Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası | Bursaspor 2 - 0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

Üzüldük ama yapacak bir şey yok. Canları sağolsun.
    İnşallah gruptan çıkacağız.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok dengeli bir kadroyla çıktık pozisyonda bulduk ama olmadı şok golden sonra risk aldık sonra oyuncu değişiklikleri derken son 15 dakika baskılı ve güzel oynadık o baskılı futbolu görünce keşke diyor insan baştan santraforla çıkıp daha ofansif oynasaydık.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusufun oynamama sebebi ertuğrul hocanın takip ettiği 3 oyuncudan biri olması
    MRA hoca bu işi biliyor
    ertuğrul hoca bu oyuncuları takip ederken birileride 1461 den oyuncu almayacağım diye bağırıyor

her neyse maça dönelim
    eğer ilk golü o dakikada yemeseydik 2 yarı farklı olurdu
    ufak bir konsantrasyon eksikliği bize maçı kaybettirdi
    sonuçta rakipte bursaspor gibi dişli ekip olunca gücümüz yetmedi
    ama bizim uşaklar biraz daha sakin olmalı
    zannedersem fener maçında daha iyi top oynarız
    ne kadar sakin ve olgun oynarsak rakipleri o kadar sallarız
    zaten bu takımın amacıda oyuncuları trabzonsporda her maçta karşılaşacakları yoğun stresle başa çıkmayı öğretmek.
    şu an proje tam olarak işliyor
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Millet 1461 in gelecek vaad eden oyuncularina talip biz ise elin bes para etmez artiklarina yada teneke yabancilarina para dokmeye merakliyiz!gelecek vaad eden boyle genc jenerasyon yakaladik ama cok bilmis felsefe hocasi 1461den oyuncu almam diyor:-(gelde isyan etmeeeee

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şenol hocanın 1461den oyuncu almayacağız dediği iddaa ediliyor bu doğrumu

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok fazla hirs yapmamamiz gerek GSyi elemek cok hostu ama 1461'in gruplardan cimasi zor gibi duruyor ancak olaya oyuncular ne kadar cok üst düzey mac yaparsa o kadar iyi perspektifinden bakarsak her türlü kardayiz

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlyas Özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şenol hocanın 1461den oyuncu almayacağız dediği iddaa ediliyor bu doğrumu
    yalan

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Onu bunu gectim. Son bes dakika 2-0 gerideyiz, top kalecide, normal sartlarda kaleci topu öne vurur strese girip bosu bosuna ücüncü golü yememesi icin.

Bizimkiler ne yapiyorlar? Tam tersini. Tipki Ispanyanin Avrupa kupasi yari finalinde ayni dakikalarda yaptigi gibi. Paslasarak ataga cikmayi deniyorlar. Ertugrul Saglam 1461in bu cesareti yüzünden cilgina dönüyor, futbolcularina basin diye bagiriyor. Bursa dört koldan saldiriyor ama nafile. Bizimkiler bir dakika icinde paslasarak 10 kisi eksiltiyor rakip ceza sahasina kadar. Bunun üstüne tehlike yaratip korner kazaniyorlar. Bursa defansinin ayaklari birbirine dolandi resmen.

Ben o an iptal oldum bilgisayarin basinda. TFF 2. Liginde yapiyordular aynisini. Bursa gibi bir rakibede yapabileceklerini hic düsünmüyordum. Ilk yari heyecan yapmasalar farka bile gidebilirdik. Ofoedu ve Göksunun pozisyonlari tamamen heyecandan, adrenalin seviyesinin yükseldiginden dolayi gol olmadi. Rahat kafayla o golleri atamamalari icten bile degildi.

Gurur duyuyodum bu cocuklarla. Artik gururu gecti bu durum, izlerken heyecanlaniyorum, hayranlikla izliyorum resmen. Tam aradigimiz bir takim 1461.

Profesyonel ve sadece futbola odaklanmis bir iki psikolog tutmamiz sart oglu sart oldu. Yildiz olma kabiliyeti var bu futbolcularin. Bu iste ciddiysek bunu mutlaka yapmaliyiz.
    Konu ibrahim tarafından (20.12.2012 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bunu gectim. Son bes dakika 2-0 gerideyiz, top kalecide, normal sartlarda kaleci topu öne vurur strese girip bosu bosuna ücüncü golü yememesi icin.

Bizimkiler ne yapiyorlar? Tam tersini. Tipki Ispanyanin Avrupa kupasi yari finalinde ayni dakikalarda yaptigi gibi. Paslasarak ataga cikmayi deniyorlar. Ertugrul Saglam 1461in bu cesareti yüzünden cilgina dönüyor, futbolcularina basin diye bagiriyor. Bursa dört koldan saldiriyor ama nafile. Bizimkiler bir dakika icinde paslasarak 10 kisi eksiltiyor rakip ceza sahasina kadar. Bunun üstüne tehlike yaratip korner kazaniyorlar. Bursa defansinin ayaklari birbirine dolandi resmen.

Ben o an iptal oldum bilgisayarin basinda. TFF 2. Liginde yapiyordular aynisini. Bursa gibi bir rakibede yapabileceklerini hic düsünmüyordum. Ilk yari heyecan yapmasalar farka bile gidebilirdik. Ofoedu ve Göksunun pozisyonlari tamamen heyecandan, adrenalin seviyesinin yükseldiginden dolayi gol olmadi. Rahat kafayla o golleri atamamalari icten bile degildi.

Gurur duyuyodum bu cocuklarla. Artik gururu gecti bu durum, izlerken heyecanlaniyorum, hayranlikla izliyorum resmen. Tam aradigimiz bir takim 1461.

Profesyonel ve sadece futbola odaklanmis bir iki psikolog tutmamiz sart oglu sart oldu. Yildiz olma kabiliyeti var bu futbolcularin. Bu iste ciddiysek bunu mutlaka yapmaliyiz.
    Güzel tespitler.

Ben şunu belirteceğim artı olarak ,takımda cidden net bir forvet eksikliği var.Ne Mustafa ne Ofuedu o bölge için yeterli değiller.Bilmiyorum bizim altyapıda var mı öyle gelecek vaadeden bir forvet ama her halükarda oraya bir transfer şart diye düşünüyorum,şöyle hem gelecek vaadeden hemde direk katkı verecek .

Birde altyapımızdan gelecek vaad eden 2 3 adamı 1461e kiralamalıyız.Özelliklede şu Oğuzhan Acar.Kendisi 17 yaşında ki tam zamanı ,2 3 sene 1461de oynayıp 20 yaşında hazır hale gelmeli.

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Lanet olsun kardesim Sikecileri TVde göster bize sira gelince.....Donup duruyor malesef!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)