Sayfa 87 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2507 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lucesku
    3 ü 5 i geçmez.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

ANAOKULU TERK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

sayýn forum ahalisi !
    býkmadýnýz mý hala türk hoca sevdasýndan ?

bu yabancý hocalar size ne etti kardeþim ?
    bu insanlara neden vebalý muamelesi yapýyorsunuz ?

belki saydýðýn türk hocalardan iyi çýkacaklar .
    belki hepsini ( her alanda ) ekarte edecekler .

baþarýsýz olacaklarýný , tutmayacaklarýný nereden biliyorsunuz ?

herkesi denediniz .
    þenol güneþ'ten tut , ünal'a , cimsir'e kadar olmuyor iþte .
    bunu anlamak bu kadar zor olmamalý .

herkese zaman tanýyorsunuz .
    bu sefer birazda yabancýya þans tanýyýn .

erenslash'la ayný fikirdeyim .
    hoca kesinlikle alman olmalý .

favori ligim bundesliga II .
    favori hocam bu ligdeki herhangi bir hoca .
    Konu ANAOKULU TERK tarafýndan (08.07.2020 Saat 23:49 ) deðiþtirilmiþtir.

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Bu arada mesias Hüseyin hocaya bir fenalýk etti galiba. Onun yerine kapzimal Hüseyin'i tercih etmesinin baþka bir sebebi olamaz.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Son 2 sezonda iyi oynadýðýmýz dönemlerde bile takým doðaçlama olarak iyi top oynuyordu.

Ama Baþakþehir öyle deðil. Her þeyi belli bir plan dahilinde yapýyorlar veya yapmaya çalýþýyorlar.

Bizden daha fazla hakettiler maalesef.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Erol Bulut gelsin yarýn baþlasýn abi Türkiye Ligi'nde iþ yapabilecek ender adamlardan....
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizim baþarýsýz olmamazýn tek bir nedeni var o da.. Futbolcular bizi amaç takýmý olarak deðil araç takýmý olarak görüyorlar.. Biz ancak futbolcularýn kariyerlerinde basamak oluruz baþka da bir halt olmaz bu takýmdan..
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bana yetenekli ve bilimsel anlamda bizi ileriye taþýyacak hoca lazým :bu konuda almanlar ve ingilizler iiyi

Trabzon neden kan kaybediyor? : duygusal milliyetçilik ve eski yerli hoca hastalýðý-bilime önem vermiyor hoca konusunda)Türk olsun kafasý -ortaçað kafasý

bana yetenek lazým :nasýl kadronda yetenekli oyuncularýn wakayeme yabancý olunca baþarýya katký saðlýyor ayný mevzuyu hocada da düþüneceksin kilit nokta bu

yani futbol konusunda bize katkýsý olanlar kim? yabancýlar eee hocada da yapsana bunu akýlsýz
    "Annuit cœptis"

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tartýþýlmayacak bir yabancý hoca getireceksen maaþý en az 2 milyon euro olacak, o para da bizde yok. Halilhodzic kalitesinde birini getireceksen Hüseyin Çimþir kalsýn daha iyi.

O yüzden boþuna yabancý hoca tartýþmayalým. Getirebileceðimiz isimler belli.

Baþýmýzda sürekli ters köþe yapan bir yönetim olduðu için Hüseyin Çimþir ile devam etmeleri hiç sürpriz olmaz benim için. Ya da onu gönderip Fatih Tekke falan getirirler.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim gibi loser bir kulübe Avcý gibi loser bir adam yakýþýr cuk oturur hatta
    abdullah avcýya yýllýk 5 milyon euro da verseniz gelmez sadri þener baþkanken abdullah avcýyý takýmýn baþýna getirmek istemiþti ve abdullah avcý þu açýklamayý yapmýþtý trabzonda baský çok ben bu baskýyý kaldýramam demiþ ve teklifi red etmiþti abdullah avcý yazan arkadaþalra boþ yere yazmasýn abdullah avcý ihtimali yok .

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada mesias Hüseyin hocaya bir fenalýk etti galiba. Onun yerine kapzimal Hüseyin'i tercih etmesinin baþka bir sebebi olamaz.
    Adamý süs bitkisi diye aldýk zaten ulan adamý neden deðerlendirmiyorsun Hüseyin kim ya kim???
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ya arkadas hersey bir tarafa sut atmayan takim mi olur kaleya ya koca mac ceza alani disindan her mac ya 1 sutumuz var ya yok..bu takim sutda mi calismiyor anlamiyorum ozetlere bakiyorum kume dusen a.gucu bile ceza alani disindan 4 5 sut atmis kaleyi bulan her takim bam gum dovuyor kaleyi bizde týk yok..

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim gibi loser bir kulübe Avcý gibi loser bir adam yakýþýr cuk oturur hatta
    Haminin ,hüseyin ,ünalýn çalýþtýðý bu kulüpte avcý beðenilmiyor duyda inanma. Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....Biz bu adamlarla ömrümüzü kulübümüzü harcadýk abdullah avcý senin teklifini kabul ederse öpte baþýna koy.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

ANAOKULU TERK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

2 trilyonu þak diye dümdüz bir kaleciye veren bir kulüp ,
    yabancý hoca için 2 m yuroyu rahat rahat verir .
    Konu ANAOKULU TERK tarafýndan (08.07.2020 Saat 23:53 ) deðiþtirilmiþtir.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kardeþim zaten o zaman çoðumuz takýmý konuþmayý býrakýrýz artýk býktýk.hocam Trabzonspora katký saðlayan oyuncular yabancý mý yerli mi? yabancýlar.wakayeme ve sortloth Turk mu?bizim kaleciler niye iyi.?Çünkü Türkiyede kaleci antrenörleri iyi gerisi týrt.milletin kafa çalýþmýyor senin bugün baþarýlý olmanýn sebebi zaten yabancý futbolcular ayný haltý yabancý hoca konusunda da kaliteli isimler getirmeye baksana .mal mal iþler.
    Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tartýþýlmayacak bir yabancý hoca getireceksen maaþý en az 2 milyon euro olacak, o para da bizde yok. Halilhodzic kalitesinde birini getireceksen Hüseyin Çimþir kalsýn daha iyi.

O yüzden boþuna yabancý hoca tartýþmayalým. Getirebileceðimiz isimler belli.

Baþýmýzda sürekli ters köþe yapan bir yönetim olduðu için Hüseyin Çimþir ile devam etmeleri hiç sürpriz olmaz benim için. Ya da onu gönderip Fatih Tekke falan getirirler.
    "Annuit cœptis"

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ilk önce avcý stres yapýp rakibine verdi þampiyonluðu ne olursa olsun.kaldýrmadý bunu.ayný þeyi okan da kaldýramazdý.þenol alýþýk buna o kaldýrýrdý zaten.birde þenolun bjk ile þampiyonluklarý var.rahat adam.yerlide þenol derim.peki neden yabancý:bir kere yabancý hoca alýrken þþampiyonluða oynatýr diye almayacaksýn:sistem ve ileriye dönük baþarýyý ve avrupayý düþünerek alacaksýn.sistemli diðer teknik personelleri de ayarlamak lazým.yabancý hoca iþ yapar ama zaman vereceksin hocaya.https://www.trabzonspor.org.tr/tr/ar...irektorlerimiz bak bu zamanlarý saðlam bir alman kurt hocaya versen avrupada baþarýlarýn olurdu.bukafayla bizden bir bok olmaz hocam.olmadýðý da ortada.Amacýmýz sadece Türkiye ligi deðil avrupada baþarý olmalýdýr.ben o kaliteli sistemi kurcak zamaný avcýya vereceðime alman yabancý bir kurt hocaya veririm.yani bana beþ senelik sistem kursun avcý mý alman bir kurt hoca mý? tabi ki alman.
    Geçen sezon klopp pep birlikte yönetse bile verirdi þampiyonluðu gsye. Gs sahada yapamadýðý baskýyý, masada yaptý. Avcý'yý istediðim için yazmadým ben de yabancý bir hoca istiyorum. Daha önce bir proje içerisinde yer almýþ, kadro kurmuþ, oyunculara deðer katmýþ Ugandalý hoca bile varsa yarýn gelsin baþlasýn.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haminin ,hüseyin ,ünalýn çalýþtýðý bu kulüpte avcý beðenilmiyor duyda inanma. Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....Biz bu adamlarla ömrümüzü kulübümüzü harcadýk abdullah avcý senin teklifini kabul ederse öpte baþýna koy.
    Muhammet hadi daaaa asfhjnsaadf gece gece kahkaha attým

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim zaten o zaman çoðumuz takýmý konuþmayý býrakýrýz artýk býktýk.hocam Trabzonspora katký saðlayan oyuncular yabancý mý yerli mi? yabancýlar.wakayeme ve sortloth Turk mu?bizim kaleciler niye iyi.?Çünkü Türkiyede kaleci antrenörleri iyi gerisi týrt.milletin kafa çalýþmýyor senin bugün baþarýlý olmanýn sebebi zaten yabancý futbolcular ayný haltý yabancý hoca konusunda da kaliteli isimler getirmeye baksana .mal mal iþler.
    Ben de isterim yabancý gelsin ama çok zor, en az 2 sene sebredilmesi lazým bir kere, saðlam maaþ vermen lazým, istediði oyuncuyu þak diye alman lazým vs. Yönetim niye hep laf geçireceði ve halden anlayan hocalarý getiriyor sizce? Kulübün durumu ortada çünkü. Bir gün transfer yasaðý yiyorsun öbür gün men cezasý. Bunlara sadece Ünal hoca falan eyvallah der.

hanzale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    37

ÇARE VÝTOR PEREÝRA

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    trabzonspor

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu arada Baþaða karþý halýsaha takýmý gibi defans yapýp goller yiyen anadolu takýmlarý,bize gelince en az hatayla oynuyor.Bunlar bir numaralý aþþaðýlýklardýr.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Ankara

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erol Bulut gelsin yarýn baþlasýn abi Türkiye Ligi'nde iþ yapabilecek ender adamlardan....
    O þerefsizin trabzonsporda iþi yok
    En büyük Trabzon

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý hanzale Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ÇARE VÝTOR PEREÝRA

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    keþke..

Muhammed Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yemin ediyorum harika taktik.
    Mest oldum.
    Yarýn gelsin baþlasýn.

SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Bizi kullandi birileri. Basaksehir ile farkli planlari var demek ki. Ben hic ihtimal vermiyordum buna. Basaksehir i bizimle yaristirip sampiyon yapacaklarina..Bir zamanlarin Istanbul Büyüksehir Belediyespor u..Bir yandan da rahatlamadim degil. Benim teorime göre bu sene ligi bizim sampiyon olmamiz üzerine design etmislerdi. Ben Uefa daki aldigimiz cezanin kalkacagina inanmiyordum. Basaksehir 2. bile olsa istedigini almis olacakti. Neden böyle düsündügümün acilimini yapmama gerek yok ama böyle olmadigi icin huzurluyum bir yandan da. Yanildigim icinde mutlu gibiyim..Karmasik duygular..

Basaksehir in sampiyonlugu gösteriyor ki bu heriflerde bir gram akil yok gercektende. Istanbul secimlerini tekrarlatip rezil olan "üst" akil ve dinleri imanlari rant olmus gözü dönmüsler..Bu kadar önünü göremeyip, aptal olabileceklerine ihtimal vermezdim gercekten. Koskoca ülkeyi yönetiyor bu adamlar.. Hayirli olsun diyelim. Türkiye ligi fazlasiyla mide bulandiriyor. Ligden cekilsek bir gram üzülmem..
    Konu AyhanPe tarafýndan (09.07.2020 Saat 00:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Ýstanbul

Onazi'nin sakatlýðýyla baþlayan düþüþ bugün dibe vurdu. Orta saha kurgusu tamamen yok oldu. Mikel yarým doldurmuþtu o da gidince çözüldük. Sosa-Parmak-Ndiaye ile orta saha rakipler için ikili mücadele kazanma ve top sürme cenneti oldu. Geriden oyun kurarken bu üçlü sahada gözükmüyor. Sosa trafik polisi gibi el kolla takým yönetilir sanýyor. Parmak ve Ndiaye ile hangi rakibine hükmedebilirsin ki? Sistem saðlýklý deðil bir yerde hata veriyor.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bruno Lage Benficanin hocasiydi gsyi eledi hatta geçen sezon coluk çocukla, boþtaymýþ gelsin baþlasin madem.

https://www.transfermarkt.com.tr/bru.../trainer/61477
    Konu Arda' tarafýndan (09.07.2020 Saat 00:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)