþim neyin peþindesiniz.takým kötü oynarken 1 haftada sihirli deðnekle iyimi oynayacak.zaman,sabýr nedir bilmezmisiniz.bizim þuan iyi oyundan çok kazanmaya ve yukarýlara týrmanmaya ihtiyacýmýz var.devre arasý gerekli hamleler yapýlmazsa ikinci devre istediðiniz kadar eleþtirin.ama þimdi sýrasý deðil.iyi oyun yok.buna þimdilik herkes razý olsun.

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizi zâten þampiyon yapmazlar sözünün ardýna sýðýnmaktan vazgeçelim artýk.

Evet, bizi þampiyon yapmýyorlar ama her sene þampiyonluða oynasak, daha fazla þike yapmalarýna sebep olsak, endiþelendirsek, strese soksak, býktýrsak, bezdirsek fenâ mý olur.

82 Puan toplamasaydýk belki bu soruþturma bu noktalara gelemeyecekti.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

farozlufatih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizi zâten þampiyon yapmazlar sözünün ardýna sýðýnmaktan vazgeçelim artýk.

Evet, bizi þampiyon yapmýyorlar ama her sene þampiyonluða oynasak, daha fazla þike yapmalarýna sebep olsak, endiþelendirsek, strese soksak, býktýrsak, bezdirsek fenâ mý olur.

82 Puan toplamasaydýk belki bu soruþturma bu noktalara gelemeyecekti.
    Ýlk defa sana katýlýyorum.....

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý farozlufatih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk defa sana katýlýyorum.....
    Aslýnda yüzyüze sohbet imkânýmýz olsa bir çok konuda hemfikir olacaðýmýza inanýyorum, forumlar aracýlýðý ile anlaþmanýn getirdiði zorluklar var, ortak bir fikrimiz olmasýna sevindim.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

farozlufatih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslýnda yüzyüze sohbet imkânýmýz olsa bir çok konuda hemfikir olacaðýmýza inanýyorum, forumlar aracýlýðý ile anlaþmanýn getirdiði zorluklar var, ortak bir fikrimiz olmasýna sevindim.
    Her konuda hemfikir olmayabiliriz mesela (þenol güneþ)

Ama bana TRABZONSPOR de caným feda

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Sonuç iyi oyun kötü fakat bu kadar istekli baþlangýç görmemiþtim uzun zamandýr.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)