Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz şimdi bu maçı kazandık mı?

Ender Kuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Biz şimdi bu maçı kazandık mı?

Trabzonspor takımı ilk 15 dakikada iki farklı öne geçmesine rağmen bir futbol takımının göstermesi beklenen hiç bir refleksi maç boyunca gösteremedi. Topun arkasına geçip savunma alanını daraltması ve rakibin koşu yollarını kapatıp kapılan toplarla hızlı hücuma çıkması beklenen bordo mavililer bu taktiği neredeyse hiç uygulayamadılar. Uygulama fırsatı bulduklarında da yaptıkları akıl almaz pas hataları sonucu başarılı olamadılar. Bunun en büyük nedeni ise bordo mavililerin hala bir takım olamamış olması ve oyuncularını yetenek ve oyun zekâsı sıkıntısı.

Maç boyunca oyunun kontrolünü Eskişehir takımına veren ev sahibi ekip, savunmada kalabalık olduğu zamanlarda bile rakibine antrenmanda bile yakalayamayacakları rahatlıkta pozisyonlar verdiler. Şayet sahada muhteşem bir performans sergileyen Onur Recep Kıvrak olmamış olsaydı iki farklı öne geçmiş olunmasına rağmen ligde yaşanan hezimetin bir benzeri daha yaşanmış olacaktı.

Sahaya girenin çıkanı aratmadığı iki takımdan biri olarak gördüğüm Trabzonspor'da hangi oyuncunun oynadığının, ya da hangi oyuncunun çıktığının bir önemi olmadığından isimlere takılmayacağım. Zira giren de en az çıkan kadar kötü... Bu arada bahsettiğim ikinci takım da Barcelona. Aradaki tek fark 180 derecik oyun kalitesi...

Maça dönecek olursak Trabzonspor takımı sezon başından beri oynadığı en kötü oyunlardan birini oynadı. Bundan önceki maçlarda da söylediğim gibi Trabzonspor bu ligde hangi takım olursa olsun ancak şansının yardımı ile maç kazanabilirdi ve öyle de oldu. Bu maçtaki şansın adı ise Onur Recep Kıvrak'tı...

Trabzonspor takımı 2-0 kazandığı maçta bile taraftarını germeyi ve galibiyet sevincini kursağında bırakmayı başarabilen bir takım. Bu noktada Şenol Güneş'e ve Onur hariç sahadaki bütün oyunculara sormak lazım; Biz şimdi bu maçı kazandık mı???
    Konu Ender Kuyumcu tarafından (20.12.2012 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
    https://twitter.com/kuyumcuender

2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR Taraftarı

Hamza Milet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Janko olcan sapara halil henrique ve benzeri oyunculari Allaha havale ediyorum.
    Konu Hamza Milet tarafından (20.12.2012 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz bu maçı iyi futbolla kazandık diyemeyiz sadece Onur'umuzla kurtardık diyebiliriz
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğru yazılara nedense kımse yorum yazmaz
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz Değil Onur Kazandı
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Haklısın abi. Sorulacak sorular o kadar çok ki.

Biz bu maçı kazandık mı?
    Hani öne geçince daha iyi oynayan bir Trabzonspor'duk?
    Neden topluca topun arkasına geçmemize rağmen 7 (Yedi) adet YÜZDEYÜZ gol pozisyonu verdik rakibe?
    Neden gençlerimiz oynamıyor?
    Kadro istikrarı neden kaybeden isimlerin üzerine kuruluyor?
    Saha içinde sürekli dalgalanma yaşayan oyuncuların sorunları ne?
    Soner, Emre, Ferhat, Janko, Zeki, Aykut'a neler oldu?

Ve daha bir sürü şey.

Kim cevaplar o muamma ama.
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş'in bu sene sık sık yaptığı gibi tartışılmaya başlandığı ve koltuğun tehlikeye girdiği maçları kazanma şansı sayesinde kazanmış olduk.
    Aynen Elazığ, Sivas, Kasımpaşa ve Ordu maçları gibi....
    Dikkat edilecek olursa bu maçlarda hep ekstra şeyler olmuştur.
    Mesela Elazığ maçında 1-0 iken Zokora çizgiden top çıkarmıştır.
    Sivas maçında Halil inanılmaz bir gol atmıştır.
    Kasımpaşa maçı Olcan'ın yine muazzam golü ile kazanılmıştır.
    Ordu maçı da Olcan'ın ekstra katkısı sayesinde kazanılmıştır.
    Bu maçta da Onur inanılmaz işler yaptı.

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yazıyı okuması gerekenler liderin sukadar puan gerisindeyiz en az gol yiyen takımız kotu oynasakta onemli olan kazanmak vs. ile kedini kandıranlar iyi okusun. Bu takımın boyle olmasındakı 1 numaralı etken hocadır.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben diyorumki TRABZONSPOR BÜYÜK TAKIMDIR.Ozaman bir kişiye bağımlı kalmamalıdır Şenol hocadan daha iyisi şuan için yok gibi görünüyor o yüzden halihazırda istifası TRABZONSPORA zarar verir.Zaten şu şike süreci bitene kadar açıkçası ben hiçbirşey ummuyorum ne takımdan nede ülke futbolundan.Avrupada şikebahçe tur atladıkça ve UEFA son sözünü söylemedikçe işler dahada tezatlaşacak diye düşünüyorum.Futbolcularımızda inanç kalmadı Hocada inanç kalmadı o yüzden çokşey beklememek gerek...Aslına bakarsanız ben Bir Ersun Yanal fanatiğiyimdir...Uzun yıllardır yönettiği her takımı yakınen takip etmiş oynattiğı futbolla Kalitesini her daim göstermiş bir hoca.Benim için hala neden TRABZONSPORDAN ayrıldı yada ayrılmaya zorlandı muammadır...Keşke imkan olsa Şu dakika Ersun Yanalı tekrar getirebilsek...O durumda Şenol hocanın istifası yada ayrılması sözkonusu olabilir benim için.Burda bazı arkadaşlar Şenol hocaya kayıtsız şartsız destek veriyor onu eleştirenleri otomatik olarak öcü görüyorlar ama oynanan futbol alınan skorlardaki baş aktör Şenol Hocadır çözüm üretemiyorsa çözüm üretecek kişilere yol vermektir...Hocaya sorulması gereken soru demişsinya verecekleri cevap şu olsa gerek ; kazansak ne farkediyor kazanmasak ne farkediyor sonuçta hakkımızın yeneceğini bile bile oynuyoruz mecburiyetten diyeceklerdir.İşte bu psikoloji bizi şuanki konuma getirmiştir kanısındayım açıkması...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sonuç odaklı bakarsak kazandık....

3 puan aldık.....

Yüzbin küsür dolar maç galibiyet primine ve bir üst tur içinde avantaj kazandık.....

İstatistikler böyle söylüyor....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaştırılmıştır burrows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .Ozaman bir kişiye bağımlı kalmamalıdır Şenol hocadan daha iyisi şuan için yok gibi görünüyor o yüzden halihazırda istifası TRABZONSPORA zarar verir...
    ayni cumle icinde celiskiler var.
    bu takim hocasiz maclara ciksa bundan daha kotusu olmaz.senol gunes devri
    gecti artik..emekli olmasinin tam zamani..
    ligin en kotu futbol oynayan takimlarindan biriyiz..bunun icin gunes'e gerek yok.

polatmu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takımın akordu yok hepsi farklı telden çalıyor...

Alican Altunbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ben Şenol Güneş'e inanan biri olarak yazayım.Oynadığımız futbol kesinlikle tatmin edici değil hatta zaman zaman rezalet.Şenol Hoca gitsin başka biri gelsin fark etmez.Asıl olan herkesin istediği gibi takımın başarılı olmasıdır.Şenol hocanın geçmişine laf ederek değersizleştirenlere karşı doğal olarak savunma mekanizması oluşuyor.Bu adam ne anlar taktikten , bu adam kadro kuramaz , bu adamın ne başarısı varki ve en son adam değil gibi durumlara sokuluyor.Yoksa şuan takımın iyi top oynadığını söylemek için kör olmak lazım.Şu an devre arası var herhangi bir hocanın gelip takımı yukarı taşıyacağına inanan varmı?(ironi yapmıyorum ciddi soruyorum) Ya da hoca kalırsa birşeyleri değiştirebilirmi? Bence hoca değiştireceğine inandığı için takımın başında zaten sezon sonunda başaramazsa kendi bırakacaktır.Artık istifa naraları atmaya gerek yok.Çünkü hoca şu an istifa etmeyecek bu belli.Devre arasında da bir hoca ile anlaşmak zor olduğu için.Sezon sonunu beklemek ve durumu görmek şart.Şenol Güneş bir değerdir.Ama asıl olan Trabzonspor'un önüne geçemez geçmiyorda.Böyle düşünen biri zaten gerçek Trabzonspor'lu olamaz.Ben hocaya inanıyorum dedim düzelecek dedim. BNu benim düşüncem düzelmezse zaten hocada orda durmaz bırakır buna emin olun.Sonuçta kendiside bir Trabzonspor taraftarıdır.

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bu futbolcuların nasıl bu kadar kötü futbol oynayabildiklerine şaşıyorum.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı burrows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayni cumle icinde celiskiler var.
    bu takim hocasiz maclara ciksa bundan daha kotusu olmaz.senol gunes devri
    gecti artik..emekli olmasinin tam zamani..
    ligin en kotu futbol oynayan takimlarindan biriyiz..bunun icin gunes'e gerek yok.
    Aslında hiç çelişki yok ama bakış açısına göre değişir tabiki...Şuan için Hocasızlik sorun olmaz ama bu şike süreci bitene kadar bence ayrılması sakıncalı diye düşünüyorum sevabıyla günahıyla Uefa Bu konudaki son kararını açıkladıktan sonra gerekeni yapmalı o vakte kadar kalmalı kanaatindeyim.Aşaği kısımda başarısızlığın nedenini kendimce yazdım zaten o cümleyi o paragraftan çekersen tabiki çelişki varmış gibi görünebilir...halihazırda diye devam eden cümlede zaten istifasının neden önemsiz olduğunu dile getirmiştim.Şuan için ha şenol hoca olmuş ha olmamış pek farketmez ama olmayışı şike sürecinde yaşanan olaylarda şikecilere koz verir bilmem anlatabildimmi...
    Konu Murat Acar tarafından (21.12.2012 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kazandık, iyi oynayıp kazanamamak da var çünkü.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kazanmak 3 puan almak değil mi?
    Çok iyi oynayıp kaybetmeyi mi tercih edersiniz,berbat oynayıp kazanmayı mı?
    Valla benim tercihim ikincisi olur.
    İlkini tercih ederim diyen kusura bakmasın ama boş edebiyattır.
    Takım iyi değil,buna kimsenin karşı çıktığı yok ama kazandık ve bitti.
    Geçmişi irdelemenin bir anlamı yok.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaş geriye yaslanıyoruz tamam alan kapatacağız diye ama adamların sağ beki sol beki net pozisyona giriyorlar böyle bir olay yok vallahi ya. Nasıl bir kademe anlayışı, nasıl bir mücadele anlayışı, nasıl bir diziliş böyle bir şeye izin verir aklım ermiyor. Adamlar 10 kişi, 2-0 mağluplar hala pozisyona giriyorlar bizim kalemizde. Fenerbahçe falan böyle 2-0 yaptığı zaman skoru 15 dakikada rakibi rezil rüsva etmeye kadar götürüyor işi bizim yaptıklarımıza bak kalecimizle maç kazanıyoruz.

Sanki takım 15 dakikalık takım, 15 dakikadan sonra herkes aniden oyundan düşüyor. Bir şey anlamadım ben bu takımdan bu sene. En anlam veremediğim sezon bu sezon oldu geçen sene bile bir anlayışımız vardı arkaya top atmaya çalışıyorduk bu sene ne yapıyoruz hiç çözemedim.
    7 tertemiz şampiyonluk

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Peki bu mantıkla Fener ve Kayseri maçlarında berabere kalmadık mı?

Evet eleştirilecek çok şey var, takım yerlerde ama kazandık. Hiçbirşey yoksa ONURUMUZ var, o bizim değil mi?
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Kardeşim neyin peşindesiniz.takım kötü oynarken 1 haftada sihirli değnekle iyimi oynayacak.zaman,sabır nedir bilmezmisiniz.bizim şuan iyi oyundan çok kazanmaya ve yukarılara tırmanmaya ihtiyacımız var.devre arası gerekli hamleler yapılmazsa ikinci devre istediğiniz kadar eleştirin.ama şimdi sırası değil.iyi oyun yok.buna şimdilik herkes razı olsun.

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizi zâten şampiyon yapmazlar sözünün ardına sığınmaktan vazgeçelim artık.

Evet, bizi şampiyon yapmıyorlar ama her sene şampiyonluğa oynasak, daha fazla şike yapmalarına sebep olsak, endişelendirsek, strese soksak, bıktırsak, bezdirsek fenâ mı olur.

82 Puan toplamasaydık belki bu soruşturma bu noktalara gelemeyecekti.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TekfurÇayır 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizi zâten şampiyon yapmazlar sözünün ardına sığınmaktan vazgeçelim artık.

Evet, bizi şampiyon yapmıyorlar ama her sene şampiyonluğa oynasak, daha fazla şike yapmalarına sebep olsak, endişelendirsek, strese soksak, bıktırsak, bezdirsek fenâ mı olur.

82 Puan toplamasaydık belki bu soruşturma bu noktalara gelemeyecekti.
    İlk defa sana katılıyorum.....

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı farozlufatih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa sana katılıyorum.....
    Aslında yüzyüze sohbet imkânımız olsa bir çok konuda hemfikir olacağımıza inanıyorum, forumlar aracılığı ile anlaşmanın getirdiği zorluklar var, ortak bir fikrimiz olmasına sevindim.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TekfurÇayır 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında yüzyüze sohbet imkânımız olsa bir çok konuda hemfikir olacağımıza inanıyorum, forumlar aracılığı ile anlaşmanın getirdiği zorluklar var, ortak bir fikrimiz olmasına sevindim.
    Her konuda hemfikir olmayabiliriz mesela (şenol güneş)

Ama bana TRABZONSPOR de canım feda

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sonuç iyi oyun kötü fakat bu kadar istekli başlangıç görmemiştim uzun zamandır.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)